mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5881 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56 ... 295  Następna strona
Autor Wiadomość
**

Posty: 483
Dołączył(a): 22.02.2005
Offline
PostNapisane: 30 wrz 2011, 08:04 
Cytuj  
Templair - wlacz headset i pusc nim rozmowy


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 30 wrz 2011, 08:18 
Cytuj  
heh

"We're Sorry
We are currently having issues with passwords containing
special characters (such as &%<>).

Until we have fixed this, you can change your password to
only use alphanumeric characters at http://profile.ea.com "


_________________
psn

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 30 wrz 2011, 08:27 
Cytuj  
JA jestem zaskoczony, ze na mojej przedpotopowej karcie graficznejsie uruchomilo. A nawet pograć sie dało!

Ale wstrzymam sie. Dopóki nie dowiem się, jaki sprzet jest potrzebny zeby to to działaó w ultra i przynajmniej 1440x900 ;e.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

****
Avatar użytkownika

Posty: 1313
Dołączył(a): 5.05.2008
Offline
PostNapisane: 30 wrz 2011, 08:32 
Cytuj  
@Bloodleaf: IMHO prone wcale nie jest takie przegięte. Oczywiście jak squad raszuje byle do przodu to faktycznie jest to łatwy cel. Ale gdy podchodzi się spokojnie badając teren to ładnie widać błyski celowników optycznych, wystrzały itp.

******

Posty: 4059
Dołączył(a): 5.01.2002
Offline
PostNapisane: 30 wrz 2011, 08:39 
Cytuj  
Dodanie prone to jedno z lepszych posuniec + nie jest jakos masakrycznie trudno wypatrzec goscia w prone. Szczegolnie, ze do kazdego miejsca prowadzi kilka wejsc i mozna elegancko kampera zajsc od pleckow i juz jest dodatkowy dog tag :) ...

T.


_________________
Templair_@PSN

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 30 wrz 2011, 09:47 
Cytuj  
iniside napisał(a):
JA jestem zaskoczony, ze na mojej przedpotopowej karcie graficznejsie uruchomilo. A nawet pograć sie dało!

Ale wstrzymam sie. Dopóki nie dowiem się, jaki sprzet jest potrzebny zeby to to działaó w ultra i przynajmniej 1440x900 ;e.


Co do ultra i 1440x900 (ja w takiej gram bo to moja natywna). Inside do tego potrzebujesz jakiegoś 5870 albo 6970 niestety. Ja na moim i5 i gtx 260 mogę spokojnie grać na caspianie a mam tekstury na high, otoczenie na high i AA x2. Czasami spada do 30 klatek. Po wymianie na 5850 spodziewam się tych 50+ Fps na high w dx11.


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 30 wrz 2011, 09:56 
Cytuj  
Radeon nie wchodzi gre, ale jakis gtx 570 powinien starczyc w takim razie.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 30 wrz 2011, 10:26 
Cytuj  
iniside napisał(a):
Radeon nie wchodzi gre, ale jakis gtx 570 powinien starczyc w takim razie.


kpisz sobie? lepiej kupić 6870 i zostanie sporo kasy


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 30 wrz 2011, 10:28 
Cytuj  
plusy:
- naprawde ladnie jest, nawet na starszych pc gra robi wrazenie.
jest wojna, dym, wybuchy, ziemia sie trzesie, wypasik. do tego dzwiek jest naprawde wyjebany.
- combat fajniusi (no moze z wyjatkiem melee, podrzynanie gardla kolesiowi zajmuje za duzo czasu ;p). jest troche odrzutu, jest ladny plomien wyrzutowy, trzeba sie troche przyzwyczaic ale jest ok.
w czolgu tez nie jest zle, trzeba troche przycelowac z dziala, brac poprawke na odleglosc.
samolotami nie latam bo nie umiem :)
- w zgranej druzynie znajomkow, z ventem pewnie bedzie super fun. medyk, support, inzynier i mozna szalec.
- mapa z metrem jest ok, rozmiar w sam raz, mozna wskoczyc od razu do walki, postrzelac, pomoc kolegom z teamu, poukrywac sie.
- server browser z przegladarki sprawdza sie. jak desh napisal gra dziala naprawde stabilnie. mozna przelaczac, alt tabowac bez problemow i spowolnien. jedyne co wkurza to, ze nie zauwazylem zeby podawali ilosc zarezerwowanych slotow, co powoduje czasami wkurw jak probujemy sie wbic na 5 serwer z kolei, gdzie jest 28/32 i pokazuje, ze full.
ale ogolnie idea jest si.

minusy (nie chodzi mi o bugi czy zjebane tekstury):
- mapa do conquest mode srednio mi sie podoba. jest po prostu za duza.
piechota jak zwykle ma przejebane, biegniesz, biegniesz dostajesz od snajpera, giniesz. spawnujesz sie na squad mate, ktory siedzi z reguly gdzies w krzakach i kampi. samoloty lataja, tanki jezdza ale jakos sie to rozlazi po calej mapie, i robia sie z tego 'mini gierki'.
- latarki - przegiete i wkurwiajace. pewnie wymaga to przyzwyczajenia sie i praktyki, ale ciezko sie celuje do takiego kolesia.
- jak napisalem - jest ladnie, ale jak dla mnie to po prostu lepiej wygladajacy bf2. i moze dlatego troche mi sie nudzi.
- ludzie graja jak pojebani, gralem na parunastu serwerach i wszedzie glownie rambo style, bo po chuj grac w teamie.
- nie wiem po co medykowi defi, skoro wiekszosc ludzi i tak nie chce rezza (skoro moze o tym decydowac). lepiej zginac, zmienic sprzet i respawnowac sie na kims. moze w retailu jak juz ludzie beda wiedziec czym chca grac troche sie to zmieni.

ogolnie gra sie ok. ale nie wciagnelo mnie jak kiedys bf2 czy nawet bc2.
brak powiewu swiezosci, nowych pomyslow na tryby.
nie wiem czy kupic czy nie. jesli zbierze sie grupa chetnych zeby pograc razem to pewnie tak. bo tak jak pisalem, 1-2 squady i mozna fajnie sie pobawic. ale niestety na randomkow nie ma juz co liczyc. to nie czasy bf2.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 30 wrz 2011, 10:36 
Cytuj  
Do ro2 hejterow, rowniez skrytykowalem ro2, szczegolnie za wydajnosc, przy tej grafice to po prostu szok. Aczkolwiek mi juz gra dziala lepiej. Ale trzeba sobie tez powiedziec, ze ro2 to praawie indie gra... posiada tez pelno bugow.

Dlaczego gram w bete bf3? chce sprawdzic co kupilem, a kupilem za marne grosze...


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 30 wrz 2011, 10:37 
Cytuj  
Niah napisał(a):
iniside napisał(a):
Radeon nie wchodzi gre, ale jakis gtx 570 powinien starczyc w takim razie.


kpisz sobie? lepiej kupić 6870 i zostanie sporo kasy

Nie. Mi jest potrzebna CUDA do renderowania.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 30 wrz 2011, 11:01 
Cytuj  
Highlander napisał(a):
Do ro2 hejterow, rowniez skrytykowalem ro2, szczegolnie za wydajnosc, przy tej grafice to po prostu szok. Aczkolwiek mi juz gra dziala lepiej. Ale trzeba sobie tez powiedziec, ze ro2 to praawie indie gra... posiada tez pelno bugow.

Dlaczego gram w bete bf3? chce sprawdzic co kupilem, a kupilem za marne grosze...


Czyli wyznajesz zasadę, kupuje kota w worku, przynajmniej tani był, ale okazało się, że głowy nie ma. ;]

*
Avatar użytkownika

Posty: 5596
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 30 wrz 2011, 11:04 
Cytuj  
Yuurei napisał(a):
@Bloodleaf: IMHO prone wcale nie jest takie przegięte. Oczywiście jak squad raszuje byle do przodu to faktycznie jest to łatwy cel. Ale gdy podchodzi się spokojnie badając teren to ładnie widać błyski celowników optycznych, wystrzały itp.


Nom miałem właśnie dziś tak, bez rusha, spokojnie, na każdym celu leżało 50% druzyny przeciwnika w różnych spotach, nikogo nie było widać bez wystawiania łba, skończyło się tak że u nas koles na 1szym miejscu miał 50 pkt u nich jakieś 3k, potem runda druga my broniliśmy ta sama taktyką i my wygraliśmy bez problemu, nawet jednego obj nie wysadzili.


_________________
Mam leniwe szare komórki.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5772
Dołączył(a): 23.01.2008
Offline
PostNapisane: 30 wrz 2011, 11:47 
Cytuj  
Nie chce ktos kupic q6600 @3.4ghz + Dfi infinity dark s i 8gb ramu do tego? Chetnie sprzedam wymieniam powoli rzeczy pod bf3 w kompie

****
Avatar użytkownika

Posty: 1313
Dołączył(a): 5.05.2008
Offline
PostNapisane: 30 wrz 2011, 11:50 
Cytuj  
Bloodleaf napisał(a):
Nom miałem właśnie dziś tak, bez rusha, spokojnie, na każdym celu leżało 50% druzyny przeciwnika w różnych spotach, nikogo nie było widać bez wystawiania łba, skończyło się tak że u nas koles na 1szym miejscu miał 50 pkt u nich jakieś 3k, potem runda druga my broniliśmy ta sama taktyką i my wygraliśmy bez problemu, nawet jednego obj nie wysadzili.


W tym momencie przydaje się gra drużynowa, znaczenie celu i jakaś taktyka. Ja ostatnio jestem w stanie spokojnie przejść (jako atakujący) Reconem na plecy broniących (za ich spawn point). Stawiam tam mobile spawn pointa i jest ciekawie. To samo robię zresztą jako obrońca. Nie chce mi się leżeć w krzaczorach ;)

******

Posty: 4059
Dołączył(a): 5.01.2002
Offline
PostNapisane: 30 wrz 2011, 12:06 
Cytuj  
Mobile spawn point jest <3. Pogralem dluzej i w sumie fajne to BF3 do popugowania. Biegam strzelam jak widze, ze ktos ogarniety to idziemy razem. Wezme sobie chyba na plejaka, a na PC jak zmienie compa i BF bedzie GOTY ze wszystkimi dlc w zestawie ;) ...

T.


_________________
Templair_@PSN

****
Avatar użytkownika

Posty: 1741
Dołączył(a): 13.09.2006
Offline
PostNapisane: 30 wrz 2011, 12:07 
Cytuj  
btw
mi sie podoba, ze nawet najnizszy poziom grafiki prezentuje rozsadna grafike i wybieranie low detali nie bedzie dawac takiej przewagi jak w innych grach; tzn. zazwyczaj low detale w innych grach przekladaly sie na latwe rozroznianie/zauwazanie przeciwnikow, efekty czasteczkowe ograniczone do minimum, widzenie przez krzaki itd.

Cytuj:
- latarki - przegiete i wkurwiajace. pewnie wymaga to przyzwyczajenia sie i praktyki, ale ciezko sie celuje do takiego kolesia.

ta, latarka op, mam przy kazdej broni ;d powinna troche mniej oslepiac, szczegolnie na zewnatrz


_________________
http://steamcommunity.com/id/crunozaur

******
Avatar użytkownika

Posty: 3185
Dołączył(a): 13.12.2004
Offline
PostNapisane: 30 wrz 2011, 12:38 
Cytuj  
Latarka akurat nie jest OP.
Latarka to jest 'jestem tutaj, patrze sie na ciebie, strzel mi w glowe.'

:D


_________________
Nestor#1522

***

Posty: 861
Dołączył(a): 24.02.2005
Offline
PostNapisane: 30 wrz 2011, 13:02 
Cytuj  
http://battlelog.battlefield.com/bf3/de ... 086251181/

*
Avatar użytkownika

Posty: 5596
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 30 wrz 2011, 13:09 
Cytuj  
Dobra ale wytłumaczcie mi jak tutaj działa system obrażeń, strzelam w gościa ( na serwerze z dobrym pingiem ) widzę że leci z niego krew jak go trafiam, ten sie obraca i zabija mnie jednym strzałem mając 100% hp, mam tak bardzo często i mnie już spala.


_________________
Mam leniwe szare komórki.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5881 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56 ... 295  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.