mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1368 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57 ... 69  Następna strona

Czy kupisz Wiedźmina 2?
Ankieta wygasła 26 lut 2011, 14:44
Tak 49%  49%  [ 38 ]
Nie 51%  51%  [ 40 ]
Liczba głosów : 78
Autor Wiadomość
****
Avatar użytkownika

Posty: 1797
Dołączył(a): 16.01.2007
Offline
PostNapisane: 24 maja 2011, 08:55 
Cytuj  
ale pudełeczko na płytki jest zajbiste :p

*****

Posty: 2392
Dołączył(a): 17.07.2004
Offline
PostNapisane: 24 maja 2011, 09:15 
Cytuj  
Niah napisał(a):
Instrukcja do BG2 wcale taka bajerancka nie jest, wiem, bo patrzę na nią właśnie :]


Gdzie te czasy kiedy bylem mlody piekny i wszystko bylo zajebiste:P


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 24 maja 2011, 09:26 
Cytuj  
Ravushimo napisał(a):
raggnarok napisał(a):
Gdzie te czasy jak ludzie faktycznie czytali manuale...

Skonczyly sie gdy instrukcje dolaczone do gier co raz czesciej ograniczaly sie do ulotko-podobnych tworow z co najwyzej ostrzezeniem o epilepsji ;]
Srsly... kiedys kupywales Baldurs Gate'a 2 czy nawet takiego kufa prostego Diablo (1) i byla tam instrukcja na 100 stron z opisem lore, artami itp. i czytalo sie to po prostu przyjemnie...

Ale po co komu instrukcja jak jest internet ?


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 24 maja 2011, 09:38 
Cytuj  

SPOILER SPOILER SPOILER SPOILER SPOILER SPOILER SPOILER SPOILER SPOILER SPOILER SPOILER SPOILER SPOILER SPOILER SPOILER SPOILER


Letho okazał się bardzo prosty jak tylko wróciłem się do kejrana po trofeum i zrobiłem sobie zbroję z niego... Padł za pierwszym razem :E


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 24 maja 2011, 10:09 
Cytuj  
raggnarok napisał(a):
http://www.youtube.com/watch?v=B9-j148iT8g&feature=relmfu

ROOOOOOFFFFFFLLLLLLLLLLL..... W polowie filmiku koles sie skapnal, ze Quen absorbuje obrazenia. Potem sie wkurwial jak mu sie vigor nie regenerowal z Quenem na sobie, a na koncu jeczal, ze blokowanie nie dziala, a vigoru oczywiscie nie mial. AHahahahahahaha.......


DSP jedyne w czym jest tak na prawdę dobry to w Street Fightera. W reszcie gier, zwłaszcza tych wymagających dostaje w dupę nieziemsko i zwykle zwala na wszystko oprócz siebie. Strach pomyśleć, co byłoby jak by w Daemon Souls zagrał. ;)

Mimo to bardzo lubię jego komentarze, czasami na prawdę daje radę. :D


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 24 maja 2011, 10:18 
Cytuj  
no ale umowmy sie, ze nie sami PROsi graja w gry.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 24 maja 2011, 10:22 
Cytuj  
No dobra, ale grasz sobie w taką grę w której ostro lamisz i co lepiej zrobić?

Lamentować, że jest chujowa itd. czy poczytać na jej temat i postarać się wykorzystać wszystkie dostępne opcje? Akurat ja w tej walce z linku wyżej też miałem problem na początku, musiałem się posiłkować pułapkami trochę. No ale ogarnąłem wcześniej temat i wiedziałem, że jest coś takiego jak pułapki.

Z drugiej strony samouczek na początku Wieśmina 2 jest bardzo słaby, to trzeba przyznać. Instrukcja / porady innych graczy for teh win.


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1803
Dołączył(a): 30.05.2008
Offline
PostNapisane: 24 maja 2011, 11:28 
Cytuj  
Recka z GT
http://www.gametrailers.com/video/review-hd/714184


_________________
- Do you have a flag …?
- No flag, No Country, You can't have one! Those are the rules...

****
Avatar użytkownika

Posty: 1913
Dołączył(a): 30.10.2004
Offline
PostNapisane: 24 maja 2011, 11:33 
Cytuj  
iniside napisał(a):
Ravushimo napisał(a):
raggnarok napisał(a):
Gdzie te czasy jak ludzie faktycznie czytali manuale...

Skonczyly sie gdy instrukcje dolaczone do gier co raz czesciej ograniczaly sie do ulotko-podobnych tworow z co najwyzej ostrzezeniem o epilepsji ;]
Srsly... kiedys kupywales Baldurs Gate'a 2 czy nawet takiego kufa prostego Diablo (1) i byla tam instrukcja na 100 stron z opisem lore, artami itp. i czytalo sie to po prostu przyjemnie...

Ale po co komu instrukcja jak jest internet ?


Wiem, ze do klopa lapka tez mozna zabrac, ale nie ma to jak cos w formacie gazetowym do poczytania. CDA ostatnio ssie, tak wiec zdarzalo sie ze instrukcje pelnily ta zaszczytna role :D A instrukcja do BA2 wcale nie jest jakas zla, ani cienka - ale jestem prawie pewien ze to zalezne od wydania. Co innego jakies kolekcjonerki i premierowki a co innego coraz tansze kolejne reedycje.


_________________
Obrazek

**

Posty: 234
Dołączył(a): 15.05.2005
Offline
PostNapisane: 24 maja 2011, 12:32 
Cytuj  
Btw.

To Naizdup z wersji eng:
http://pl.wikipedia.org/wiki/Brock_Lesnar

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 24 maja 2011, 13:34 
Cytuj  
Senex napisał(a):


Świetna ocena.

http://www.youtube.com/watch?v=EqcoYcz9kso - Phil ładnie wytłumaczył sprawę z Wiedźminem 2. ;D


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 24 maja 2011, 14:51 
Cytuj  
Może zrobił to ktoś za niego, ale dostałem przeprosiny od samego Adama Bardowskiego :E, kierownika projektu W2.... Nawet się trochę wysilił można powiedzieć.


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 24 maja 2011, 14:52 
Cytuj  
Najs, co napisał? :)


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 24 maja 2011, 14:54 
Cytuj  
Coś takiego dostałem. Mam nadzieję, że nie rzuca słów na wiatr......


Cytuj:
Drogi Użytkowniku gry Wiedźmin 2

Przede wszystkim chciałbym przeprosić za to, że gra, którą kupiłeś nie działa w 100% zgodnie z Twoimi oczekiwaniami. Dołożyliśmy wszelkich starań by uniknąć takiej sytuacji, lecz najwyraźniej to nie wystarczyło. To dla nas ważna nauczka i doskonale rozumiemy jak możesz się czuć kupiwszy grę, która nie działa w pełni. Możesz mieć jednak pewność, że następnym razem zorganizujemy wszystko inaczej, tak, aby zminimalizować skalę wszelkich możliwych problemów.

Na dzień dzisiejszy nie możemy odpowiedzieć na Twój e-mail od razu. Nasza ekipa wsparcia technicznego liczy niemal 20 osób, ale dostajemy zbyt wiele pytań by odpowiadać na nie tak szybko jak byśmy chcieli. Dlatego zdecydowaliśmy się odpowiedzieć Ci za pomocą tej ogólnej wiadomości i przekazać informacje, które być może okażą się pomocne.

W tej chwili naszym priorytetem jest niesienie pomocy graczom, którzy w ogóle nie mogą uruchomić gry. Wciąż dostajemy e-maile i widzimy komentarze osób, które mają ten właśnie problem.
Tu możesz znaleźć FAQ poświęcone najczęstszym problemom z aktywacją / instalacją.
http://www.pl.thewitcher.com/support/faq/
Tu natomiast znajdziesz instrukcję w formacie .pdf wyjaśniającą krok po kroku jak zainstalować i uruchomić grę.
http://dl.dropbox.com/u/12872539/thewit ... ywacja.pdf
http://dl.dropbox.com/u/12872539/thewit ... _i_DLC.pdf
Jeśli nadal masz problemy z uruchomieniem gry, napisz do naszej pomocy technicznej na adres: [email protected]. Skontaktujemy się z Tobą tak szybko jak to będzie możliwe, by pomóc Ci uruchomić grę. Dysponujemy sprawdzonymi i rzetelnymi rozwiązaniami, które pomagają rozwiązać 90% problemów.

Jeżeli Twoje kłopoty z grą są innego rodzaju (wydajność systemu, kompatybilność, pobieranie DLC, rejestracja gry, itp.) bardzo prosimy byś okazał nam trochę cierpliwości. Pracujemy nad solidnymi rozwiązaniami większości z tych problemów. Rozwiązania te umieścimy w naszym patchu 1.1, którego możesz spodziewać się w przyszłym tygodniu. Poinformujemy Cię o konkretnej dacie wydania patcha za pomocą osobnego e-maila.

W międzyczasie możemy zaproponować trochę porad i podpowiedzi dotyczących najczęściej spotykanych problemów:
http://www.pl.thewitcher.com/community/entry/26/

Jeszcze raz naprawdę przepraszamy za niedogodności, jakie przez nas poniosłeś. Zrobiliśmy co w naszej mocy by uniknąć problemów przy premierze. Niestety specyfika komputerów osobistych, z których niemal każdy ma unikatową konfigurację systemu i sprzętu sprawia, że to niezwykle trudne zadanie. W każdym razie bądź pewien, że w przyszłym tygodniu większość problemów zostanie rozwiązana.

Z wyrazami szacunku,

Adam Badowski
CDProjekt RED
Dyrektor Projektu
Wiedźmin 2


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

****
Avatar użytkownika

Posty: 1803
Dołączył(a): 30.05.2008
Offline
PostNapisane: 24 maja 2011, 14:56 
Cytuj  
Razoth napisał(a):
http://www.youtube.com/watch?v=EqcoYcz9kso - Phil ładnie wytłumaczył sprawę z Wiedźminem 2. ;D


Ładnie? Po tym tłumaczeniu uważam go za jeszcze większego kretyna niż wcześniej. To jakieś ichniejsze dziecko neo. Jeżeli przeczytanie instrukcji to dla niego "hours and hours of research" to ja nie mam pytań.


_________________
- Do you have a flag …?
- No flag, No Country, You can't have one! Those are the rules...

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 24 maja 2011, 15:00 
Cytuj  
Takiego ma stajla po prostu, nakurwia na grę ile wlezie a koniec końców i tak mu się podoba. Ja tam go lubię, jego faile bywają zabawne. ;)


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 24 maja 2011, 15:32 
Cytuj  
Ja bym tego failem nie nazwal, tylko totalnym debilizmem. Koles jest IDEALNYM przykladem konsolowego gracza, ktory powinien trzymac sie z dala od gier na PC. Jeszcze wiekszym kretynem nazwal bym osobe, ktora placi temu debilowi za recenzowanie gry na PC, o ktorych nie ma ABSOLUTNIE zadnego pojecia.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 24 maja 2011, 15:49 
Cytuj  
zaboleq napisał(a):
Coś takiego dostałem. Mam nadzieję, że nie rzuca słów na wiatr......

/facepalm


_________________
Χ Ξ Σ

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 24 maja 2011, 16:04 
Cytuj  
Powiedzial, ze jak przeprosza, to odda kabel...



Nie moglem sie powstrzymac, to moj 1y i ostatni zart o kablu... :evil:

*****

Posty: 2392
Dołączył(a): 17.07.2004
Offline
PostNapisane: 24 maja 2011, 16:21 
Cytuj  
Chcialem sobie przetestowac czy nagrywanie da rade:p Ponizej filmik SPOILER z walki z waznym przeciwnikiem. Filmik to maly urywek bo to test nagrywania i uploadowania na YT. W walce widac dzialanie tego dodatkowego znaku ktory spowalnia przeciwnikow;>

SPOILER http://www.youtube.com/watch?v=5swKJoThlDU


_________________
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1368 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57 ... 69  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.