mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 380 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 19  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 8 mar 2012, 16:32 
Cytuj  
20h na liczniku - hehe, Bioware przyjelo koncepcje G.M. Martina w stosunku do swoich postaci... Bawie sie naprawde dobrze.

******
Avatar użytkownika

Posty: 4672
Dołączył(a): 20.03.2007
Offline
PostNapisane: 8 mar 2012, 17:26 
Cytuj  
Tez nie rozumiem placzu - gra sie fajnie, nie zaluje i dostalem dokladnie to czego sie spodziewalem (tak samo jak w SWTOR zreszta).
w DA2 nie gralem btw i DLC do ME3 tez nie mam i miec nie musze.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 8 mar 2012, 17:31 
Cytuj  
dla mnie przy wybraniu opcji 'rpg' gra sie tak jak w 1 i 2.
jest fajnie, strzelaninka srednia ale ogolnie otoczka daje rade.
nie skumalem tylko poczatku bo albo nie pamietam albo dopiero pozniej bedzie wyjasnione dlaczego shepard zostal... ktos moze wyjasnic? :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 8 mar 2012, 17:40 
Cytuj  
Co "został" ?


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 8 mar 2012, 17:52 
Cytuj  
Grupowo zgwalcony przez trojke Krogan w meskiej toalecie na Omedze. Podobno byla to zemsta syndykatow przestepczych z Systemow Terminusa bo Shepard lecial im kase za kosmo-dragi.


Heh musze przyznac ze im dalej tym lepiej z tym ME3 i ogolnie to gra daje rade jak zwienczenie serii. Z tym ze poczatek jest SLABY, bardzo slaby.
Wciagnalem sie tak ze dzis chyba popierdole reszta pobocznych questow i sprintuje zeby zobaczyc jak to sie skonczy. :) Zreszta to samo mialem z dwojka - po zrobieniu 4 questow towarzyszy popierdolilem to i sprint do zakonczenia (co bylo bledem bo zakonczenie dwojki jest slabe - ciekawe jak tutaj bedzie).


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 8 mar 2012, 17:58 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
dla mnie przy wybraniu opcji 'rpg' gra sie tak jak w 1 i 2.
jest fajnie, strzelaninka srednia ale ogolnie otoczka daje rade.
nie skumalem tylko poczatku bo albo nie pamietam albo dopiero pozniej bedzie wyjasnione dlaczego shepard zostal... ktos moze wyjasnic? :)


Chodzi ci o to czemu zostal pozbawiony rangi? O tym jest DLC do ME2 pt. The Arrival.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 8 mar 2012, 18:11 
Cytuj  
a dzieki ragna, nie robilem tego dlc wiec nie wiem :)
mozesz w skrocie opisac?

******
Avatar użytkownika

Posty: 3185
Dołączył(a): 13.12.2004
Offline
PostNapisane: 8 mar 2012, 18:19 
Cytuj  
Strasznie chujowe zagranie, teraz trzeba by bylo przejsc ME2 jeszcze raz i kupic te wszystkie chujowe DLC zeby bylo wiadomo o co chodzi.


_________________
Nestor#1522

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 8 mar 2012, 18:22 
Cytuj  
no troche przesadzili. az sprawdzilem zakonczenie 2 ale nic tam nie bylo na temat takich wydarzen.
a tu zaczynam 3 i chuj wie o co chodzi.

******

Posty: 4017
Dołączył(a): 26.02.2005
Offline
PostNapisane: 8 mar 2012, 18:28 
Cytuj  
Nestor napisał(a):
Strasznie chujowe zagranie, teraz trzeba by bylo przejsc ME2 jeszcze raz i kupic te wszystkie chujowe DLC zeby bylo wiadomo o co chodzi.


żeby parę osób przeżyło trzeba przejść WSZYSTKO łącznie z DLC od samego początku

słabo ze strony bioware :-?


_________________
Friends come and go, but enemies accumulate.

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 8 mar 2012, 18:36 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
a dzieki ragna, nie robilem tego dlc wiec nie wiem :)
mozesz w skrocie opisac?

Zniszczenie Mass Relay w miejscu gdzie byla kolonia Batarian. Caly system planetarny wyparował. Odwlegkło to inwazje Reapoerów o pare miesiecy.

Ja przeczytałem wszystkie zakonczenia ME3.
Chujnia straszna.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 8 mar 2012, 18:48 
Cytuj  
iniside napisał(a):
. Odwlegkło

Odwlekło pls :wink:


---------------
@Enhu i ogólnie up

Co do DLC ,które trzeba mieć wszystkie aby mieć to najbardziej pożądane przez wielu zakończenie - chamstwo straszne.

To jest jak wrzucanie modelu 'on-going' płatności takich jak w grach mmo do gier single player.
Imo skurwysyństwo.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 8 mar 2012, 18:56 
Cytuj  
Te DLC z Protheanem do ME3 jest nawet fajne, bo sama postac jest intrygujaca i daje interesujacy wglad w rase Prothean, ktora sama w sobie jest ciekawa i troche inna niz sie spodziewalem. Tutaj plus dla Bioware za to, ze wysili sie na odrobine oryginalosci. Minus to oczywiscie metoda udostepnienia tego dodatku graczom.

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 8 mar 2012, 20:08 
Cytuj  
raggnarok napisał(a):
Te DLC z Protheanem do ME3 jest nawet fajne, bo sama postac jest intrygujaca i daje interesujacy wglad w rase Prothean, ktora sama w sobie jest ciekawa i troche inna niz sie spodziewalem. Tutaj plus dla Bioware za to, ze wysili sie na odrobine oryginalosci. Minus to oczywiscie metoda udostepnienia tego dodatku graczom.

Nie tyle fajne, co ono jest naprawde ISTOTNA czescia gry. W życiu nie uwierze, ze nie wycieli tego z gry.

Jak sie zabiera Javika ze sobą to w wielu miejsach daje naprawde unikalne komentarze, tak samo jak prowadzi rozmowy z członkami załogi.

Ogólnie fajna rasa. Trzeba uczciwie przyznac, ze przy tym naprawde ktoś przysiadł i pomyślał.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 8 mar 2012, 20:11 
Cytuj  
bede wdzieczny za podeslanie mi przez PM Waszych "zrodel" ME3 na PC - mi sie ni chuja nie chce odpalic zadna z dotychczas testowanych :-?


_________________
rufen.@steam
rufenn@psn
rufen@wot

****

Posty: 1459
Dołączył(a): 20.01.2011
Offline
PostNapisane: 8 mar 2012, 20:31 
Cytuj  
tak narzekacie na dlc, a wystarczy ściągnąć żeby pograć. robicie z igły widły, nie chcecie kupować to ściągnijcie, simple as that.


_________________
steam: Deathel

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 8 mar 2012, 20:38 
Cytuj  
EloNis napisał(a):
tak narzekacie na dlc, a wystarczy ściągnąć żeby pograć. robicie z igły widły, nie chcecie kupować to ściągnijcie, simple as that.

Wiesz takim tokiem rozumowania to nic nie trzeba kupować.

Chyba nie o to chodzi ,że można sobie spiracić.

****

Posty: 1459
Dołączył(a): 20.01.2011
Offline
PostNapisane: 8 mar 2012, 20:43 
Cytuj  
to co, lepiej kupić i tym zachęcać do produkcji kolejnych dlc? przez takie myślenie jak Twoje (m.in.) twórcom opłaca się robić dlc. dla mnie jest to bzdura i nigdy nie dokupię czegoś co powinno być w grze od początku.


_________________
steam: Deathel

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 8 mar 2012, 21:27 
Cytuj  
EloNis napisał(a):
to co, lepiej kupić i tym zachęcać do produkcji kolejnych dlc? przez takie myślenie jak Twoje (m.in.) twórcom opłaca się robić dlc. dla mnie jest to bzdura i nigdy nie dokupię czegoś co powinno być w grze od początku.

Nadinterpretujesz.

Nie nie powinno się kupować. Z tym ,że jeżeli chcesz pokazać fucka twórcą to najlepiej nie kupić całej gry. A nie kupić grę a nie kupić DLC tylko.

Bo raz ,że wydawcy wiedzą ,że część osób dlc nie kupi a je spiraci , mimo kupienia oryginalnej gry.

Dwa bo napewno głowią się jak zrobić ,żeby się DLC piracić nie dało albo chociaż to utrudnić.

Zresztą kupowanie ogyginału a potem piracenie DLC się imo mija z celem.
Bo co chcesz przez to osiągnąć?
Kupując bazową wersję gry i tak pokazujesz ,że DLC są ok ,a przynajmniej nie na tyle złe ,żebyś gry nie kupił.
Dwa to ,że masz oryginalną podstawkę nie zmienia faktu ,że gra po zainstalowaniu DLC pirackiego i tak będzie piracka.
Trzy - narażenie na wiry.

To już chyba lepiej spiracić całą niż kupować bazowy oryingał i piracić DLC.

****

Posty: 1459
Dołączył(a): 20.01.2011
Offline
PostNapisane: 8 mar 2012, 22:59 
Cytuj  
to, czy ktoś piraci czy nie to jego wybór, tak więc możemy tylko dywagować w tym temacie. każdy ma swój sposób na zaprezentowanie swojej dezaprobaty, jedni nie będą kupować gier, inni tylko dlc, a jeszcze inni będą płakać na forach. ja osobiście mass effecta 3 nie kupiłem (mam 1 i 2 kupione), dlc też żadnych nie kupowałem, tak ja pokazuje BioWare'owi fucka. ty nie kupujesz gry w ogóle. Twój wybór. nota bene karcenie innych za piractwo (mam na myśli karcenie na bardziej ideowym niż prawnym polu, żeby była jasność), można zrozumieć jako dyskryminację poglądów ^^


_________________
steam: Deathel

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 380 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 19  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.