mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3870 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28 ... 194  Następna strona
Autor Wiadomość
**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 9 kwi 2011, 23:08 
Cytuj  
To ja już wolę grać, niż nie grać ;). Ja ogólnie lubie casterów ale tutaj qrcze nie mogę znaleść żadnego fajnego :F. Szukam wiec kogoś mele z dużym AD co potrafi przypierdolić :P.


Zresztą - mi się Patheon podoba chociażby z samych skilli i wyglądu ;). A myślę, że jak ktoś nauczy się nim grać to może robić duże kuku.


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

**

Posty: 363
Dołączył(a): 20.03.2008
Offline
PostNapisane: 9 kwi 2011, 23:46 
Cytuj  
zaboleq napisał(a):
To ja już wolę grać, niż nie grać ;). Ja ogólnie lubie casterów ale tutaj qrcze nie mogę znaleść żadnego fajnego :F. Szukam wiec kogoś mele z dużym AD co potrafi przypierdolić :P.


Zresztą - mi się Patheon podoba chociażby z samych skilli i wyglądu ;). A myślę, że jak ktoś nauczy się nim grać to może robić duże kuku.


Pamietam jak przez mgle, ze Jax konkretny melee dmg rozkrecal. Bardzo fajny hero, w zasadzie to jeden z nielicznych ktory odpowiadal mojemu stylowi gry. No i zostaje jeszcze poppy - moj ulubiony. Ile funu mialem grajac tym krolikiem to sie w glowie nie miesci. Powinni dodac takiego do HoNa :P

****
Avatar użytkownika

Posty: 1546
Dołączył(a): 15.07.2006
Offline
PostNapisane: 9 kwi 2011, 23:51 
Cytuj  
Kupuj Pantheona, nie słuchaj ich. Składa się na 1 stunie? Żartujesz chyba Galandi. Rób go, jeżeli masz problemy z żywotnością lekko pod off tanka. Np, składasz manamune, mercurys treads, warmong i atme. Wrzucasz już w endgame Frozen Malleta, masz na oko jakieś 4~ k hp, 260 AD~. Do tego bierzesz go pod 12/18 ( sunder w offense a do veteran's scar w defense ). Runy jak na spotlight'cie - http://www.youtube.com/watch?v=h2yjpxzTNvs i razem z twoim pasywem, niezły z Ciebie wojownik. Warto zrobić mu yoummus z racji na armp i cd redu. Co do summoners, to flash i exhaust - przydadzą się i to nie raz.



Imo, mimo buffów i nerfów, Pantheon to bardzo grywalna postać. Direct stun, ulti razem z pasywem sprawiają, że łatwo się nim robi tower dive czy gank. No i nikt nie ma prawa złożyć go na 1 stunie. Chyba, ze veigar z 1200 ap, ale to już inna bajka.

edit: znalazłem takiego SC z Pantheonem: Obrazek

Lose, bo nas 4 było, ale bronilismy się dzielnie i długo. Fakt, feednięty już trochę byłem, i eve z ich teamu składałem na 2-3 cryty ; )).


Nigdy, prze nigdy, nie rób bo pod Attack Speed. Tylko i wyłącznie, pod AD razem z yoummu, tak jak na załączonym obrazku. Najlepsze połączenie.


_________________
Zdarzają się takie dni, kiedy dostaję gęsiej skórki na myśl, że co człowiek to wszechświat.

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 10 kwi 2011, 01:38 
Cytuj  
Pantheon jest overpowered, tak jak każdy czampion przeciwko któremu gram.

Zaraz będę miał 6300 punktów i nie wiem jakiego czempa kupić. Wacham się między:

Vladimir - łatwy w obsłudze i overpowered.
Twich - Trudny w obsłudze, stealth.
Anivia - Fajne skille i duży burst.
Irelia - Fajny design i skille.
Ezrael - Fajny design i skille.

******

Posty: 3440
Dołączył(a): 18.02.2004
Offline
PostNapisane: 10 kwi 2011, 05:14 
Cytuj  
@1 dana psoty do mc i remake skinow dawalem dawno temu w tym tpicku :P
@2 vlad op na low elo. Fantastyczny pusher mid z wielkim self heal, ogromne survi (pool) i fajne ut w late game.

anivia gralem bardzo dlugo ale po ostatnich nerfach na mana cost potrzebuje hektolitry many.

irelka swietne ulti z olbrzymim dmg w early + heal, dobry tank nuker.


_________________
oumn da lololegend

*
Avatar użytkownika

Posty: 5596
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 10 kwi 2011, 05:32 
Cytuj  
Keii napisał(a):
Pantheona nie trzeba kupować, wystarczy nie grać bodaj 10 dni i dostanie się maila z kodem na niego i skinem.


Nie prawda, ja nie gram już mieś i nie dostałem.


_________________
Mam leniwe szare komórki.

*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 10 kwi 2011, 09:44 
Cytuj  
Bloodleaf napisał(a):
Keii napisał(a):
Pantheona nie trzeba kupować, wystarczy nie grać bodaj 10 dni i dostanie się maila z kodem na niego i skinem.


Nie prawda, ja nie gram już mieś i nie dostałem.

Znajomy nie grał i w styczniu dostał maila, ja mniej więcej też wtedy zrobiłem sobie przerwę i też dostałem maila zapraszającego do powrotu.

***

Posty: 873
Dołączył(a): 19.08.2006
Offline
PostNapisane: 10 kwi 2011, 09:46 
Cytuj  
Ja z kumplem dostalismy maile nawet grajac ale kody nie chca wejsc...nie wiadomo dlaczego - zycie :/, dlatego nazbieralem IP i go po prostu kupilem.

Galandi - Nokius mowi prawde, panteon jest naprawde mocny i nie sadze, zeby skladal sie predko, zwlaszcza jak sie kombinuje passiva z uzyciem aegisa, ktory refreszuje shielda, + bloodthirster na troche LS i mozna dzialac.


@Dana - z tych champow ktore wybrales mi najbardziej pasowal Ezre ;), gdyby nie fakt, ze nigdy nie moge nazbierac wiecej niz 4k IP bo cos sobie kupie to juz dawno bym go mial...z tego co pamietam CheeGee nim kiedys troche wiecej grywal


_________________
"Czasy sie zmieniaja, ale pan zawsze jest w komisjach" :)

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 10 kwi 2011, 10:30 
Cytuj  
Jakby ktoś chciał pograć teamowo - jak będzie już online - to ja chętnie


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1546
Dołączył(a): 15.07.2006
Offline
PostNapisane: 10 kwi 2011, 10:42 
Cytuj  
Mam Vlada, Irelie i Ez. Grałem sporo Anivia i Twichem. Jeżeli chcesz pograć na serio serio, to bierz Anivie. Twich to champion do zabawy raczej. Vlad jak napisał Czigi. Ez, to po prostu killer i nic więcej do drużyny nie wnosi. Irelia z direct stunem i mocnym healem, to lekki offtank + dobry pusher, sprawdza się w drużynie ( to mój main, tak anyway ). Dlatego polecam Ci lodowego ptaszka. Wall + stun, niezły burst i surviv ( passyw ) daje jej pewne miejsce w teamie. Do tego z blue buffem robisz rzeźnie, jak mało który caster. Polecam.


_________________
Zdarzają się takie dni, kiedy dostaję gęsiej skórki na myśl, że co człowiek to wszechświat.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1015
Dołączył(a): 30.09.2004
Offline
PostNapisane: 10 kwi 2011, 10:52 
Cytuj  
Pantheon teraz jest megasłabym champem.

Anivia jest bardzo trudnym champem do grania, wymaga odpowiedniego podejscia. Ona stoi daleko, rzuca ulta i E, i Q do walki , i tyle ale jak umiesz nia grac to jest dobra. Teraz z magow najmocniejsi sa Malzahar i Ryze.

Wogole wymieniles 5 champow zktorych kazdy ma calkowicie inny playstyle, zadaj sobie pytanie kim lubisz grac najbardziej i czym najlepiej Ci wychodzi.

Taki Ezreal to swietny AD carry, tylko ze jest jednym z najtrudniejszych skillow w grze, ma same skilshoty, jest squishy i trzeba wiedziec kiedy wchodzic kiedy wychodzic. Trzeba caly czas umiec trzymac dystans.

Twitch - fail postac teraz, totalnie nic nierobi.

Vlad - rzeczywiscie easy to play, bierzesz top solo farmisz buty i deatchapa i zaczynasz teamfighty i wszystko niszczysz jesli twoj team niejest failem.

*

Posty: 105
Dołączył(a): 24.01.2009
Offline
PostNapisane: 10 kwi 2011, 11:43 
Cytuj  
Ja wyraziłem tylko moje zdanie... od około 50 gier nie grałem z żadnym phanteonem... ludzie po prostu wiedzą jak go kontrować...


Nie widzę w ogóle roli pantheona w teamie... gdyby chociaż miał lepsze możliwości w dżungli... a na solo linii nie jest w stanie ugrać po prostu...

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 10 kwi 2011, 11:44 
Cytuj  
Cytuj:
Jeżeli chcesz pograć na serio serio, to bierz Anivie. Twich to champion do zabawy raczej.


Nie chcę. Gram dla zabawy. Rated nawet nie tknę.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1546
Dołączył(a): 15.07.2006
Offline
PostNapisane: 10 kwi 2011, 12:04 
Cytuj  
No to twich! Mało kto się kwapi kupić oracla, latasz za ludźmi po dżungli i ściągasz ich wychodząc z Invi.


Albo Ezreal. Postać, która daje duuuuużo satysfakcji, zwłaszcza gdy ściągniesz przeciwnika praktycznie z końca mapy. Zagrałem nim masę gier i muszę przyznać, że dobry z niego zawodnik. Bierzesz flash i ghost i jestes nie do "złapania". Robisz Trinity force i twój dmg staje się nieziemski. Zwłaszcza w mid-game. Teraz jeszcze buffneli jego ulti, więc nie ma co się zastanawiać.


_________________
Zdarzają się takie dni, kiedy dostaję gęsiej skórki na myśl, że co człowiek to wszechświat.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5596
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 10 kwi 2011, 12:40 
Cytuj  
Maila dostałem zapraszającego do powrotu ale bez żadnego kodu, przed chwilką sprawdziłem.

BTW dziś cały dzień serwery niedostepne? Bo taki mam status od rana w launcherze a jakos mi stronkaLoLa odmówiła dziś współpracy.


_________________
Mam leniwe szare komórki.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1546
Dołączył(a): 15.07.2006
Offline
PostNapisane: 10 kwi 2011, 13:45 
Cytuj  
Przed chwilą włączyli, z tym, że kolejka w ch duża.


_________________
Zdarzają się takie dni, kiedy dostaję gęsiej skórki na myśl, że co człowiek to wszechświat.

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 10 kwi 2011, 13:48 
Cytuj  
17 minut.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 10 kwi 2011, 14:41 
Cytuj  
Ktoś pisał tutaj o nieczytelności i faktycznie jak ustawie "free cam" to nieraz tracę swojego hirosa z pola widzenia i w ogóle gra wywołuje jakieś reakcje epileptyczne, nie wiem, czy rzygać się chcę od tej grafiki czy mozaiki na ekranie. :]
Także na razie wyjebka i czekam na kolejnego klona doty od valve.


_________________
@polygamia

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 10 kwi 2011, 14:47 
Cytuj  
Nieleczona epilepsja może zabić. Polecam udać się do Neurologa.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 10 kwi 2011, 15:55 
Cytuj  
Polecisz jakiegoś ?


_________________
@polygamia

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3870 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28 ... 194  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.