mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 35 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 16 cze 2003, 21:10 
Cytuj  
a w sumie :smile: , dobra : bede stary i slepy
a w polsce bedzie dobry rzad , paypal, szybki net , dobra oswiata , stany sie pogodza z arabami a gracze free z osi :grin:

... e nie wykreslic to ostatnie :grin:

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 17 cze 2003, 08:57 
Cytuj  
Ale TP SA już od conajmniej 2 lat nie jest Polską firmą. Jest w ponad 70% własnością France Telecom. Więc o co kłótnie?

Konkurencję juz mamy od dawna. NOM, Sferia, Crowley, AsterCity i tysiące innych. Co z tego????

Osobiście w domu mam Crowley - wielką angielską firmę. Łącza jakości światowej!!! Tak brzmią reklamy. Co w praktyce?

Pingi na http://www.wp.pl po 1600ms, brak netu przez 3 dni, biuro obsługi na poziomie tej z TP SA (czyli pani z miłym głosem, która nie wie co to ping) i to wszystko....

Marzę o TP SA - chociaż o smiesznym DSL 512kB/s. W pracy mam 1Mb/s i powiem tyle wszelka konkurencja wysiada - ping na http://www.wp.pl od kilku miesięcy jest 16ms (ewentualnie co dziesiąty wraca z czasem 15 lub 17ms). To jest dobre stabilne łącze - a nie jakieś przereklamowane zachodnie koncerny.

Internet z pingiem 1600ms mnie nie interesuje!!!!!

<konkurencja tak szybko do nas na wielką skalę nie wejdzie, rząd francuski musi dofinansowywać France Telecom, więc nie dopuści (jak juz będziemy w Unii), lub będzie się starał maxymalnie utrudnić wejście wszelkiej sensownej konkurencji na nasz rynek. Przecież France na nas trzepią kasę od 2 lat. A Francuzi mają znaczący głos w Radzie Unijnej >

*****

Posty: 2117
Dołączył(a): 15.11.2001
Offline
PostNapisane: 17 cze 2003, 09:57 
Cytuj  
Xenofobik :/ uwazasz ze francja usnakcjonuje monopol swojej firmy na naszym rynku? Jakos mi sie nie chce wierzyc...

A kase na nas tluka to fakt, widzialem zestawienie cen za internet/polaczenia miedzynarodowe heh... u nas jest najdrozej, amerykanie, niemcy itd. placa duzo taniej za identyczne lacza... :/ no coz...


_________________
..of Tarew Marr, ew, Nagafen!

Let fools do good, and fair men call for grace; Aaron will have his soul black like his face.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 17 cze 2003, 10:12 
Cytuj  
Usankcjonować nie usankcjonuje. Ale.... monopolu teoretycznie nie ma juz od kilku lat. I Francja dołoży WSZELKICH starań by formalnie nie było monopolu, a nieformalnie żebyś i tak miał wybór pomiędzy TP SA a TP SA ewentualnie rozpatrzył nową promocję firmy TP SA.

**

Posty: 299
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 17 cze 2003, 12:04 
Cytuj  
A ja z dziką satysfakcją wygarnąłem 2 tygodnie temu reprezentantowi TPSA.

W styczniu chciałem założyć telefon i Internet DSL (to co oferują firmom, tylko ja chciałem jako osoba prywatna). Telefon mieli założyć w 30 dni, trwało to 2 miesiące 10 dni (bo instalowali Błękitną Linię do obsługi klientów lol). Na internet powiedzieli że mogę złożyć wniosek dopiero jak mam telefon. I rozpatruje go "Warszawa" więc to potrwa (mówili że kolejne 1 miesiąc). Gdybym to zrobił to do dziś nie miałbym internetu, chyba ze modemik.

A tak wziąłem kablówkę. W tydzień miałem łącze. Jak okazało się że potrzeba mi stałego IP miałem go w 2 dni.

Więc jak gościu przyszedł z TPSA to mu wygarnąłem, uszy spuścił i poszedł. Szkoda mi tylko jego, nie TPSA, bo on nie dostał prowizji, a człowiek się starał.


_________________
Magus
vel Adsumus

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 17 cze 2003, 12:27 
Cytuj  
Żałuj, kablówki działają różnie. Może masz fuksa, może za miesiąc będziesz miał pingi po 500ms na http://www.wp.pl. DSL od tepsa jest stabily i ping max to 17ms.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1106
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 17 cze 2003, 13:28 
Cytuj  
Ja za 2-3 tygodnie sie przeprowadzam i probowalem zalatwic telefon/neostrade w nowej chacie.Oczywiscie w tpsa nikt nic kurwa niewie ,niewiadomo czy wogole sie da niewiadomo kiedy za ile po co dlaczego itd.

Totalny burdel~

A sasiad , ktory ma "dojscia" w TPSA zalatwil sobie tel/lacze w tydzien :<

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 17 cze 2003, 15:53 
Cytuj  
ja na swoje sdi czekalem 10 miesiecy wiec wiem co czujecie ;] a co do pingow na sdi nie mierze ale odkad wyjscie na swiat jest przez telie to nie narzekam nie wazne czy sciagam z japoni czy z usa czy z ukrainy ;] transfer prawie zawsze jest ok :smile:

***

Posty: 508
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 17 cze 2003, 17:14 
Cytuj  
Konkurencje z tpsa bedzie dopiero wtedy jak ktos sie zdecyduje osobne kable ciagnac albo podziela telekomune na dwie firmy jedna uslugi telefoniczne druga okablowanie. Jaka moze byc konkurencja jak inni providerzy czy to tel czy internetowi korzystaja z sieci szkieletowej tpnetu. Pewnych rzeczy sie nie przeskoczy i nie ma co mowic o konkurencji z zewnatrz czy nawet o tym, ze teraz kase trzepia francuzi :< Dla nas jest to bez roznicy czy to beda japonczycy , niemcy czy kosmici , wazne zeby placili u nas podatki hehe

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 18 cze 2003, 09:17 
Cytuj  
A wiesz jakie zadłużenie ma France Telecom - około 80 miliardów euro :wink:. I wiecie kto między innymi pokryje te zadłużenie??? :wink:

Smutne ale prawdziwe

*****

Posty: 2117
Dołączył(a): 15.11.2001
Offline
PostNapisane: 18 cze 2003, 12:35 
Cytuj  
Magus: Znaczy sie wygarnales akwizytorowi :/ nie bede tego komentowal ale jak chcesz komus wygarniac to tym co ustalaja procedury :/ moze jak by tak wszyscy uzytkownicy napisali petycje do telepsa :razz:

Ash: W sumie... jeden ma dojscia tu drugi tam... ale tak juz w naszym kraju jest, ty tez pewnie gdzies masz dojscia :razz:

Kojot: Ciekawe ile u nas w kraju kosztuje taka nietykalnosc dla FTPSA :razz:

Mark: Taka prawda :/ z takimi cenami to bylismy dla nich piekna inwestycja :/ ;( Polska-jedyny kraj w ktorym inet jest towarem luksusowym :/ ;(


_________________
..of Tarew Marr, ew, Nagafen!

Let fools do good, and fair men call for grace; Aaron will have his soul black like his face.

**

Posty: 7311
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 18 cze 2003, 12:51 
Cytuj  
moze jak by tak wszyscy uzytkownicy napisali petycje do telepsa

To mieliby czym w piecu palic...

****

Posty: 1318
Dołączył(a): 17.12.2001
Offline
PostNapisane: 18 cze 2003, 15:19 
Cytuj  
ja bym chetnie wygarnal czubównie...

***

Posty: 508
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 19 cze 2003, 00:05 
Cytuj  
Tux: niestety zawsze najgorzej byc poslancem EHEH

Co do tego ile nas kosztuje nietykalnosc tpsy :< niestety pewnie duzo .. tak samo jak nietykalnosc PKP, gornictwa, hutnictwa, elktrowni, gazowni, zusu i masy innych post komunistycznych molochow. Ale jakby co mamy leppera i zawsze kase mozemy dodrukowac jak bedzie premieram EHHE
czego sobie jak i wam z calego serca nie zycze :smile:


_________________
Kiyote aka Gudluk
[_0_]
Nudzilo mi sie chyba

*****

Posty: 2117
Dołączył(a): 15.11.2001
Offline
PostNapisane: 19 cze 2003, 08:34 
Cytuj  
Polecam felieton Balcerowicza w najnowszym Wprost, uh okazuje sie ze do Litwy (?!?) mamy juz skok cywilizacyjny, to calkiem smutne :sad:

Partie zmieniaja sie co wybory, kazda ma inna wizje... nie wspominam juz o aferach i o tym ze kazdy raczej dba o siebie niz o panstwo :/ No coz, zaczynam sie bawic w konradora wiec koncze ale to smutne :/ ostatecznie to nasze panstwo eh... Jak wyprzedzimy swoj region to deklaruje ze zaczne tanczyc na skrzyzowaniu marszalkowskiej i swietokrzyskiej, predyspozycje przeciez mamy... :/

"...A to juz nie za mojej kadencji odpowiedzial Bog." :sad:

_________________
Master Tuxie Crystalblaze - Arcanist of Tunare
Life is but a walking shadow, a poor player that sturts and frets his hour upon the stage and than is heard no more... It is a tale told by an idiot, full of sound and fury, signifying ...nothing.

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Tuxedo dnia 2003-06-19 09:38 ]</font>

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 35 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.