mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 47 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 22 wrz 2003, 08:57 
Cytuj  
pocalunek konradora, pewnie dlatego aenima tak sie na to napalil

*

Posty: 6914
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 22 wrz 2003, 08:59 
Cytuj  
Nie no, prezentuja sie duzo lepiej niz te "oficjalne" screeny... Grafika zla nie jest, od poczatku mi sie raczej podobala... Ale nie wierze w sukces Blizza w gatunku MMORPG... Ale kto wie...

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 22 wrz 2003, 09:36 
Cytuj  
Ja podejrzewam, że nie będzie to taki najgorszy gniot. Różne tu macie zdania na temat Blizzard'a. Firma robi naprawdę sporo dobrych rzeczy i potrafi dłubać jedną grę latami, by wypuścić przebój (przynajmniej w sensie komercyjnym).
Nie mówię, że będzie to uber gra, mmorpg na całe życie, bo gra raczej będzie skierowana do młodszych mmorpgowców (a tym samym nie będzie tak rozbudowana i skomplikowana jak np. DFO), ale myślę, że warto w to będzie zagrać.

btw. ten pocałunek Konradora to w jaką część ciała?

**

Posty: 7311
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 22 wrz 2003, 09:59 
Cytuj  
Tak. Wirtualny kisaczek od konradora : Kazdy internauta o tym marzy.
Dajesz asston...

**
Avatar użytkownika

Posty: 9369
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 22 wrz 2003, 10:03 
Cytuj  
Cytuj:
2003-09-22 09:57, Ashton napisał:
pocalunek konradora, pewnie dlatego aenima tak sie na to napalil


ty naprawde jestes tylko zalosnym dzieciakiem.

**

Posty: 405
Dołączył(a): 9.07.2003
Offline
PostNapisane: 22 wrz 2003, 13:20 
Cytuj  
Pozdrawiam wszystkich ( w ten sposob zabezpieczam sie przed zbluzganiem::))
Pomijajac juz domysly na temat wieku uczestnikow tej gry mam propozycje aby zrobic liste osob majacych zamiar grac lub chociaz tych co rozwazaja...

*

Posty: 6914
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 22 wrz 2003, 13:29 
Cytuj  
To moze wypadalo by po prostu zrobic dzial tej gry?

**

Posty: 405
Dołączył(a): 9.07.2003
Offline
PostNapisane: 22 wrz 2003, 14:42 
Cytuj  
Mysle ze bylby to dobry pomysl chociaz to jest zdecydowanie uzaleznione od ilosci zainteresowanych osob ....


Z innej beczki jak najlepiej sciagnac triala planetside Flashget odpada poniewaz wyskakuje po pewnym czasie (najczesniej przy ponowieniu sciagania) ze nie na dostepu do serwera ( problem ten byl juz opisany w innym dziale)
Z gory dzieki a moze ktos by mi udostepnil...:smile:))))

**

Posty: 7311
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 22 wrz 2003, 15:14 
Cytuj  
Dema najlepiej sie sciaga bittorrentem : Zawsze jest resume, nie trzeba czekac i transfer niezly. Na suprnova byl link do tego.

**

Posty: 405
Dołączył(a): 9.07.2003
Offline
PostNapisane: 22 wrz 2003, 16:40 
Cytuj  
dzieki bardzo za informacje tylko jest maly szkopul skad moge sciagnac tego biter cos tam moglbym prosic o link ...
pozdrawiam wszystkich, lamer????:)))

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 22 wrz 2003, 16:54 
Cytuj  
google.org


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

***

Posty: 604
Dołączył(a): 27.08.2003
Offline
PostNapisane: 22 wrz 2003, 17:47 
Cytuj  
Bittorrent do sciagnia legalnych rzeczy? :smile:

Ja proponuje raczej przeszukac Bonusweb.cz - moze maja tam triala PS. To najszybszy publiczny FTP z demami gier, bez kolejkowania i rejestrowania w tej czesci Europy.


_________________
w nieba pszestszeni
wpopszek drug
jak zwierze co łapę ssie hrapie
wielki istny toważysz papiesz
kudłaty niedźwieć
buk

***

Posty: 858
Dołączył(a): 29.04.2003
Offline
PostNapisane: 22 wrz 2003, 18:06 
Cytuj  
Siedze w pracy i sie nudze ...
to moze oznaczac tylko jedno:
ze pierdzielne ponizej jakis referat
ciekaw jestem reakcji tych ktorym sie bedzie chcialo czytac :wink:

3..2...1... zaczynam :

No cooz Blizzard ma generalnie dosc komfortowa sytacje. Po pierwsze juz sobie wychowal duze online'owe community wiernych fanow zwiazanych z battle'netem - liczba grajacych online ludzi calego swiata na battlenecie mniej czy bardziej aktywnie to pewnie wiecje niz pol banki - ze 20-30 moze wiecej tysiecy gotowych do gry w WoW graczy w duzej mierze nie powiazanych dotychczas z innymi platnymi mmorpgami sie uzbiera. A to oznacza spora populacje nawet bez walki o graczy z innymi mmorpg.
Pozatym blizzard robi pierwszego swojego mmorpga to fakt niemniej wielu problemow i pulapek moze im udac sie uniknac bowiem maja jednak sporo doswiadczeni zwiazanych wlasnie z battle.netem.
Od dawna mieli do tego bardzo agresywna polityke zatrudniania najlepszych talentow graficznych,dezajnerskich itp czesto sporod graczy.
generalnie sa dosc dobrze przygotowani maja kase, czas i pomysly na dopieszczanie swoich gier.
Grafika w WoW stanowi dosc zwarte i kompletne srodowisko - fakt ze stylistyka i kolorystyka rodem z disney'a na jaka sie zdecydowali - nie wszystkim sie podoba,
tak samo beda sie chyba starali uniknac zbyt poteznej ilosci txtur i poligonow - zeby ugrywalnic tytul na roznych maszynach.
Imo w komercyjnym sensie bedzie to znaczacy tytul, tzw sukces, niemniej jak to u bilzzarda solidnie zrobione ale bez experymentow czy nowatorskich pomyslow.
Bedzie napewno w grze kilka ciekawych czy zaskakujacych rozwiazan.


Minusy z ptk widzienia hardcore graczy:

Gra bedzie quest based z elementami pvp,
system lvlupowy z elemnetami treningu (ten trening to chyba raczej np. kwestia znalezienia teachera z jakims egzotycznym skillem niz podnoszenie go poprzez uzywanie)
uberloots (az do skrajnosci w rodzaju 1 artefakt per realm)
kto nie bedzie chcial uczestniczyc w pvp nie bedzie musial (a wiec nie tylko safezones ale wogole cos jak pvp switch lub zupelnie na odwrot pvp zones - areny i jakies miejsca na walki w ramach konfliktu rasowego)
Nie wiadomo jaki bedzie housisng i czy nawet na pewno bedzie - mysla nad tym.
(generalnie oprocz dfo wiekszosc nowych tytulow oferuje podobny zakres ograniczen wychodzac z zalozenia ze takie sa oczekiwania wiekszosci - i do diabla moze i sa ;P)

Chociaz bliz potrafi znienacka blysnac odrobina geniuszu ktory zmienia diametralnie gameplay - np sterowanie w diablach
nie ma autotargetingu i nie ma autofighta, reakcja avatara jest natychmiastowa - a jednak udalo im sie uniknac masowego klikania - zamiast dwukliku 1 klik ktorego rola zmienia sie w zaleznosci od tego na czym jest kursor oraz ciaglosc aktualnej akcji przy wcisnietym mouse buttonie.
Miedzy innymi to spowodowalo ze te badz co badz proste hack'n'slashe staly sie "quejkami" wsrod rpgow.
Bardzo atrakcyjne pvp oparte na :
1. buildzie postaci (lacznie z ze znajmoscia matematyki rzadzacej gra czy takze ..bugow :])
2. stuffie (umiejetnie dobrany i jak najwyzszej jakosci)
3. umiejtnosci i opanowania gracza siedzacego za klawiatura i myszka (kazde klikniecie i kazdy ruch postaci ma znaczenie)

(tak btw dwie absolutnie genialne rzeczy ktore podbily moje serce - ja zawsze w co bym niegral robie zelazem (najchetniej mieczem :wink:) mianowcie skill WhirlWind u barbazyncy (ciagly szalony atak) i intensywny procentowy life i mana leech.)

Generalnie chodzi mi o to ze gra bardzo w sumie prymitywna i nudna - dorobila sie elitarnego pvp z community i ligami ktore funkcjonowaly lata ( w ogromnej mierze dzieki frykowemu cbn to fakt).
Generalnie w wiekszosci tytulow blizzarda pojawia sie jakis zaskakujacy elemnt miodnosci ktorzy trzyma ludzi - narzekaja, marudza ale graja :wink: - jakas magia blizzarda.
Wiec jak wiekszosc oczekuje WoW z duza doza ciekawosci i pewna sceptycyzmu.

Raczej nie udalo blizzardowi zrobic do tej pory klapy (przynajmniej z komercyjnego ptk widzenia) wiec mozna podejrzewac ze WoW bedzie miala sie dobrze z pelnymi serwami graczy i to na dlugo, tytul bedzie niegorszy od wielu obecnych czy bedacych w fazie developingu, napewno nie bedzie zbyt ekstremalnie nowatorski czy odwazny (oni nie planuja konkurowac z DFO
ktore ma wlasnie byc bardzo odwazne i nowatorskie - wiec o duzym stopniu ryzyka - tym bardziej ze tworzy DFO grupka pasjonatow z norwegii ktorej wydawca bedzie firma z grecji ktorej strona w interniecie to logo zrobione we frontpage - moze wlasnie widzimy narodziny przyszlych gigantow sceny - ale rownie dobrze moga zaliczyc klape zanim na dobre zaczna :).
WoW bedzie po prostu raczej solidny i skierowany do pewnej (licznej) grupy graczy a czy bedzie to gra dla nas czy tez chociaz dla czesci z nas to juz zupelnie inna bajka :smile:.

**

Posty: 7311
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 22 wrz 2003, 18:16 
Cytuj  
Tia, legalne rzeczy z bittorrent : Zdarzaja sie w sieciach P2P wyjatki. W BT wyjatkowo czesto.

***

Posty: 858
Dołączył(a): 29.04.2003
Offline
PostNapisane: 22 wrz 2003, 18:25 
Cytuj  
acha oprocz tego inv moze by nielootowalne - no ale to bez znaczenia na pvp nikt nie bedzie lazil z lootem.
Oraz maja byc safe haunting spots dla teamow czy gildii (zeby nikt nie kampowal nie kradl kili czy loota) cieekawe jak to wplynie na gameplay.

**

Posty: 7311
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 22 wrz 2003, 18:45 
Cytuj  
PvP bez lootowania to niestety zwykly deathmatch... Giniesz i sie respawnujesz. Smierc nie ma praktycznie zadnego znaczenia, a jedyne ''penalty'' za smierc to czas, ktory musisz stracic, zeby po raz setny dostac sie do wyznaczonego PvP zone.

Safe hunting spots to nic innego jak mini-gry single player, za ktore trzeba bulic kilkanascie dolarow miesiecznie. Nie rozumiem tego pomyslu naprawde. Wydawalo mi sie, ze w grach online i przede wszystkim MMORPG powinno stawiac sie na interakcje pomiedzy grajacymi, a nie na dzielenie ich w coraz mniejsze grupy.
Najpierw zaczeto usuwac PvP, bo sie to ludziom nie podobalo i nie mogli sie przystosowac, a teraz zmienia sie gry multiplayer w mini-gry singleplayer + graphical chat, zeby przypadkiem ktos komus na odcisk nie nadepnal na tym samym spawnie.

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: konrador dnia 2003-09-22 19:46 ]</font>

***

Posty: 858
Dołączył(a): 29.04.2003
Offline
PostNapisane: 22 wrz 2003, 19:21 
Cytuj  
no wlasnie ciekawe jak to bedzie wygladac w praktyce - safe hunting spots maja byc jednym z elementow gry dostepnym tylko dla grup i gildii - beda to specjalne dungeony z bardzo trudnymi monsterkami (i dobrymi dropami) - wiekszosc dungeonow i innych spotow czy miejsc questowych bedzie raczej "normalna" - niemniej to juz w duzym stopniu moze zmienic sposob gry na bardziej izolacyjny.
Co do nielootowalnego inv to w sumie nie szoda roz gdy plonie las - jesli pvp ograniczone do zones...
Ostatecznie jeszcze moznaby zniesc i jakos uzasadnic safe zones ograniczone np do miast
z full pvp wszedzie indziej ale nawet tego raczej nie bedzie.
Rozwiazania planowane w WoW bardzo mi przypomninaja te z ac2, tym bardziej ze blizz zastanawia sie czy beda osobne serwy full pvp czy nie.
Wlasnie mi przyszlo do glowy, ze wiekszosc community battle.net tak czy siak to pvperzy
(warcraftowcy,starcraftowcy czy duza czesc diablowcow) i rzeczywiscie te ograniczenia moga im po jakims czasie niepasowac.

Ale WoW czekaja naprawde dlugie betatesty blizz tak lubi i moze sobie pozwolic - sprawy zwiazane z pvp dosc latwo bedzie im zmienic w razie czego.
Tak czy inaczej gra za jakis czas wyjdzie - czy i jak cienka lub dobra bedzie zobaczymy - i tak wiekszosc bedzie chciala z ciekawosci zalapac sie na bete czy tez potrialowac jesli bedzie trial.

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Trigger dnia 2003-09-22 20:25 ]</font>

****
Avatar użytkownika

Posty: 1901
Dołączył(a): 2.02.2003
Offline
PostNapisane: 22 wrz 2003, 19:47 
Cytuj  
AFAIR w WoW będą detmecze/turnamenty na arenach osadzonych w mieście [koloseum] , i za wygraną oprócz - nie wiem - prestiżu , poklasku i sławy :wink: otrzyma się coś jeszcze , tzn. jakiś przedmiot , coś w tym stylu .

Gdyby doszły do tego walki na frontierach , castle siegesy , ewentualnie tereny gdzie można się napieprzać to już byłoby spoko .

Trigger < po twoim wykładzie aż mnie naszła ochota na Diabła :smile:

_________________
don't hate the player , hate the game

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: RedruM dnia 2003-09-22 20:53 ]</font>

**
Avatar użytkownika

Posty: 9369
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 22 wrz 2003, 19:47 
Cytuj  
oj trigg nie wiem znow bicie mobow i latanie za uber stuffem?


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

*

Posty: 6914
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 22 wrz 2003, 20:47 
Cytuj  
Eh... Tyle tego pierd*** ... Mogli by zrobic system taki jak w DAoC ... Troche tym zalatuje, ale to nie jest jeszcze to :|

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 47 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.