mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 39 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
**

Posty: 7311
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 9 sie 2003, 11:25 
Cytuj  
Na oficjalnej stronie gry pojawily sie cztery nowe screeny przedstawiajace m.in. krasnoluda buszujacego w krzakach. Jest to gra, ktora wcale nie wyglada pieknie, a masa ludzi uwaza ja za najladniejszego MMORPGa. Jest to gra, ktora nie oferuje soba nic ciekawego, a masa ludzi dlugo przed premiera uwaza ja za najciekawszego MMORPGa. Co to moze byc? Nastepny przecietniak od Blizzarda.

Po screeny tedy, chociaz prawde powiedziawszy nie ma na co patrzec.

**

Posty: 284
Dołączył(a): 18.11.2001
Offline
PostNapisane: 9 sie 2003, 12:06 
Cytuj  
Koniku pokaz mi w takim razie ladnego wg Ciebie mmorpg'a. Moze byc juz istniejacy lub dopiero w zapowiedziach. Poprosze o wskazanie takiego, ktory naprawde spowodowal zdziwienie na twej twarzy (od srony graficznej) i chec poczekania na niego.
Wg mnie WoW bedzie jednym (jesli nie naj...)z ladniejszych mmorpg i znajac blizzarda (pomimo tego, ze nie maja doswiadczenia na polu mmorpg) zrobia go nader ciekawego i wciagajacego.

***

Posty: 793
Dołączył(a): 16.11.2001
Offline
PostNapisane: 9 sie 2003, 14:25 
Cytuj  
Mythica ?
http://www.mythicarealms.com/gallery/se ... w_images=1

Graficznie najladniejszy chyba mmorpg jaki widzialem ale co z tego jak fabula przewiduje tylko monster bashing.

****

Posty: 1282
Dołączył(a): 16.07.2003
Offline
PostNapisane: 9 sie 2003, 14:36 
Cytuj  
Konrador omg stop it : Blizzard nie wydaje przecietniakow... ta firma wydaje gry dla ludzi, ktorzy doslownie je wyjadaja ze sklepow i nabijaja Blizzowi mase kasy : Wiem, jestes fajny i wszystko jest do dupy poza Toba i Twoimi propozycjami. Omg fool.
WoW will rox.


_________________
Nie ma fajnych mmorpg.
Muzyka relaksacyjna

*

Posty: 6914
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 9 sie 2003, 15:31 
Cytuj  
"will" - No to zobaczymy. :sad:

Mowili tez, ze SWG will rox... Ale to will mozna bylo wtedy zastapic co najwyzej maybe...


_________________
Rzabolek

TYLKO ELMINISTER

***

Posty: 716
Dołączył(a): 28.08.2002
Offline
PostNapisane: 9 sie 2003, 16:07 
Cytuj  
No nie wiem panowie.. Przygladalem sie screena WOW i sadze ze "ladniejsza" pod wzgledem grafy jest jednak Lineage 2. Widzieliscie detale na postaciach i potworkach w tej grze? Jak nie to moge porobic z bliska zdjecia bo nie wszystkie monsterki sa agro.
tu jest troche screenzorkow z popularnej strony ang. http://www.lineage2compendium.com/screenshots/
no i oczywiscie na oficjalnej stronie tu :
http://www.lineage2.com/

EDIT:
Prawde mowiac jesli nie spiernicza tej (lineage2) gierki w jakis sposob to ja bez problemow sie deklaruje ze bede w nia graj w retail.


_________________
Obrazek
Obrazek

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Luki dnia 2003-08-09 17:10 ]</font>

**

Posty: 7311
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 9 sie 2003, 16:19 
Cytuj  
Ulisses, ja nic nie mam do grafiki WoW, tylko sie tak smieje z ludzi, ktorzy ja uwazaja za cos wyjatkowego.
Zdziwienie na mojej twarzy spowodowal chociazby AC2 wydany jakis czas temu, w ruchu gra wyglada przepieknie. Z reszta nawet statyczne screeny przebijaja to, co prezentuja panowie z Blizzarda... No spojrz na model tego dwarfa ze screenow, do ktorych linka dalem i powiedz mi, ze to ladnie wyglada :(
Ladniejsza grafike wedlug mnie ma nawet PlanetSide. Z full detalami i wszystkimi pierdolkami powlaczanamymi ta gra naprawde robi wrazenie.
Nastepna gra to chociazby wspomniana przez Kielasa Mythica...

p33nz0r, a po polskiemu to jak to bedzie? Bo mowisz w jakims niezrozumialym dla mnie jezyku: Jesli dobrze udalo mi sie zrozumiec chociaz kawalek twojego posta, to twierdzisz, ze Blizzard robi gry tylko dla swoich fanbois, ktorzy mocza sie na widok jakiegos licznika na ich stronie odliczajacego czas do premiery czegostam, ktorzy okrzykuja gre najlepsza zanim czegokolwiek sie o niej dowiedza... No i masz racje.
Naprawde nie rozumiem fenomenu Blizzarda... Od dawna wydaja gry przecietne (dobre, ale nie najlepsze), D2 nie bylo niczym specjalnym, W3 nie byl niczym specjalnym, ich trzecioosobowa napierdalanka nie jest niczym specjalnym, WoW nie bedzie niczym specjalnym. Zerwij sobie z oczu klapki z logiem Blizzarda to moze i tobie uda sie to pojac.

****

Posty: 1282
Dołączył(a): 16.07.2003
Offline
PostNapisane: 9 sie 2003, 22:39 
Cytuj  
Khe khe, znajdz mi jakiegos RTS, ktory jest chociaz w polowie tak dobry jak W3 :/
A jesli chodzi o grafike w WoW, ona ma taka po prostu byc: Oni ja specjalnie taka robia, zeby klimatem przypominala ostatniego Warcrafta: Poczytaj forum to sie dokopiesz gdzies do takiego info postnietego przez jednego z devsow. Po prostu, nie lubisz W nie grasz w Wow, lubisz -> grasz. Oni nie beda chcieli nowych userow z innych MMOG tylko beda sie pozywiac obecnymi fanami. W zupelnosci to im wystarczy, poczytaj forum.
A co do p33nzor to ta, po Twojemu to jakis penisista, Konrooflerze. Nie wiem mi sie po prostu gry Blizza podobaja... w tego niespecjalnego SC napierdalalem 2 lata, w niespecjalne D tez kawal czasu. D2 jest niespecjalne i ssie - racja. Trzeciosobowe napierdalanki ogolnie sa jak dla mnie niespecjalne. Ale na WoW specjalnie poczekam.
A i jeszcze jedno, po kilkunastu latach napierdalania w praktycznie kazdy rodzaj i setki tytulow gier to moge napisac, ze grafa stoi u mnie na koncu pod wzgledem oceniania gameplay.

_________________
Rush rush rush :/
Ur999 - my new gay acc:


<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Peonz0r dnia 2003-08-09 23:48 ]</font>

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Peonz0r dnia 2003-08-09 23:49 ]</font>

**
Avatar użytkownika

Posty: 9369
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 10 sie 2003, 00:07 
Cytuj  
Jednyne co o WoW wiadmo to ze mam byc. Zadnych konkretow nic.
Nie mam nic do panow Blizzarda ale firma jest znna stac ich na reklame wypuscili pare hitow tzn tylko jeden hit sc reszta to przecietne albo dobre gry , wiec wymyslili ze zrobia sobie mmorpg bo da sie na tym zarobic.
Ktos z was slyszal o razorwax?


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

**

Posty: 7311
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 10 sie 2003, 00:26 
Cytuj  
Khe khe, znajdz mi jakiegos RTS, ktory jest chociaz w polowie tak dobry jak W3 :/

Age of Mythology. Gra o wiele lepsza, z ladniejsza grafika, bardziej rozbudowana i duzo ciekawsza.

A jesli chodzi o grafike w WoW, ona ma taka po prostu byc: Oni ja specjalnie taka robia, zeby klimatem przypominala ostatniego Warcrafta:

Wiesz, klimat a postacie zlozone z malej ilosci poligonow to jednak nie to samo... W W3 bylo to do zaakceptowania, nikt sie na modele z bliska nie przygladal, a tutaj wszystkie nierownosci bedzie widac z bliska. Takie tlumaczenie, ze to dlatego, ze gra klimatem ma przypominac W3 jakos do mnie nie trafia :

Konzgredor, Konroofler... musze to sobie gdzies pozapisywac.

grafa stoi u mnie na koncu pod wzgledem oceniania gameplay.

U mnie tez, chociaz na jakims tam minimalnym poziomie musi byc. Z tym ze nie grafike w WoW chodzi. Ta gra nie oferuje NIC co mogloby mnie zainteresowac. Nie wyroznia sie zupelnie niczym, do gatunku nie wnosi niczego nowego... Nie ma sie czym podniecac:

*

Posty: 6914
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 10 sie 2003, 00:31 
Cytuj  
Btw. Kto sie ukrywa pod nikiem peonz0r?
_________________
Carnage:
Ghandx Droolwoodash - Human Healer Channeler [Ancient Dragon Lords]
--
Obrazek

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Asmax dnia 2003-08-10 01:32 ]</font>

******
Avatar użytkownika

Posty: 3420
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 10 sie 2003, 07:48 
Cytuj  
O WoW jest mnostwo konketow ale widac nie czytales Ae...

Ludziom nie chodzi o jakosc grafiki a o jej klimat, o ile mnie rozumiecie.
Ilosc detali to naprawde nie wszystko.

Po prostu klimat tej grafiki/swiata jest rewelacyjny.


_________________
"Ja się nie znam, ale chętnie się wypowiem" - Stanisław Tym

**
Avatar użytkownika

Posty: 9369
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 10 sie 2003, 07:50 
Cytuj  
Czytalem zem czytalem. I im wiecej czytalem tym bardziej mi raczki odpadaly az dosiegnely samej ziemi.


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

****

Posty: 1282
Dołączył(a): 16.07.2003
Offline
PostNapisane: 10 sie 2003, 21:31 
Cytuj  
Age of Mythology... no tak, ale na multi to raczej nie jest. Rozpatrywujac to w takich kategoriach to kocham Empire Earth.
Jak mowie, to bedzie tytul skierowany do konkretnych ludzi - fanow swiata W i fanow Blizzboys.
Wlasnie Zematis, klimat. Rewelka i tego sie teraz trzymam. Jesli gra bedzie syfem to i tak nad nia nie zaplacze i bede patrzyl za czyms innym.
Asmax - Que?


_________________
Nie ma fajnych mmorpg.
Muzyka relaksacyjna

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2609
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 10 sie 2003, 23:27 
Cytuj  
Ten krasnolud na screenach wyglada zaiscie smerfastycznie. Mam nadzieje, ze cala gra bedzie utrzymana w podobnym klimacie, zebym nie musial wydawac kasy na osobiste sprawdzenie.

*

Posty: 6914
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 10 sie 2003, 23:37 
Cytuj  
Gralbym w WoWa jezeli:

-Grafika pozostalaby jaka jest... Jest kolorwa, jasna i pasuje do swiata.
-JEZELI GLOWNIE BYLABY POSTAWIONA NA PvP :/. Ale do tego swiata idealnie pasowala by arcadowa walka, czyli widok TPP, i machanie mieczem... <Podobnie> jak w morrowindzie to wyglada z tylu postaci, lecz wiecej powerupow, animacji etc...
-JEZELI bylby element strategiczny... Budowanie miast itd... Cos troche podobnego do Shadowbane ale bardziej przypominajacego W3

Ale tak nie bedzie (poza 1 pkt.), wiec mam ta gre gleboko...

******
Avatar użytkownika

Posty: 3420
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 11 sie 2003, 00:13 
Cytuj  
co wy chcecie od tej gfx?

a sama gra pewnie bedzie dupna ale to inna bajka..


_________________
"Ja się nie znam, ale chętnie się wypowiem" - Stanisław Tym

*

Posty: 6914
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 11 sie 2003, 09:31 
Cytuj  
Grafika jest OK... Napewno lepsza niz w shadowbane i wyroznia ja to, sprosrod wszystkich mmorpgow, ze jest jasna i kolorowa, a nie ciemna i wszystko w odcieniach szarosci...


_________________
Rzabolek

TYLKO ELMINISTER

**
Avatar użytkownika

Posty: 9369
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 11 sie 2003, 09:52 
Cytuj  
widzales grafe w dfo?


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

*

Posty: 6914
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 11 sie 2003, 10:28 
Cytuj  
Widzialem, ale w mmorpgach szczerze mowiac grafa mnie pier... Ok, pierwszy tydzien grania, to tylko OH i IH... Potem wplatasz sie w rozgrywke robisz hi-end PvP wiec obnizasz jakosc grafy, zeby lepiej bylo widac innych/zeby bylo wiecej FPSow... Ladna grafa IMO ma sens tylko w przypadku mmorpgow bez PvP...

Tak samo w q3 i rtcw:
W ET gram mniej wiecej tak: Obrazek (SCREEN z FPP.pl)


_________________
Rzabolek

TYLKO ELMINISTER

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 39 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.