mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 31 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
***

Posty: 604
Dołączył(a): 27.08.2003
Offline
PostNapisane: 28 sie 2003, 20:50 
Cytuj  
A może Star Wars Galaxies?

Albo poczekaj na premiere World of Warcraft.

W tym gatunku konkurencja jest wielka...


_________________
w nieba pszestszeni
wpopszek drug
jak zwierze co łapę ssie hrapie
wielki istny toważysz papiesz
kudłaty niedźwieć
buk

*

Posty: 6914
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 28 sie 2003, 21:51 
Cytuj  
No tak... Shub, wymieniles gry w kategorii

-Najgorszy koszmar wsrod mmorpg
-Nadchodzacy najgorszy koszmar wsrod mmorpg :


_________________
Rzabolek

TYLKO ELMINISTER


Posty: 30
Dołączył(a): 26.08.2003
Offline
PostNapisane: 28 sie 2003, 22:00 
Cytuj  
Cytuj:
A może Star Wars Galaxies?


Osz ty przebrzydly innowierco. Klan Vornina zmiecie Cie za herezje ktore opwowiadasz! Na wilczy szaniec z SWG! NA WILCZY!

Cytuj:
Albo poczekaj na premiere World of Warcraft.


O! I tu masz u mnie DUZEGO plusa... Panie! Panie! Krasnoludzka krew! Moja krew! Wpadnij na kielonka do dzialu uo ogulne i opowiedz swa historie! Wprowadze Cie bracie do naszego grona! Conrad the Palladin napewno Cie przyjme... Toz to szlachetny szlachcic... Strzez sie wampirzycy Aenimy... Gryzie szybko i przebiegle! BYWAJ!
W tym gatunku konkurencja jest wielka...

[/quote]


_________________
eXcytujace, eXtremalne, eXtra

xXx

***

Posty: 604
Dołączył(a): 27.08.2003
Offline
PostNapisane: 29 sie 2003, 07:53 
Cytuj  
Cytuj:
Conrad the Palladin napewno Cie przyjme... Toz to szlachetny szlachcic...


Konrador paladynem? Upadłym chyba...


_________________
w nieba pszestszeni
wpopszek drug
jak zwierze co łapę ssie hrapie
wielki istny toważysz papiesz
kudłaty niedźwieć
buk

*

Posty: 87
Dołączył(a): 28.05.2003
Offline
PostNapisane: 29 sie 2003, 07:59 
Cytuj  
Wampirzyca??? Chyba Ashton po wyglądzie jego avatara :grin:

Shubduse--> A na co upadłym jeśli można spytać?? :wink:

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: W.Denton dnia 2003-08-29 09:01 ]</font>

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 29 sie 2003, 08:31 
Cytuj  
A ja się zastanawiam nad czymś nowym.
Chcę zamówić Shadowlands i przy okazji może jeszcze coś :smile:
Tylko nie wiem co....
Ale poważnie myślę o SWG. Może coś się tam ruszyło od czasów bety?

*

Posty: 98
Dołączył(a): 19.06.2002
Offline
PostNapisane: 29 sie 2003, 08:55 
Cytuj  
Ja polecam Eve online - gram sobie od paru dni i jest super. Duzo polakow gra.

***

Posty: 604
Dołączył(a): 27.08.2003
Offline
PostNapisane: 29 sie 2003, 15:58 
Cytuj  
Cytuj:
Shubduse--> A na co upadłym jeśli można spytać??


Pewnie, że można. Na psy :smile:))


_________________
w nieba pszestszeni
wpopszek drug
jak zwierze co łapę ssie hrapie
wielki istny toważysz papiesz
kudłaty niedźwieć
buk

**

Posty: 7311
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 29 sie 2003, 16:58 
Cytuj  
stfu

--
Conrad the Palladin

***

Posty: 858
Dołączył(a): 29.04.2003
Offline
PostNapisane: 29 sie 2003, 22:39 
Cytuj  
Wracajac do PSowego offtopa :}
1. Sytuacja na wernerze zmienia sie co kilka godzin i to czesto drastycznie. Jak kon zauwazyl zalezy to w duzej mierze od proporcji populacji w danym czasie.
Jakbym grywal np codznnie miedzy 20 a 24 to pewnie moglbym powiedziec: " do diabla vanu miazdza najpotezniejsza nacja 50% kontynetow ich!"
Ale pare godzin pozniej sytuacja sie odwraca zupelnie i mozna by cos takiego powiedziec o TR potem (lub duzo wczesniej :razz:) o NC - czasami zdaza sie jakis przedzial czasowy ze nacje sa w miare wyrownane (wtedy jest najciekawiej).
Niemniej nie ma w sumie z tego co zauwazylem mocno zbalansowanej walki o kontynenty, gdzie jedna nacja drugiej z bolem wydziera kawalek gruntu przez miesiac - cale kontynenty przechodza z rak do rak w ciagu paru godzin - czasem przy zbyt duzej roznicy populacji jest to po prostu nudne hackowanie pustych baz i nieliczne krotkie walki (na niektorych kontynentach - dosc czeste).
Wiec grajac o zazwyczaj o ustalonej porze mozna trafiac w taki okres przewagi jednego imperium (te fluktuacje populacji sa powtarzalne o dosc okreslonych porach - moze przyczyna jest to ze gracze z innych kontynentow(IRL) czyli innych stref czasowych preferuja okreslone imperia (obecnie zdaje sie amrerykanie na wernerze grywaja glownie tr) i miec nie do konca prawdziwy obraz sytuacji :smile:.

2. polacy nie uzywaja najczesciej polskobrzmiacych xywek - zatem posiadaczem takowej bedzie polonus albo znajomy polonusa :wink: (oczywiscie jak od kazdej reguly od tej tez sa wyjatki )

3. rozmilowalem sie w reaverze
widzialem ze sa organizowane rozne eventy i turnieje przez graczy dla graczy - ale taka masowa akcja w powietrzu - cudo! chcem!

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Trigger dnia 2003-08-29 23:43 ]</font>

***

Posty: 967
Dołączył(a): 9.05.2003
Offline
PostNapisane: 1 wrz 2003, 00:52 
Cytuj  
Neocrona gralem ...bosz to juz wole AO ..;_) A co do eve to mialem niestety lub stety ciezko powiedziec zaszczyt bycia beta tsterem i ehh powiem tam gra ma ogromy potencjal ale devs ja mowial lekko zpie***** ... A tak owocnie wygladala ...:wink: to juz chyba lepiej E&B ..:wink: ... Co do WOW to oczywiscie ze czekam ..:wink: A SWG hmm za duzo slyszalem krytyki zeby kupic ...ehhh czemu te wszystkie firmy nie moglby si tak zjednoczyc na kilka miechow i zrobic 1 wypasna mmo ...ehhhh :wink:

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 31 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.