mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 380 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 19  Następna strona
Autor Wiadomość
****
Avatar użytkownika

Posty: 1913
Dołączył(a): 30.10.2004
Offline
PostNapisane: 6 mar 2012, 20:54 
Cytuj  
Sparth2 napisał(a):
kozas15 napisał(a):
Szczerze mowiac nawet i mmorpg jest lepsze od jakiejkolwiek prasy jak idzie o oceny, nie tylko gier, ale i np. seriali.


No nie wiem, nie wiem :) Kingdoms of Amalur zostalo prawie okrzykniete drugim Skyrimem tutaj :P


Skyrim mnie nie zachwycil :) A w KoA nie gralem


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 6 mar 2012, 21:01 
Cytuj  
kozas15 napisał(a):

Teraz na szczescie mozna w necie opinie poczytac ;p Szczerze mowiac nawet i mmorpg jest lepsze od jakiejkolwiek prasy jak idzie o oceny, nie tylko gier, ale i np. seriali.


Oczywiście, to jest właśnie niebywała zaleta takich forów jak to. Założyłem temat i spłynęło już trochę fajnych opinii ludzi, którym nikt za to przecież nie płaci. Można poznać dobre/słabe strony danej gry z różnych punktów widzenia i to jest zajebiste.


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1913
Dołączył(a): 30.10.2004
Offline
PostNapisane: 6 mar 2012, 21:11 
Cytuj  
Razoth napisał(a):
kozas15 napisał(a):

Teraz na szczescie mozna w necie opinie poczytac ;p Szczerze mowiac nawet i mmorpg jest lepsze od jakiejkolwiek prasy jak idzie o oceny, nie tylko gier, ale i np. seriali.


Oczywiście, to jest właśnie niebywała zaleta takich forów jak to. Założyłem temat i spłynęło już trochę fajnych opinii ludzi, którym nikt za to przecież nie płaci. Można poznać dobre/słabe strony danej gry z różnych punktów widzenia i to jest zajebiste.


Mnie najbardziej ciekawi co z tym dlcem z Protheanem. Czy Bioware zrobil w bambuko tych co nie kupili kolekcjonerki i Prothean jest wazny, czy zrobil w bambuko siebie samych i bedzie to postac bez wiekszego znaczenia.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 6 mar 2012, 21:31 
Cytuj  
Najlepiej zrobic w bambuko EA, spiracic i przekonac sie samemu :evil:

****
Avatar użytkownika

Posty: 1913
Dołączył(a): 30.10.2004
Offline
PostNapisane: 6 mar 2012, 21:39 
Cytuj  
raggnarok napisał(a):
Najlepiej zrobic w bambuko EA, spiracic i przekonac sie samemu :evil:


Za duzo do sciagania :D Juz szybciej byloby gdybym kupil. Bylbym po prostu wdzieczny gdyby ktos kto gra/bedzie gral o tym by wspomnial. Bo z recek jakos nie moge doczytac.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 6 mar 2012, 21:40 
Cytuj  
szukam jakies gierki do popykania na weekend ale mowicie ze ME3 jest nie warty ani zakupu ani tym bardziej sciagniecia


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 6 mar 2012, 21:42 
Cytuj  
moze, Elemental: fallen Enchantress :>


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 6 mar 2012, 22:03 
Cytuj  
Im dalej tym lepiej. Tzn. Tuchanka bardzo fajnie wyglada. Połączenie architektury majów z dalekim wschodem (w kazdym razie moje pierwsze skojarzenie). Tak czy inaczej wyglada to epicko-przytlaczajaco.

No i trzeba przyznac ze bohaterowie gina bez zadnych skrupolow ;p.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 6 mar 2012, 22:14 
Cytuj  
Jesli chodzi o DLC to mimo ze to jakeis 1h grania tylko, to daje rade. Prothean okazal sie byc... inny niz przypuszczalem. :)
Ogolnie to DLC jest lepsze niz pierwsze 10h gry.
Ale nie jest jakos szczegolnie wazne dla fabuly - choc troche wyjasnia od strony "lore".

Protheanie mnie zaskoczyli wiec tu plusik dla Bioware.


_________________
Obrazek


Ostatnio edytowano 6 mar 2012, 22:15 przez Kabraxis, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 6 mar 2012, 22:14 
Cytuj  
Aldatha napisał(a):
szukam jakies gierki do popykania na weekend ale mowicie ze ME3 jest nie warty ani zakupu ani tym bardziej sciagniecia


Jest, w mniejszym lub większym stopniu, zależy czego oczekujesz.

Ale jawi się również jako najgorsza część serii niestety.


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

*

Posty: 5094
Dołączył(a): 19.02.2005
Offline
PostNapisane: 6 mar 2012, 22:18 
Cytuj  
10$ za godzine gry? :o


_________________
Jutro wszyscy zginiecie, robiąc coś zupełnie bez sensu...

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 6 mar 2012, 22:22 
Cytuj  
Rzeznik napisał(a):
10$ za godzine gry? :o

Norma przy DLC-ach. 90% DLC to malutkie pierdolniki zrobione w dwa roboczo-dni. Najlepsze jest to ,że ludzie kupują , a potem ci sami się burzą jak tyle samo miesiąc grania w mmorpg firma sobie liczy lol

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 6 mar 2012, 22:31 
Cytuj  
Aldatha napisał(a):
szukam jakies gierki do popykania na weekend ale mowicie ze ME3 jest nie warty ani zakupu ani tym bardziej sciagniecia


Jesli podobal cio sie ME2 to zdecydowanie warto chociaz spiracic :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 6 mar 2012, 22:50 
Cytuj  
heh no podobal mi sie ME2 , zwlaszcza ostatnia misja , wiec moze nie bedzie tak zle z tym ME3


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 6 mar 2012, 23:16 
Cytuj  
To zasysaj spokojnie. Customizacji, elementow rpgow jest wiecej niz w ME2, a reszta podobnie jak w drugiej czesci. Generalnie po 8h zabawy caly czas chce mi sie grac dalej.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1741
Dołączył(a): 13.09.2006
Offline
PostNapisane: 6 mar 2012, 23:27 
Cytuj  
nie no, jak komus sie story podobalo z poprzednich me to zdecydowanie warto sciagnac. po prostu gra przez te lata sie w zaden sposob nie rozwinela, raczej cofnela w wielu aspektach


_________________
http://steamcommunity.com/id/crunozaur

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 6 mar 2012, 23:30 
Cytuj  
W jakich aspektach sie cofa? Ja na razie widze ze sie wlasnie rozwinela - bronie maja wiecej statystyk, sa mody, ekwipunek wplywa na szybkosc regeneracji mocy, drzewka sa troche bardziej rozbudowane. Nie sa to jakies szalone usprawnienia, ale w ME2 ich nie bylo.

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 6 mar 2012, 23:35 
Cytuj  
Razoth napisał(a):
kozas15 napisał(a):

No wlasnie sie wydalo, ze w zamian za to, ze beda mieli gre na wylacznosc na jakis czas to zobowiazali sie nie dawac oceny nizszej niz...
Teraz Ci konkretow nie podam, swoja droga to pierwszy raz czytalem o ty... w CD-Action, pisal to Smuggler vel Mac Abra vel Jerzy Poprawa, ja mu wtedy uwierzylem bo w sumie czemu mial sciemniac.


Może dlatego, że sprzedawanie recenzji jest sprzeczne z etyką dziennikarską i godzi w sam sens pisania recenzji jako takiej. Gdyby otwarcie powiedzieli: tak sprzedajemy recenzje tym którzy chcą za nie zapłacić, to by sobie zajebali epicki strzał w kolano i padliby na ryj.


moja dziewczyna pracuje w tych tematch juz w kolejnej firmie (atm na stanowisku koordynatora ds. marketingu) i powiem Ci, ze w "branzowych" gazetach nie ma wogole szczerych recenzji - wszystko jest oplacone.
tez dla mnie byl to troche szok gdy sie tego od niej dowiedzialem, ale taka jest prawda. czy czytasz jakis test piw/smartfonow w Logo 24, czy niby recki kosmetykow w gazetach dla kobiet, recenzje filmow, plyt itp.
co do gier to nie ma ona wlasnego doswiadczenia,na ktore moglbym sie powolac, ale nie chce mi sie wierzyc, ze jest to akurat jakas wyjatkowa przestrzen w prasie, ktora calkowicie bez naciskow i za friko recenzuje jakis produkt naciagajac fakty i do tego dorzuca demko i daje reklame z konkursem na swoim www i na rozkladowce. takie zycie.

nie rozumiem troche po co w dzisiejszych czasach placic za takie CDA - content z plyty jest w necie, teksty bez wiekszej wartosci (albo czlowiek czyta i ma swiadomosc,ze cos tu nie gra,ale dana gre lubi z jakiegos powodu i sie zgadza z recenzentem)+placi sie za teksty, ktore nas nie interesuja - jakies gry z gatunkow, ktorych nie lubimy, listy czytelnikow i inne bzdety - w necie mozna znalezc takie info za free, a do pociagu wziac do czytania cos, co nie spowoduje wymieniania sie ironicznymi usmieszkami przez wspolpasazerow :wink:


_________________
rufen.@steam
rufenn@psn
rufen@wot

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 6 mar 2012, 23:46 
Cytuj  
Dokładnie. CDA kupowałem do czasu założenia sobie stałego łącza internetowego, bo po prostu nie było innej alternatywy.

Teraz? Nie ma nic lepszego niż opinia innych graczy (pomijając oczywiście samodzielne granie).


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 6 mar 2012, 23:48 
Cytuj  
Nie tylko w branżowej tak jest i nie tylko dotyczy to recenzji. Nawet nie tylko produkty komercyjne się tak reklamują.

Przykład - jakiś czas temu (chyba w 2011) Wyborcza na śląsku wpadła na pomysł ,że raz w tygodniu będzie dodawała broszurkę (całkiem jak na dziennik sporawą bo ~ 8 -12 conajmniej były też podchodzące pod 20 stron ale w mniejszym formacie) o śląskich miastach ,a jak wiadomo miast o wielkości 50 tyś + ci na górnym śląsku dostatek wręcz zatrzęsienie.

Ofc te broszurki były laurkami i opłacone przez miasta.
Nie wszystkie miasta chciały partycypować (te co nie zapłaciłu broszurki o swoim mieście nie miały publikowanej ofc) ,ale większość tak.


I masz rację - wszystkie recenzję , testy ,etc produktów w gazetach kobiecych od taniej za 2 zł (btw pytanie skąd takie ceny hehe) do grubego dla badziej zamożnych / modnych za kilkanaście zł. Ofc kosmetyki są tam inaczej sprofilowane pod względem półki cenowej.

Podobnie z czasopismami typu Men's Healths , Logo czy też CKM / Playboy - zauważcie tam też jest zatrzęsienie o gadźetach , "modnych" miejscówkach ,etc


No życie.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 380 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 19  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.