mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2174 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56 ... 109  Następna strona
Autor Wiadomość
*****
Avatar użytkownika

Posty: 2382
Dołączył(a): 2.12.2001
Offline
PostNapisane: 19 lis 2011, 18:46 
Cytuj  
Ja tam nawet nie wiem, który mam level, a punktów do władowania w perki mam wolnych 11. Wali mnie to i zupełnie mi to nie potrzebne, żeby się doskonale przy tej grze bawić, zwiedzając, robiąc questy czy co tam dusza zapragnie w danej chwili.


_________________
Obrazek

****

Posty: 1459
Dołączył(a): 20.01.2011
Offline
PostNapisane: 19 lis 2011, 18:52 
Cytuj  
assasin jest op jak masz dobrze rozwiniętą iluzję :) niewidzialność + magiczne wyciszenie i możesz z zaskoczenia całą grupę wybić i nawet się nie skapną :P

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2625
Dołączył(a): 11.05.2008
Offline
PostNapisane: 19 lis 2011, 19:03 
Cytuj  
No właśnie ja bym chętnie teraz zaczął grać jakimś "rogalem", ale za dużo już mam tutaj na magu zrobione. Nie będę ukrywać, że mage mnie zawiódł w tej grze. Jest cholernie nudno. Na takim assassinie to chociaż i łukiem się pobawisz i sztyletem, poskradasz się. Też na pewno po jakimś czasie się nudzi, ale jednak jest chyba trochę ciekawiej.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 19 lis 2011, 19:11 
Cytuj  
jest bardzo fajnie jeżeli stosujesz to na bossach którzy inaczej cie rozwalą, zamiast ginąć od 3 spelli bierzesz go na hita z pleców :wink:

fajne są też gildie zabójców i złodziei - dużo skradania

ale jak możesz z daggerami na hurra to już nudno


_________________
psn

****

Posty: 1459
Dołączył(a): 20.01.2011
Offline
PostNapisane: 19 lis 2011, 19:16 
Cytuj  
gra takim rogalem też jest nudna, uwierz mi. mnie mój łucznik strasznie nudzi już, w sumie gra pod łuk jest nudna jak diabli i magia jest trochę ciekawsza, przynajmniej masz jakieś urozmaicenie w postaci czarów, a nie że cały czas tylko strzelasz z kucaka do mobków. sin z drugiej strony może być całkiem ciekawy ale bez dobrze rozwiniętego skradania i iluzji może być ciężko uderzyć kogoś z zaskoczenia.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2986
Dołączył(a): 29.02.2008
Offline
PostNapisane: 19 lis 2011, 19:25 
Cytuj  
Hm.. Mam problem - nie grałem od jakiegoś czasu, teraz uruchomiłem Steam i pobrało mi nowego patcha. Po uruchomieniu gry i wczytaniu save'a mam zrąbanego jednego skilla - Łucznictwo. Zamiast 95 mam 25 zaznaczone na czerwono.
Sprawdzałem, nie mam żadnego debuffa ani nic na zbroi coby mogło tą statystykę obniżać. Zdjąłem z postaci wszelkie elementy zbroi, wyposażenia - nadal nic. Zmieniłem lokację, wczytałem save'a ponownie - nadal to samo. :wtf:


_________________
For the pony!

*
Avatar użytkownika

Posty: 5596
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 19 lis 2011, 19:37 
Cytuj  
Magiem ze 100 conju mam non stop przyzwane 2 summony i nawet już nic nie muszę castować, jak wpadam do dungeonu to same czyszczą wszystko chyba że trafią na płapkę/drzwi.

Mi się strażnicy pytają non stop czy mogę im piwo wyczarować :S , po zostaniu archmage jak lazłem do swojego domku w Whiterun i miałem "up" łapki z czarami na nich to mnie straże aresztowały, wcześniej tak łaziłem i tylko mówili że mam uważać z ogniem.


_________________
Mam leniwe szare komórki.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2004
Dołączył(a): 28.05.2008
Offline
PostNapisane: 19 lis 2011, 20:07 
Cytuj  
Te smoki to jest śmiech na sali - ubiłem tego pierwszego i drugi, lodowy randomowo wyskoczył - chyba 1/5 hp mi zabrał w trakcie całej walki. Za to mój warek z 1h+shield kompletnie nie radzi sobie z magami, zwykły trash w jaskini, jakiś bandyta strzelający jedną łapką ogniem zabija mnie w parę sekund jak nie puszczę na przód lydii ;/

Aha, gdzie znajdę lydię po odłączeniu się? Bo zaakceptowałem jakiś quest dla Companionów i mi dali pomocnika, a ona sobie gdzieś poszła :(

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 19 lis 2011, 20:14 
Cytuj  
jak masz dom to do domu, jak nie to do hallu jarla, tam gdzie je jarl


_________________
psn

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2625
Dołączył(a): 11.05.2008
Offline
PostNapisane: 19 lis 2011, 20:14 
Cytuj  
Bloodleaf napisał(a):
Magiem ze 100 conju mam non stop przyzwane 2 summony i nawet już nic nie muszę castować, jak wpadam do dungeonu to same czyszczą wszystko chyba że trafią na płapkę/drzwi.


No co Ty, perma miniony? :D. Można dwa te same? Pytanie tylko jak wbić te 100 conjuration. Mi to strasznie wolno idzie.

****

Posty: 1459
Dołączył(a): 20.01.2011
Offline
PostNapisane: 19 lis 2011, 21:06 
Cytuj  
@yabaddi

Caught Red Handed

I recently noticed there was a red stat on my one-handed perk tree when leveling up. The stat was also reduced down from 25 (ish) to 15. Your status will have no problems and praying at altars or sleeping had no effect. According to others online it is a bug that has been mentioned on the official forum and is being looked into. Some people say when you level up your one handed stat is sorts itself out others say they had to revert to a different save of the game (i hope its the former as I have no other save!). * In Dragonsreach, their is a a statue with a stone on which you can pray, it can fix the bug (50% chance)

źródło: http://uk.ign.com/wikis/the-elder-scrol ... d_Glitches

mam nadzieję, że pomogłem.

@shp

smoki są raczej proste, nie zadają dużo obrażeń, a jeżeli masz lydię to zwykle aggrują się na nią. smoki też nie miały chyba być najsilniejsze w grze, jako że jest ich całkiem sporo. ogólnie rzecz biorąc są fajną odskocznią od zwykłych mobów, zawsze jakoś tam urozmaicą grę, ale nie są stworzone po to, by przy każdym random encounterze siedzieć po parę h żeby takiego ubić.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1247
Dołączył(a): 2.09.2008
Offline
PostNapisane: 19 lis 2011, 21:14 
Cytuj  
yabaddi napisał(a):
Hm.. Mam problem - nie grałem od jakiegoś czasu, teraz uruchomiłem Steam i pobrało mi nowego patcha. Po uruchomieniu gry i wczytaniu save'a mam zrąbanego jednego skilla - Łucznictwo. Zamiast 95 mam 25 zaznaczone na czerwono.
Sprawdzałem, nie mam żadnego debuffa ani nic na zbroi coby mogło tą statystykę obniżać. Zdjąłem z postaci wszelkie elementy zbroi, wyposażenia - nadal nic. Zmieniłem lokację, wczytałem save'a ponownie - nadal to samo. :wtf:

Miałem ten sam problem. Miało go też kilka innych osób i opisali rozwiązanie (polecam google). Jak przejdziesz w drzewku dalej, tak jak przy przydzielaniu perków, to już pokazuje prawidłową wartość? Napisałbym jak sobie poradziłem, ale już nie pamiętam. ./

****

Posty: 1459
Dołączył(a): 20.01.2011
Offline
PostNapisane: 19 lis 2011, 21:31 
Cytuj  
wszyscy którzy korzystają z magii przywrócenia powinni koniecznie odwiedzić Mroźną Morską Latarnię, na zachód od Saarthal, niedaleko tamtejszych dwemerskich ruin. Po zabiciu tamtejszego bossa i spaleniu zwłok które się z niego dropi w latarni na szczycie dostajemy perma efekt +10% do leczenia. ciekawi mnie czy są jeszcze jakieś podobne temu rzeczy (tj że dostajemy jakiś aktywny efekt permanentnie).

Tak poza tym, to zrobił już ktoś "questa" na te maski kapłanów? Jak sprawuje się w grze ta ostatnia maska którą otrzymujemy po zebraniu całej reszty? Na wiki czytam, że jest przekozacka, szczególnie dla Lydii.

Po zobaczeniu statów maski Nahkrina i Szaty Arcymaga mój plan w stworzeniu maga w ciężkiej zbroi trochę legł w gruzach. Nie da się chyba zrobić tak zajebistych rzeczy co nie? Bo chciałem w Daedrycznej Ciężkiej Zbroi biegać, zenchantowanej pod magica regen i max manę, wytrenować sobie ciężką zbroję na jakiś wilkach z racji tego, że mam już całkiem nieźle rozwinięte przywracanie i myślałem że będzie wtedy niezły pogrom.

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 19 lis 2011, 21:48 
Cytuj  
Wszyscy biegaja z lydia? O ile pamietam to bedac w pierwszym miescie juz 4 osoby chcialy do mnie dolaczyc + archer z wioski startowej. I tak biegam sam.

19 lvl, 50 two handed dingnalem - ubilem jednego named dragon priesta (maska dajaca archery etc) i nawet blood dragona, chociaz byl ciezki.


Anyway, przypomnialy mi sie smoki z darkfalla - tam to sialy postrach ;]


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

****

Posty: 1459
Dołączył(a): 20.01.2011
Offline
PostNapisane: 19 lis 2011, 22:07 
Cytuj  
lydia nie umiera, w przeciwieństwie do reszty ( ile jej sami nie zabijemy ofc).

zabiłeś Krosisa na 19 lvlu z miecza dwuręcznego ? Grasz na najłatwiejszym poziomie trudności? Sorry że pytam ale jakoś ciężko mi ogarnąć. Krosis biega jakby miał motor w dupie i zadaje ogrom dmg, łucznikiem zabiłem go dopiero na 24 lvlu czy coś w tym rodzaju i pewnie bez lydii by mi się nie udało. Jeżeli nie to w takim razie szacun.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1247
Dołączył(a): 2.09.2008
Offline
PostNapisane: 19 lis 2011, 22:12 
Cytuj  
tomugeen napisał(a):
Wszyscy biegaja z lydia?

Ja biegam od początku sam. Lydia siedzi w domu, zazwyczaj w pokoju na poddaszu. Nie mam większych problemów. Największy problem miałem zawsze z casterami, ale jak zauważyłem, że uderzając tarczą przerywam im cast, to idzie jak po maśle. Zresztą i tak większość zabijam z łuku.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5596
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 19 lis 2011, 22:15 
Cytuj  
Robo napisał(a):
No co Ty, perma miniony? :D. Można dwa te same? Pytanie tylko jak wbić te 100 conjuration. Mi to strasznie wolno idzie.


Można 2 te same, akurat conju to nałatwiejsze drzewko do wybicia na 100 jak się summonów używa.

Ja mam Lydię w full plate zenchantowanej na hp i "Lydia nie umiera nigdy", jakie 4 osoby tomu? u mnie tylko ta laska w knajpie co się z nią na pięści biłem.


_________________
Mam leniwe szare komórki.

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 19 lis 2011, 22:20 
Cytuj  
EloNis napisał(a):
zabiłeś Krosisa na 19 lvlu z miecza dwuręcznego ? Grasz na najłatwiejszym poziomie trudności? Sorry że pytam ale jakoś ciężko mi ogarnąć. Krosis biega jakby miał motor w dupie i zadaje ogrom dmg, łucznikiem zabiłem go dopiero na 24 lvlu czy coś w tym rodzaju i pewnie bez lydii by mi się nie udało. Jeżeli nie to w takim razie szacun.


Mieczem zabieralem mu 15% uciekalem, leczylem sie, chip dmg z mana burnujacego luku, jak wpadl na mnie to PA, Shout, 2-3 ataki znow odwrot.
Prawie wymarnowal wszystkie charge na fireballs staffie ;]
Jak mial 5% chargnalem sprintem i o malo nie zdechlem spowolniony (akurat musialo mu sie wystarczajaco many odnowic).


Edit:

Ja mam Lydię w full plate zenchantowanej na hp i "Lydia nie umiera nigdy", jakie 4 osoby tomu? u mnie tylko ta laska w knajpie co się z nią na pięści biłem.

Tak, ta laska od fist fight, jakis koles jeszcze w knajpie (zmeczony zyciem). W companion jeden mial sie dolaczyc. No i dunmerowa najemniczka.


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

*
Avatar użytkownika

Posty: 5596
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 19 lis 2011, 22:49 
Cytuj  
Masz szczęście Tomu bo jak wyczerpie fireballe to wali ice spikami odbierającymi staminę, slowującymi i zabierającymi 90% hp :P


_________________
Mam leniwe szare komórki.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 19 lis 2011, 23:03 
Cytuj  
"Ja mam Lydię w full plate zenchantowanej na hp i "Lydia nie umiera nigdy", jakie 4 osoby tomu? u mnie tylko ta laska w knajpie co się z nią na pięści biłem.
Tak, ta laska od fist fight, jakis koles jeszcze w knajpie (zmeczony zyciem). W companion jeden mial sie dolaczyc. No i dunmerowa najemniczka."


Jest jeszcze Lucznik z Riverwood i Khajiit Najemnik z grupy podrozujacej miedzy miastami (rozbijaja oboz przed miastem) - jest pare grup (co najmniej dwie) w jednej jest koles ktoremu ukradziono cos... bla, bla, bla. :)

Pewnie jest wiecej. Moze jest po 1 z kazej rasy czy cos. jak ktos znajdzie Argonianina to PM me. :)


Ostatnio edytowano 19 lis 2011, 23:03 przez Kabraxis, łącznie edytowano 1 raz
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2174 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56 ... 109  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.