mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 66 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 28 sie 2003, 23:18 
Cytuj  
ehh ? my wspolpracowalismy ze soba, i nie chodzilo o ilosc headow ale o wygranie mapy. Zreszta moze q3 cie przerosl ? to nie jest gra w ktorej po tygodniu wymiatasz.


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

*

Posty: 6914
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 28 sie 2003, 23:29 
Cytuj  
Pisalem, ze gralem ponad rok.

I gralem wystarczajaco dobrze, ale to nie zabwa dla mnie, wole team... ( i nie chodzi mi tu o CTF czy TDM)


_________________
Rzabolek

TYLKO ELMINISTER

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 28 sie 2003, 23:29 
Cytuj  
to pograj w tribes 2, dobra gra teamowa


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

*

Posty: 6914
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 28 sie 2003, 23:32 
Cytuj  
Juz wole Planetside w dobrym outficie...

Wolf mi sie podoba, podobaja mi sie realia, ludzie grajacy w ta gre, zadania i duzo innych rzeczy (grafika, jezeli gram na public servie i nie musze zmieniac configu na kilku kolorowy :razz:P)


_________________
Rzabolek

TYLKO ELMINISTER

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2708
Dołączył(a): 10.08.2003
Offline
PostNapisane: 29 sie 2003, 00:45 
Cytuj  
Cytuj:
2003-08-28 23:49, Ashton napisał:
chocby engine, jest przestarzaly, ten tzw realizm ktory w cale nie jest realny ulatwia gre, przyklad ?

w ut czy w q3 poza celownoscia musisz nauczyc sie roznych skokow, dobrze opanowac mape, wyczuc kiedy zrespawnuje sie armor/bron/ammunicja itp, w cs starczy ze zajebiesz kilka razy w leb i zabijasz. Z kumplem probowalismy grac w cs'a po tygodniu gry bylismy pierwsi na czesci serwerow..



Uh ale się uśmiałem czytając to.Po pierwsze nie rozumiem skad pomysl ze realizm ma ulatwiac gre.Realizm polega własnie międzyinnymi na tym, że w łeb to wystarczy jeden strzał aby położyć każdego i bynajmniej nie jest to takie łatwe.Gosc moze wyjsc na ciebie z bronia o najwiekszej sile ogniaw grze w kevlarze i z pelnym zyciem a ty majac 1 hp i 1 naboj w marnym pistoleciku walniesz mu w leb zanim zdazy pierdnac i po sprawie.Najlepsze klany mają sporo taktyk na każdą mapke zarówno w obronie jak i w ataku i żeby pokonac przeciwnika potrzeba idealnego zgrania całego teamu.Flashe, granaty, granaty dymne opanowanie każdej broni(z każej strzela sie inaczej) jest niezbędne do gry na wysokim poziomie.Grajac tydzien gowno wiesz o tej grze i zaloze sie ze na kazdym porzadniejszym serwerze skonczylbys gre zdobywajac najwyzej jeden dwa fragi a do tego zostalbys pojechany pewnie kilka razy nozem

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 29 sie 2003, 00:59 
Cytuj  
fakt, ale ta gra nie jest realistyczna, to jakas namiastka realizmu, pozatym pograj z kims dobrym w cs a z kims dobrym w q3 czy ut, bedziesz w niego strzelal strzelal i strzelal a on nie padnie, w cs niestety tak nie jest ;/

Ta tydzien to zamalo, gralem w nia z 3 miesiace, fajnie poprawiala humor po zlym dniu. Zreszta nie jestem jedyny ktory ma taka opinie, sadzi tak wiekszosc graczy fpp, i nie mowie tu o gowniarzach ktorzy nie maja na co wydawac kasy i siedza w cafe grajac w cs. Chodzi mi o gosci ktorzy siedza w tym naprawde dlugo.
_________________
Obrazek
<kow`> "There are 10 types of people in the world... those who understand binary and those who don't."
<SpaceRain> That's only 2 types of people, kow.
<SpaceRain> STUPID

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Ashton dnia 2003-08-29 02:03 ]</font>

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2708
Dołączył(a): 10.08.2003
Offline
PostNapisane: 29 sie 2003, 01:21 
Cytuj  
Coz jest jednak napewno bardziej realistyczna niz q3 czy ut.Dla mnie to ze moge strzelac i strzelac do kogos i go nie zabije to raczej nie jest plus.W Cs jesli masz duzego skilla i umiesz opnaowac recoil broni to taki kalach w twoich rekach jest smiercionosna bronia natomiast w rekach poczatkujacego gracza to bezuzyteczny straszak.Nawet z bardzo bliskiej odleglosci wywali taki amgazynek caly a ani razu nie trafi.A jesli do tego przeciwnik bedzie sie ruszal to zapomnij moze strzelac strzelac i tylko modlic sie zeby trafic.Zreszta w cs jak wypoadnie an ciebie jakis naprawde swietny gracz to chodzi o to iz nie zdazysz nawet dobrze wycelwoac a juz dostaniesz klapsa w czolo.

Wiesz a z ta opinia to jak spytasz ludzi grajacych w cs'a o ut i q3 to tez powiedza ze to nic nie warte gowno.A prawda jest taka ,ze to Cs jest najpopularniejszy

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Vercin dnia 2003-08-29 02:28 ]</font>

***

Posty: 593
Dołączył(a): 21.08.2002
Offline
PostNapisane: 29 sie 2003, 02:08 
Cytuj  
Najpopularniejszy? To jedz gowno, miliony much nie moga sie mylic! :wink:

Prawda jest taka, ze CS to po prostu gra w sam raz dla grupy wiekowej stanowiacej 80% jego "sceny" (~13 lat). W miare prosto i szybko mozna osiagnac poziom przyzwoity jesli chodzi o opanowanie gry, bo tak naprawde liczy sie tylko celnosc z kazdej broni i pare prostych trickow. To przyciaga tlumy. Nie przecze, ze team play nie jest atrakcyjny, i owszem, turnieje wygrywaja najbardziej zgrane teamy i wyglada to nawet calkiem niezle. To jednak za malo, ze mowic, ze CS jest wiecej niz dobry :<.

Q3 z kolei to taka namiastka QW (QuakeWorld'a [Q1])... promode okazal sie na dluzsza mete niewypalem (czyt. nie przyjal sie prawie nigdzie), mimo ze byl calkiem niezly, szkoda. Baseq3 ma z kolei nieciekawa fizyke. Do tego sredniej jakosci mapy i ta cukierkowatosc tej gry... generalnie nie jest to zla gra, ale i w niej liczy sie najbardziej celosc (railgun) przez co znowu osiagniecie najlepszego poziomu gry sprowadza sie ownowania ludzi celnoscia, w dalszej kolejnosci opanowaniem mapy, mozliwosciami przemieszczania sie, etc. Po co zreszta grac w gre gorsza, skoro ciagle mozna grac w gre lepsza, czyli QW? :grin:


QW (Q1) to praktycznie protoplasta (nie liczac sedziwego Diuka 3D, ktory jednak w pelni 3D nie byl :wink:) sieciowego FPS (deatchmatch, teamplay, odmiany tychze). Od konca '96 roku do dzis zmienil sie diametralnie. Tzn. nie tyle gra sie zmienila (bo nie zmienila sie wiele), co sposob grania w nia. Heh, tak popularny we wszystkich Q czy U rocket jump to przeciez bug z QW. Fizyka w QW nie ma sobie rownych, ludzie do dzis wymyslaja takie tricki, ze jak je widze, to mi galy wychodza. Co wiecej, nauka tych trickow zajmuje miesiace, zeby mozna je bylo skutecznie wykorzystywac w grze. Fizyka gry pozwala na ogromnie wiele i tak naprawde do dzis ludzie odkrywaja co jeszcze mozna w tej grze zrobic. Poruszanie sie po mapach to dzis poezja - zaloze sie o TIR'a piwa, ze przecietna osoba grajaca w FPP (ale nie grajaca wczesniej w QW) nie bylaby w stanie w miesiac nauczyc sie tak szybko poruszac jak obecnie przecietny gracz QW, i chetnie tez podejme taki sam zaklad w druga strone, tzn. ze ta sama osoba w miesiac nauczylaby sie najtrudniejszego tricku z CS'a etc. Po prostu zupelnie inny poziom trudnosci opanowania tych gier, sama zajebista celnosc, zgranie w teamie, madtiming etc. nie wystarcza, jesli choc jeden element kuleje. Co wiecej, QW mimo swej trudnosci (tzw. trudnosci w osiagnieciu swietnego poziomu opanowania gry, bo poziom podstawowy to kazdy szybko zlapie) nie traci nic przy pozostalych elementach, wrecz przeciwnie, zyskuje i pokazuje, ze swietnie zgrany team slabszych graczy pokona slabiej zgrany team lepszych graczy (gorszych/lepszych w 1v1). Jak w pilce noznej :wink:. Zreszta, dlugo by te zjawisko opisywac, czytalem nawet czyjas prace magisterska na temat QW vs inne FPS, wiec to temat rzeka :wink:.

Generalnie wiadomo, kazdy gra w to co mu sprawia najwiecej funu i to jest najwazniejsze. Traktujcie moje zdanie jako zdanie bylego gracza zarowno QW (5 lat), jak i UT (ponad rok), Q3 (ponad rok) oraz CS'a (niecaly rok). Do dzis lubie czasem pograc w QW, pozostale gry odpalam zdecydowanie rzadziej :<.

***

Posty: 604
Dołączył(a): 27.08.2003
Offline
PostNapisane: 29 sie 2003, 07:47 
Cytuj  
To moze mi powiesz, która z militarnych strzelanek druzynowych jest tak na prawde lepsza od CSa? CS to protoplasta gier druzynowych,m nie mowie o durnym deathmatchu/ffa tylko o podzial nma 2 druzyny.

Tactical Ops na ten przyklad to totalny chlam, nieudana podrobka CSa.
OFP po sieci to niestety inna bajka.
Urban Terror nie grałem, ale nie slyszalem tez bardzo dobrych opinii.
BF 1942 to juz kilka krokow dalej i niekoniecznie w te strone.
Tak naprawde rownie dobrze dopracowane FPP z podobna doza grywalnosci to Day of Defeat i MoHaa: objective match.

Tylko prosze mi tu nie pisac ze Tribes 2 przebija CSa, bo to oczywiscie prawda, ale te gry to inna kategoria wagowa !


_________________
w nieba pszestszeni
wpopszek drug
jak zwierze co łapę ssie hrapie
wielki istny toważysz papiesz
kudłaty niedźwieć
buk

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 29 sie 2003, 08:31 
Cytuj  
BF 1942, TO tez imho lepsze, MOH:AA

**
Avatar użytkownika

Posty: 9369
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 29 sie 2003, 10:44 
Cytuj  
o czym wyt pierdolicie ???
o wyzszosci ut q2 q1 q3 itp. nad cs? przecierz to sa rozne gry.To tak jakby porownywac sims z symulatorem lotu f16.

A Asmax sprpboj sobie aa. Fajna gierka.
A jesli chodzi ze cs jest taki latwy to co robi na WCG?

wiec ashton nie pierdol mi tu ze ownowales po 2 tygodniach grania.


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

*

Posty: 6914
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 29 sie 2003, 10:59 
Cytuj  
Cytuj:
A Asmax sprpboj sobie aa. Fajna gierka.


To nie dla mnie, czas na respawn mnie dobijal... Jak jeden snajper campil przez caly czas : . Rozwiazanie z Wolfa mi najbardziej odpowiada.

Cytuj:
wiec ashton nie pierdol mi tu ze ownowales po 2 tygodniach grania.


Na wiejskich serwerach to normalka :

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 29 sie 2003, 11:36 
Cytuj  
Aenima: stfu noob juz nie raz pokazales jak sie na wszystkim znasz. Moze i roznice spore ale typ ten sam, zreszta jest wiele lepszych gier w stylu cs ale nie docenionych, czemu ? bo nie sa takie latwe, chocby infiltration ;/


Edit: co do wcg, to komercha, czemu gazety jak pisza o mmorpg to wspominaja o emulatorach itp ? Bo w to gra u nas wiecej osob... Z takimi pomyslami zycze ci milej gry na emulatorach.

EOT z mojej strony

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Ashton dnia 2003-08-29 12:41 ]</font>

**
Avatar użytkownika

Posty: 9369
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 29 sie 2003, 12:02 
Cytuj  
stfu n00b

tak sie gada z kims kto ma 13 lat.
WCG to komercha?
co ty pierdolisz. Moze mistrzostwa swiat w pilce nozej to tez komercha??

a co do emu to nie zrozumialem twojego belkotu. jakies gazety cos o czym ty piszesz?


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

****
Avatar użytkownika

Posty: 1106
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 29 sie 2003, 14:12 
Cytuj  
Imo tez nie ma sensu rozmawiac nad wyzszoscia Q nad CS i vice versa.

Gierki mimo tego ze sa z gatunku fpp roznia sie strasznie.

Kazdy wybierze i tak to co mu bardziej przypadnie do gustu.

*

Posty: 6914
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 29 sie 2003, 15:03 
Cytuj  
Porponuje poznac znaczenie slowa komercja, bo nienawidze tego krzyczenia na wszystko "komercha" itd. bo teraz naszla taka moda, ze wszyscy bedziemy milymi anarcho-hippie-punkami i wszystko co komercyjne bedzie zle...

BTW. To na czym teraz siedzisz/stoisz to rowniez komercja, bo jest robione w celu zysku, wiec najlepiej idzmy do lasu nago i za nic nie placmy, bo "komerchy" nie wspieramy...


_________________
Rzabolek

TYLKO ELMINISTER

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 29 sie 2003, 15:10 
Cytuj  
Asmax, przepraszam mylilem sie, wcg to charetatywny event przez firmy ktore rozdaja nagrody graczom i robiac to nie oczekujac calkowicie niczego, tak samo mistrzostwa w pilce, no bo przeciez to ze im placa za emisje w tv to nic takiego, te reklamy batonikow napoi i kart kredytowych to tez takie dla ozdobienia wszystkiego..

***

Posty: 604
Dołączył(a): 27.08.2003
Offline
PostNapisane: 29 sie 2003, 15:56 
Cytuj  
Cytuj:
To nie dla mnie, czas na respawn mnie dobijal... Jak jeden snajper campil przez caly czas : . Rozwiazanie z Wolfa mi najbardziej odpowiada.


Taa, ET byłoby calkiem w porzadku strzelanka, gdyby sie chodzilo, a nie pływało. Caly miesiac zmagalem sie ze soba i w koncu odinstalowalem to gówno.


_________________
w nieba pszestszeni
wpopszek drug
jak zwierze co łapę ssie hrapie
wielki istny toważysz papiesz
kudłaty niedźwieć
buk

**
Avatar użytkownika

Posty: 9369
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 29 sie 2003, 15:57 
Cytuj  
Mysle panowie za dlasza rozmowa z 13 latkiem nie ma sensu.
Czytajac jego posty nie wiem czy plakac czy smiac sie .


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

**

Posty: 7311
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 29 sie 2003, 16:57 
Cytuj  
Najlepiej jedno i drugie...

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 66 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.