mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2939 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65 ... 147  Następna strona
Autor Wiadomość
***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 17 paź 2009, 13:03 
Cytuj  
Podsumwując twoją głupotę Kabraxis:
80GB sprzedałem za 20F, 320GB kupiłem za 30F, różnica 10F - 45zł. Proste ale jak widzę, nie na twoją głowę.

Sprawdź sobie ile zajmują exclusivy PS3 na blueray-u i teraz skup się: może gdyby X360 miał też jakiś nowoczesny czytnik a nie bazował na technologii sprzed dekady moze exclusivy na X360 wygladałyby trochę lepiej bo DVD DL ogranicza devsów i tyle. I to oni muszą się gimnastykować. Ciekawe ile zajmowałaby przeciętna gra na X360 o ile lepsza by była gdyby nie sztuczne ograniczenia narzucone przez M$ coby zaoszczędzić 10-20$ (bo obecnie taka jest różnica pomiędzy tymi dowma technologiami.
Z drugiej strony przed X360 jeszcze 3-4 lata. A za 3-4 lata DVD będzie w takim odwrocie jak obecnie CD - dostępny w muzeum, goralskich chatach i u Kabraxisa w domu obok działa elektronowego w kineskopowym telewizorze sprzed 30 lat.

Przykładowe wagi starszych pozycji:
LAIR 22.92 gb
Heavenly sword 18.75 gb
Res Fall Of Men 15.54 gb
Motorstorm 14.36 gb


Argument, że gry na X360 w większości zajmują tylko 7GB jest do dupy. Więcej po prostu nie mogą zajmować, więc twórcy tak muszą gospodarować miejscem by się zmieściły. Na PS3 nie ma tego problemu. 20GB - luzik, 45GB nie ma sprawy.


Ostatnio edytowano 17 paź 2009, 13:17 przez Mark24, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 17 paź 2009, 13:17 
Cytuj  
ile przed xboxem to zalezy od tego jak sie Natal przyjmie , tech jest naprawde wyprzedzajacy epoke jak wszystko co obiecuja to prawda i soft to pokaze , juz taki Milo swoimi mozliwosciami moze wyleczyc wielu ludzi z blokady mowienia w obcym jezyku - zwlaszcza jak nie ma sie dostepu do native speakerow . Natal to inwestycja porownywalna z premiera nowej konsoli i pewnie tak bedzie naglosniona .

Cykl zycia current genow bedzie dluzszy niz past genow czy ancient genow
zrobienie nowej zabawki to jedno a gdzie gry na nia? , zobacz ile czasu Mark zajelo zrobienie takiego Uncharted 2 , to zeby ludzi nakrecic na nowa konsole musialbys zrobic na nich conajmniej 2x skok graficzny...a wyobrazasz sobie zeby zrobic ladniejsza grafike atm? , przeciez ta gra zrywa beret i jeszcze dlugo nic jej nie odbierze palmy pierwszenstwa w generowaniu animacyjnego i graficznego splendoru

nie oplaca sie wypuszczac nowej konsoli ani ms ani sony , moze nintendo ...ale ich next gen technologicznie bylby pewnie na poziomie xboxa360 lub ps3 , ale po co? ich wii i ds sprzedaja sie super


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 17 paź 2009, 13:17 
Cytuj  
"80GB sprzedałem za 20F, 320GB kupiłem za 30F, różnica 10F - 45zł."
Brilliant...rly.... N/C.

"Sprawdź sobie ile zajmują exclusivy PS3 na blueray-u i teraz skup się: może gdyby X360 miał też jakiś nowoczesny czytnik a nie bazował na technologii sprzed dekady moze exclusivy na X360 wygladałyby trochę lepiej bo DVD DL ogranicza devsów i tyle. I to oni muszą się gimnastykować. "
No ile - oswiec mnie mistrzu... ile zajmuja te exy...lol Jedyna gra po ktorej cos tam wudac ze jest na BluRay jest MGS4 a to tylko za sprawa kolosalnej ilosci wstawek filmowych. Nie ma innej gry ktora swoim wygladem czy zastosowanymi technologiami usprawiedliwiala by twierdzenie "Ta gra nie pojdzie na DVD-DL" Jesli uwazasz inaczej to czekam na tytuly. Tylko nie wyskakuj z U2 plz. 10godzinna platformowka nie musi byc na BluRay. :)
Pozatym co kogos ogranicza? Maja za malo miejsca to walneli drugie DVD-DL i uj. Wystarczy.

"Ciekawe ile zajmowałaby przeciętna gra na X360 o ile lepsza by była gdyby nie sztuczne ograniczenia narzucone przez M$ coby zaoszczędzić 10-20$ (bo obecnie taka jest różnica pomiędzy tymi dowma technologiami." Lol OBECNIE DEBILU. W momencie premiery X'a bylo to pewnie z 1000 zeta, jesli nie wiecej. MYSL KURWA JAK DO MNIE ROZMAWIASZ. Przypomniec ci ile kosztowalo PS3 jak wyszlo? bum... ponad 2,5k PLN - dzieki BluRay. Pozatym co? Gry na PS3 sa nie wiem? dluzsze? (ktore lol?), lepsze graficznie (tylko U2 - tu chyle czola ale to jest gra nowa, zawsze nowe gry sa ladniejsze niz starsze)? Bardziej rozbudowane? Bardzej skomplikowane? Maja jakies super hipaer dodatkowe elementy? Wstawki FMV sa w super hiper wyzszej rozdzialce? NIE, NIE, NIE i NIE, NIE i NIE. Sa takie same w 99% przypadkow. Gdzie ta moc BluRay ja sie pytam?

"Z drugiej strony przed X360 jeszcze 3-4 lata. A za 3-4 lata DVD będzie w takim odwrocie jak obecnie CD - dostępny w muzeum i goralskich chatach." Prorok..... ok. Pozyjemy zobaczymy. BluRay jest juz klika latek a nie zwojowal jeszcze nic. Nie jest zadnym standardem na dzien dzisiejszy i jeszce jakis czas nie bedzie.
Pozatym wiem ze to moze byc dla ciebie szokiem ale format CD jest popularniejszy niz BluRay - hint - Audio CD. Ta technologia sprzed 3 dekad dalej sie sprzedaje - no kurwa.... nie do pojecia... jak tak moze byc. :)

Ogolnie kurwa chcesz gadac to zacznij myslec plz.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 17 paź 2009, 13:18 
Cytuj  
oświeciłem cie wyżej kabraxis. Doczytaj chłopcze i przestań toczyć pianę z mordy.

Aldatha - tu masz news-a. W sumie to tylko plotki, ale Microsoft już myśli nad następcą felernego X360:
http://grrr.pl/2009/10/14/nowy-xbox-z-procesorem-amd/

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 17 paź 2009, 13:23 
Cytuj  
"Przykładowe wagi starszych pozycji:
Przykładowe wagi:
LAIR 22.92 gb
Heavenly sword 18.75 gb
Res Fall Of Men 15.54 gb
Motorstorm 14.36 gb "


Haha plz nie wbijaj sobie gwozdzi do trumny lol.

LAIR 23GB chujowego sterowania i niegrywalnej gry, grafika przecietna, gra krotka.
HS - 6-godzinny slasher co prawda z ladna grafa ale 19GB i 6h dlugosc gry? Moc BluRay na calego.
RES 1 - 15.5GB sztampowego FPSa z srednia grafika.
MS - 14GB sredniej grafy najebanej takim blurem zebys nic nie widzial i myslal ze jest ladna. Do tego masakryczna ilosc 8 tras (doprawdy niepojete jak oni sie zmiescili w 15GB danych) i tylez "aut". Loading time jedyne 1,5 minuty.

Sorki marku ale patrzec obiektywnie to te gry tyle zajmuja bo to sa w wiekszosci tytuly startowe albo prawie startowe i wychodzi tu niekompetencja devsow a nie moc BluRay, ktorej tu nie ma.

Napisalbys ladnie - MGS4 byloby OK a takto... smiech na sali.

I nikt, NIKT mi nie wmowi ze 6h slascher MUSI byc na BluRay, albo LAIR czy inne gowno. To sa pliki nagrywane po kilka, klikanascie razy na plyte aby przyspieszyc loading z super szybkiego BluRayx2 (a i tak taki MS to tylko 1,5 minuty - WOW - MOC BLURAY !!!).
Pamietam szok jaki byl jak sie okazalo ze Oblivion na PS3 bedzie zajmowal prawie 20GB - O JA PIEDOLE!! LE BEDZIE RZECZY MOWYCH!! ITD... co sie okazalo? Gra nagrana 4 razy na jedna plyte aby nie zabic graczy PS3 loadingami, niczym nie rozniaca sie od wersji PCtowej (jedno DVD ZWYKLE -4,7GB i Xowej (jedno DVD-DL).
I nie pierdol ze taki LAIR musi miec 23GB danych i BluRay skoro Oblivion bedacy RPGiem, gra niebotycznie dluzsza i bardziej rozbudowana moze smigac ze zwyklej plytki.

Skoncz albo jak juz pisalem zacznij choc troszke myslec obiektywnie.

"ale Microsoft już myśli nad następcą felernego X360:"
Niech mysla, jestem bardzo ciekawy co wymysla skoro ten "felerny"X360 niezmiennie od 4 lat bije po pupie zajebista i nieskazitelna PS3ke. :)


Ostatnio edytowano 17 paź 2009, 13:32 przez Kabraxis, łącznie edytowano 2 razy
***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 17 paź 2009, 13:27 
Cytuj  
Ty jesteś debil? To są dane przykładowe, jako dowód na to, ze gry mogą zajmować więcej (jeżeli jest tylko taka możliwość) - jak chcesz koniecznie wiedzieć ile zajmuje MGS - pogoogluj sobie - ja tu nie świadczę żadnych usług w wyszukiwaniu informacji.
A przyczepić się możesz jedynie do LAIR (bo w tą grę akurat nigdy nie grałem), cała reszta bije na łeb 95% multiplatform, mimo, że niektóre mają po 3 lata na karku.

Owszem niektóre gry są nagrywane po kilka razy. Ale to są liczby przedstawiające ilość danych jaki zajmuje dany tytuł nagrany jeden raz.

Kabraxis - ja pamiętam bardzo długie na spectrum 48k. Rotfl jaki argument z dupy.

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 17 paź 2009, 13:33 
Cytuj  
ale w czym problem? jesli nawet ps3 wykorzystuje pojemnosc blue-ray aby x' razy nagrac jakis plik,by szybciej dzialalo, to po cholere na to narzekac? :wtf:


_________________
rufen.@steam
rufenn@psn
rufen@wot

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 17 paź 2009, 13:38 
Cytuj  
"cała reszta bije na łeb 95% multiplatform, mimo, że niektóre mają po 3 lata na karku. "

Mareczku jak cie lubie tak plz przestan pierdolic lol. tak Resistance jest lepsze niz Bioshock i Modern Warfare.

Motorstorm jest lepszy niz Dirt czy Grid albo NFS Shift

HS jest lepszy niz DMC4 czy Ninja Gaiden (obojetnie czy seria PSowa czy Xówa)

lol lol.... moze i sa dla ciebie ale ty masz jakisz spaczony gust.

"ale w czym problem? jesli nawet ps3 wykorzystuje pojemnosc blue-ray aby x' razy nagrac jakis plik,by szybciej dzialalo, to po cholere na to narzekac?"

Tu nie chodzi o narzekanie. To chodzi o to ze mareczek traktuje BluRay jak 8 cud swiata i uwaza ze exy na Ps3 MUSZA BYC na BluRay bo inaczej sie nie da co jest idiotyzmem bo te exy nie pokazuja nawet 1% mozliwosci tego co da sie zrobic na BluRay.
Ja twierdze ze umieszczenie BluRay w Ps3 daje jej tylko taka przewage ze wprzyciaga amatorow kina w HD do kupna konsoli - W GRACH TEJ PRZEWAGI PO 3 LATACH NIE WIDAC. Gry nei sa ani dluzsze ani zdecydowanie ladniejsze nia bardziej rozbudowane.

Tyle. Obiektywizm.

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 17 paź 2009, 13:40 
Cytuj  
Mark sony i ms pewnie juz maja plany co do nastepnych maszyn , moze juz i nawet maja technikalia wybrane , ale wewnetrzne studia musza jeszcze na nie zrobic gry , a watpie czy maja atm na to czas

strzelajac w ciemno : w roku 2013/14 pewnie bedzie x720 i ps4 jak wyrokujesz , calkiem mozliwe ...mamy jednak przed soba min 4 lata gier ktore wykorzystuja platforme w wysokim stopniu , zloty okres , Batman , U2 , Killzone 2 zawiesily mocno poprzeczke w gore , studia maja teraz sie czym wykazac

teraz jest bardzo dobry czas na ps3 , jak gry beda nie wygladac gorzej niz U2 , taka grafika moglaby byc spokojnie na next gen i nikt by slowa zlego nie powiedzial . Kabraxis mysle ze jednak nosnik ma znaczenie ...chociazby taki FFXIII , to nie rok 1997 gdzie zonglerka 3-4 dyskami byla do zaakceptowania
BR na pewno jest bardziej perspektywiczny


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 17 paź 2009, 13:47 
Cytuj  
"Kabraxis mysle ze jednak nosnik ma znaczenie ...chociazby taki FFXIII , to nie rok 1997 gdzie zonglerka 3-4 dyskami byla do zaakceptowania
BR na pewno jest bardziej perspektywiczny"


Oczywiscie za ma pewne znaczenie i ze jest bardziej perspektywiczne - ja tego nie neguje. Pisze jedynie ze do tej pory (a to juz ponad 3 lata) nie widac BluRaya w grach - a juz napewno nie w tych, ktorych tytuly przytoczyl Marek.

Ale kazdy kij ma dwa konce. Dzieki BluRay na PS3 ja grajac w FF XIII na Xie bede musial albo zmieniac plyty albo zgrac wszytkie na HDD - posuadacz PS3 nie bedzie musial. Z drugiej strony nie oszukujmy sie BluRay w PS3 JEST WOLNY i dzieki niemu oraz dzieki polityce Sony i pewnej niekompetencji devsow tworzacych poczatkowe tytuly mamy wolne loadingi (to ze czasy loadingow na Xie i PS3 w grach sa podobne to zasluga TYLKO I WYLACZNIE nagrywania plikow po kilka razy na BLuRayu - fizyki nie oszukasz). i wynalazek tej generacji czyli instalacje ier na HDD rodem z PCtow.

Jak widac do kazdego tematu mozna podejsc w miare obiektywnie - z markiem jest ciezko. :) Jego fanbojstwo jest monstrualne. :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 17 paź 2009, 14:12 
Cytuj  
no jest fanbojem , dlatego ze pewnie czeka na WoW2 gdzie bedzie mogl zrobic warriorka i poczuc sie jak w 2004 , szkoda ze nie gralem z toba na US Mark , pozniej jak emesio i kag sie przeniesli na Eu po premierze TBC to widac bylo ze to zajebisci ludzie , jak ich poprosilem o pomoc to lecieli obaj z outlands tylko po to zebym zrobil questa w Eastern Planguelands , a "ziomble" z ktorym gralem 3 lata i raidowalem nawet palcem nie kiwneli
dlatego zaluje bo musiales miec niezly fun na tym US Shattered Hand


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 17 paź 2009, 14:50 
Cytuj  
nie wiem czy monstrualne, po prostu nie lubię przestarzałego chłamu, a raczej gustuję w nowinkach technicznych. Gdyby nie PS3 pewnie do tej pory oglądałbym filmy na DVD, a porównaj sobie głupie 10 000BC na BR a na DVD. Widoki w tym średnim i średniobudżetowym filmie zrywyją beret z głowy ale tylko na BR.
Ja Ci tylko Kabraxis chciałem przekazać, że to, że gry na X360 zajmują 7GB max, to tylko i wyłącznie wina M$ i pot devsów. Bo gdyby dać im wolną rękę i więcej miejsca te gry byłyby znacznie lepsze. W tym momencie to m.in. DVD powoduje, że X360 staje się przeżytkiem. Bo co to za konsola HD - ani filmów ani gier w 1080p :/ PS3 przynajmniej ma filmy.

Gra na Shattered Hands w gildii transcend to rzeczywiście najfajniej spędzony czas online ze wszystkich gier. Nie dalej jak przedwczoraj szukałem info o gildii i moim warku ale nic nie mogłem znaleźć. Za to znalazłem historię servera:
http://www.wowwiki.com/Server:Shattered_Hand_US
aż miło się czyta, najsławniejsze gildie alliance i my przeciwko 3 potęgom. Jest sporo sław (nicków) z którymi zetknąłem się osobiście i skrzyżowałem miecze ;) Piękne czasy i zajebiści ludzie.

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 17 paź 2009, 15:05 
Cytuj  
hehe , wszyscy rowno kurwili na Jubei z Skyfangu , nie dosc ze palek to jeszcze sploitnal Cairne . Trigg raz powiedzial chyba najlepsze podsumowanie SH na poczatku WoW " tam nie ma hordy tylko hordowska partyzantka przeciwko aliance " , mieliscie tam chyba najbardziej chore ratio Horde:Alliance , musial byc niezly fight o quest spoty :)

pewnie bys teraz chetnie odkupil swojego krowiego warka chociazby ze wzgledow sentymentalnych :)


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 17 paź 2009, 16:46 
Cytuj  
Mark, odnośnie Twojego dysku do Xa - http://www.gram.pl/news_8gPeHu,6_Aktual ... mieci.html


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 17 paź 2009, 17:03 
Cytuj  
Aldatha napisał(a):
hehe , wszyscy rowno kurwili na Jubei z Skyfangu , nie dosc ze palek to jeszcze sploitnal Cairne . Trigg raz powiedzial chyba najlepsze podsumowanie SH na poczatku WoW " tam nie ma hordy tylko hordowska partyzantka przeciwko aliance " , mieliscie tam chyba najbardziej chore ratio Horde:Alliance , musial byc niezly fight o quest spoty :)

pewnie bys teraz chetnie odkupil swojego krowiego warka chociazby ze wzgledow sentymentalnych :)


Shattered Hand... Hehe, wracaja wspomnienia... Raidowanie do 6 rano, walka z oficerami na forum Transcend o prawa lootu dla mojego feral druida (ktory to feral spec byl wtedy gimpem :>), albo marsz calej gildii spod zeppelina do Orgrimmaru po zabiciu Nefariona... Eh, to byly czasy :)

******

Posty: 4017
Dołączył(a): 26.02.2005
Offline
PostNapisane: 17 paź 2009, 17:04 
Cytuj  
mądrzycie się strasznie co do tego ile razy więcej miejsca jest na BR w stosunku do dvd

teraz moje pytanie, ile miejsca jest na płytce BR z grami obsługiwanej przez PS3?


_________________
Friends come and go, but enemies accumulate.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 17 paź 2009, 17:08 
Cytuj  
No właśnie Keii - typowa polityka Microsoftu - wydamać swoich własnych klientów na czym się da i na milion sposobów na raz. Do PS3 pasuje każdy HDD 2.5" i Sony absolutnie nie zarabia na tym.

Aldatha - już jak odchodziłem to Skyfangu prawie nie było (chyba już było po tym rozłamie). Zresztą hate na skyfang był duży po obu stronach. Jubei to taka typowa cipa, która zawsze się zasłaniała slavikami i solo nie można go było nawet spotkać, za to przynajmniej kilku innych graczy ze Skyfang było bardzo pro (pamiętam jak rouge sobie siedział w naszej wiosce questowej i killował masowo lvl~20). Death & Taxes i Drama to 2 hardcorowe gildie, z bardzo dobrymi graczami, napisałbym, że sama śmietanka mmorpg grała na tym serwerze. Hordzie też niczego nie brakowało, ale by dostać się do Molten Core w 40 osób potrzebowaliśmy czasami ze 2h. Zdażało mi się paść z ~5 razy zanim udało mi się dobiec do strefy zonowania.
Warek został w gildii - login/hasło przekazałem oficerom by mogli go wykorzystywać w razie potrzeby. W sumie przez jakiś czas miałem wyrzuty sumienia, bo warek był wart sporą kasę (kilkaset może nawet tysiąc USD), ale w sumie w 90% to była zasługa gildii, więc to im się nalażał spadek.
Sprzęt miałem zajebisty (jak nie najlepszy z warków po stronie hordy na serwerze), skilla trochę brak, kolega (z tego forum) ze znacznie gorszym sprzętem mnie jechał ;) W dobrych rękach ten toon byłby sławny ;)

Enhu - z tego co wiem PS3 jest w stanie odczytać BR 16-warstwowe. 16 x 25GB = 400GB? Ale pewnie najczęściej są to zwykłe BR jednowarstwowe czyli 25GB lub ewentualnie dwuwarstwowe 50GB. Organoleptycznie z 50GB nie ma żadnych problemów, niektóre filmy BR są nagrywane na tych płytkach i na PS3 śmigają (zdaża się, że na filmie BR jest informacja na iluwarstwowej płytce jest to wytłoczone i na pewno oglądałem bezprobloematycznie filmy z płytek 50GB).

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 17 paź 2009, 19:42 
Cytuj  
Pogralem dzisiaj 2-3 godziny w Borderlands i jestem pod bardzo duzym wrazeniem. Wszystkie watpliwosci jakie mialem w stosunku do tej gry rozplynely sie w powietrzu - jest ladnie, szybko i mega miodnie.

Gdyby nie Dragon Age wychodzace tydzien po premierze w PL kupilbym od razu w dniu premiery na PC - grajac mycha ta gra bedzie jeszcze lepsza.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1139
Dołączył(a): 6.01.2002
Offline
PostNapisane: 17 paź 2009, 20:54 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
No właśnie Keii - typowa polityka Microsoftu - wydamać swoich własnych klientów na czym się da i na milion sposobów na raz. Do PS3 pasuje każdy HDD 2.5" i Sony absolutnie nie zarabia na tym.

Aldatha - już jak odchodziłem to Skyfangu prawie nie było (chyba już było po tym rozłamie). Zresztą hate na skyfang był duży po obu stronach. Jubei to taka typowa cipa, która zawsze się zasłaniała slavikami i solo nie można go było nawet spotkać, za to przynajmniej kilku innych graczy ze Skyfang było bardzo pro (pamiętam jak rouge sobie siedział w naszej wiosce questowej i killował masowo lvl~20). Death & Taxes i Drama to 2 hardcorowe gildie, z bardzo dobrymi graczami, napisałbym, że sama śmietanka mmorpg grała na tym serwerze. Hordzie też niczego nie brakowało, ale by dostać się do Molten Core w 40 osób potrzebowaliśmy czasami ze 2h. Zdażało mi się paść z ~5 razy zanim udało mi się dobiec do strefy zonowania.
Warek został w gildii - login/hasło przekazałem oficerom by mogli go wykorzystywać w razie potrzeby. W sumie przez jakiś czas miałem wyrzuty sumienia, bo warek był wart sporą kasę (kilkaset może nawet tysiąc USD), ale w sumie w 90% to była zasługa gildii, więc to im się nalażał spadek.
Sprzęt miałem zajebisty (jak nie najlepszy z warków po stronie hordy na serwerze), skilla trochę brak, kolega (z tego forum) ze znacznie gorszym sprzętem mnie jechał ;) W dobrych rękach ten toon byłby sławny ;)

Enhu - z tego co wiem PS3 jest w stanie odczytać BR 16-warstwowe. 16 x 25GB = 400GB? Ale pewnie najczęściej są to zwykłe BR jednowarstwowe czyli 25GB lub ewentualnie dwuwarstwowe 50GB. Organoleptycznie z 50GB nie ma żadnych problemów, niektóre filmy BR są nagrywane na tych płytkach i na PS3 śmigają (zdaża się, że na filmie BR jest informacja na iluwarstwowej płytce jest to wytłoczone i na pewno oglądałem bezprobloematycznie filmy z płytek 50GB).


Mi sie udalo zasnac podczas loadowania trasy w shifcie na ps3.
Jezeli ps3 mialby wspierac 16 warstwowe plyty nad ktorymi tak sie spuszczasz od czasu do czasu to byloby to raczej niezle retro a nie nowinka techniczna.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 17 paź 2009, 21:51 
Cytuj  
Rotfl - tzn. co? Z takiego o większej pojemności będzie czytało wolniej? Bo chyba konsola nie zarząda tych 400GB danych na raz? Ciekawe problemy wymyślają użytkownicy przestarzałego sprzętu :lol:

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2939 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65 ... 147  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.