mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 21954 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 644, 645, 646, 647, 648, 649, 650 ... 1098  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 14 wrz 2014, 19:35 
 
Kupilem jakas nowa giere w early acces za 3 EUR nie patrzac co to.

Minimum http://store.steampowered.com/app/214190/?l=polish

jakis tpp shooter i chyba mozna tam crafcic armor itp. Oczywiscie wyglada klockowato.
Chyba jest tez AI, jakies duze tytany.

Nie wiem czy to fajne, moze kogos zainteresuje hehe

- Customizable Weapons
- Blueprint Crafting System
- Titan Mode
- 5v5 Competitive Gameplay
- A Player-Focused Development Team


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 14 wrz 2014, 22:39 
 
Farin napisał(a):
Jako Czysty i nie skalany niczym złym Fanboy gry Sword of the Stars 2 Wraz z niejakim Merthenem Skończyliśmy tłumaczenie na j.Polski tejże gry.

Jak to tłumaczenie ma się do steamowego Enhanced Edition?

X.


_________________
http://zaginiony.net

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 14 wrz 2014, 23:58 
 
Highlander napisał(a):
Kupilem jakas nowa giere w early acces za 3 EUR nie patrzac co to.

Minimum http://store.steampowered.com/app/214190/?l=polish


calkiem fun giera. Powiew świeżosci mimo, ze kwadraty, sporo broni armorow i stuffu.

Ktos tez chcial mix shootera i moba zrobic. Ponizej fajna recka.

"There are a lot of poor, bad reviews out there from people who didn't put very much time into the game to actually try it out, so i wanted to make this review for those who don't want to miss out on a great game for it's price now and a potentially even better game down the road.

I played this game for 7 hours yesterday 9/12/2014 after purchasing it for 5 dollars.
I have 20 years of gaming experience, playing from the OG Hexxen and Doom up to the new Unreals and Far crys and everything in between. So take some of my comments on tactics or ways to play, coming from bringing old game knowledge into a new game with old gameplay style.

TL:DR If you don't like fast paced, twitch based combat, with no bullet drop, no lead time, and point and click weapons ALA unreal, or OG CS. you'll hate this game, because it will punish you for being a bad player. if you like those things and have always been good at them, enjoy your 23/0 score (hint: BH+SSG+Grenade = gg). The game is not completely finished! but has really tight controls and movement, feels like a solid game, and has lots of potential! Support these guys, they have created a really great hybrid. Thanks alot devs :)


First off this game is SOOOO much fun! IF! you like twitch based shooters and MOBA esque gameplay smooshed together with a fun simplistic blocky style to it that keeps your attention focused on the action. <---- If that turns you off, DON'T BUY IT!

You don't need to aim ahead, there is no bullet drop, quick scoping is a thing, and if your a high speed mofo, who used to love playing insta gib on unreal, playing snipers in this game will be cake, and will net you ALOT of profit.

MAJOR DISCLAIMER: This game is JUST barely out of early access, it's basically a beta right now. Meaning, there are alot of coming soon, and not implemented yet, for different upgrades and such on weapons and armors and what not. It literally says the build is like 0.5#### right now.

that being said IMHO it is totally worth 5 dollars, hell i would pay ten (provided i have the information i have now after playing it).

Gameplay and Asethetics: The graphics are simple, yet convey quite well what's going on, with the glow of weapons giving off an idea of your opponents weapon levels, and armor being able to usually distinguish what someone is wearing, if your willing to get that close. The ability to mix and match armor sets, as well as choose your own loadouts is very satisfying, as you get to compliment your weapon build with your armor build, getting things like +20% or +15% damage. You get to earn resources and craft your gear from blue prints. The progression is very satisfying.

Titan Mode: It starts, you have enough resource to craft one piece of armor, of three that you can wear. Helmet, Chestpiece, Leggings. You have your two weapons, and a extra item, grenade or mini gun turret.
So you immiedieatly go out to find your opponents and shoot/stab them to death. Did i mention their is melee!? So much fun.
Your titans have also spawned and are marching to meet in the middle of the map, you want to go put as much damage on your opponents titan as possible as an early pressure can really hurt them if they are not paying attention. Usually though, if both teams are somewhat competent or decent, or just paying attention. Both titans die quite quickly, then it goes into creep farming phase. In this phase, you want to kill the wee little creeps for crystals (which add +1 to your titans strength) and give you resources to upgrade your armors! (+20% health? yes pelase! 15% MOAR damage?! yes please!). Keep an eye out for the GOLDEN CREEP! when it dies and drops it's ONE golden resource the team to secure this immiedieatly gets +10 strength to their titan. When the timer ends for this phase, then it's back to tians smashing eachother and your (or hopefully the enemy teams) walls and eventually base. That is the game currently.

Current Game Balance IMHO: The overall balance is solid, with only a few weapons seeming kind of meh, and everything else feeling strong to use. The two main starter weapons are easily the strongest in the game sans snipers. but that depends on your skill level. Melee is strong, but low skill entry low ceiling, easy to kite. "


_________________
.

****

Posty: 1554
Dołączył(a): 22.01.2006
Offline
PostNapisane: 15 wrz 2014, 13:25 
 
Xanth napisał(a):
Farin napisał(a):
Jako Czysty i nie skalany niczym złym Fanboy gry Sword of the Stars 2 Wraz z niejakim Merthenem Skończyliśmy tłumaczenie na j.Polski tejże gry.

Jak to tłumaczenie ma się do steamowego Enhanced Edition?

X.

Teraz w sprzedaży jest tylko wersja Enhanced Edition - wypakowujesz katalog tam gdzie ma być i przy opaleniu gry w opcjach pojawia się pl, zaznaczasz i cieszysz się grą :]


_________________
"Są dwie rzeczy bezgraniczne: wszechświat i Ludzka głupota, co do wszechświata nie jestem pewien" A. Einstein

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 15 wrz 2014, 13:45 
 
Super, to sobie kupię. Zobaczymy, czy performance gry się poprawiło, czy nadal jest tak kulawo jak kiedyś ;)

X.


_________________
http://zaginiony.net

****

Posty: 1554
Dołączył(a): 22.01.2006
Offline
PostNapisane: 15 wrz 2014, 13:52 
 
Xanth napisał(a):
Super, to sobie kupię. Zobaczymy, czy performance gry się poprawiło, czy nadal jest tak kulawo jak kiedyś ;)

X.

Wycieki pamięci nadal są :/ Szczególnie przy odpalaniu okienka dot. ekonomi.
Na allegro są kopie po 8-10 zł - więc w sumie żadna strata.
Jakby co mogę z tobą pograć :]


_________________
"Są dwie rzeczy bezgraniczne: wszechświat i Ludzka głupota, co do wszechświata nie jestem pewien" A. Einstein

*

Posty: 6153
Dołączył(a): 23.04.2008
Offline
PostNapisane: 15 wrz 2014, 15:36 
 
Parę gier wychodzi pod koniec tygodnia i będzie w co grać:

Wastelands 2 - 19
Age of Wonders III dodatek - 18
Endless Legend - 18
i Shadowrun: Dragonfall - Director's Cut - 18
Jak ktoś posiada SR Dragonfall to kluczyk do DC dostanie za friko.

Wklejam info, może komuś się przyda (szkoda, że nie dadzą 2 kluczyków na steam i goga):

Going forward, all Backers can obtain both the base game Shadowrun Returns and the Berlin expansion Shadowrun: Dragonfall from Steam or one of our DRM-free partners: GOG.com or Humble Store. Backers are eligible for free keys for both games – if you are missing or unable to locate your key please send an email to [email protected] with the name of the partner you would like to use in the subject line of the message.

Dragonfall DC dostało spore noty u recenzentów 8-9/10
https://www.youtube.com/watch?v=eyUktyFHrb4#t=28

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 15 wrz 2014, 19:16 
 
ArcheAge jutro, jutro tez Rome II Emperor's Edition (za free jak ktos ma juz Rome II). Dobry tydzien :)

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 15 wrz 2014, 22:35 
 
raggnarok napisał(a):
ArcheAge jutro, jutro tez Rome II Emperor's Edition (za free jak ktos ma juz Rome II). Dobry tydzien :)


A Rome II nie 19 też czasami? Jakby cena była gdzieś w miarę ok to bym kupił.


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 15 wrz 2014, 23:04 
 
Nope, 16-go.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2382
Dołączył(a): 2.12.2001
Offline
PostNapisane: 16 wrz 2014, 05:03 
 
Jeszcze jest Train Simulator 2015 w piątek ;). Za free dla tych co mają poprzednie wersje ;).


_________________
Obrazek

*
Avatar użytkownika

Posty: 6496
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 16 wrz 2014, 07:18 
 
Cytuj:
Wastelands 2 - 19
Age of Wonders III dodatek - 18
Endless Legend - 18


O, to, to, to, to! :)


_________________
Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 16 wrz 2014, 10:28 
 
Endles Legend zapowiada się fajnie ale pytanie jak z "technikaliami" i grywalnością? Widzę, że są jakieś video z testów więc sobie oblookam. Jednak Rome II kusi bardziej - ponoć mnóstwo rzeczy zostało fixniętych i teraz da się spokojnie grać - jednak klimat jest i był nawet mimo tych baboli.


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 16 wrz 2014, 10:29 
 
Jaracie się Rome II a wcześniej slyszalem same negatywy o tej grze a także to, ze nic nie jest w stanie tego naprawić.

Wiec jak to jest?


_________________
.

*

Posty: 6153
Dołączył(a): 23.04.2008
Offline
PostNapisane: 16 wrz 2014, 11:02 
 
Highlander napisał(a):
Jaracie się Rome II a wcześniej slyszalem same negatywy o tej grze a także to, ze nic nie jest w stanie tego naprawić.

Wiec jak to jest?



Na maxa skopane Rome II był na starcie i może pierwsze miesiące. Ja grałem jakiś miesiąc temu, bez modów i dało się grać (choć AI w paru miejscach kulało. Jeden raz barbarzyńcy mi poważnie zagrozili, podczas wojny z Kartaginą i Atenami. Grecy się z jakiegoś powodu zlitowali i zaproponowali pokój, gdyby nie to bym się nie wybronił).
Z dzisiejszym updejtem i modami t o może być prawie jak Rome I. Według mnie Rome II to spokojnie gra na 7/10 nawet z kulejącym AI (klimat jest). Jeśli poprawili znacznie AI, drzewka technologii i dyplomacja będzie sensowniejsza to będzie moc. Łyżką dziegdziu jest spora liczba dlc (a większość z nich jest ok). Trza czekać na jesienno/zimowe przeceny :( na dlc.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 16 wrz 2014, 11:04 
 
w Rome II są mody?

jest milion DLC?


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 16 wrz 2014, 12:12 
 
warhameron napisał(a):
Highlander napisał(a):
Jaracie się Rome II a wcześniej slyszalem same negatywy o tej grze a także to, ze nic nie jest w stanie tego naprawić.

Wiec jak to jest?



Na maxa skopane Rome II był na starcie i może pierwsze miesiące. Ja grałem jakiś miesiąc temu, bez modów i dało się grać (choć AI w paru miejscach kulało. Jeden raz barbarzyńcy mi poważnie zagrozili, podczas wojny z Kartaginą i Atenami. Grecy się z jakiegoś powodu zlitowali i zaproponowali pokój, gdyby nie to bym się nie wybronił).
Z dzisiejszym updejtem i modami t o może być prawie jak Rome I. Według mnie Rome II to spokojnie gra na 7/10 nawet z kulejącym AI (klimat jest). Jeśli poprawili znacznie AI, drzewka technologii i dyplomacja będzie sensowniejsza to będzie moc. Łyżką dziegdziu jest spora liczba dlc (a większość z nich jest ok). Trza czekać na jesienno/zimowe przeceny :( na dlc.


jak chcesz wyzwania to graj barbami , sa niesamowicie slabi i spierdalaja natychmiast

rzymskie triari trzymalo na klacie chyba 2-3 stacki oddzialow i prawie byli wycinani do nogi zanim zlamalo im sie morale

w rome 2 fajne jest to ze trzeba sie tez mocno skupic na ekonomi i dostawach jedzenia , w medieval 2 kasa nie byla problemem zazwyczaj a tu musisz planowac czy stac cie na dodatkowa armie i czy masz mozliwosc jej powolania <sa limity>


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

*
Avatar użytkownika

Posty: 5159
Dołączył(a): 10.02.2009
Offline
PostNapisane: 16 wrz 2014, 12:33 
 
warhameron napisał(a):
Na maxa skopane Rome II był na starcie i może pierwsze miesiące. Ja grałem jakiś miesiąc temu, bez modów i dało się grać (choć AI w paru miejscach kulało. Jeden raz barbarzyńcy mi poważnie zagrozili, podczas wojny z Kartaginą i Atenami. Grecy się z jakiegoś powodu zlitowali i zaproponowali pokój, gdyby nie to bym się nie wybronił).

Naprawili zjebane UI (jak migający co parę sekund znaczek na ikonach jednostek) albo units collision?
Cytuj:
jak chcesz wyzwania to graj barbami , sa niesamowicie slabi i spierdalaja natychmiast

Cytuj:
rzymskie triari trzymalo na klacie chyba 2-3 stacki oddzialow i prawie byli wycinani do nogi zanim zlamalo im sie morale

Właśnie takie rzeczy mnie wkurwiają w tej serii od Rome 1. Celtowie jako jaskiniowcy z chujowym morale, rzymianie jako armia supermanów. Egipt używa falangi macedońskiej, czy dalej ma jednostki rodem z Mumii i Księcia Egiptu?

*

Posty: 6153
Dołączył(a): 23.04.2008
Offline
PostNapisane: 16 wrz 2014, 12:49 
 
Aldatha napisał(a):

w rome 2 fajne jest to ze trzeba sie tez mocno skupic na ekonomi i dostawach jedzenia , w medieval 2 kasa nie byla problemem zazwyczaj a tu musisz planowac czy stac cie na dodatkowa armie i czy masz mozliwosc jej powolania <sa limity>



True. W sumie najtrudniejszą sprawą w Rome II jest posiadanie silnej gospodarki zapewniającej żywność, zadowolenie społeczeństwa i kasy. O ile na początku rozgrywki nie ma problemów to czym większe imperium tym trudniej, aż do pewnego momentu-> pozyskanie większości technologii, wtedy nie trzeba się juz tym aspektem przejmować, bo wszystkiego mamy aż za dużo. Ale jak to fixną i zbalansują (a niby to zrobili) to trzeba będzie grać bardzo rozważnie.



@Highlander

dlc jest 8 z czego niezbędny dla mnie jest blood & gore, ale reszta jest fajna i wzbogaca grę. Na wyprzedażach dało ostatnio dało się je kupić za 50-60 zł (wszystkie). Dziś dojdzie 9 dlc za free dla posiadaczy gry, dla reszty(tych, którzy dopiero kupią) będzie to płatne dlc (Imperator Augustus).


Są mody do Rome II, ale brak dużego porządnego moda na miarę tych do rome 1 czy medka 2.


@Junkier

kolizje jednostek miałem raz jak pamiętam zablokowała mi się machina w bramie a na niej cały atak na miasto i nie szło tego odblokować-> i bitwa od nowa.

Nic mi nie migało, ale może to przez moda? (poprawiał karty jednostek i zjebane portrety dowódców itp)


Celtów na bank poprawili bo zrobili mi z połowy imperium " jesień średniowiecza ". Gdyby nie skopana dyplomacja (za uja nie wiem czemu grecy zaproponowali pokój skoro odnosili zwycięstwa na morzu i zdobyli 1 prowincję) to bym wtopił. I to co jest skopane od początku i do tej pory to AI walk z automatu (mając silniejszą armię się wtapia)-> grając samemu starty minimalne, oddając kontrolę AI-> opad rąk.


Jednostek egipskich i afryki za bardzo nie widziałem, nie pchałem się w tamte rejony świata jeszcze.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 16 wrz 2014, 13:06 
 
Jeszcze trochę i powiecie Rome II > Rome I

to niby zawiera wszystkie DLC?
http://allegro.pl/total-war-rome-ii-edy ... 03696.html


_________________
.


Ostatnio edytowano 16 wrz 2014, 13:10 przez Highlander, łącznie edytowano 1 raz
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 21954 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 644, 645, 646, 647, 648, 649, 650 ... 1098  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.