mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1727 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52 ... 87  Następna strona
Autor Wiadomość
*****
Avatar użytkownika

Posty: 2794
Dołączył(a): 16.06.2004
Offline
PostNapisane: 18 mar 2012, 19:27 
Cytuj  
Daj spokoj , GW2 zaraz wychodzi :D

****

Posty: 1375
Dołączył(a): 23.03.2005
Offline
PostNapisane: 18 mar 2012, 19:35 
Cytuj  
mark24bis napisał(a):
10h dzisiaj przegrałem :)
Dobra gra, ja nie wiem jak Ci azjaci tak klepią tytuł za tytułem - mają potężne moce przerobowe. W tej grze chyba niczego nie brakuje.

Kupuję to.

btw. jakaś polska gildia zamierza w to grac?

Tylko pamiętaj, że tam nie am nic na endgame.

******
Avatar użytkownika

Posty: 4646
Dołączył(a): 31.01.2006
Offline
PostNapisane: 18 mar 2012, 19:41 
Cytuj  
k4czy napisał(a):
Daj spokoj , GW2 zaraz wychodzi :D

Ta, zaraz ;] wiadomo ze ma byc kilka beta eventow, a skoro bedzie tylko jeden miesiecznie to gg... premiere Tery masz w maju, tak samo jak D3.Ww Tere ten free miesiac mysle warto pograc skoro w polsce da sie kupic pudlo od 89zl.


_________________
Once upon a time games was fun and too quickly became about winning, being the best or leveling up to get sick loot. Screw that... it is the time to have fun. - Day9

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 18 mar 2012, 19:44 
Cytuj  
DirectC napisał(a):
mark24bis napisał(a):
10h dzisiaj przegrałem :)
Dobra gra, ja nie wiem jak Ci azjaci tak klepią tytuł za tytułem - mają potężne moce przerobowe. W tej grze chyba niczego nie brakuje.

Kupuję to.

btw. jakaś polska gildia zamierza w to grac?

Tylko pamiętaj, że tam nie am nic na endgame.


widziales kiedys diretc nieinstancjowane open pvp w mmo? debilowate gry przyzwyczaily ludzi ze endgame = robienie pincset razy tych samych daily, bg czy innych dungow. chociaz to akurat tu bedzie ale jako jedna z mozliwosci.


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

**

Posty: 277
Dołączył(a): 20.08.2011
Offline
PostNapisane: 18 mar 2012, 19:45 
Cytuj  
dawaj do TERY k4czy, całkiem fajna gra. Skillowa walka, PvE jak w WoW-ie (są epiki :D), super duży świat, enchanting, crafting, maszyny do powielania, losowe jajka, auction house, pety vendory, pety compani (chyba), world bossy, chesty ze skarbami (aż usrane nimi czasami) etc. etc. szczerze mówiąc to jak dla mnie jest tego nawet za dużo...


Jako endgame jest walka gildii, wpływy na tereny (jest jakaś mapa polityczna w tym momencie) wypowiedanie wojny drugiej gildii (non toper na ogólnym). Imho całkiem fajny klon WoWika.

Pewnie gra na 1-3 miesięcy ale ja tam to biorę :)


_________________
mark24 - inactive.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2794
Dołączył(a): 16.06.2004
Offline
PostNapisane: 18 mar 2012, 19:47 
Cytuj  
kiedy premiera tego jest?

Z tego co widze to na poczatku maja ,a wtedy juz D3 wychodzi i juz pewnie bedzie open beta GW 2 , to chyba dam sobie siana...

**

Posty: 277
Dołączył(a): 20.08.2011
Offline
PostNapisane: 18 mar 2012, 19:52 
Cytuj  
początek maja:
http://www.shopto.net/PC/VIDEO%20GAMES/ ... ition.html


_________________
mark24 - inactive.

*****

Posty: 2872
Dołączył(a): 18.05.2004
Offline
PostNapisane: 18 mar 2012, 20:09 
Cytuj  
mark24bis napisał(a):
dawaj do TERY k4czy, całkiem fajna gra. Skillowa walka, PvE jak w WoW-ie (są epiki :D), super duży świat, enchanting, crafting, maszyny do powielania, losowe jajka, auction house, pety vendory, pety compani (chyba), world bossy, chesty ze skarbami (aż usrane nimi czasami) etc. etc. szczerze mówiąc to jak dla mnie jest tego nawet za dużo...


Jako endgame jest walka gildii, wpływy na tereny (jest jakaś mapa polityczna w tym momencie) wypowiedanie wojny drugiej gildii (non toper na ogólnym). Imho całkiem fajny klon WoWika.

Pewnie gra na 1-3 miesięcy ale ja tam to biorę :)


Trochę doprecyzuje:
Świat jest średni jeżeli idzie o wielkość, chyba odrobinę mniejszy niż WoW vanilla, takie mam przynajmniej wrażenie. No i niestety, spore kawałki terenu to tylko "ozdobniki/tła" Chociaż nadrobione jest to wielopoziomowymi open world dungeonami.

Maszyny do powielania i pety vendory zostaną usunięte z gry na premierę naszej wersji.

Chesty ze skarbami to są eventowe skrzyneczki więc będą pojawiać się tylko raz na jakiś czas (coś jak w L2 literki) i wypadają z nich tylko consumy

Notabene zmieni się też sporo innych rzeczy w tym sporo questów 1-40 (podobno) etc wiec nie mam pojęcia po kiego ch**a ta CBT jest na starym buildzie

Tak poza tym to się zgodzę że gra warta uwagi, ale zdecydowanie nie dla każdego.


Ostatnio edytowano 18 mar 2012, 20:10 przez Goatus, łącznie edytowano 2 razy
*****
Avatar użytkownika

Posty: 2794
Dołączył(a): 16.06.2004
Offline
PostNapisane: 18 mar 2012, 20:10 
Cytuj  
To na 10 dni gre kupic?Eee bzdura jak dla mnie.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8166
Dołączył(a): 10.05.2011
Offline
PostNapisane: 18 mar 2012, 20:10 
Cytuj  
k4czy napisał(a):
Z tego co widze to na poczatku maja ,a wtedy juz D3 wychodzi i juz pewnie bedzie open beta GW 2 , to chyba dam sobie siana...


GW2 nie bedzie mialo open bety.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2794
Dołączył(a): 16.06.2004
Offline
PostNapisane: 18 mar 2012, 20:13 
Cytuj  
A gdzie tak jest napisane?

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2624
Dołączył(a): 25.08.2010
Offline
PostNapisane: 18 mar 2012, 20:17 
Cytuj  
Goatus napisał(a):
Maszyny do powielania i pety vendory zostaną usunięte z gry na premierę naszej wersji.
No i dobrze. Ja pierdziele takie powielanie, raz na 10 razy może wychodzi. Co do petów to nie widzę ich sensu skoro jest auction house - tylko rynek zaśmiecają.

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 18 mar 2012, 20:17 
Cytuj  
A.net pisało wielokrotnie ,że beta będzie się składać z 'eventów' do których będzie zapraszanych coraz więcej osób z czasem.

Czyli np.1 -beta event - 5 k ludzi , 2 - 10 k ,3 -30 k, etc

Nie będzie otwartej długiej bety. Będziesz miał to co w Swtor czyli z 1-2 weekendy przed premierą do której będzie tryliard kluczy na necie.

I wcześniej kilka takich eventów / weekendów dla mniejszej ilości osób + ci co kupią pre-purcharse.

Pamietaj pisali - 1 event w miesiącu.

Naprawdę wszystko było już w topicu o GW2 i to chyba nie raz , linków mi się szukać nie chcę.


Open bety umarły , już ich imo duże tytuły mmorpg nie będą miały. Lepiej hype się buduje bez tego + lepiej sprzedać dostęp do małych bet tak jak to TERA i GW2 robi.

**
Avatar użytkownika

Posty: 212
Dołączył(a): 11.08.2007
Offline
PostNapisane: 18 mar 2012, 22:19 
Cytuj  
Cytuj:
10h dzisiaj przegrałem
Dobra gra, ja nie wiem jak Ci azjaci tak klepią tytuł za tytułem - mają potężne moce przerobowe. W tej grze chyba niczego nie brakuje.

Kupuję to.

btw. jakaś polska gildia zamierza w to grac?


Spis gildii: http://teraonline.info.pl/teraforum/viewforum.php?f=15


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 18 mar 2012, 22:22 
Cytuj  
Piszpan napisał(a):
DirectC napisał(a):
mark24bis napisał(a):
10h dzisiaj przegrałem :)
Dobra gra, ja nie wiem jak Ci azjaci tak klepią tytuł za tytułem - mają potężne moce przerobowe. W tej grze chyba niczego nie brakuje.

Kupuję to.

btw. jakaś polska gildia zamierza w to grac?

Tylko pamiętaj, że tam nie am nic na endgame.


widziales kiedys diretc nieinstancjowane open pvp w mmo? debilowate gry przyzwyczaily ludzi ze endgame = robienie pincset razy tych samych daily, bg czy innych dungow. chociaz to akurat tu bedzie ale jako jedna z mozliwosci.
Widział jak biegał ze mną w Tarren Mill :wink:


_________________
psn

**

Posty: 277
Dołączył(a): 20.08.2011
Offline
PostNapisane: 18 mar 2012, 22:29 
Cytuj  
dzięki Amadeo

Najchętniej to bym pograł ze starą Aenimą i resztą kompani, ale w tym wieku to oni już się do niczego nie nadają... Trafienie w odpowiedni klawisz przerasta możliwości co poniektórych.. Zresztą Mendol w każdym mmorpg zasysał na max-a, no ale przynajmniej mieli kogo jebać po plecach jak uciekaliśmy ;)

A tak na serio to właśnie spędziłem jakieś 30min przeglądając posty w WAR-ze. Pamiętam, że jak rage-quitnąłem z tego wynalazku Deshroom-a (bez obraz Deshroom ale ta gildia to był idiotyczny zlepek randomów) to znalazłem zajebistą polską gildię. Fajnie mi się z chłopakami grało, na luzie bez napinek, 100% pure fun - bardzo dobrze się bawiłem i chyba vice versa bo zostałem oficerem.. Tylko za cholerę nie mogę sobie przypomnieć strony i nazwy tej gildii. Jak się gdzieś wygadałem na forum, lub ktokolwiek cokolwiek słyszał wie na ten temat to byłbym wdzięczny za info ;)

Myślałem nad IX kohortą ale chyba jest zdecydowanie za dużą gildią. Ktoś coś dobrego poleci? - chodzi mi o dobrych dorosłych graczy dla których fun jest ważniejszy niż win.

btw. będę robił dwie klasy: lancera (PvE) i sorca (pod PvP). Lancerem NIE da się grać PvP, chociaż deczko mnie bawi jak trzymając gardę przy 500HP (z 10k prawie) 3 osoby na podobnym levelu potrzebowały minuty by mnie dobić ;) Może coś da się z tej klasy wykrzesać na wyższym levelu. Zresztą klasą melee do tego typu lancer (która głównie uderza punktowo do przodu) w grze gdzie walka jest nontarget przy kitującym przeciwniku gra się masakratycznie trudno..


_________________
mark24 - inactive.


Ostatnio edytowano 18 mar 2012, 22:34 przez mark24bis, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 18 mar 2012, 22:33 
Cytuj  
mark24bis napisał(a):
bez obraz Deshroom ale ta gildia to był idiotyczny zlepek randomów
trochę za późno, nigdy mnie nie przeprosiłeś za wyzwiska z powodu mojej decyzji o podniesieniu tax w gildii na potrzeby utrzymywania w przyszłości - bodajże jakichś fortec czy co tam było w WaR. Pamiętam że chyba z 5% do 15%.

Nie lubię Cię od tamtego czasu i tyle.


_________________
psn

**

Posty: 277
Dołączył(a): 20.08.2011
Offline
PostNapisane: 18 mar 2012, 22:35 
Cytuj  
Deshroom - jeszcze ze dwa lata i oficjalna wersja będzie brzmiała z 0.5% do 0.7% :D


_________________
mark24 - inactive.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2624
Dołączył(a): 25.08.2010
Offline
PostNapisane: 18 mar 2012, 22:59 
Cytuj  
Widzę, że sami wyjadacze będą grali:

Cytuj:
Nazwa gildii: IX Kohorta
Kontakt: BlackIguana/Zawisza/Virven
Serwer: PvP
Cel: PvP>PvE
Rozmiar: 100+
Strona/forum gildii: http://www.9kohorta.com
Rekrutacja: http://9kohorta.com/forum/viewforum.php?f=251

Nazwa gildii: Royal Legion
Kontakt: Draco , Eagleeyes
Serwer: PvP
Cel: PvP
Rozmiar: 80++
Strona i forum gildii: http://www.royallegion.pl
Rekrutacja: czeka na otwarcie

:lol:

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 18 mar 2012, 23:35 
Cytuj  
no razem gralismy mareczek w wowa, gdzie gralem hunterem ;)
szkoda, ze w dfo nie grales z nami - mialbys szanse sie wykazac, tak jak huragan :)

i niestety nikt nie bedzie gral w te crapy, ktore sobie wymyslasz ;/
mozna pomyslec nad d3 i gw2 ewentualnie.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1727 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52 ... 87  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.