mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 15 ] 
Autor Wiadomość
*****
Avatar użytkownika

Posty: 2794
Dołączył(a): 16.06.2004
Offline
PostNapisane: 14 paź 2011, 06:56 
Cytuj  
I juz pewnie wszyscy zapalency maja w posiadaniu PES2012 . Ja swoj egzemplarz mialem juz we wtorek ale nie mialem czasu nawet stworzyc topicu.

Ponizej lista kontaktowa :

PS3:

-kkaczy

XBox:

PC:

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 14 paź 2011, 07:30 
Cytuj  
Z serią pes dzieje się to co jeszcze do niedawna z fifą na pc, dają od iluś tam lat stary silnik graficzny, pod względem animacji i fizyki daleko w tyle za fifą. Także w tym roku wybór jest oczywisty - fifa, mając na względzie, że dostaliśmy taką samą wersję jak na konsolach.
Mam nadzieję, że konami jakoś się zmotywuje do rewolucji i nie wyda za rok kolejnego kotleta. Bo konkurencja już nie śpi tak jak kiedyś. :)

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2794
Dołączył(a): 16.06.2004
Offline
PostNapisane: 14 paź 2011, 07:39 
Cytuj  
Atherius napisał(a):
Z serią pes dzieje się to co jeszcze do niedawna z fifą na pc, dają od iluś tam lat stary silnik graficzny, pod względem animacji i fizyki daleko w tyle za fifą. Także w tym roku wybór jest oczywisty - fifa, mając na względzie, że dostaliśmy taką samą wersję jak na konsolach.
Mam nadzieję, że konami jakoś się zmotywuje do rewolucji i nie wyda za rok kolejnego kotleta. Bo konkurencja już nie śpi tak jak kiedyś. :)


Ja nie chce tutaj wprowadzac dyskusji PES>=<FIFA i sluchac fanbojow jednego czy drugiego tytulu. Jest stworzony oddzielny temat dotyczacy FiFy.

W skrocie napisze tak : nie masz racji :D

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 14 paź 2011, 08:51 
Cytuj  
Fifa tak do 99" była ok, później nie istniało dla mnie nic innego niż pes, słynna 6-ka, w którą dużo osób napiera do dzisiaj. Fifa z roku na rok raczyła nas praktycznie tym samym, poza składami i jakimiś nowymi zagraniami nic się nie zmieniało. Odkąd wydali na konsolę wersję nex-genową sporo się zmieniło, teraz pes stoi w miejscu.
Nie wiem czy grałeś w nową fifkę, ale gierka jest niesamowita i jeszcze lepsza od 11. Super animacje, system kolizji, dynamika i feeling. Niestety tego brakuje nowemu pes.
I nie to, że fanbojuje, bo tak jak piałem więcej przegrałem w serię pes, tym razem wybieram lepszą piłę i jest to drugi rok z rzędu fifcia. ;>

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2794
Dołączył(a): 16.06.2004
Offline
PostNapisane: 14 paź 2011, 09:25 
Cytuj  
Atherius napisał(a):
Fifa tak do 99" była ok, później nie istniało dla mnie nic innego niż pes, słynna 6-ka, w którą dużo osób napiera do dzisiaj. Fifa z roku na rok raczyła nas praktycznie tym samym, poza składami i jakimiś nowymi zagraniami nic się nie zmieniało. Odkąd wydali na konsolę wersję nex-genową sporo się zmieniło, teraz pes stoi w miejscu.
Nie wiem czy grałeś w nową fifkę, ale gierka jest niesamowita i jeszcze lepsza od 11. Super animacje, system kolizji, dynamika i feeling. Niestety tego brakuje nowemu pes.
I nie to, że fanbojuje, bo tak jak piałem więcej przegrałem w serię pes, tym razem wybieram lepszą piłę i jest to drugi rok z rzędu fifcia. ;>


Gralem , kupielm nawet w dzien premiery.

System kolizji jest najwieksza porazka EA Sport w ich historii , co nawet jak poczytasz komentarze fanbojow FIFY , to kazdy to potwierdza.

Tym czym FiFa wygrywa z PESem to :

-licencje (niestety nie dogadali sie z TMobile ekstraklasa)
-wodotyryski - lepsza oprawa graficzna
-bardziej "zywe" stadiony
-fajnie zrobiony system jesli chodzi o ta lige online

I to by bylo na tyle.Zadna z tych rzeczy nie wyplywa na sam gameplay bezposrednio i pod kazdym innym wzgledem PES > FIFA.Ale jak wspominalem , sa gusta i gusciki , o ktorych sie nie powinno dyskutowac, niech kazdy gra w to co mu sie podoba.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 14 paź 2011, 09:27 
Cytuj  
ja mialem wrazenie, ze pes jest bardziej noobs friendly.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2794
Dołączył(a): 16.06.2004
Offline
PostNapisane: 14 paź 2011, 09:29 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
ja mialem wrazenie, ze pes jest bardziej noobs friendly.


to miales zupelnie inne wrazenie , bo w rzeczywistosci jest zupelnie odwrotnie

poziom trudnosci i mozliwosci rozgrywania akcji w fifie a w pesie jest jak dzien do nocy

w fife mozna grac online i wygrywac nawet nie znajac kombinacji i trikow , zupelnie odwrotnie wyglada to w pesie

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 14 paź 2011, 09:36 
Cytuj  
no mi latwiej i przyjemniej gralo sie w pes'a niz w fife.
nie uzywajac trickow itd. itp.
ale ja gram w takie gry tylko dla wlasnej przyjemnosci, bez multi :)

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2794
Dołączył(a): 16.06.2004
Offline
PostNapisane: 14 paź 2011, 09:42 
Cytuj  
No chyba mendol ze grales na klawiaturze to jestem w stanie to zrozumiec :D

****

Posty: 1042
Dołączył(a): 27.11.2001
Offline
PostNapisane: 14 paź 2011, 09:43 
Cytuj  
k4czy napisał(a):
Gralem , kupielm nawet w dzien premiery.

System kolizji jest najwieksza porazka EA Sport w ich historii , co nawet jak poczytasz komentarze fanbojow FIFY , to kazdy to potwierdza.

Tym czym FiFa wygrywa z PESem to :

-licencje (niestety nie dogadali sie z TMobile ekstraklasa)
-wodotyryski - lepsza oprawa graficzna
-bardziej "zywe" stadiony
-fajnie zrobiony system jesli chodzi o ta lige online

I to by bylo na tyle.Zadna z tych rzeczy nie wyplywa na sam gameplay bezposrednio i pod kazdym innym wzgledem PES > FIFA.Ale jak wspominalem , sa gusta i gusciki , o ktorych sie nie powinno dyskutowac, niech kazdy gra w to co mu sie podoba.


Bitch please...

Nowa fifa ma jeden mankament. Jednym zawodnikiem stosujac triki mozna przejsc cala druzyne i pierdolnac brame. Mam nadzieje, ze poprawia to w jakims patchu.

Poza tym fifa zupelnie zdominowala pesa. O ile jeszcze w 11 gralo mi sie na podobnym poziomem, to 12 to juz zupelnie inna bajka.

edit:

zeby byla jasnosc, do momentu odpalenia 11 bylem calkowitym fanboyem pesa, niestety, ale konami zaczelo juz od dluzszego czasu walic w chuja


_________________
"I forgot that I might see,
So many beautful things.
I forgot that I might need,
to find out what life could bring."

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2794
Dołączył(a): 16.06.2004
Offline
PostNapisane: 14 paź 2011, 09:45 
Cytuj  
Dobra nvm , widze ze zaczyna sie juz jakis syf robic.Prosze admina o wywalenie tego topiku....

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 14 paź 2011, 09:55 
Cytuj  
nie, gralem na padzie.

****

Posty: 1042
Dołączył(a): 27.11.2001
Offline
PostNapisane: 14 paź 2011, 09:58 
Cytuj  
Temat niech zostanie.

Kazdy gra w to co lubi :)

*

Posty: 145
Dołączył(a): 8.04.2005
Offline
PostNapisane: 15 paź 2011, 14:54 
Cytuj  
stary pes 12 to porazka, tez bylem fanboyem pesa i fife uwazalem za scierwo, ale w tym roku sytuacja sie zmienila totalnie wiec nie pierdol, ze pes 12 > fifa 12 bo chyba nie grales w obie gry albo masz klapki na oczach.

****

Posty: 1410
Dołączył(a): 14.05.2009
Offline
PostNapisane: 15 paź 2011, 18:27 
Cytuj  
z tym trickowaniem tez bez przesady. jak sie obronca trzyma kontrole tempa i idzie rowno z kolesiem to raczej nie ma szans przejsc bez wiekszej ilosci podan.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 15 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.