mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3870 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41 ... 194  Następna strona
Autor Wiadomość
*****
Avatar użytkownika

Posty: 2794
Dołączył(a): 16.06.2004
Offline
PostNapisane: 27 kwi 2011, 07:52 
Cytuj  
Bloodleaf napisał(a):
Kole0 napisał(a):
czy ludzi placacych za ta gre nie wkurwiaja notoryczne freezy i lagi serwerowe w godzinach szczytu?
atm to pingi sa po 200+ co chwila, tak ze sie nei da grac.


Nie wiem, ja gram za darmo, pewnie dlatego nie mam żadnych freezów i lagów.


lol


BTW serwery juz wstaly jak cos :D

patch prawie 50 MB

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 27 kwi 2011, 13:56 
Cytuj  
Kiedy magma chamber ? Pisali cos moze o tym?


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

******

Posty: 3440
Dołączył(a): 18.02.2004
Offline
PostNapisane: 29 kwi 2011, 01:18 
Cytuj  
po dream hacku gdy wejdzie sezon 2


_________________
oumn da lololegend

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 29 kwi 2011, 11:49 
Cytuj  
http://forum.lol.garena.ph/showthread.php?997-Champion-IP-Price-List-and-on-Rotation

Ceny czempionów na Filipińskich serwerach...

*
Avatar użytkownika

Posty: 5596
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 29 kwi 2011, 12:42 
Cytuj  
To sie cieszyc że na Filipinach nie gramy.


_________________
Mam leniwe szare komórki.

****

Posty: 1375
Dołączył(a): 23.03.2005
Offline
PostNapisane: 4 maja 2011, 18:46 
Cytuj  
Ja jebie włąśnie odkryłem nunu, ależ on am jebnięcie :o 5 gier i każda wygrana na luzaku...
W jednej grze miałem 1/11 chyba ale odpalałem na starcie ulti, targetowali mnie, ginalem a potem oni zostawali dobijani przez moja druzyne...

******

Posty: 3440
Dołączył(a): 18.02.2004
Offline
PostNapisane: 6 maja 2011, 02:55 
Cytuj  
afaik 8 czerwiec reset elo ranked


_________________
oumn da lololegend

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 6 maja 2011, 17:14 
Cytuj  
http://www.youtube.com/watch?v=TZKCUaZY028

Zajebisty concept art, chociaż nie podobają mi się okulary. Może będzie skin który je wyjebie.

Anyway good job.


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 6 maja 2011, 23:07 
Cytuj  
Abilities:

Night Hunter (Passive): Vayne ruthlessly hunts evil-doers. She gains bonus Movement Speed when moving toward nearby enemy champions.

Tumble: Vayne tumbles, maneuvering to carefully place her next shot. She rolls toward the cursor and her next attack deals bonus damage.

Silver Bolts: Vayne tips her bolts with a rare metal, toxic to evil things. The third consecutive attack or ability against the same target deals a percentage of the target's maximum Health as bonus true damage. (Max damage vs. Monsters is capped)

Condemn: Vayne draws a heavy crossbow from her back, and fires a huge bolt at her target, dealing damage and knocking them back. If they collide with terrain, they are impaled, dealing bonus damage and stunning them.

Final Hour (Ultimate): Readying herself for an epic confrontation, Vayne gains increased Attack Damage, stealth during Tumble, and quadruple the bonus Movement Speed from Night Hunter.

****

Posty: 1410
Dołączył(a): 14.05.2009
Offline
PostNapisane: 7 maja 2011, 00:00 
Cytuj  
ostatnio dosc sporo w tego lola pogrywam, bo w hona samemu mi sie zjebanie gralo i wydaje mi sie ta gra kurewsko randomowa. jakies randomy co napierdalaja cala gre na autoataku ownia z powodzeniem mashujac wszystkie abilities co cooldown. ostatnia gre ja z jednym typem mielismy po 300+ creep killosow podczas gdy jakies tardy siedzialy kolo 50ciu i mimo ze dobre 30min wszyscy farmili na lanach to nie bylem w stanie zdominowac swojego lane'a majac taka przewage. w honie tak sfarmiony bym wchodzil w ludzi jak w maslo.
kille tez tak jakos randomowo wchodza - casterzy potrafia przywalic skillem za 50-75% zycia, chyba 80% skilli w tej grze to aoe fest i ogolem jestem zuy.

ofc to obserwacje z pugow, bo zapewne teamowe gry wygladaja troszke inaczej, chodz mimo wszystko dla mnie kazda umiejka jest przesadzona - skille latajace przez polowe mapy, slowy ktore chyba trwaja z 10sekund no i ogolem przywalenie dla mnie jest za duze.

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 7 maja 2011, 08:49 
Cytuj  
nie przystoi żebyś w takim wieku zachował się jak shaver


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1546
Dołączył(a): 15.07.2006
Offline
PostNapisane: 7 maja 2011, 12:07 
Cytuj  
Well, są 2 skile, które lecą przez całą mape - Ulti Ezraela i Ashe. Liczmy też lux, która trzaska gdzieś na 1/3 i cait. Do tego typu ulti, można zaliczyć też superumiejętność Karthusa, Shena, Pantheona czy TF ( teleporty na drugi koniec np ).


Nie masz szans mieć z ziomkiem na linii po 300 CS w 30 min. Poza tym mając 300 cs, powinieneś wchodzić jak w masło w ludzi, którzy mają po 50. Jeżeli tego nie robiłeś, to znaczy, że srsly, nie umiesz grać, albo grałeś soraką czy innym supportem.


Co do AOE, to nie są takie przejebane. Wystarczy się dobrze ustawić i manewrować, tak by ulti takiego Ammu nie złapało wszystkich, tylko np tanka~. Co do casterów, jest tylko kilku którzy są w stanie zjebać 80% hp w 2-3 sec. Fakt, faktem jest, że muszą być feednięci, inaczej nie zjedziesz tak szybko. Teraz wystarczy około 100 mr, żeby obniżyć skuteczność tego typu czempionów. Z supportem i banshie nie powinno być problemów, by się przed nimi bronić.


Kole0, pograj więcej, a sam zobaczysz, że system Ability Power jest w chuj zajebisty i lol > HoN.


_________________
Zdarzają się takie dni, kiedy dostaję gęsiej skórki na myśl, że co człowiek to wszechświat.

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 7 maja 2011, 13:00 
Cytuj  
zauważyłem...że zachowujesz się jakbyś był kulturystką na sterydach która dostała okresu


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 7 maja 2011, 13:28 
Cytuj  
Mogliby dać do tego LoL'a nowych tanków, bo akurat ich najmniej jest obecnie.

I Magma Chamber.


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

***

Posty: 710
Dołączył(a): 24.01.2009
Offline
PostNapisane: 7 maja 2011, 13:51 
Cytuj  
w LoL chca dobić do 100 championow i potem balansowac czy jak?
Kupiłem sobie tydzien temu lee sina i jak ide w jungle to jakies tardy mnie od noobow wyzywaja i mowia, ze mam wracac na lane. Przy wybieraniu championow mowie, ze ide jungle i niech ktos ogarnie postac do 1vs2. Oczywiscie nikt nic nie odpisal bo jak zdazylem to naisac wszyscy juz mieli insta picki...

Community w LoL to w wiekszosci idioci nieznajacy angielskiego i dzieci.
Community w HoN to w wiekszosci ludzie dbajacy tylko o staty i wyzywaja wszystkich od noobow gdy cos pujdzie nie tak.

Przewaga ludzie grajacych w hona nad lolem jest taka, ze jak ktos gra jakakolwiek postacia to zna jej role...


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 7 maja 2011, 13:56 
Cytuj  
To nie jest temat lol vs hon.

****

Posty: 1410
Dołączył(a): 14.05.2009
Offline
PostNapisane: 7 maja 2011, 14:39 
Cytuj  
Nokiu$ napisał(a):
Well, są 2 skile, które lecą przez całą mape - Ulti Ezraela i Ashe. Liczmy też lux, która trzaska gdzieś na 1/3 i cait. Do tego typu ulti, można zaliczyć też superumiejętność Karthusa, Shena, Pantheona czy TF ( teleporty na drugi koniec np ).


Nie masz szans mieć z ziomkiem na linii po 300 CS w 30 min. Poza tym mając 300 cs, powinieneś wchodzić jak w masło w ludzi, którzy mają po 50. Jeżeli tego nie robiłeś, to znaczy, że srsly, nie umiesz grać, albo grałeś soraką czy innym supportem.


Co do AOE, to nie są takie przejebane. Wystarczy się dobrze ustawić i manewrować, tak by ulti takiego Ammu nie złapało wszystkich, tylko np tanka~. Co do casterów, jest tylko kilku którzy są w stanie zjebać 80% hp w 2-3 sec. Fakt, faktem jest, że muszą być feednięci, inaczej nie zjedziesz tak szybko. Teraz wystarczy około 100 mr, żeby obniżyć skuteczność tego typu czempionów. Z supportem i banshie nie powinno być problemów, by się przed nimi bronić.


Kole0, pograj więcej, a sam zobaczysz, że system Ability Power jest w chuj zajebisty i lol > HoN.


a widzisz. moja przygoda z dota siega jakis 4-5lat, w hona gralem dobry rok na wysokim mmrze, a w lolu mam 25lvl i jakies 300 gier rozegranych, wiec cos tam umiem. grywam sobie w to tak casualowo, gra nie jest zla, ale poprostu draznia z lekka te rzeczy.
co mnie jeszcze wkurwia to strasznie maly death penalty, jak ja widze te wszystkie trynamende czy inne retardy, ktorzy maja 1-15 staty i polowe creep killow co inni, a jak gra idzie i tak skladaja topowe itemy troszek wolniej od innych ale zawsze i potem potrafia w endgame tak wkurwic ze glowa mala - wpierdala sie taki noob co widac ze gry totalnie nie ogarnia ale ulti mu sie samo zalaczy ze jest niesmiertelny i autoatakiem cos tam zabije mimo ze koles pewnei w tym momencie jest na pulpicie ;<.

co mi sie za to podoba to element krzakow gdzie mozna sie chowac.

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 8 maja 2011, 02:15 
Cytuj  
Obrazek

Ale miałem świetną grę, po 5 czy 6 przegranych z rzędu. Pierwszy w życiu Pentakill. Cały team przeniosłem na plecach :D

*

Posty: 105
Dołączył(a): 24.01.2009
Offline
PostNapisane: 8 maja 2011, 10:17 
Cytuj  
Nic, tylko pogratulowac przeciwnikom item buidlów...

*
Avatar użytkownika

Posty: 5356
Dołączył(a): 6.10.2004
Offline
PostNapisane: 8 maja 2011, 10:48 
Cytuj  
Pogralem troche i lol to hon w permament casual mode, z taka roznica ze robiony specjalnie pod taka rozgrywke, a nie dorzucony na odczepke jak w honie. Zal dupe sciska.
Obie gry posysaja w tym momencie, mogliby bete doty juz dac.


_________________
cypis#2942
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3870 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41 ... 194  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.