mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5881 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47 ... 295  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 28 wrz 2011, 18:48 
Cytuj  
minecraft? lol. ja nie wymienilem zadnej gierki z psn, ktorych jest od zarabania.
poczawszy od fat princess a skonczywszy nie wiem na czym :)
mgs, forza, gt5 to oczywiscie kontynuacje. nawet dark soul to kontynuacja.
ale to gry, w ktore chce sie grac i daja fun.
polecam sprobowac, potem oceniac ;)

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 28 wrz 2011, 18:57 
Cytuj  
Gierek od zarabania na psn jest masa. Minecraft jest jedna troche inny. Co do oceny to gralem w te tytuly. O Dark souls mowie w kontekscie demon souls czy jakos tak. Ale chyba nie o tym ten temat. Mozemy odgrzebac jakis konsole vs pc albo jakis w stylu "99% dzisiejszych gier to nuda".

W sumie taki WoT > konsole. ;)


_________________
Χ Ξ Σ

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 28 wrz 2011, 18:59 
Cytuj  
Tylko, ze do wymienionych przez Ciebie Tor gierek potrzeba w sumie slabego kompa tylko. Wiec praktycznie to do grania we wszystko co ciekawe starczy lapek i konsola :P


_________________
.


Ostatnio edytowano 28 wrz 2011, 19:04 przez Highlander, łącznie edytowano 1 raz
****
Avatar użytkownika

Posty: 1741
Dołączył(a): 13.09.2006
Offline
PostNapisane: 28 wrz 2011, 19:04 
Cytuj  
zagralem na tym caspian - wow, naprawde duuuuzo lepszy od metro. przy 64 graczach miazga. fps srednio 35-45 przy ultra detalach (high eksplozje, cienie i brak aa)

chyba server wywalilo; szkoda, bo chcialem sprawdzic, czy na tej mapie tez po krotkim czasie lapie co chwile zawieszki przez memory leak (?)


_________________
http://steamcommunity.com/id/crunozaur

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 28 wrz 2011, 19:04 
Cytuj  
jak zagrales, bo ja mam wszystkie jakby zahaslowane?


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 28 wrz 2011, 19:05 
Cytuj  
i faktycznie wyglada to tak jak na trailerze?

***

Posty: 861
Dołączył(a): 24.02.2005
Offline
PostNapisane: 28 wrz 2011, 19:08 
Cytuj  
I ja zagralem, ale moze z 60s, po czym serwer padl i wstal z haslem :/
@Down:
Haslo zmienili na wiekszosci serwerow - zostaly moze ze 2-3.


Ostatnio edytowano 28 wrz 2011, 19:13 przez KomaNczos, łącznie edytowano 1 raz
****
Avatar użytkownika

Posty: 1741
Dołączył(a): 13.09.2006
Offline
PostNapisane: 28 wrz 2011, 19:10 
Cytuj  
haslo sexyelevator, ale bardzo ciezko sie wbic

nie kojarze trailera ;p ale wyglada lepiej niz metro


_________________
http://steamcommunity.com/id/crunozaur

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 28 wrz 2011, 19:16 
Cytuj  
@embe
dajesz (serwer dla nas) :wink:


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 28 wrz 2011, 19:20 
Cytuj  
imo gra nie wyglada tak efektownie jak na trailerach :p


_________________
.

****

Posty: 1500
Dołączył(a): 2.02.2005
Offline
PostNapisane: 28 wrz 2011, 19:24 
Cytuj  
bf3 nie dla xp

http://www.centrumxp.pl/Aktualnosci/541 ... uzytkowników.aspx

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 28 wrz 2011, 19:33 
Cytuj  
Highlander napisał(a):
imo gra nie wyglada tak efektownie jak na trailerach :p


Jaki hejter. ;> ro2 rox ;p

Bf3 będzie hiciorem czy tego chcecie czy nie, ludzie są tak rządni rozpierdolu na 64 graczy, że wymieniają procesory, kupują nowe k. graficzne, srają ogniem, żarem i popiołem. ;>

****

Posty: 1061
Dołączył(a): 26.08.2005
Offline
PostNapisane: 28 wrz 2011, 19:41 
Cytuj  
O tym ze xp nie bedzie wykozystywany w bf3 bylo wiadomo od dawna.
Pogralem ochlonolem ,czas na podsumowanie:
Plusy:
- naprawde swietna grafika ;tutaj mam na mysli animacje,wybuchy ,oszolomienia efekty swietlne etc etc etc
-podklad dzwiekowy ,stoi na wysokim poziomie ,wszystkie strzaly ,odglosy wybuchow ,kroki,szuranie ,swist kul na otwartej i zamknietej przestrzeni ,robi to swietne wrazenie.
- miodnosc ,zakradanie sie do przeciwnika ,szalenczy deadmatch sniperow ,caloksztalt ,warto bylo wydac (przynajmniej po zarwanej nocce i polowie dzisiejszego dnia) te 3k na kompa.
- wydajnosc gry ,balem sie ze komp jaki kupilem nie obluzy nawet medium detali,gra mi chodzi na 1600x1900 w stalych 50 klatkach i nie rwie nic.

Miedzy Plusem a Minusem:
- nie ma takiego tagowania przeciwnikow jak w bc2 ,pewnie sie czlowiek do tego przyzywczai ,ale narazie ciezko ogarnac pewne rzeczy ,i trzeba miec oczy na okolo glowy
- battlelog ,bardzo fajny pomysl ,gry sie refreshuja instantowo,wiadomo ile jest graczy w grze , ale przez te strone lub orgin gra sie wywala
- efekty swietlne , zauwazylem plage latajacych assoultow z latarka ,i nawet w swietle dziennym strasznie daje po oczach przez co ciezko zorientowac sie gdzie strzelac ,w podziemnych lokacjach wyglada to przednio i albo ulatwi rozgrywke (mianowicie osliepisz wroga i go zabijesz,albo bedzie cie widac z drugiego konca tunelu i zginiesz ze snajperki)

Minusy:
- crash'e gry ,nie mam pojecia czym to jest spowodowane (prawdopodobnie battlelogiem,ale gwarancji nie mam)
- kilka bledow graficznych ,przy duzej akcji ,albo po dlugim graniu textyry nie ktore potrafia szalec ,ze przez ulamek sekundy zamiast tla widzi sie zielona texture
- celowanie wziete z MoH'a ,nie wiem czy jest na to sposob ,ale np celujac ze snajperki trzeba caly czas przytrzymywac PPM ,co troche denerwuje .
- podstawowe snajperki maja celownik bez zooma ,wiec mozna smialo robic noscope kille,co nie cieszy juz tak jak w przypadku bc2


gram na ustawieniach high(nie wiedziec czemu nie moge zmienic ich w te lub inna strone,poza rozdzielczoscia)
i5-2500k
gforce 560ti 1gb
4gb ramu ddr3 1600

koniec sciany tekstu


_________________
jey#2178
BF3: jeyjeykrk
PSN: jeyjeykrk

****
Avatar użytkownika

Posty: 1741
Dołączył(a): 13.09.2006
Offline
PostNapisane: 28 wrz 2011, 19:42 
Cytuj  
Highlander napisał(a):
imo gra nie wyglada tak efektownie jak na trailerach :p

zagraj na caspian - graficznie crysis z modami na sterydach z rozsadna optymalizacja. szkoda, ze po chwili grania zaczynam miec te spierdolone zwiechy, ale o tym chujowym metrze wszyscy zapomna jak bedzie ta druga mapa bez hasla


_________________
http://steamcommunity.com/id/crunozaur

**

Posty: 261
Dołączył(a): 21.02.2010
Offline
PostNapisane: 28 wrz 2011, 19:44 
Cytuj  
- celowanie wziete z MoH'a ,nie wiem czy jest na to sposob ,ale np celujac ze snajperki trzeba caly czas przytrzymywac PPM ,co troche denerwuje .

to sie w opcjach zmienia


_________________
Obrazek

****
Avatar użytkownika

Posty: 1741
Dołączył(a): 13.09.2006
Offline
PostNapisane: 28 wrz 2011, 19:46 
Cytuj  
Cytuj:
gram na ustawieniach high(nie wiedziec czemu nie moge zmienic ich w te lub inna strone,poza rozdzielczoscia)

nad ustawieniami graficznymi przestawias z recommended (?) na low/med/high/ultra/custom


_________________
http://steamcommunity.com/id/crunozaur

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 28 wrz 2011, 19:49 
Cytuj  
troche biegania jest na tym caspianie jak zginiesz

****

Posty: 1061
Dołączył(a): 26.08.2005
Offline
PostNapisane: 28 wrz 2011, 19:50 
Cytuj  
Svr moglbys powiedziec w ktorym miejscu sie to zmeinia?


_________________
jey#2178
BF3: jeyjeykrk
PSN: jeyjeykrk

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 28 wrz 2011, 20:05 
Cytuj  
Marti napisał(a):
O tym ze xp nie bedzie wykozystywany w bf3 bylo wiadomo od dawna.
Pogralem ochlonolem ,czas na podsumowanie:
Plusy:
- naprawde swietna grafika ;tutaj mam na mysli animacje,wybuchy ,oszolomienia efekty swietlne etc etc etc
-podklad dzwiekowy ,stoi na wysokim poziomie ,wszystkie strzaly ,odglosy wybuchow ,kroki,szuranie ,swist kul na otwartej i zamknietej przestrzeni ,robi to swietne wrazenie.
- miodnosc ,zakradanie sie do przeciwnika ,szalenczy deadmatch sniperow ,caloksztalt ,warto bylo wydac (przynajmniej po zarwanej nocce i polowie dzisiejszego dnia) te 3k na kompa.
- wydajnosc gry ,balem sie ze komp jaki kupilem nie obluzy nawet medium detali,gra mi chodzi na 1600x1900 w stalych 50 klatkach i nie rwie nic.

Miedzy Plusem a Minusem:
- nie ma takiego tagowania przeciwnikow jak w bc2 ,pewnie sie czlowiek do tego przyzywczai ,ale narazie ciezko ogarnac pewne rzeczy ,i trzeba miec oczy na okolo glowy
- battlelog ,bardzo fajny pomysl ,gry sie refreshuja instantowo,wiadomo ile jest graczy w grze , ale przez te strone lub orgin gra sie wywala
- efekty swietlne , zauwazylem plage latajacych assoultow z latarka ,i nawet w swietle dziennym strasznie daje po oczach przez co ciezko zorientowac sie gdzie strzelac ,w podziemnych lokacjach wyglada to przednio i albo ulatwi rozgrywke (mianowicie osliepisz wroga i go zabijesz,albo bedzie cie widac z drugiego konca tunelu i zginiesz ze snajperki)

Minusy:
- crash'e gry ,nie mam pojecia czym to jest spowodowane (prawdopodobnie battlelogiem,ale gwarancji nie mam)
- kilka bledow graficznych ,przy duzej akcji ,albo po dlugim graniu textyry nie ktore potrafia szalec ,ze przez ulamek sekundy zamiast tla widzi sie zielona texture
- celowanie wziete z MoH'a ,nie wiem czy jest na to sposob ,ale np celujac ze snajperki trzeba caly czas przytrzymywac PPM ,co troche denerwuje .
- podstawowe snajperki maja celownik bez zooma ,wiec mozna smialo robic noscope kille,co nie cieszy juz tak jak w przypadku bc2


gram na ustawieniach high(nie wiedziec czemu nie moge zmienic ich w te lub inna strone,poza rozdzielczoscia)
i5-2500k
gforce 560ti 1gb
4gb ramu ddr3 1600

koniec sciany tekstu


Nie przycina nic przez 4gb ramu ?

****
Avatar użytkownika

Posty: 1313
Dołączył(a): 5.05.2008
Offline
PostNapisane: 28 wrz 2011, 20:07 
Cytuj  
"- nie ma takiego tagowania przeciwnikow jak w bc2 ,pewnie sie czlowiek do tego przyzywczai ,ale narazie ciezko ogarnac pewne rzeczy ,i trzeba miec oczy na okolo glowy "

Jak to nie ma? Wciskasz Q i tagujesz tych przeciwników, których widzisz. Tak samo to działało w BC2 (chyba bo w BC2 grałem na X360 ale tam też tagowało się przyciskiem, potem był moduł "autotagujący").

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5881 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47 ... 295  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.