mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3870 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88 ... 194  Następna strona
Autor Wiadomość
*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 27 lip 2011, 20:43 
Cytuj  
Dana napisał(a):
Nowy passive świetnie działa w team fightach, debuffując przeciwników.

Pasyw działa AoE jeśli używa się go z E?


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 27 lip 2011, 20:57 
Cytuj  
A nawet nie wiem, mówiąc to myślałem o jednym celu, ale być może i splashuje grupę.

***

Posty: 873
Dołączył(a): 19.08.2006
Offline
PostNapisane: 27 lip 2011, 22:17 
Cytuj  
Asmax napisał(a):
Dalej mecze Leone - max. Takich epic akcji to nikim nie robilem :<... Co prawda na koncu meczu 4/1/25 - ale to tank wiec patrze sie na assisty.

Jest pierdolona nie do ubicia solo przez nikogo :<


taa leona kosi. ja generalnie lubie tankowac wiec zazwyczaj koncze majac malo killi, ale randomy i tak kosza: powiedzmy ze koncze ze statami 3/5/22 to i tak jest - fail 3/5. nikt nie patrzy na asysty :(


_________________
"Czasy sie zmieniaja, ale pan zawsze jest w komisjach" :)

*****

Posty: 2872
Dołączył(a): 18.05.2004
Offline
PostNapisane: 27 lip 2011, 22:57 
Cytuj  
Dana napisał(a):
Nowy passive świetnie działa w team fightach, debuffując przeciwników.


Hehe placebo effect ;)
http://na.leagueoflegends.com/board/sho ... ?t=1014333

****
Avatar użytkownika

Posty: 1753
Dołączył(a): 13.04.2006
Offline
PostNapisane: 27 lip 2011, 23:26 
Cytuj  
Wukong bez rewelacji - hero jak pozostali. W sumie teraz troche zaluje i moglem kupic Malzahara bo jak narazie najlepiej mi sie nim gra

****

Posty: 1410
Dołączył(a): 14.05.2009
Offline
PostNapisane: 28 lip 2011, 00:44 
Cytuj  
leonie bardzo, ale to bardzo brakuje dmgu. mogliby o jakies 0.2 zwiekszyc jej ap ratio na skillach bo teraz rewelacji nie robi. mumu czy jarvan zdecydowanie lepiej sobie radza w tej roli przez podobna kontrole a duzo wiekszy dmg.

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 28 lip 2011, 01:24 
Cytuj  
Goatus napisał(a):
Dana napisał(a):
Nowy passive świetnie działa w team fightach, debuffując przeciwników.


Hehe placebo effect ;)
http://na.leagueoflegends.com/board/sho ... ?t=1014333


No przecież nie liczyłem punkcików dmg :D Świetne działane to w teorii na bazie opisu. To jak naprawią to będzie jeszcze lepiej !

*
Avatar użytkownika

Posty: 5596
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 28 lip 2011, 08:16 
Cytuj  
koci napisał(a):
Wukong bez rewelacji - hero jak pozostali. W sumie teraz troche zaluje i moglem kupic Malzahara bo jak narazie najlepiej mi sie nim gra


Mi gra nim się wyśmienicie jak na razie mój nr1 champ, wczoraj skończyłem tez może bez żadnych rewelacji ale miałem 7/3/23 gdzie gostek za mną miał 5 asyst, ulti rewelacyjną synergie ma z ulti Nunu/Fiddle, E+W świetne na push + ucieczkę , z E+Q wczoraj jak harrasowałem na lane razem z Vayne ( physical ) to enemy schodzili w 1-3 sec z debuffem.


Co do nowej Kyle to gra mi się nią tak samo beznadziejnie jak przed revampem ale skin mi się bardzo podoba.


_________________
Mam leniwe szare komórki.

***

Posty: 873
Dołączył(a): 19.08.2006
Offline
PostNapisane: 28 lip 2011, 09:06 
Cytuj  
Pierwsza Kayle byla dobra...wtedy sie nia gralo swietnie, pozniej przerobili ja calkowicie tak, ze nie moglem sie do niej przyzwyczaic. moze po tej przebudowie znowu bede w stanie nia grac :<


_________________
"Czasy sie zmieniaja, ale pan zawsze jest w komisjach" :)

*

Posty: 6914
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 28 lip 2011, 10:31 
Cytuj  
Arturnik napisał(a):

Mam dokładnie ten problem. Jak to fixnąć?


Ja skasowalem folder downloads i pomoglo ;]


_________________
Rzabolek

TYLKO ELMINISTER

*****

Posty: 2872
Dołączył(a): 18.05.2004
Offline
PostNapisane: 28 lip 2011, 10:53 
Cytuj  
Kole0 napisał(a):
leonie bardzo, ale to bardzo brakuje dmgu. mogliby o jakies 0.2 zwiekszyc jej ap ratio na skillach bo teraz rewelacji nie robi. mumu czy jarvan zdecydowanie lepiej sobie radza w tej roli przez podobna kontrole a duzo wiekszy dmg.



Leona w teorii jest bardzo dobrym tankiem, tyle że cierpi na problemy "wieku dziecięcego" liczę że w następnym patchu trochę ją dopieszczą i będzie ok.

Nie podoba mi się pomysł z podnoszeniem ratio jej skilli bo zmieni to ją w następnego Mao, Cho, czy innego pseudo tanka który w rzeczywistości jest casterem. Zamiast tego mogli by dać

*dużo większe base dmg na W (100+) Pomogło by to bardzo dużo w farmie i w jej "tankowaniu" przy okazji nie było by op bo:
a) Nie jest to instant skill, łatwo go uniknąć jeżeli nie masz cc.
b) to ma zniechęcać przeciwników do przebywania w pobliżu, w tej chwili na lvlu 18 nikt się tym skillem nie przejmuje.

*większy obszar ulti, i większy obszar stunta w środku, który w tej chwili jest tak mały że trafienie tym w poruszającego się przeciwnika to koszmar.

*Mniejsze cd na Q i R

*Passive powinien się aktywować też na własnych hitach, ta zmiana to chyba była by największa pomoc w farmie.

Edit: Mimo to gra mi się nią bardzo dobrze, raz nawet 49 asyst wykręciłem przy długiej grze przy relatywnie niskiej ilości zgonów (<10)


BTW Gra ktoś Ezem często? Mam wrażenie że ten bugfix Q przy okazji coś zepsuł, pare razy zauważyłem że ms trafia w cel po czym znika nie robiąc dmg, i nie wydając charakterystycznego dźwięku. I nie nie był to żaden champion który ma jakiegoś shielda czy coś, a odległość była mała. Zdarzyło się to parę razy w różnych grach więc raczej trudno mi to na laga zrzucić


Ostatnio edytowano 28 lip 2011, 11:00 przez Goatus, łącznie edytowano 1 raz
****

Posty: 1375
Dołączył(a): 23.03.2005
Offline
PostNapisane: 28 lip 2011, 10:58 
Cytuj  
Wydaje mi się, że problem leony to bardzo słaby start. Grałem 3 razy przeciwko niej jako cho solo top. Za każdym razem kończyłem mecz z 3-4x taką farmą jak ona i 1-4 kili na niej solo bez ganków.
Powinni ją trochę zboostować na początku, bo zasysa straszliwie, potem możliwie że jest super, ciężko ocenić bo w moich grach miały one po 50 cs w 30minucie i mogły co najwyżej posłużyć za super miniona.

*****

Posty: 2872
Dołączył(a): 18.05.2004
Offline
PostNapisane: 28 lip 2011, 11:07 
Cytuj  
DirectC napisał(a):
Wydaje mi się, że problem leony to bardzo słaby start. Grałem 3 razy przeciwko niej jako cho solo top. Za każdym razem kończyłem mecz z 3-4x taką farmą jak ona i 1-4 kili na niej solo bez ganków.
Powinni ją trochę zboostować na początku, bo zasysa straszliwie, potem możliwie że jest super, ciężko ocenić bo w moich grach miały one po 50 cs w 30minucie i mogły co najwyżej posłużyć za super miniona.


No zbliżony cs mam na niej w większości gier, nawet w tych wygranych gdzie mam 20+ asyst i dzięki mnie wygrywamy teamfighty. Dlatego też uważam że powinni zmienić passive żeby aktywował się z jej hitów też i zwiększyć dmg W. Co pozwoli grupę mobów w miare szybko jej ubić, a nie tak jak teraz że nawet z sunfire + W i tak muszę ręcznie każdego moba dobić.


Ja rozumiem że na top ranked tank/support nie lasthituje prawie w ogóle na początku, ale w random tak się nie da grać. Jak ostatnio poprosiłem gościa w 30minucie żeby mi zostawił bloba mobów do zabicia bo potrzebuje golda to dostałem odpowiedź "Lol you're not a carry" Ręce mi opadły normalnie...

*
Avatar użytkownika

Posty: 5596
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 28 lip 2011, 11:51 
Cytuj  
Tja w randomach często i gęsto jest tak że tank lasthituje wszystko i wszystkich, miałem tak niedawno.


_________________
Mam leniwe szare komórki.

*****

Posty: 2872
Dołączył(a): 18.05.2004
Offline
PostNapisane: 28 lip 2011, 12:13 
Cytuj  
Bloodleaf napisał(a):
Tja w randomach często i gęsto jest tak że tank lasthituje wszystko i wszystkich, miałem tak niedawno.


Mogę to odwrócić TBH, w randomach często i gęsto wszyscy mają w dupie tanka (mam namyśli prawdziwego tanka a nie AP Krowe etc) i mimo że ma tonę asistów i ładnie prosi team o pozwolenie na odrobinie farmy to mają go w dupie i biją mobki jak by te 20 robiło im różnice przy score 10/2/6 i 180cs...

****
Avatar użytkownika

Posty: 1546
Dołączył(a): 15.07.2006
Offline
PostNapisane: 28 lip 2011, 12:13 
Cytuj  
@up
Na rankedach, to tank zwykle idzie do dżungli( mummy/jarvan/rammus etc, etc ) Tam ma wystarczającą farmę i nikomu nie wadzi.


_________________
Zdarzają się takie dni, kiedy dostaję gęsiej skórki na myśl, że co człowiek to wszechświat.

*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 28 lip 2011, 12:15 
Cytuj  
Nowa Kayle strasznie mi się podoba, z madredami, black cleaverem, nashor toothem, i guinsoo przegryza się w end praktycznie przez wszystko.

Co do transferu:
Cytuj:
The server transfer feature is one of the most complex feature's we've added to date. Since it integrates very intimately with the server structure, we're doing load testing to make sure that 1) everyone who wants to transfer can do so quickly, and 2) we don't affect server stability.

We're actually performing these tests today -- as I type this, in fact -- and we'll have a more precise timeframe for its release coming out tomorrow.

Źródło.


_________________
Obrazek

*
Avatar użytkownika

Posty: 5596
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 28 lip 2011, 13:09 
Cytuj  
Nokiu$ napisał(a):
@up
Na rankedach, to tank zwykle idzie do dżungli( mummy/jarvan/rammus etc, etc ) Tam ma wystarczającą farmę i nikomu nie wadzi.


Ale my rozmawiamy o randomach nie rankedach.


@Goatus wiem o tym bo też gram tankami, ale często też można trafić na supportujący team jak mi się udało wczoraj.


_________________
Mam leniwe szare komórki.

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 28 lip 2011, 13:14 
Cytuj  
Keii napisał(a):
Nowa Kayle strasznie mi się podoba, z madredami, black cleaverem, nashor toothem, i guinsoo przegryza się w end praktycznie przez wszystko.


Ja biorę Malady i Stingera na początku.

*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 28 lip 2011, 13:20 
Cytuj  
Ja zaczynam od Fiendish Codex, potem zwykłe buty, Guinsoo, upgrade butów, Nashor's Tooth, Madred i Black Cleaver (jeśli mają tanków). Ostatnio kupiłem ten banshee, bo przeciwny team był AP heavy, ale myślę że w ten slot można spokojnie wrzucić Trinity Force czy coś.


_________________
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3870 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88 ... 194  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.