mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4046 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142 ... 203  Następna strona
Autor Wiadomość
******
Avatar użytkownika

Posty: 4672
Dołączył(a): 20.03.2007
Offline
PostNapisane: 19 lis 2011, 19:24 
Cytuj  
iniside napisał(a):
http://www.youtube.com/watch?v=b_oAyh0zboc

Czy w tej grze naprawde faceci wygladają jak klocki ?


http://i.imgur.com/6pS6h.jpg

moj szmugler

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 19 lis 2011, 20:08 
Cytuj  
sula napisał(a):
Nie zaznaczyłeś do kogo się odnosisz, ale jeżeli do mnie - to możesz sobie darować tego typu odzywki.


ciezko sie bylo domyslic? sprobuj jeszcze raz :)
i nie, nie bylo to do ciebie.


Artur warto kupowac? :)

**

Posty: 326
Dołączył(a): 10.02.2010
Offline
PostNapisane: 19 lis 2011, 20:20 
Cytuj  
nie nie warto idź już

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 19 lis 2011, 20:37 
Cytuj  
zamknij juz ryj i nie wtracaj sie jak dorosli rozmawiaja.


anyway czekam az ktos napisze jakas ladna skrocona recenzje dla osob, ktore nie sa jakos szczegolnie zwiazane ze swiatem sw.

***

Posty: 611
Dołączył(a): 25.05.2008
Offline
PostNapisane: 19 lis 2011, 20:43 
Cytuj  
Arturnik napisał(a):
iniside napisał(a):
http://www.youtube.com/watch?v=b_oAyh0zboc

Czy w tej grze naprawde faceci wygladają jak klocki ?


http://i.imgur.com/6pS6h.jpg

moj szmugler

Takie pytanie Smuggler ma jakieś przyzwoite CC? I jak z dpsem?


_________________
Vanilla WOW: Nekromancer: Gnom Warlock

**

Posty: 326
Dołączył(a): 10.02.2010
Offline
PostNapisane: 19 lis 2011, 20:46 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
zamknij juz ryj i nie wtracaj sie jak dorosli rozmawiaja.


anyway czekam az ktos napisze jakas ladna skrocona recenzje dla osob, ktore nie sa jakos szczegolnie zwiazane ze swiatem sw.

sio trolu sio

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 19 lis 2011, 21:20 
Cytuj  
Morn napisał(a):
sio trolu sio

Dlaczego wyganiasz stad i nazywasz trollem kogos, kto jest tu o 8 lat dluzej niz ty i napisal o parenascie tysiecy postow wiecej niz ty? Poki co, to ty wygladasz na ledwo dorobionego trolla.

X.


_________________
http://zaginiony.net

***
Avatar użytkownika

Posty: 949
Dołączył(a): 15.08.2010
Offline
PostNapisane: 19 lis 2011, 21:24 
Cytuj  
Enhu napisał(a):
raggnarok napisał(a):
Ty za GW2 lykniesz pewnie cene 200 jak przysola ;) Kto co lubi, inside, kto co lubi...


ta, i będzie bez abonamentu






ale 4 miesiące po wydaniu będzie już pierwszy dodatek, za 200...


Szczerze powiem ze bylbym bardzo zadowolony gdyby w takim tempie produkowali dodatki :D Zaplacilbym bez narzekania. Gra zabilaby iloscia kontentu wszystko co jest na rynku.

**

Posty: 326
Dołączył(a): 10.02.2010
Offline
PostNapisane: 19 lis 2011, 21:32 
Cytuj  
dlatego że jego parenaście tysięcy debilnych postów niema dla mnie żadnego znaczenia i wole pogadać z kolesiem który ma 50 postów ale normalnych

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 19 lis 2011, 21:33 
Cytuj  
Morn napisał(a):
dlatego że jego parenaście tysięcy debilnych postów niema dla mnie żadnego znaczenia i wole pogadać z kolesiem który ma 50 postów ale normalnych

Czytales wszystkie, czy tylko sie domyslasz? Wszystko mozna Mendolowi zarzucic, lacznie z trollowaniem i mendoleniem, ale napewno nie w wiekszosci debilne posty. I to bronie go ja, ktory hehe notorycznie go nie cierpi. Ale nie zycze sobie, by ledwo dorobiony dzieciak przylazl tu i sie szarogesil i podskakiwal.

X.


_________________
http://zaginiony.net


Ostatnio edytowano 19 lis 2011, 21:35 przez Xanth, łącznie edytowano 2 razy
**

Posty: 326
Dołączył(a): 10.02.2010
Offline
PostNapisane: 19 lis 2011, 21:33 
Cytuj  
Oo

******
Avatar użytkownika

Posty: 4672
Dołączył(a): 20.03.2007
Offline
PostNapisane: 19 lis 2011, 21:36 
Cytuj  
@Mendol
Ciezko powiedziec, dlugo juz czekam na ta gre i jak na razie spelnia moje oczekiwania choc, staram sie na zbyt wysoki level nie wchodzic, zeby sobie nie psuc zabawy.
Ze strony PVE jest naprawde dobrze, bo wszystkie questy mozna robic na kilka roznych sposobow, mozemy tak jak to bylo w kotorze - robiac questa skrocic sobie droge i zamiast pokojowo latac od jednego npc do drugiego, zabic kogos, albo sklamac komus automatycznie konczac quest.
Walka jest standardowa, global cooldown widac az nadto niestety, nigdy na animacje nie patrzalem, wiec ciezko mi powiedziec jakie sa, sam nie narzekam.

Jesli chodzi o PvP to jeszcze sie nie bawilem choc troche juz wiem: warzonki (scenario) sa dostepne od 10 levelka, no i dostepne sa 3 rodzaje - Huttball, Voidstar i Alderaan - http://www.youtube.com/watch?v=Yz-I7oNxSpI , poza scenario sa jeszcze contested planety na ktorych sa pvp regiony sa od 25 levela. Oczywiscie na pvp serwerach cale te contested planety objete sa pvp

A'propos biegania razem to tez moze byc problem. Na start po dwie klasy zaczynaja w tym samym miejscu - Jedi na Typhoon, Smuggler i Trooper gdzies tam, BH i Agent na Hutta i Sithowie na Korriban i do opuszczenia tych planet nie trzeba sie praktycznie grupowac, sa srednio 2 questy ktore sa trudniejsze, ale mozna je wykonac w 2 spokojnie, a dopiero do 10 wszystkie te klasy danej frakcji spotykaja sie razem.


@Falangista ciezko powiedziec, dopiero 7 poziom wbilem smugglerem. Z cc to jak dotad mam tylko kopniecie ze stunem, a dmg jak dotad ma niezly, swoja droga bardzo podoba mi sie chowanie za przeszkodami (niektore skille smugglera wymagaja zeby sie schowal, zeby dzialaly).
Pogram troche wiecej dzis/jutro to ci napisze.

Jesli chodzi o bete i klienta ktory bedzie na tym wielkim preview za tydzien:
W nowym buildzie (ktory jak sie okazuje zajmuje 20gb, moj screen wczesniejszy z tymi 38 gb to 2 buildy nalozone na siebie, bo patcher sciaga od nowa cala gre) znaaacznie poprawiono wydajnosc, z srednio 50 fps mam teraz stabilne 70-80, a gram na starym dosc sprzecie.

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 19 lis 2011, 22:01 
Cytuj  
Czy do sciagnia przez launcher trzeba sie zalogować ? :E


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 19 lis 2011, 22:02 
Cytuj  
było mówione, tak


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 19 lis 2011, 22:05 
Cytuj  
Eh. A ja myslalem, ze sobie teraz zaczne sciagac. To akurat bym mial do tej OB :<.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

***

Posty: 754
Dołączył(a): 2.02.2011
Offline
PostNapisane: 19 lis 2011, 22:10 
Cytuj  
czyli jest juz jakis downlaod klienta bety?

*

Posty: 100
Dołączył(a): 26.09.2006
Offline
PostNapisane: 19 lis 2011, 22:49 
Cytuj  
@Arturnik
A co jeśli chodzi o zarzuty, że gra jest strasznie liniowa jak na mmo? Czytałem sporo opinii, że nie czuje się jakby to był otwarty świat, jest gorzej nawet porównując do wowa, wczytywanie pomiędzy kolejnymi krainami czy lokacjami, i ogólnie raczej klaustrofobicznie.
Jak dla mnie zapłacić te 30% więcej też robi różnicę i ciągle się waham czy zamówić, a z moim netem nie mam szans żeby ściągnąć te 36 giga w nawet w kilka dni i zagrać w weekend.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 19 lis 2011, 22:51 
Cytuj  
Xanth napisał(a):
Czytales wszystkie, czy tylko sie domyslasz? Wszystko mozna Mendolowi zarzucic, lacznie z trollowaniem i mendoleniem, ale napewno nie w wiekszosci debilne posty. I to bronie go ja, ktory hehe notorycznie go nie cierpi. Ale nie zycze sobie, by ledwo dorobiony dzieciak przylazl tu i sie szarogesil i podskakiwal.
X.


Xanth nie pij juz moze ;)


Artur: czyli jesli dobrze rozumiem, od 10 levelu mozna grac razem tak na dobra sprawe?
no ok, nie jest to jakas tragedia.
jesli jest choc troche podobne do ddo to moze byc nawet niezly fun.
dzieki za info :)

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 19 lis 2011, 23:19 
Cytuj  
Mendol jest Stirlitz w barze


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

******

Posty: 4017
Dołączył(a): 26.02.2005
Offline
PostNapisane: 19 lis 2011, 23:36 
Cytuj  
a tam do 10... nie do dziesiątego tylko do ukończenia zony startowej

ja z niej wylazłem mając początek 9 poziomu, w sumie zona startowa jest takim jak by tutorialem który jest przewidziany na 10 pierwszych poziomów. Można się oczywiście grupować ale w ramach jednej profesji np jedi z jedi a trooper z trooper bo na planecie startowej nie mają styczności ze sobą poszczególne klasy. Questy są przemieszaniem kotora z mass effectem i dragon age, tu nakłam, tam zrób jak trzeba i przez wszystko się da przebrnąć (not-combat-wise). PvE zrobione bdb, pierwsze 10 lvli generalnie nie przysparza problemów, ciekawiej zaczyna się koło 12 jak już jesteśmy na 2 planecie - tam już do większości questów przydał by się jakiś prawdziwy gracz a nie companion. Global cooldown bardzo dobry biorąc pod uwagę że każdej klasie albo się ładuje jakiś pasek w czasie walki który można używać na specjale albo on się ładuje w czasie ich używania i w pewnym momencie jest naszym bottleneckiem. Jedi którym grałem miał out of combat heal, z tego co wiem ma takie coś każda klasa, mi przydało się w paru miejscach na regeneracje hp. Mobka na tym samym poziomie nie jest trudno zabić, w 1vs1 trzeba by być afk żeby on nas zabił (przesadzam tutaj oczywiście, jak jest ich 5 na tym samym poziomie co my to możemy co najwyżej szczęśliwie uciec), dla tego zawsze występuje w większej ilości, silver elite znów można 'wziąć' na klatę jeżeli jest sam i nic nie stanowi jego wsparcia. Gold elita natomiast stanowi hardkorowe wyzwanie jeżeli jest na tym samym poziomie co my - w początkowej zonie mając 8lvl natknąłem się na takiego w czasie robienia questa, 6 zgonów i sobie darowałem dalszą walkę. Gość jednym pacnięciem zadawał mi 1/3hp, łapał mnie w powietrze i rzucał daleko o podłogę dodając stun, trochę się to łatwiejsze robi mając już pierwszego companiona którego ja używałem jako tanka (t7), ma on od jedi stosunkowo dużo więcej pancerza i życia, zadaje niski dmg ale generuje duże aggro na siebie (takie chyba jego przeznaczenie). Tak jak nabicie pierwszych 8 poziomów zajęło mi 8 godzin hardkorowego naparzania cały czas, tak kolejne 4 zajęły mi dokładnie tyle samo, nad ostatnimi dwoma siedziałem 4 godziny cały czas coś mordując i robiąc questy. Same questy zrobiły na mnie duże i pozytywne wrażenie, niektóre bardzo proste jak idź stunnij robota jakiegoś councillora w senacie i ukradnij mu dane dając lighside lub darkside punkty w zależności od wyborów aż po (spoiler) próbę uratowania padawana jakiejś laski wyglądającej na Shaak-Ti która zostanie naszym drugim companionem jeżeli gramy jako jedi(/spoiler) do tego nie ma questów w stylu zabij X czegoś tam, takie podquesty zostają dodane w czasie wykonywania jakiegoś ważniejszego zadania. Wszystko i wszyscy są voiced, Coruscant wygląda genialnie i już widać że zaprojektowany jest tak żeby można było do niego dodać nowe zony w przyszłości, planeta początkowa natomiast typowo przypomina tutorial, mimo że w czasie robienia questów biegamy po niej całej - a wcale taka mała aż nie jest.

Co chcieli byście wiedzieć? w miarę mojego dostępu do gry i dobicia do 14 poziomu jedi knightem (dual saber, sentinel) mogę się podzielić jakimiś wrażeniami


_________________
Friends come and go, but enemies accumulate.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4046 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142 ... 203  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.