mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2174 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59 ... 109  Następna strona
Autor Wiadomość
****

Posty: 1459
Dołączył(a): 20.01.2011
Offline
PostNapisane: 20 lis 2011, 19:29 
Cytuj  
orientujecie się może jak się sprawuje mag wojownik? mam na myśli maga na przyzywanie/przywracanie? Mam już trochę rozwinięte te drzewka i zastanawiam się właśnie czy nie pójść w przyzywany miecz + leczenie/magiczna tarcza, ale nie wiem jak to wygląda z obrażeniami i co najważniejsze, z przeżywalnością.

*

Posty: 89
Dołączył(a): 16.11.2011
Offline
PostNapisane: 20 lis 2011, 19:53 
Cytuj  
Co do Sama to ja go spotkalem w karczmie pod Ivarstead wiec jego lokacja zdaje sie byc losowa.


_________________
Obrazek

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2382
Dołączył(a): 2.12.2001
Offline
PostNapisane: 20 lis 2011, 19:55 
Cytuj  
Właśnie dołączyłem do Nightingale Trinity i dostałem ich zbroje. Wow, tak zajebistego designu już dawno nie widziałem i ten zajebisty powiewający płaszcz ;).


_________________
Obrazek

****

Posty: 1500
Dołączył(a): 2.02.2005
Offline
PostNapisane: 20 lis 2011, 21:20 
Cytuj  
Kurwa mam buga, że jeden z ice spike'ów ktorym dostalem od jakiegos maga, jest permanentnie wbity w moje ciało, nie pomaga save/load, reset gry, odpoczywanie w karczmach ani nic z tych rzeczy, znika dopiero, gdy dostane innym i wtedy ten drugi zastepuje jego miejsce, co to kurwa ma byc T_T_T lubilem grac TPP, ale teraz to sie nie da, bo mnie to wkurwia i psuje zabawe

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 20 lis 2011, 21:22 
Cytuj  
tylda
sexchange (albo sprawdz na wiki).


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

***

Posty: 755
Dołączył(a): 12.10.2005
Offline
PostNapisane: 20 lis 2011, 21:43 
Cytuj  
Fajna giera, klimat mega, ale ja od WoW-a nie umiem sie wciagnac w single gry. Wyjatkiem Wiedzmin 1,2 no ale mam wielki sentyment do Sapkowskiego.

Gram w Skyrim, robie sobie questy, zdobywam bronie po czym zawsze lapie sie na mysli... no, ale po co mi te levele, ten gear, skill skoro jestem w tym swiecie sam. Po co mi to wszystko skoro nie bd mogl tego wykorzystac na arenie, na bg czy jakims gankfescie. W walce z zywym przeciwnikiem.

Zeby nie bylo, tak jak pisalem Skyrim super sprawa. Sniezna polnoc, to lubie. Moze po prostu musze grac multi.

***

Posty: 755
Dołączył(a): 12.10.2005
Offline
PostNapisane: 20 lis 2011, 21:57 
Cytuj  
Nie martw sie, nie narzekam :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 20 lis 2011, 22:10 
Cytuj  
Zabawne, biorac pod uwage, ze obecnie ilosc prawdziwej interakcji z innymi graczami jest w wowie i skyrim bardzo zblizona. ;]

No ale nie drązmy tematu.

Gram sobie tym warriorem (21lvl, nie wyszedlem z whiterun do innego duzego miasta jeszcze, czyszcze okolice po spirali, zeby nie przegapic czegos - a kilka ciekawych encoutnerow/dziur w ziemi juz trafilem).
Tylko strasznie ciagnie mnie zeby stealth chara zrobic, bo i tak staram sie sciagac z luku przy niewyskilowanym stealth 2-3 przeciwnikow w kazdym roomie wiekszym.
Chcialbym tez pierwotna postacia wymyslona pograc (summony i mass mayhem). Tylko znajac siebie nie bedzie mi sie chcialo jesli odkryje cala mape moja barbie.

Znawcy tematu modow, zapowiedzieli juz jakies wieksze overhaule calej gry? Nie chodzi mi o patche zmieniajace 2 mechaniki, czy 4 questy z OP itemami.


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

****

Posty: 1459
Dołączył(a): 20.01.2011
Offline
PostNapisane: 20 lis 2011, 23:00 
Cytuj  
kto wie, ja to bym sobie życzył texture packa takiego jak był do Obliviona (Qarl's Texture Pack czy jakoś tak) albo jeszcze lepiej, jak w Falloucie NV/3 od NMC (do fallouta nv 4gb teksturek...). W sumie mnie nic więcej by nie było potrzebne.

W przyszłym tygodniu patch, może wreszcie naprawią buga z crashami w czasie fast travelu i normalnego chodzenia bo mnie kur**ca bierze jak próbuje 10 razy się przeteleportować do białej grani na przykład.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 20 lis 2011, 23:07 
Cytuj  
niech dadza morroskyrim ;]

http://morroblivion.com/


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 20 lis 2011, 23:08 
Cytuj  
tomugeen napisał(a):

Znawcy tematu modow, zapowiedzieli juz jakies wieksze overhaule calej gry? Nie chodzi mi o patche zmieniajace 2 mechaniki, czy 4 questy z OP itemami.


Ciężko zapowiadać cokolwiek, gdy nie ma wydanych mod-tools nawet.


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 20 lis 2011, 23:27 
Cytuj  
Cytuj:
Skyrim.esm
1DayVendorRestockingV1.0.esp
Arrowsmith.esp
Bloodx10.esp
EmstaffCraft.esp
ExtendedNecromancyPerk10min.esp
Improved Casting.esp
Improved Cloaks.esp
Improved Destruction Perks.esp
Improved Expert Spells.esp
Improved Master Spells.esp
Improved Runes.esp
JumpHigher_130.esp
LFox Pickpocketing Chance Caps at 100.esp
Non-playable Armor.esp
RichMerchants_Less.esp
Sprint2.esp
StaminaCarryWeight_10.esp
Upscaled Beginner Destruction Spells.esp


Mnie tam brak Mod Toolsow nie przeszkadza. :P Wlasciwie zmienilem sobie juz wszystko co mnie denerwowalo. Do tego mam zmienione: niebo, wode, tekstury podloza, armory i clothing, promienie sloneczne, krew itp pierdoly.

Najlepsze jest to ze Skyrim jest na tyle dobry ze nie potrzebuje overhaula takiego jak OOO czy Francesco do Obka. Jest prawie tak dobry jak Morrowind. Tylko dodac wiecej wszytkiego (Spelli, efektow, itemkow, shoutow, mini questow z Radiant Story, random ecounterow, tresure mapow, itd... ze dwa duze fabularne mody do tego Bethesdowe DLC i mamy ultimate TES imho nawet potencjalnie lepsze niz Morek).
Mozliwosci chyba beda duzo wieksze niz w Obku bo juz bez edytora ja mam 3 nowe spelle destro i crafting strzal i staffow.

Dwa mody ktore bym chcial jak najszybciej to: rzucanie bronia i powrot daedrycznych ruin z Morrowinda.. przy tej grafie i poziomie designu podziemi az zal ze ich nie ma.

****

Posty: 1500
Dołączył(a): 2.02.2005
Offline
PostNapisane: 20 lis 2011, 23:36 
Cytuj  
Nie da się zabić swojej żony :{

*

Posty: 89
Dołączył(a): 16.11.2011
Offline
PostNapisane: 20 lis 2011, 23:37 
Cytuj  
Tak sobie myślę, i co wam chodzi z tym Bloid Dragonem, spoko jest, wyladiwal na jakims zadupiu i szybko padl... a potem na szczycue gory walczylem z nim solo... Nie wiedzialem ze mam tyle potionow xD Dla lotra to to jest masakrator!

WinterS napisał(a):
Nie da się zabić swojej żony :{


Dzueci tez, bo to nie gra dla psycholi xD


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 20 lis 2011, 23:48 
Cytuj  
w deadrycznych ruinach z morka sralem po gatach ;d

ja bym chcial jakis dobry combat mod najbardziej.


_________________
.

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 22 lis 2011, 09:15 
Cytuj  
masz świadomość, że możesz selekcjonować jakie posty mają iść?


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

*****

Posty: 2392
Dołączył(a): 17.07.2004
Offline
PostNapisane: 22 lis 2011, 09:19 
Cytuj  
roball napisał(a):
wywalilem tone syfu z threadu do flames, sorry, jesli jakies wartosciowe posty tez polecialy.


Po co? I tak tego nikt nie czyta;d Nie szkoda ci czasu?:D Lepiej byś spożytkował swój czas zbierając z threadu najważniejsze informacje i umieszczając je w jednym miejscu;) Wywal 20 stron tego threadu i nikt nawet nie zauważy bo każdy czyta na bieżąco albo max 2 strony wstecz...


_________________
Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 22 lis 2011, 10:10 
Cytuj  
Dla rozluznienia atmosfery: http://www.youtube.com/watch?feature=pl ... QB4wkmKOv8

Ladny filmik - tylko uwaga! calkiem mozliwe ze zostaly w nim uzyte mody. :P

****
Avatar użytkownika

Posty: 1203
Dołączył(a): 24.09.2004
Offline
PostNapisane: 22 lis 2011, 10:44 
Cytuj  
Z modami FXAA + beautiful nightsky + realistyczny dym/ogień (działa też na mgłę) + tekstury wyższej rozdzielczości ta gra jest piękna. Szedłem wczoraj ścieżka do tych Greybeards w końcu i podziwiałem :D

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 22 lis 2011, 10:49 
Cytuj  
w koncu robau siepopisal, dobrze, ze wywalil ten szajs.

btw. mod toolsy wyjda, right?


_________________
.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2174 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59 ... 109  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.