mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 380 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 15, 16, 17, 18, 19  Następna strona
Autor Wiadomość
**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 3 kwi 2012, 12:53 
Cytuj  
A no może tak, niepotrzebnie czytałem spoilery o tym ME3 - właśnie zacząłem grać. Jako Action gierka całkiem spoko, adeptem czuć powera :). Teraz już nie potrafie faktów z 1 2 i 3 odróżnić bo tak namieszane.

BTW

Cytuj:
31 marca do siedziby BioWare w Edmonton wysłane zostanie 400 babeczek, do których kupienia potrzebne było uzbieranie 1005 dolarów. Nie myślcie jednak, że jest to gest dobrej woli ze strony fanów, bo cała sytuacja zdaje się wyglądać całkowicie inaczej. Otóż słodkie prezenty będą w trzech różnych kolorach - czerwonym, niebieskim i zielonym. Widać pewne nawiązanie do zakończenia przygód komandora Sheparda, nie? Ale to nie koniec wiadomości, bo każda babeczka i tak będzie smakować tak samo.


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 3 kwi 2012, 13:17 
Cytuj  
Razoth napisał(a):
www.google.pl -> mass effect wiki dark energy


Razoth poczytałem to wiki i tam nigdzie nie pisze, że dark energy zagraża wszechświatowi etc tylko piszę to co wiadomo od ME1 - że za pomocą Elementu 0 można pobudzic dark-energy i wytworzyć mass-filed, które jest używane do podrózowania i ma kilka innych zastosowan.

Kiedyś czytałem coś na temat tego, że niby ludzie poprzez używanie mass relay etc przyczyniali się rozszerzania się dark energy i tym samym kiedyś tam niby dark energy miało zagrozić całemu wszechświatu - pytanie tylko jak? I jak niby mieli to zmienić żniwiarze i co dałaby tutaj budowa ludzkie zniwiarza? Ze niby jakby on to powstrzymal? Bo jeśli miałby to powstrzymać poprzez zniszczenie ludzkiej rasy to imo chujowy pomysł, totalnie beznadziejny.

Bo jeśli niszczenie bardzo zaawansowanych ras miało powstrzymać mroczną energię to pomysł jest chujowy - byli by tylko reaperzy nastawieni na anihilacje wszystkiego co rozwinięte by w końcu kiedyś tam znaleźć rozwiązanie problemu.

Watęk organic vs synthetics o wiele bardziej mi się podoba.


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 3 kwi 2012, 13:24 
Cytuj  
Tu masz rozprawkę na ten temat:

http://www.minecraftforum.net/topic/108 ... obviously/

Dla mnie organic vs synthetic to czysty idiotyzm który nie trzyma się kupy.

Jak chcesz kogoś przed czymś ochronić, to niszczysz zagrożenie a nie tego kogoś to raz. Dwa - jak zagrożenia wcale nie ma (Geth, którzy wcale nie chcą prowadzić wojny, EDI - która również współpracuje w 100%) to nie ingerujesz.

A jak miał zostać rozwinięty wątek Dark Energy w trójce to nie mam pojęcia, bo przecież nie został rozwinięty.


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 3 kwi 2012, 13:50 
Cytuj  
Dark energy miało niby być pokonane przez jakieś mega rozwiązanie technologiczne, które było by możliwe wtedy kiedy poszczególne rasy( a głównie ludzie) staną się żniwiarzami i będą dysponowały na tyle rozwiniętą technologią, żeby to powstrzymać.

Aczkolwiek to jest do dupy moim zdaniem. Przecież w ME1 Saren chciał pokazać żniwiarzom, że jednak że rasy organiczne są do czegoś przydatne i razem z nimi można uratować galaktykę. Jednak żniwiarze mieli inne plany, Saren był indoktrynowany i ostatecznie chcieli zniszczyć ludzkość aktywując przekaźnik na cytadeli. Sorry ale nie rozumiem tego - jaka logika jest w tym, że trza zniszczyć daną rasę a nawet rasy po to aby uratować resztę? Skoro żniwiarze byli tak zajebiście rozwinięci technologicznie to mogli ten problem rozwiązac inaczej a nie bawić się w Hitlera.


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach


Ostatnio edytowano 3 kwi 2012, 13:51 przez zaboleq, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 3 kwi 2012, 13:51 
Cytuj  
No mnie nie pytaj, ja w tym sensu nie widzę. ;)


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 3 kwi 2012, 15:02 
Cytuj  
Bo imo nie ma.

Zmienili koncepcje w trakcie , wyrzuccili lead-writera i summa summarum nie ma ta historia teraz sensu , po prostu , szukanie go i rozkładanie fabuły na czynniki pierwsze jest bez-sensu imo bo po prostu nic tam nie znajdziecie.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 5 kwi 2012, 14:18 
Cytuj  
http://www.eurogamer.net/articles/2012- ... tended-cut

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 5 kwi 2012, 14:50 
Cytuj  
Będą nowe kolory eksplozji?! :D


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 5 kwi 2012, 19:05 
Cytuj  
http://www.cdaction.pl/news-25862/elect ... -roku.html


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 5 kwi 2012, 19:43 
Cytuj  
Razoth napisał(a):
Będą nowe kolory eksplozji?! :D

Będą zakończenia przyjazne dla daltonistów :D


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 6 kwi 2012, 00:03 
Cytuj  
raggnarok napisał(a):
http://www.eurogamer.net/articles/2012-04-05-bioware-announces-mass-effect-3-extended-cut

Tylko ja zwróciłem na to uwagę?

Cytuj:
The Extended Cut DLC is free up to 12th April 2014, when the offer expires.


Hue hue hue

Ci co nie śledzą na bieżąco ME3 i przegapią te kilka darmowych dni ,będą musili zapłacić za to DLC.

hahahahahahaha

suckers


Coraz bardziej przychylam się do opinii choćby zamieszczanych w Forbsi-e
http://www.forbes.com/sites/insertcoin/ ... -now-what/
http://www.forbes.com/sites/insertcoin/ ... uture-dlc/

http://www.youtube.com/watch?v=BDx3ka-b ... r_embedded <-- czemu jest de-facto jedno zakończenie

Cytuj:
Then there’s the Mass Effect 3 ending, which I personally believe was meant to be yet another test. It was left cryptic and unclear, and as such, ripe for a DLC expansion. Now, with how angry players have gotten over the ending, they might have to scrap what they were planning. To release a paid DLC pack to “fix” the lackluster ending would turn fan anger into downright fury. But again, it would probably sell. EA continues to push the bounds of what’s acceptable to gamers, and their winning this poll is an indicator they’ve gone too far.


że od początku wszystko to z zakończeniami , Day 1 Prothean DLC i tak dalej było planowane i jest to najwyklejszy na świecie test sprzedażowo-jak-daleko-możemy-się-posunąć.

Żeby nie było - EA ma w dupie żale wylewane na forum.

Dopóki gra się sprzedaje i DLC się sprzedają ,a co widać choćby po mmorpg.pl -sprzedaje się - to moga gracze wylewać sobie wiadra pomyj.
Niczyjego to snu w EA nie burzy. No może biednych community managerów haha

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 6 kwi 2012, 00:14 
Cytuj  
Szkoda Bioware w sumie.
Nie Muzyki i Zeschuka bo to oni doprowadzili do skuriwienia sie firmy ale szkoda marki i tego ze kolejne fajne studio odchodzi (przynajniej dla mnie) w zapomnienie bo zamiast gry TWORZYC to oni gry PRODUKUJA NA ZAMOWIENIE. Chujowe gry do tego... i pociete na kawalki.

Obrazek


Good ze Obsidian jeszcze sie ostal i chwala Kickstarterowi bo moze bede mial w co grac.


_________________
Obrazek

****

Posty: 1459
Dołączył(a): 20.01.2011
Offline
PostNapisane: 6 kwi 2012, 10:14 
Cytuj  
2 lata to nie jest kilka dni ^^


_________________
steam: Deathel

***

Posty: 522
Dołączył(a): 28.02.2004
Offline
PostNapisane: 6 kwi 2012, 16:20 
Cytuj  
sula napisał(a):
Cytuj:
The Extended Cut DLC is free up to 12th April 2014, when the offer expires.

kilka darmowych dni


Dowód że hate makes you blind.

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 6 kwi 2012, 17:28 
Cytuj  
Enderhawk napisał(a):
sula napisał(a):
Cytuj:
The Extended Cut DLC is free up to 12th April 2014, when the offer expires.

kilka darmowych dni


Dowód że hate makes you blind.

To ,że źle przeczytałem tłumacz sobie jak chcesz , jeżeli tylko ci to poprawi samopoczucie.

****

Posty: 1500
Dołączył(a): 2.02.2005
Offline
PostNapisane: 12 kwi 2012, 01:49 
Cytuj  
Btw. jako chyba jedyna osoba, ktora kupila tutaj oryginal lub kupila i gra glownie dla multiplayera chcialem pochwalic EA za 3 rzeczy:

- coweekendowe eventy z konkretnymi zadaniami dla graczy do wypelnienia, za ktore sie dostaje w nagrode wyposazenie
- wypuszczenie darmowego DLC z nowymi mapami, postaciami i bronmi
- blyskawicza pomoc techniczna w razie problemow

oczywiscie zjebali w sumie
- system party a raczej jego brak
- brak czatu, tylko komunikacja glosowa

wiadomo ze ten darmowy DLC tak jak extended version to chwytanie sie brzytwy, ale mimo wszystko, przyjemne zaskoczenie

**

Posty: 488
Dołączył(a): 16.01.2011
Offline
PostNapisane: 12 kwi 2012, 02:19 
Cytuj  
Cytuj:
- blyskawicza pomoc techniczna w razie problemow


Ja mam zupelnie inne doswiadczenia, wcielo mi kilka punktow BioWare, a support milczy.


_________________
BF3: hungrymumin

***
Avatar użytkownika

Posty: 717
Dołączył(a): 15.02.2006
Offline
PostNapisane: 12 kwi 2012, 10:27 
Cytuj  
Mnie zastanawia jak gra,która jest multiplatformowa może nie mieć supportu dla controllerów typu pad xboxa? Specjalnie musze kombinować z zewnętrznym softem co nie daje takiego samego efektu niestety.


_________________
Y'all know the rules, we don't fuck with fools man!!!

*

Posty: 197
Dołączył(a): 11.10.2011
Offline
PostNapisane: 14 kwi 2012, 15:49 
Cytuj  
No ja dopiero przechodze ME3 i powiem tak ;)

Tematy poboczne typu Ashley na podlodze w swojej kajucie i tekst:

" I can order Joker to sing for you" priceless! :D

******
Avatar użytkownika

Posty: 3478
Dołączył(a): 27.05.2005
Offline
PostNapisane: 26 kwi 2012, 21:21 
Cytuj  
Skonczylem ME3, wiec w koncu moge zajrzec do tego topicu.

Spoilery ahead obviously:
Mi sie zajebiscie podobalo. Mimo, ze jest to oczywiscie najgorsza czesc z trylogii. Takze ten:
1. Zakonczenie - podobalo mi sie. Wszyscy placza, ze Bioware niedobre, bo a) wybory z gry pozornie nie mialy znaczenia, b) nie powiedzieli nic nt. tego co bedzie pozniej. Co do b), to uwazam, ze zrobili BARDZO dobrze. Uwielbiam takie rzeczy. Gra byla o konflikcie z reaperami. Zakonczenie tego motywu jest. To co bedzie pozniej to juz zupelnie inna historia (tym bardziej, ze Szepard ginie w 3/4 wypadkow - wiec jak mamy wiedziec co bedzie dalej?). A jak komus taka konwencja nie podchodzi to moze sobie sam dospiewac zakonczenie. Nie ukrywam, ze bardzo mi sie podobalo, ze w Dragon Age'u moglem sobie przeczytac jak +/- potoczyly sie losy postaci/ras w zaleznosci od moich wyborow. Ale to tez pozostawialo niedosyt, bo czlowiek zawsze chcialby zobaczyc JESZCZE wiecej. Takze ja po prostu sobie uznam, ze Garrus dyma Tali i wspomina od czasu do czasu Sheparda, ze Gethowie i Quarianie zyja razem, ze Kroganie wybuduja sobie nowa zajebista i w miare spokojna cywilizacje etc. etc.
Co do a) - wybory z ME1, ME2, czy nawet ME3 MIALY efekty. Po prostu te efekty bylo widac w trakcie gry, a nie na jej koncu. A finisz tez byl w pewnym sensie podkresleniem calej serii - jeszcze jedna ciezka decyzja. Z reszta, ja tu podzielam zdanie Xantha - zabawa jest w trakcie gry, nie na jej koncu. Wazna jest sama podroz, a nie koniec drogi. A podroz byla swietna.
2. Rozmowy - niestety te byly strasznie obciete. Poziom ME2 byl ok, ale tutaj przesadzili. Nie moglem sobie nawet pogadac z Jokerem, ani z nikim z teamu - wtf. Wiem, ze w ME1 i ME2 i tak rozmowy z druzyna nie byly zbyt rozbudowane, ale dawaly chociaz podstawy ku temu, by wsiaknac w ten swiat, pojawic sie na chwile na Normandy i pogadac z kimkolwiek. A tu chuj, 2 kwestie do wysluchania, a potem zapetlone 'Go away'. Dobrze, ze chociaz jak juz przychodzila jakas gadka to dialogii byly dobrze napisane.
3. Druzyna - wielki niedosyt mialem po ME2. Duzo mniej postaci, nagle Normandy sie zrobilo puste w chuj. Pusty life support - wtf? Fajnie, ze chociaz mozna bylo spotkac wszystkich i zobaczyc co przez te 6 miesiecy robili, gdzie wyladowali etc. Ale i tak bylo spoko w sumie. Nawet Protheana fajnie ogarneli, znacznie lepiej jak Legiona w dwojce.
4. Ogolnie reszta:
Gameplay byl spoko, transfer prosto z ME2 z malymi tweakami - plus.
Fabula i poszczegolne sceny - plus (pomijajac pierwszy sen i melancholiczne opuszczanie Ziemii - wtf). Zwlaszcza smierc Mordina. Lepiej jej zrobic nie mogli. Jego kwestie byly doskonale, a jak zaczal spiewac to... Az mi sie smutno zrobilo :<
Nie wiem o czym jeszcze powinienem wspomniec. Wiec tutaj poprzestane.

Jeszcze tylko dwa slowa o tym dlaczego Bioware jest chujowe - galactic readiness. Laczenie multiplayera i single playera to najwieksze skurwysynstwo ever. Ruch zrobiony tylko po to, zeby zmusic ludzi do kupienia oryginalu. Twierdza, ze niby da sie zdobyc 'najlepsze' (w sensie te potrzebujace najwiecej EMS) zakonczenie bez multiplayera, ale jakos nikomu jeszcze sie nie udalo. 10 tys. punktow to w chuj. Ja mialem 7k po zrobieniu wszystkich sidequestow, a mialem sejw, ktory byl praktycznie perfekcyjny z ME1 i ME2 (nie udalo mi sie Zaeda zachowac loyalnego i Jack, ale tylko ten pierwszy mial wplyw na GR - to i tak tylko 25 punktow). Krotko mowiac, stracili klienta. Juz nawet myslalem o kupnie, bo gierka jest konkretna, ale tutaj stracili mnie jako klienta.
A no i animacja biegania jest chujowa jak barszcz.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 380 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 15, 16, 17, 18, 19  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.