mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4046 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99 ... 203  Następna strona
Autor Wiadomość
**

Posty: 247
Dołączył(a): 24.02.2005
Offline
PostNapisane: 30 lip 2011, 06:35 
Cytuj  
Animacje w ToR maja się jeszcze nieco zmienić - w sumie z nowym Clientem Bety sie to okaże

Swoją drogą pamięta ktoś jeszcze jak wow przed wydaniem wyglądał ?

http://www.youtube.com/watch?v=VmOzOQwsk_Q

***
Avatar użytkownika

Posty: 949
Dołączył(a): 15.08.2010
Offline
PostNapisane: 30 lip 2011, 09:35 
Cytuj  
WoW to juz stara, stara gra :P

*****

Posty: 2204
Dołączył(a): 10.07.2004
Offline
PostNapisane: 30 lip 2011, 10:27 
Cytuj  
Nie kumam czemu się tak do tej grafiki i animacji przyczepiliście - rzeczy, które w mmo mają najmniejsze w sumie znaczenie. Szczególnie, że TOR'owi można zarzucić dużo poważniejsze uchybienia niż słaba animacja.

Sam nie widzę w tym tytule nic nadzwyczajnego (powiedziałbym wręcz, że wygląda dość szablonowo w dodatku mocno ograniczając to co w mmo jest dla mnie najważniejsze). Natomiast akurat grafika jest naprawdę OK. Nie jest zła - ma swój styl, który jednym przypadnie do gustu bardziej innym mniej ale jest naprawdę OK. Polecam screeny, w wysokiej rozdzielczości z blogów, które ktoś tu wcześniej wymieniał.

To jednak też jest umiejętność zaprezentowania produktu (choćby prze\ dobrze wyreżyserowane trailery) tak aby porwać widza. GW2 robi to b.dobrze, TERA wręcz świetnie, natomiast w SWTOR panowie z BioWare niestety lekcji nie odrobili.

Anyway nikt nikogo nie zmusza do gry w ten ani w żaden inny tytuł więc niepotrzeba się tak bulwersować. Jasne jest to forum, więc można pogadać o plusach i minusach ale na boga do tego trzeba używać argumentów... bo nazywanie połowy "tempakami" argumentem raczej nie jest i nic nie wnosi ciekawego do dyskusji.


_________________
Sylvian's Chronicles
Beta Counters »
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 30 lip 2011, 10:31 
Cytuj  
Mylisz się. Nazwanie kogoś tępakiem na forum mmorpg.pl to szczytowy argument.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

******

Posty: 4017
Dołączył(a): 26.02.2005
Offline
PostNapisane: 30 lip 2011, 10:57 
Cytuj  
embe napisał(a):
na silniku frostbite ;)


ok, ale kompa do tego ty mi kupujesz


_________________
Friends come and go, but enemies accumulate.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 30 lip 2011, 10:57 
Cytuj  
Sylvian napisał(a):
Anyway nikt nikogo nie zmusza do gry w ten ani w żaden inny tytuł więc niepotrzeba się tak bulwersować.


Jak tu sie nie bulwersowac, skoro z takiego tytulu jak kultowy Star Wars ktos robi takiego gniota !!! Caly ten SWTOR to profanacja dziel Lucasa.

******

Posty: 4059
Dołączył(a): 5.01.2002
Offline
PostNapisane: 30 lip 2011, 11:00 
Cytuj  
Huragan napisał(a):
Caly ten SWTOR to profanacja dziel Lucasa.


Do profanacji dziel Lucasa doszlo juz duzo, duzo wczesniej i TOR nie jest szczytowym osiagnieciem w tej dziedzinie ...

T.


_________________
Templair_@PSN

*****

Posty: 2204
Dołączył(a): 10.07.2004
Offline
PostNapisane: 30 lip 2011, 11:30 
Cytuj  
Huragan napisał(a):
Sylvian napisał(a):
Anyway nikt nikogo nie zmusza do gry w ten ani w żaden inny tytuł więc niepotrzeba się tak bulwersować.


Jak tu sie nie bulwersowac, skoro z takiego tytulu jak kultowy Star Wars ktos robi takiego gniota !!! Caly ten SWTOR to profanacja dziel Lucasa.

Po pierwsze nie ktoś a BioWare i sam LucasArts (uwaga słowo klucz).
Po drugie co niby takiego sprawia, że to gniot? Argumenty jakieś (uwaga drugie słowo klucz)
Po trzecie grałeś chociaż 5minut?

Rozumiem, że może to co jest na razie prezentowane nie spełnia Twoich oczekiwań - zdarza się. Ale prezentujesz typową postawę fanboy / hater. SWTOR - zuo / AA - 8 cud świata. Pomimo, że żaden tytuł jeszcze nie wyszedł i za cholere nie wiadomo jak w to się będzie grać - czyt. czy będą sprawiać fun. Bo to jest chyba najważniejsze.


_________________
Sylvian's Chronicles
Beta Counters »
Obrazek

****
Avatar użytkownika

Posty: 1020
Dołączył(a): 23.01.2003
Offline
PostNapisane: 30 lip 2011, 11:34 
Cytuj  
Jakoś nie mogę zrozumieć czemu nie lubicie stylu gry wow/eq i paru jeszcze innych gier które stworzyły gatunek mmorpg. Ja lubię nowości i zaskakujące gry z nowym podejściem ale akurat levelowanie a potem endgame uważam za szczytowe osiągnięcie gatunku i jak najbardziej właściwe podejście do gry. Levelowanie jest niczym innym jak treningiem i nauka gry dana postacią, poza tym daje mi osobiście sporą frajdę. Endgame jest tym do czego zawsze dążę i również lubię - granie wspólne ze znajomymi i tłoczenie instansow/raidow - to tylko jeden z aspektów socjalnego "zbratania" z ludźmi z którymi gram, równie dobrze moglibyśmy wódkę pic i gadać te same rzeczy które gadamy podczas gry.
Oczywiście, każdy ma swoje gusta i mnie tam nic do tego, jednak skoro wam się nie podoba to czemu ciągle i wciąż opowiadacie w tym dziale jaki to fail... mnie tam by do głowy nie przyszło iść do działu Lineage II na ten przykład i jęczeć im w każdym topiku jaki fail grind tam mają i czemu w to jeszcze graja.
Poza tym mam wrażenie że jak "starzy wyjadacze" forum twierdzą że swtor to fail ze względu na: grafikę/levelowanie/drewniana animacje/spierdolony gatunek (niepotrzebne skreślić) to ich osobiste wymagania lub wizja idealnej gry obrzydza innym być może, grę kompletnie na to nie zasługującą (mam nadzieje) - i nikt tego tak naprawdę jeszcze nie wie...


_________________
Sathorn#2230


Ostatnio edytowano 30 lip 2011, 12:57 przez Sathorn, łącznie edytowano 1 raz
**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 30 lip 2011, 12:05 
Cytuj  
TO zgrzybiałe nerdy - postaraj sie ich zrozumieć.


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 30 lip 2011, 13:09 
Cytuj  
Enhu napisał(a):
embe napisał(a):
na silniku frostbite ;)


ok, ale kompa do tego ty mi kupujesz

Mi wystarczy na mapie/zonie 32 ludzi i wtedy frosbite wymiata na przeciętnych kompach z 2010 roku.

Wiele się dyskutuje ponownie o animacjach i grafice, a jakoś nikt nie wymienia tu dokładnie szczegółów samej rozgrywki co jest bardziej istotne.

Sathorn, może dlatego że większość co się tu wypowiada zaczynała przygodę z grami mmo jeszcze wiele lat przed wow-em, potem wielu grało w tą jak i inne gry, więc nie powinno cie dziwić że nas wow style zanudził na śmierć.
Na szczęście tego schematu w swtor nie będzie i tu liczę że bioware nas zaskoczy nie tyle regularnym patchowaniem gry i dodatkami, co zapowiadanym regularnym rozwijaniem gry o fabułę i tereny.

Teraz jest to wróżenie co do grywalności swtor, nawet znając jakiś zarys gameplay nikt nie wie co będzie po tygodniu, miesiącu, po pół roku od premiery, a to w grze mmo jest najważniejsze, a nie to co mamy w dniu premiery.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 30 lip 2011, 13:12 
Cytuj  
sathorn - czego dokladnie nie mozesz zrozumiec?
zmudne levelowanie (ok, w kazdym mmo pojawiaja sie fajne i wciagajace questy - ale na pewno nie jest ich tyle, moze z wyjatkiem lotro, zeby czerpac z tego przyjemnosc od lvl1 do lvl50), zeby moc w endgame robic te same instancje w kolko.
i ok wiekszosc z nas lubi sobie pogadac na vencie, napic sie vodki - ale niestety kolejne mmo, w ktorym jedyne co robisz to pykasz levelki zeby zabic bossa na koncu jest dla mnie chujowym rozwiazaniem.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 30 lip 2011, 13:21 
Cytuj  
Po co z nimi w ogole dyskutujecie, chlopaki? NIE PRZEKONACIE ICH, a tylko sobie zszarpiecie nerwy :) Wg. Mednola i reszty TOR to klon WoWa 1:1 tylko w swiecie SW i co by im nie mowic to nie zmieni sie ich zdania w tym temacie. Mowiac krotko: walczycie z wiatrakami :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 30 lip 2011, 13:31 
Cytuj  
raggnarok napisał(a):
Wg. Mednola i reszty TOR to klon WoWa 1:1 tylko w swiecie SW


spoko, Mendol pierwszy kupi SWTORA i bedzie znowu jaral sie world pvp jak w Rifcie :)


_________________



***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 30 lip 2011, 14:41 
Cytuj  
a ty tym czasem będziesz siedział na drzewie i robił zakwas :lol:


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

******

Posty: 4059
Dołączył(a): 5.01.2002
Offline
PostNapisane: 30 lip 2011, 14:46 
Cytuj  
embe napisał(a):
a ty tym czasem będziesz siedział na drzewie i robił zakwas :lol:


Jesli do tego czasu w ogole wyjdzie w jakims sensownym jezyku ;P ...

T.


_________________
Templair_@PSN

**

Posty: 247
Dołączył(a): 24.02.2005
Offline
PostNapisane: 30 lip 2011, 14:54 
Cytuj  
Instancja low level dla republiki

http://www.youtube.com/watch?v=lCEFosZfWYg

Powiem że decyzje moralne wyglądają tu lepiej niż dla Imperium .

****
Avatar użytkownika

Posty: 1020
Dołączył(a): 23.01.2003
Offline
PostNapisane: 30 lip 2011, 15:14 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
sathorn - czego dokladnie nie mozesz zrozumiec?

Własnie tego ze mmorpg genre to własnie to levelowanie, questy oraz ubieranie toona wraz z kumplami lub randomami jak kto woli - wiec czemu naprawiać coś co nie jest zepsute? Czemu szukacie nowości jeśli powyższy schemat się sprawdził?
A co do questow LOTRO i WoW - jak dla mnie questowanie w wow od pierwszego dodatku w zwyż to szczyt doskonałości w porównaniu z questami made in LOTRO. No ale każdy z nas lubi co innego, wiec do gustów się nie czepiam.


_________________
Sathorn#2230

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 30 lip 2011, 15:35 
Cytuj  
Sathorn napisał(a):
Mendol napisał(a):
sathorn - czego dokladnie nie mozesz zrozumiec?

Własnie tego ze mmorpg genre to własnie to levelowanie, questy oraz ubieranie toona wraz z kumplami lub randomami jak kto woli - wiec czemu naprawiać coś co nie jest zepsute? Czemu szukacie nowości jeśli powyższy schemat się sprawdził?
A co do questow LOTRO i WoW - jak dla mnie questowanie w wow od pierwszego dodatku w zwyż to szczyt doskonałości w porównaniu z questami made in LOTRO. No ale każdy z nas lubi co innego, wiec do gustów się nie czepiam.

IMO powinienś wrócć do dziury z której wypezłeś, skoro nie masz pojęcia, że można to zrobić inaczej.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 30 lip 2011, 15:36 
Cytuj  
raggnarok napisał(a):
Po co z nimi w ogole dyskutujecie, chlopaki? NIE PRZEKONACIE ICH, a tylko sobie zszarpiecie nerwy :) Wg. Mednola i reszty TOR to klon WoWa 1:1 tylko w swiecie SW i co by im nie mowic to nie zmieni sie ich zdania w tym temacie. Mowiac krotko: walczycie z wiatrakami :)


co ty pierdolisz? czy ja napisalem gdzies, ze tor to klon czegokolwiek?
jebnij sie w leb zanim zaczniesz cos komentowac nastepnym razem.

jedyne co pisalem, to, ze jesli TOR bedzie zrobiony podobnie do DDO - to pewnie spedze przy nim troche czasu ze znajomymi.


dla mnie mmorpg to nie jest kurwa levelowanie i ubieranie toona w pierdolone itemki. tak ciezko to zrozumiec?
pograj sobie w dfo to mozesz zauwazysz roznice i bedziesz wiedzial o czym pisze.
to, ze dla ciebie sprawdzil sie ten schemat nie znaczy, ze sprawdza sie i dla mnie.
i bardzo sie ciesze, iz masz fun z levelowania w kazdej grze - co wiecej, nawet ci zazdroszcze.
bo mnie naprawde juz kurwa nudzi napierdalanie 1000 questow (z czego 90% z nich wymaga pojscia do punktu A, zajebania 20 mobow i powrotu do punktu B - bez mozliwosci wyboru innej drogi).

po premierze questy w wowie robilo sie fajnie. przynajmniej do levelu 30. potem bylo to juz tylko na zasadzie 'byle szybciej do tego 60'.

huragan - czy kupie czy nie to tylko i wylacznie moja sprawa. podobnie jak to czy bede sie jaral czy tez nie.
tak samo jak twoja sprawa jest jaranie sie zjebanym AA.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4046 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99 ... 203  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.