mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 33 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
**

Posty: 7311
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 19 lip 2003, 17:46 
Cytuj  
Kazdy dobrze wie, ze liczba carebearsow (mimo calkowitego braku narzadow przydatnych do rozmnazania u nich) rosnie w zastraszajacym tempie i juz niedlugo nie bedzie mozna sobie z ta plaga poradzic. Aby podjac odpowiednie kroki majace na celu zmniejszenie ich liczebnosci, musimy najpierw dokladnie okreslic skale zjawiska. Stad glosowanko!

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 19 lip 2003, 19:14 
Cytuj  
jaka zgodnosc oO

******
Avatar użytkownika

Posty: 3420
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 19 lip 2003, 19:32 
Cytuj  
male safe zony dla newbies
To znaczy zona dla konradora? :wink:


_________________
"Ja się nie znam, ale chętnie się wypowiem" - Stanisław Tym

**

Posty: 7311
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 19 lip 2003, 19:36 
Cytuj  
Nie. Ale byles blisko :smile: :wink:

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 20 lip 2003, 14:55 
Cytuj  
chyba chodzi mu o cos jak w ps, czyli wydzielone obszary w ktorych nie mozna walczyc

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 21 lip 2003, 06:06 
Cytuj  
No i wszyscy prawie zgodni :smile:

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 21 lip 2003, 08:10 
Cytuj  
Cytuj:
2003-07-21 07:06, Mark24 napisał:
No i wszyscy prawie zgodni :smile:



W teorii.
W praktyce jakos to inaczej wyglada :grin:


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

****

Posty: 1318
Dołączył(a): 17.12.2001
Offline
PostNapisane: 26 lip 2003, 08:46 
Cytuj  
rozumiem ze chodzi ci o graczy bez jaj...

ciezko jednak powiedziec, ze noob ktory nie ma zadnych szans w walce z PK i dlatego boi sie tej walk, nie ma jaj. z racji specyfiki gier online - roznicy w wieku postaci siegajacej nawet kilku lat - safezony sa potrzebne. i w takich to safezonach, kazda postac powinna miec szanse rozwoju, do takiego stopnia, aby moc sie obronic lub orzynajmniej uciec przed innym graczem. imo potrzebne sa tez jakies dungeony, w ktorych zarowno gracze NB, jak i ci bardziej doswiadczeni, mogliby pozabijac sobie monsterki bez obawy ze ktos ich zabije - nie zawsze ma sie pinga 200, czy 0 stratnych pakietow. oczywiscie w takich podziemiach, potworki powinny miec mniejsze looty or smth :smile:

dziekuje za uwage.

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 26 lip 2003, 11:13 
Cytuj  
Z tym ze w prawdziwych mmo, nie na freeshardach w wiekszosci pingi nie przekraczaja 200 przynajmniej u mnie, a jak juz to it ak nie ma to wiekszego wplywu na rozrgrywke. Jedynie uo ma przestarzaly kod sieciowy wiec dziala jak dziala

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 26 lip 2003, 11:36 
Cytuj  
Nie chodzi mi o graczy bez jaj tylko o to, ze... hmmm... czesc glosujacych "nie mowi prawdy z pelna swiadomoscia" :grin:
Jesli 70% chce gier z unlimited PvP to dlaczego w praktyce gry ktore maja unlimited PvP nie ciesza sie powodzeniem?
Gdy konczylem grac w UO to Siege bylo juz jednym z shardow o nizszej populacji mimo ze to byl JEDYNY shard PvP w UO a z takich ankiet ciagle wychodzilo ze powinno byc tam full ludzi.

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 26 lip 2003, 14:20 
Cytuj  
z tym ze polskie gusta roznia sie od ludzi z calego swiata.

****

Posty: 1318
Dołączył(a): 17.12.2001
Offline
PostNapisane: 27 lip 2003, 08:59 
Cytuj  
Cytuj:
2003-07-26 12:13, Ashton napisał:
Z tym ze w prawdziwych mmo, nie na freeshardach w wiekszosci pingi nie przekraczaja 200 przynajmniej u mnie, a jak juz to it ak nie ma to wiekszego wplywu na rozrgrywke. Jedynie uo ma przestarzaly kod sieciowy wiec dziala jak dziala


tak, tak... pocieszaj sie, ze za te 20$ mniesiecznie grasz w 'PRAWDZIWE MMO'. a pingi najbardziej zaleza od providera, bo wiekszosc tracisz na pierswszych hopach (przynajmniej ja).

****

Posty: 1318
Dołączył(a): 17.12.2001
Offline
PostNapisane: 27 lip 2003, 09:01 
Cytuj  
Cytuj:
2003-07-26 12:36, Karol66 napisał:
Nie chodzi mi o graczy bez jaj tylko o to, ze... hmmm... czesc glosujacych "nie mowi prawdy z pelna swiadomoscia" :grin:
Jesli 70% chce gier z unlimited PvP to dlaczego w praktyce gry ktore maja unlimited PvP nie ciesza sie powodzeniem?
Gdy konczylem grac w UO to Siege bylo juz jednym z shardow o nizszej populacji mimo ze to byl JEDYNY shard PvP w UO a z takich ankiet ciagle wychodzilo ze powinno byc tam full ludzi.



20% chce gier unlimited PvP (i to pewnie same klony konradora), wiekszosc jest za malymi safezonami....

**

Posty: 7311
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 27 lip 2003, 14:12 
Cytuj  
Ja glosowalem na druga opcje... Mowilem cie, ze debil jestes :[

****

Posty: 1318
Dołączył(a): 17.12.2001
Offline
PostNapisane: 28 lip 2003, 11:20 
Cytuj  
a ja jestem agentem mossadu...

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 31 lip 2003, 12:49 
Cytuj  
"a pingi najbardziej zaleza od providera, bo wiekszosc tracisz na pierswszych hopach (przynajmniej ja)."

Zgadzam się, kiedyś obserwowałem tracertem o różnych porach. Wyjść z pingiem z tego kraju i wszystko śmiga - tylko czasami na wyjście trzeba troszkę poczekać w kolejce.... :/

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 1 sie 2003, 21:13 
Cytuj  
Cytuj:
20% chce gier unlimited PvP (i to pewnie same klony konradora), wiekszosc jest za malymi safezonami....



Ktos kiedys powiedzial, ze wiekszosc chce unlimited PvP (male safezony to wlasciwie to samo).
Ale jak znajda gre ktora to daje i przekonaja sie ze nie sa bohaterami ani championami lecz typowymi ofiarami to szybko uciekaja od takiej gry.

Typowe reakcje mozna spisac w 5 min z dowolnego SB boardu.

Carebear1: Look at this armor it is all pink and the pieces don't match up. WTF is with the arms???
Carebear2: LOL Templar armor looks ghey!
Carebear3: W00T I just got a +25 resist to ice/fire/light necklace!!!!
Carebear1: Nice! I am going to go check on the cloth merchant. Maybe she rolled up some nice bard clothing for me.
Carebear2: Get her to make me a dress. I really want to have a nice yellow dress.
Carebear1: Ok I'll try and roll you one.
Carebear3: When is this stupid game going to allow furniture vendors. I want to finish decorating my cottage.

(A PKer comes to town.)
PKER: DIE! DIE! DIE! DIE ! DIE ! @!!!1
(he kills all the carebears)

Carebear1: OMFG WHY DID YOU PK ME??!@?!?!1
Carebear2: WTF!!! WHAT DID I DO?? I NEVER ATTACKED YOU!!@ WHY DID YOU KILL ME!!@!@

Carebear3: WTF! Why am I dead?? I went AFK for a min to get my cookies out of the oven and some stupid F$%@! ganked me???!!
Carebear3: That's it I'm quitting this stupid game. It is all just a bunch of Greifers. I am gonna go play a wookie in SWG :/
Carebear1: I'm going back to EQ.
Carebear2: F%&$! this, I am going back to DAOC. :/ This game needs more safe zones. I mean WTF can people attack you in your own town FFS.!!

****

Posty: 1318
Dołączył(a): 17.12.2001
Offline
PostNapisane: 2 sie 2003, 09:51 
Cytuj  
Cytuj:
2003-08-01 22:13, Karol66 napisał:

Ktos kiedys powiedzial, ze wiekszosc chce unlimited PvP (male safezony to wlasciwie to samo).
Ale jak znajda gre ktora to daje i przekonaja sie ze nie sa bohaterami ani championami lecz typowymi ofiarami to szybko uciekaja od takiej gry.

(...)



fajna historyjka :smile:

ale male safezony to nie to samo co ich brak :smile:

*

Posty: 6914
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 2 sie 2003, 11:43 
Cytuj  
Male safezony MUSZA byc... Ew. mozna to zastapic to statusem young... Wszyscy opowiadaja historyjki o becie UO w ktorej PKrzy stali pod NB spawnami i ich zabijali ^^

*

Posty: 131
Dołączył(a): 25.09.2002
Offline
PostNapisane: 2 sie 2003, 13:45 
Cytuj  
Ja osobiście jestem przeciwnikiem wolengo PvP , a jestem graczem który stawia na potyczki z innymi graczami .Podobał mi się pomysł z AC2 gdzie walczyłeś z innymi królestwami Order/Chaos/Dominion a nie mogłeś zabijać neutralnych i neutralni nie mogli zabijać ciebie .Grałem troche na darktide , i zabawa tam nie jest przyjemnościa wchodzisz na serwer masz 2 lvl podbiega koleś na 30 i mówi bądź moim wasalem albo cię zabije , to ja na to pocałuj mnie w f.... i oczywiscie mnie zkilował :smile: Sytuacja inna : ledwo co skończyłem walke z mobem (byłem jedną noga w grobie )podbiega jakiś kolo i łup dobija mnie . Czy tak ma to wyglądać a gdzie honor ?
Teraz imho sprawa najważniejsza : W PvP wygrywa w 90% ten kto pierwszy zaatakuje , to co mam kilowac każdego w zasięgu wzroku , po to aby czasami on mnie nie zaatakował .Ja mówie takiej grze nie , zabijanie ludzi zajętych handlem gadaniem to jest totalna bzdura , osobiście uważam ,że takie osoby mają poważne braki w samoocenie w RL . Jeżeli należymy to innych frakcji to inna historia , w różnych grach jest to inaczej rozwiązane , ale PvP bez ograniczeń : nie . Grałem w takie gry i nie bawiłem się dobrze .

Jeżeli szukam czystego PvP bez ograniczeń to gram w America's Army Operations .

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Delbuthos dnia 2003-08-02 14:47 ]</font>

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 33 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.