mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 269 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 14  Następna strona
Autor Wiadomość
*****

Posty: 2392
Dołączył(a): 17.07.2004
Offline
PostNapisane: 15 lis 2011, 07:22 
Cytuj  
Niah napisał(a):
+
Bonus do skradania
Bonus do iluzji
Moce

-
Brak regeneracji kondycji, życia, many w świetle dnia
Problem z pożywaniem się (polecam światynie (chyba) kynaret oraz koszary)
Jak jesteś na głodzie zostajesz zaatakowany przez 99% osób

Tyle pamiętam


Spotkałem na południowym zachodzie jakiś wyznawców kogośtam którzy mieli poglądy jak wiedzmini;) Zakładam, że gdybym był wilkołakiem pewnie by mnie gonili a nie dali buffy i poleczyli :D


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 15 lis 2011, 09:58 
Cytuj  
Kabraxis napisał(a):
Domkow w grze do kupienia jest chyba piec plus u magow dostajesz pokoik jak sie zapiszesz. Ten w Whiterun za 5k jest najtanszy btw. Najdrozszy chyba w Stolicy, czyli Solitude (25k).


To jest jakies wieksze miasto niz to pierwsze, Whiterun? Fajnie. :)


_________________
Χ Ξ Σ

**
Avatar użytkownika

Posty: 399
Dołączył(a): 16.11.2006
Offline
PostNapisane: 15 lis 2011, 11:36 
Cytuj  
Jak skonczysz questy w Collegium Magow to dostajesz ogromny apartament Arcymaga. Za free. :) Z wlasnym ogrodkiem.


_________________
Pawson#2704

****
Avatar użytkownika

Posty: 1753
Dołączył(a): 13.04.2006
Offline
PostNapisane: 15 lis 2011, 11:41 
Cytuj  
Zrobiliscie questa z Esbernem? Mianowicie zeby go eskortowac z Riften do Riverwood. Najlepsze jest to ze typ mi gdzies zwial i jak probuje zwrocic questa u Dalphine to mi mowi ze jestem pojebany ze go zostawilem sam i kazala mi isc do niego - a najlepsze jest to ze go nie ma na mapie nigdzie pokazanego

**
Avatar użytkownika

Posty: 399
Dołączył(a): 16.11.2006
Offline
PostNapisane: 15 lis 2011, 11:44 
Cytuj  
Ja go zostawilem i ruszylem fast travel do Dalph i zaliczylo mi questa.
PS: Nie zostawajcie wampirem, przejebalem sobie gre, wszyscy mnie atakuja, musze sie chowac po lochach jak szczur.


_________________
Pawson#2704

****
Avatar użytkownika

Posty: 1753
Dołączył(a): 13.04.2006
Offline
PostNapisane: 15 lis 2011, 12:01 
Cytuj  
No wlasnie w tym problem ze ja zrobilem to samo - fast travel a ona dalej mi pierdoli to samo. Odczekalem juz tak chyba tydzien w grze i nic sie nie zmienilo. Najgorsze jest to ze nie mam zapisanej gry z przed tego questa i jak sie nic nie zmieni to chyba bede musial zaczac od nowa - bo to jest main quest chyba?

**
Avatar użytkownika

Posty: 399
Dołączył(a): 16.11.2006
Offline
PostNapisane: 15 lis 2011, 12:12 
Cytuj  
Dokladnie, to jest main quest. Sproboj wrocic do podziemi i poszukaj go w tych szczurzych norach albo w jego pokoju. Jak go tam nie bedzie, pozostaje Ci tylko od nowa. :) Ja chyba zrobie to samo, bo nie mam pojecia jak sie wyleczyc z wampiryzmu :(


_________________
Pawson#2704

*

Posty: 5094
Dołączył(a): 19.02.2005
Offline
PostNapisane: 15 lis 2011, 12:19 
Cytuj  
ehehe...nie ma to jak zostac wampirem i przekonac sie ze zycie to nie jest bajka :D
Podoba mi sie to podejscie.


_________________
Jutro wszyscy zginiecie, robiąc coś zupełnie bez sensu...

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 15 lis 2011, 12:22 
Cytuj  
Szkoda ze to nie multiplayer, mozna zamieszkac wampirem w lochu i czekac na questujacych ;]


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

**
Avatar użytkownika

Posty: 399
Dołączył(a): 16.11.2006
Offline
PostNapisane: 15 lis 2011, 12:23 
Cytuj  
Nie chodzi tutaj o bajke czy nie bajke. Bardziej o zupelny brak contentu wobec wampirow 4 stopnia, nie mozna z nikim porozmawiac, zadnej mozliwosci wziecia jakiegokolwiek questa itd, itd. Sednem jest tutaj niedopracowanie tworcow tego aspektu rozgrywki i potraktowanie go jako zwyklej zarazy z ktorej w koncu musisz sie wyleczyc ,bo razem z nia nie jest Ci dane ukonczyc gry.


_________________
Pawson#2704

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 15 lis 2011, 12:46 
Cytuj  
A co wampira czwartej gestosci obchodzi fabula? on chce krwiiiiii. Wiec imho zrobione tak jak trzeba.


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

*

Posty: 5094
Dołączył(a): 19.02.2005
Offline
PostNapisane: 15 lis 2011, 12:47 
Cytuj  
IMO wampiry albo uciekly w cieplejsze obszary albo zostaly wybite przez Nordow...

life is brutal in the North, winter is coming
:wink:


_________________
Jutro wszyscy zginiecie, robiąc coś zupełnie bez sensu...

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 15 lis 2011, 13:51 
Cytuj  
Chrisq napisał(a):
Dokladnie, to jest main quest. Sproboj wrocic do podziemi i poszukaj go w tych szczurzych norach albo w jego pokoju. Jak go tam nie bedzie, pozostaje Ci tylko od nowa. :) Ja chyba zrobie to samo, bo nie mam pojecia jak sie wyleczyc z wampiryzmu :(


potrzebujesz czarnego klejnot duszy który otrzymujesz poprzez morderstwo jakieś osoby i zanosisz do kolesia CHYBA w Morthal


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.


Ostatnio edytowano 15 lis 2011, 14:03 przez Niah, łącznie edytowano 1 raz
**
Avatar użytkownika

Posty: 8166
Dołączył(a): 10.05.2011
Offline
PostNapisane: 15 lis 2011, 13:53 
Cytuj  
Chrisq napisał(a):
(...)nie mam pojecia jak sie wyleczyc z wampiryzmu :(


wziete ze skyrim.pl
Czcionka mala, bo moze niektorzy uznaja to za spoiler.

"Wampiryzm jest uleczalny. Istnieją cztery sposoby na rozstanie się z życiem krwiopijcy.

Pierwszy polega na zastąpieniu jednej klątwy drugą. Aby wyleczyć wampiryzm, wystarczy stać się wilkołakiem.
Innym sposobem jest odszukanie kobiety noszącej tytuł Strażnika Stendarra, którą znaleźć można w okolicach Ivarstead – uleczy gracza ze wszelkich chorób (w tym z wampiryzmu).
W podobny sposób uleczyć można się w Kaplicach Talosa (Malkret i Biała Grań).
Ostatni sposób polega na odnalezieniu Faliona w Morthal – plotki wspominają, że zna się na wampirach. Rzeczywiście – może pomóc. Falion da Dovahkiinowi czarny kamień duszy i poleci go napełnić. Gracz musi posiadać zaklęcie chwytania dusz lub broń o takim efekcie i zabić jakąś ludzką postać (tylko taka dusza napełni czarny kamień). Po oddaniu Falionowi pełnego kamienia należy poczekać do świtu. Wówczas zostanie odprawiony rytuał, który ostatecznie uwolni Smocze Dziecię od wampiryzmu.
"

Nie testowalem, mam nadzieje, ze pomoze.

***

Posty: 517
Dołączył(a): 26.12.2005
Offline
PostNapisane: 15 lis 2011, 14:05 
Cytuj  
ta.. i skradaj sie do kogos, podpij, i potem sie wylecz. to nie problem


_________________
Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 15 lis 2011, 15:08 
Cytuj  
Jakie znacie myki magiem na szybkie wbijanie lvli? Słyszałem już, że rzucanie odwagi na towarzyszy daje radę (szybko można ponoć lvl wbić). Można jeszcze jakieś inneczary rzucać w mieście, żeby w miarę szybko się lvl wbijało i nie trzeba było czekać wieczności na mana regen?


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

*
Avatar użytkownika

Posty: 5596
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 15 lis 2011, 16:25 
Cytuj  
Tylko odwaga ale wtedy rośnie ci skill tylko z jednej szkoły :)


_________________
Mam leniwe szare komórki.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1203
Dołączył(a): 24.09.2004
Offline
PostNapisane: 15 lis 2011, 18:07 
Cytuj  
Iluzje wytrenujesz też rzucając cały czas 'tłumienie' na siebie - nie trza kompanów.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 15 lis 2011, 18:12 
Cytuj  
1. Zniszczenie + leczenie rzucasz jakis destro czar ale tylko raz na swgo kompana i go leczysz czesto zapisywac bo czasem zalpie agro.
2. Pulapki w dungach najlepiej jakies mocne i leczonko.
3. Jakis agro ale tak zeby cie nie mogl atakowac i nie wiem czy samo stanie z chowancem czy tam atronachem dziala czy tez trzeba co jakis cz przyzywac.


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

**
Avatar użytkownika

Posty: 399
Dołączył(a): 16.11.2006
Offline
PostNapisane: 15 lis 2011, 18:58 
Cytuj  
Od godziny proboje znalesc miejsce zeby wypic z kogos krew. Jakies sugestie? Wszedzie wszyscy mnie atakuja.


_________________
Pawson#2704

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 269 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 14  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.