mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 365 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 ... 19  Następna strona
Autor Wiadomość
*****
Avatar użytkownika

Posty: 2206
Dołączył(a): 27.03.2006
Offline
PostNapisane: 9 wrz 2011, 19:36 
Cytuj  
kupilem i nie zaluje
multi syte!


_________________
Walter Sobchak: Fuck it, Dude, let's go bowling.

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 9 wrz 2011, 19:37 
Cytuj  
a jak wydajność?


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2206
Dołączył(a): 27.03.2006
Offline
PostNapisane: 9 wrz 2011, 19:37 
Cytuj  
bez zarzutu, ale grafa jest xboxowa, wiec mój komp się nudzi


_________________
Walter Sobchak: Fuck it, Dude, let's go bowling.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5596
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 9 wrz 2011, 19:47 
Cytuj  
64% i czekam , nie ma to jak kurier przyjedzie po 20stej :/


_________________
Mam leniwe szare komórki.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2206
Dołączył(a): 27.03.2006
Offline
PostNapisane: 9 wrz 2011, 20:31 
Cytuj  
dziekuje ci steamie za zwale jak odblokowalem cos ciekawego
hrhr


_________________
Walter Sobchak: Fuck it, Dude, let's go bowling.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5596
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 9 wrz 2011, 21:12 
Cytuj  
Szkoda tylko że w multi na levelu 1szym grajac przeciw np 20 nie mam szans, biora mnie na jeden - dwa strzały, ale po za tym, miodzio.


_________________
Mam leniwe szare komórki.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2206
Dołączył(a): 27.03.2006
Offline
PostNapisane: 9 wrz 2011, 21:31 
Cytuj  
ale mapek to pozalowali :<


_________________
Walter Sobchak: Fuck it, Dude, let's go bowling.

****

Posty: 1569
Dołączył(a): 8.12.2001
Offline
PostNapisane: 9 wrz 2011, 21:49 
Cytuj  
Bloodleaf napisał(a):
Szkoda tylko że w multi na levelu 1szym grajac przeciw np 20 nie mam szans, biora mnie na jeden - dwa strzały, ale po za tym, miodzio.


Nie chodzi o itemy tylko o to ze wiedza jak grac a Ty jeszcze nie ogarniasz, zabierz ich loadout (copy loadout) i mozesz grac gratami typa ktory cie ubil.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 10 wrz 2011, 00:54 
Cytuj  
Skonczylem kamapnie. Koncowka zajebista, pelna akcji, adrenaliny i pytan bez odpowiedzi :) Za singla spokojnie bym dal 8.5/10, ale ja uwielbiam swiat W40K, takze moze jestem troche nieobiketywny. Generalnie fabula jest, well, normalna jak na kanony Mlotka, bym powiedzial, ale mechanika gry na szczescie nie pozwala zwracac na to uwagi. Walka, czy to ranged, czy melee, jest kapitalna, w ogole sie nudzi i caly czas przynosila mi w cholere satysfakcji.
Najlepsze w SM sa momenty z jet packiem i thunderhammer, imho to sa jedne z najelpszych sekwencji w grach komputerowych, jakie bylo mi dane przezyc i bede je pewnie dlugo, dlugo pamietal. Sa po prostu ZA-JE-BIS-TE.
A przed nami jeszcze Exterminatus. Mniam. To bylo dobrze wydane 80zl. Od jutra multi!

*
Avatar użytkownika

Posty: 5596
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 10 wrz 2011, 06:40 
Cytuj  
Huba napisał(a):
Nie chodzi o itemy tylko o to ze wiedza jak grac a Ty jeszcze nie ogarniasz, zabierz ich loadout (copy loadout) i mozesz grac gratami typa ktory cie ubil.


Ale czego nie ogarniam jak ja napierdzielam z bolstera w gostka full magazynek on się odwraca i zdejmuje mnie jednym strzałem?

Ta widziałem że można kopiować, tylko że nie zawsze warto a jak nie skopiujesz to masz podstawową broń tylko.

EDIT: Wyjasni mo ktoś jak działają modyfikacje, wybrałem sobie inna zbroję, kolor skórki, inny ekwipunek, ale jak wybieram w grze nadal mam stare, wchodzę w modyfikacje i pokazuje mi te co wybrałem, nie kumam czaczy.


_________________
Mam leniwe szare komórki.

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 10 wrz 2011, 08:46 
Cytuj  
1. w mp jest chaos marine?
2. mp starczy na dłużej?


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

****

Posty: 1569
Dołączył(a): 8.12.2001
Offline
PostNapisane: 10 wrz 2011, 09:04 
Cytuj  
Bloodleaf napisał(a):
Huba napisał(a):
Nie chodzi o itemy tylko o to ze wiedza jak grac a Ty jeszcze nie ogarniasz, zabierz ich loadout (copy loadout) i mozesz grac gratami typa ktory cie ubil.


Ale czego nie ogarniam jak ja napierdzielam z bolstera w gostka full magazynek on się odwraca i zdejmuje mnie jednym strzałem?

Ta widziałem że można kopiować, tylko że nie zawsze warto a jak nie skopiujesz to masz podstawową broń tylko.

EDIT: Wyjasni mo ktoś jak działają modyfikacje, wybrałem sobie inna zbroję, kolor skórki, inny ekwipunek, ale jak wybieram w grze nadal mam stare, wchodzę w modyfikacje i pokazuje mi te co wybrałem, nie kumam czaczy.


Ok wyjasniam po kolei: W jaka klase wywalasz caly magazynek boltera i czym Cie zabija 1 shotem? Jesli devastatora jeszcze z chaos icon/iron halo to nie dziwne bo to twarde bydlaki. Tacticalem najlepiej poczestowac ich granatami i dobic bolterem, i NIGDY nie walczyc na strzelanie face to face. Devastator po to jest zeby ownowac kazdego łosia ktory wejdzie w jego sight range. A i staraj sie strzelac w glowe, wiekszy dmg. Nadal nie wiem czym Cie mogl 1 shotnac chyba ze walnal Ci z przylozenia headshota z lascannon, ale to wtedy jest dobry. Musisz dodgowac i biegac dookola niego zeby nie wymierzyl.

Co do modow: Jak klikniesz na nazwe to masz edit, jak klikniesz na to koleczko przed nazwa to sie zaswieci na zolto i to jest "wybrany" setup. Jest to zreszta wyjasnione w menu:)

Niah: W Mp jest chaos, mp starczy na dluzej jesli Ci sie spodoba. IMHO jest dobre, zadne tam e-sports pr0 level, ale jest dobrze zrobione i daje kupe funu.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 10 wrz 2011, 09:16 
Cytuj  
eh a mi demo sie nie odpala na pc.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 10 wrz 2011, 10:22 
Cytuj  
Pogralem troche w kampanie i prostacka ta gra jest. Nawet rozczlonkowywania wrogow nie ma. Dwa combo na krzyz. Waskie korytarzyki, wszedzie sciany. Gdyby nie uniwersum to bylby nie warty uwagi sredniak. Moze multi daje rade, zobaczymy.


_________________
Χ Ξ Σ

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 10 wrz 2011, 10:48 
Cytuj  
Prawda jest taka, że ze znajomymi to nawet saper online daje fun. Co jak co, ale multi całkiem fajne zrobili w sm.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5596
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 10 wrz 2011, 10:58 
Cytuj  
Huba napisał(a):
Ok wyjasniam po kolei: W jaka klase wywalasz caly magazynek boltera i czym Cie zabija 1 shotem? Jesli devastatora jeszcze z chaos icon/iron halo to nie dziwne bo to twarde bydlaki. Tacticalem najlepiej poczestowac ich granatami i dobic bolterem, i NIGDY nie walczyc na strzelanie face to face. Devastator po to jest zeby ownowac kazdego łosia ktory wejdzie w jego sight range. A i staraj sie strzelac w glowe, wiekszy dmg. Nadal nie wiem czym Cie mogl 1 shotnac chyba ze walnal Ci z przylozenia headshota z lascannon, ale to wtedy jest dobry. Musisz dodgowac i biegac dookola niego zeby nie wymierzyl.

Co do modow: Jak klikniesz na nazwe to masz edit, jak klikniesz na to koleczko przed nazwa to sie zaswieci na zolto i to jest "wybrany" setup. Jest to zreszta wyjasnione w menu:)

Niah: W Mp jest chaos, mp starczy na dluzej jesli Ci sie spodoba. IMHO jest dobre, zadne tam e-sports pr0 level, ale jest dobrze zrobione i daje kupe funu.



Nie wiem co za klasa, widziałem jakiś niebieski promień i byłem dead, wywaliłem mu cąły magazynek w plecy ( 270 naboi )

Mam wybrane żółte cośtam, to wiem , pokazuje mi moja skórke w głównym menu modfikacji, pozmienialem wsie klasy zeby taka mialy plus swoja zrobilem i nadal dupa jak wybieram in game mam deflaut.


Niahu mp to taki UT v 2.0 :)



BTW nie ma to jak rozstawić heavy bolter w odpowiednim miejscu, 11 killi 2 smierci w annihilation <3

Szkoda tylko że nie ma innych ras, eldarami bym ponapierdzielał :/

A i wkurwiający na maxa sa goście z lagiem blinkujacy po całej mapie -_-


_________________
Mam leniwe szare komórki.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1283
Dołączył(a): 18.12.2007
Offline
PostNapisane: 10 wrz 2011, 11:04 
Cytuj  
kurde u mnie coś multi nie działa, znajduje pełno 'potencjalnych' meczy, ale do żadnego mnie nie wrzuca, czekałem dobre 10min...

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 10 wrz 2011, 11:04 
Cytuj  
na ilu graczy jest mp?

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 10 wrz 2011, 11:14 
Cytuj  
8vs8

*
Avatar użytkownika

Posty: 5596
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 10 wrz 2011, 11:14 
Cytuj  
4fr0 napisał(a):
kurde u mnie coś multi nie działa, znajduje pełno 'potencjalnych' meczy, ale do żadnego mnie nie wrzuca, czekałem dobre 10min...


Mam to samo teraz, rano było ok.


_________________
Mam leniwe szare komórki.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 365 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 ... 19  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.