mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 9732 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 400, 401, 402, 403, 404, 405, 406 ... 487  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 8 cze 2012, 09:20 
Cytuj  
ehh czyli w tym tygodniu musze kupic dysk :)

Veji a co pokazali?

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2291
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 8 cze 2012, 09:30 
Cytuj  
Mnie glownie Tomb Raider, Beyond, Last of Us i Castlevania 2 zainteresowaly. Ale niedlugo Borderland 2, a jeszcze chcialbym Batmana, Uncharted, Asure i Dragon's Dogme dotknac. A jest jeszcze na przyklad Dead Space 3, ktory na razie wyglada marnie, ale kto wie...


_________________
Hana wa Sakuragi,
Hito wa Watashi...


Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 7136
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 8 cze 2012, 09:33 
Cytuj  
No mi sie tez Beyond spodobalo. Tomb Raider i Last of Us standardowo oczywiscie :)
No i Metal Gear Rising wyglada fajnie, P+ raczej nie zawiedzie jezeli chodzi o gameplay.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 8 cze 2012, 13:06 
Cytuj  
Vejitta - zapowiedzieli nowe Uncharted?

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2291
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 8 cze 2012, 13:30 
Cytuj  
Nie, pisałem o U3, ktorego jeszcze nie dotknalem.
ND pracuje obecnie nad Last of Us, nie spodziewłbym sie szybko Uncharted, jesli w ogole...


_________________
Hana wa Sakuragi,
Hito wa Watashi...


Obrazek


Posty: 27
Dołączył(a): 5.01.2010
Offline
PostNapisane: 8 cze 2012, 16:12 
Cytuj  
Ravushimo napisał(a):
Poki nie usuniesz z dysku bedziesz mogl grac, jak wywalisz to juz nie sciagniesz.


Nie do końca masz racje, jak usuniesz grę to zawsze możesz wrócić do listy ściągniętych gier na ps store i ściągnąć ponownie kiedy tylko chcesz.


_________________
Obrazek

Obrazek

******
Avatar użytkownika

Posty: 4646
Dołączył(a): 31.01.2006
Offline
PostNapisane: 8 cze 2012, 16:39 
Cytuj  
Tyle ze tu chodzi o te nowe zmieniajace sie bonusy w PS+, po tym jak dana gra wypadnie z obiegu mozesz grac w nia tylko jesli sciagnales ja PRZED rotacja na inny tytul. Przynajmniej tak zrozumialem ze ma to dzialac, jesli faktycznie ma sie dac sciagac i po zakonczeniu promocji to raczej bylo by to zbyt piekne no i jaki byl by sens w rotacji?


_________________
Once upon a time games was fun and too quickly became about winning, being the best or leveling up to get sick loot. Screw that... it is the time to have fun. - Day9


Posty: 27
Dołączył(a): 5.01.2010
Offline
PostNapisane: 8 cze 2012, 19:11 
Cytuj  
tak jest i tyle... na oficjalnym blogu ps3 to potwierdzili :roll:
poniżej link i dla leniwych treść posta

http://blog.eu.playstation.com/2012/06/05/heads-up-playstation-plus-update-6th-june-2012/

Spoiler:


_________________
Obrazek

Obrazek

******
Avatar użytkownika

Posty: 4646
Dołączył(a): 31.01.2006
Offline
PostNapisane: 8 cze 2012, 19:35 
Cytuj  
O lol... no to zajebiscie, tak na dobra sprawe jak ktos nalogowo nie tnie na konsoli to styknie mu bulic ten abonament.


_________________
Once upon a time games was fun and too quickly became about winning, being the best or leveling up to get sick loot. Screw that... it is the time to have fun. - Day9

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2382
Dołączył(a): 2.12.2001
Offline
PostNapisane: 8 cze 2012, 19:51 
Cytuj  
Sam jeden Warhammer jest wart 239zł (abonament na rok 199zł), a jest jeszcze pozostałe 9 gier, a w przeciągu roku dojdzie jeszcze masa nowych. Ta promocja jest jakaś porąbana i chora ;). Ale nie narzekam ;).


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 8 cze 2012, 19:53 
Cytuj  
powiedzcie mi lepiej gdzie w tej promocji tego motorstorma znalezc :)


Posty: 27
Dołączył(a): 5.01.2010
Offline
PostNapisane: 8 cze 2012, 20:57 
Cytuj  
Psstore > ps+ (po lewej w menu) > freebits i tam masz motorstorma


_________________
Obrazek

Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 8 cze 2012, 21:06 
Cytuj  
oki dzieki, to jutro szukam :)
przedwczoraj mialem w uj dc z psn.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2382
Dołączył(a): 2.12.2001
Offline
PostNapisane: 9 cze 2012, 20:06 
Cytuj  
PSN się sypnął? Nie mogę się za cholerę zalogować, ciągle jakiś error, a raz na 10 prób pisze mi, że hasło wygasło i należy je zmienić O_o ale podczas próby zmiany wyskakuje ze ze trwa akurat maintenance i nie można hasła zmienić... i tak w kółko.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 9 cze 2012, 21:00 
Cytuj  
to samo mialem w czwartek. cos im sie sypie chyba.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2382
Dołączył(a): 2.12.2001
Offline
PostNapisane: 11 cze 2012, 16:53 
Cytuj  
Czy zna ktoś jakiś sposób, żeby sprawdzić kiedy kończy się abonament PS+? ;)


_________________
Obrazek

****
Avatar użytkownika

Posty: 1021
Dołączył(a): 8.08.2008
Offline
PostNapisane: 20 cze 2012, 07:46 
Cytuj  
Witam,

Mam mozliwosc kupienia konsoli od kumpla. Stan bardzo dobry, zadbana, kupiona jakos 2 lata temu, 2 pady, 80 GB dysk + chyba jakies Gran turismo na start. Koszt 500 PLN. Warto ?

Staralem sie przejrzec watek w poszukiwaniu informacji ktore mnie frapuja, ale ponad 400 stron to moze byc ciezko :) Na pierwszej stronie nie ma zadnego FAQ ani inf ktore mnie itneresuja.
Zdecydowalem wiec ze spytam tutaj, a moze dobrzy forumowicze odpowiedza.

Pytania:

- dysk 80 gb - starczy mi ? ( bede gral lightowo w 1-maks 2 gry na raz - PES + jakas inna rotacyjna gra, moze 2 ) ; a jesli nie to jak z dyskami zewnetrznymi ? wszystko bangla jak nalezy ? cenowo jak to wyglada ?

- w chacie mam WI-Fi --> czy konsola dziala bezproblemowo z wifi ? lagi ? sciganie ?

- awaryjnosc : jest szansa ze mi sie cos po ludzku mowiac spierdoli od samego grania ? jakies bledy w samej konsoli ? ( cos ala problemy z laserem w XBoxie ) co z serwisem ? free jesli wada jest producenta ? door to door czy musze wysylac osobiscie ?

- PS MOVE - jakie wrazenia ? ja osobiscie nie jestem przekonany, ale zona naciska, bo chce sobie grac w jakies durnoty ( jakas gre dance cos tam juz wypatrzyla ). Widzialem kontrolery za 120 zl, wiec nie jest tak drogo ( no chyba ze potrzebuje jeszcze jakiegos czytnika do tego ? )

- jak jest z tymi grami na ps3 ? Koles cos mi kiedys wspominal ze mozna sie zrzucac w 3-5 na jedna gre. Jak to dziala ? Wspolne konto sie zaklada i sciaga ? Limit sciagniec jak wyglada ? Jak to wychodzi cenowo z pudelkowymi ( nie mowie o nowych, lecz o allegro ) Co polecacie i dlaczego ?

- PS3 Store - rozumiem ze warto byc zalogowany bo sa roznego rodzaju dema do sciabniecia i czasami jakies promocje cenowe z fajnymi grami ? Obilo mi sie tez o uszy cos z regionami. US - EU - o co w tym chodzi ?

Narazie tyle, jakby mi sie cos przypomnialo to bede atakowal :)

Znudzonych i znawcow zapraszam do odpowiedzi :)


_________________
Be cool,be Ziolo.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2382
Dołączył(a): 2.12.2001
Offline
PostNapisane: 20 cze 2012, 08:34 
Cytuj  
Może nie na wszystko od razu odpowiem ale:
Jeśli konsola ma dysk 80GB to będzie to w najlepszym razie 4 letni Fat (nie produkowano Slimów z takim dyskiem), nie wiem czy cena 500zł jest aż tak atrakcyjna, nowiutkie Slimy z dyskiem 160GB i gwarancją są w sklepach po 899zł a jakby poszukać jakiejś promocji to może i taniej się znajdzie.

Dysk 80GB to MAŁO, bardzo mało. Ja gram casualowo, są miesiące, że konsoli wogóle nie włączam, gier kupuje bardzo mało, tylko jakieś fajne RPGi, żadnych filmów, zdjęć czy innych dem albo pierdół, a po 2 latach 210GB zajęte (mam PS+ więc parę wypasionych tytułów mam ściągnięte i tyle).

Żadnych problemów z WiFi.

Każdy sprzęt elektroniczny może się zepsuć, chociaż z PS3 akurat nie ma większych problemów. Chociaż im starszy, tym większe prawdopodobieństwo, że może coś nawalić (patrz początek posta).

Mova nie mam i jakoś żyję.

Ściągać można, ale już tylko we dwóch (dwoje). Zakłada się nowe konto, kupuję grę, każdy ją sobie ściąga i tyle. Wychodzi 50% ceny na łebka, więc cośtam taniej jest.

Europa ma swój własny PSS, US ma swój. Część zawartości jest ta sama, część nie. Niektóre rzeczy dostępne są tylko w jednym, konkretnym regionie, inne mają odrębną wersję dla innego regionu (np. gry z polską wersją językową kupisz tylko w EU PSS).


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 20 cze 2012, 08:36 
Cytuj  
a zes nawalil tych pytan :)

- 80gb starczy ci pewnie na jakies pol roku/rok. potem zaczniesz sciagac coraz wiecej, pojawia sie promocje, wspolne kupowanie gier i miejsca zaczynie brakowac. dysk kupujesz na allegro 2,5" i sam sobie wymieniasz.
- wi-fi dziala, nie zauwazylem problemow
- szansa jest zawsze, mi po 3 czy 4 latach nic sie jeszcze nie popsulo.
- ps move - fajne. dla starych, dzieci, zon :) chociaz szalu jeszcze nie ma - ale np. kz3 jest super, gry dla dzieci tez calkiem si.
- zrzucac sie mozna we 2 osoby, mozliwosc kupowania w 5 wywalili bodajze na poczatku roku. ale i tak sie oplaca bo w ps3 store gra kosztuje 240zl.
- ps3 store - zalogowany i tak bedziesz zeby widziec w co graja znajomi, sciagac patche, dema, multi. promocje sa ale glownie dotycza one posiadaczy ps+ (miesieczny abonament, dzieki ktoremu masz dostep do wielu darmowych gier, promocji itd. itp)

niech ktos rozwinie bo mi sie wena skonczyla :)

****
Avatar użytkownika

Posty: 1021
Dołączył(a): 8.08.2008
Offline
PostNapisane: 20 cze 2012, 09:18 
Cytuj  
Dzieki chlopaki za szybkie reakcje :)

Widze ze te dyski wcale takie tanie nie sa, wiec chyba faktycznie lepiej byloby nowa kupic 160 i miec z bani.
Teraz jak dokladniej przejrzalem allegro to widze ze spokojnie za 500-600 zl mozna sobie z duzo wiekszym dyskiem kupic.

Narazie widze ze minimum 800 zl trzeba dac za konsole bez zadnych dodatkowych gier itd.

A jak z tym move. Wystarczy kontroler w lapie za 120 zl czy cos jeszcze jest potrzebne ?


_________________
Be cool,be Ziolo.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 9732 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 400, 401, 402, 403, 404, 405, 406 ... 487  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.