mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1536 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 77  Następna strona
Autor Wiadomość
**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 5 lis 2009, 17:31 
Cytuj  
highlander - to jest oficjalne tlumaczenie? niektore teksty maja "jakosc" kiepskich napisow do seriali.


_________________
rufen.@steam
rufenn@psn
rufen@wot

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 5 lis 2009, 17:33 
Cytuj  
Wyglad postaci i armorow jest bardzo fajny, wrecz zajebisty chwilami. Efekty spelli tez. Walka wyglada przecudnie - animacja jest bardzo dobra.
Indoor jest tez swietnie, klimatycznie i mrocznie.

Jedyne co mnie wkurza to slaba grafa na zewnatrz - trawa, drzewa, itp... bo juz budynki wygladaja fajnie.

Ogolnie bioware nie ma sie czego wstydzic - grafa jest swietna...a co najwazniejsze klimatyczna.

Zaboleq: W Dzienniku jest zakladka "Spells Combinations" ale nie bawilem sie tym za bardzo ani tez nie czytalem.


Ostatnio edytowano 5 lis 2009, 17:35 przez Kabraxis, łącznie edytowano 2 razy
**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 5 lis 2009, 17:34 
Cytuj  
BTW jak czary sie w combosy lacza:P?Chyba, ze cos przeoczylem?


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 5 lis 2009, 17:38 
Cytuj  
nie mam pojecia czy to z oficjalnej wersji. Mysle, ze wyciagniete z oficjalnej wersji. A Ty tak po starcie juz poznajesz, ze fail? ;)

w Media markt juz ponoc jest.


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 5 lis 2009, 17:40 
Cytuj  
Cytuj:
To jest WIELKI PLUS tej gry - nie ma pierdyliarda czarow (z czego 3/4 do dupy jak w AD&D ale za to z fajnymi nazwami jak "Zajebista Eteryczna Sfera Ciszy Pierdoslawa Wielkiego") Sa 64 spelle ale sa przydatne i lacza sie w combosy. tez uzywam magiem wszytkiego co mam - pomaga i to bardzo.

Juz nie przesadzaj. w DA zaleznie od poziomu trudnosci tez nie uzywasz wszystkich czarow na easy/normal jebiesz AoE (Inferno + Death Cloud + Virt cos tam corpose w kazdym razie trupy wybuchaja), po takim combo zazwyczaj nie ma co zbierac.
Na wyzszych poziomach z pelnym FF mag nadaje sie tylko do leczenia/buffowania/CC bo spell na pojedycznce cele sa gowno warte.
I z zalzem stwierdzam, ze w D&D moze i byly setki czarow (tak setki), to sporo czesc z nich byla uzyteczna np. buffy/CC (CC trzeba bylo uzywac z glowa bo nie kazdy CC byly skuteczny na kazdego moba/klase), buffy dla siebie i druzyny, do tego np. One-Hit-Killery (instant kill pojedycnczego celu, wiec nawet bufujacy mag mial szanse cos zarznac i nie byl taki bezbronny).
DA pod tym wzgledem wcale nie jest taki rozbudowane jakby sie to moglo wydawac.
Na mnie ten system nie robi wrazenia. Napewno jest lepszy od tych mierznych implemetacji DnD w stylu NWN1/2 czy tam BG, ale juz do DDO to nawet piet nie moze polizac.


Cytuj:
BTW jak czary sie w combosy lacza:P?Chyba, ze cos przeoczylem?

Blizzard moze zgascic ogien Sleep + Horror zadaje obrazena. Wiecej nie wiem, bo w hintach nie ma napisane co z czym polaczyc. Pozatym od 14h gry nie widzialem potrzeby zeby z tym w ogole kobinowac.

Cytuj:
Wyglad postaci i armorow jest bardzo fajny, wrecz zajebisty chwilami. Efekty spelli tez. Walka wyglada przecudnie - animacja jest bardzo dobra.

IMO postacie za szybko biegaja. Mam takie nieznosne uczycie ze gram sprinterem, irytuje. No i o wygladzie magow juz pisalem. To jest jakas kpina, zero klimatu wygladaja jak jacys lunatycy z zakonu dla zgnilych marchewek.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

******
Avatar użytkownika

Posty: 3185
Dołączył(a): 13.12.2004
Offline
PostNapisane: 5 lis 2009, 17:43 
Cytuj  
Ktos wczesniej na tym forum sie wypowiadal o dostawie do saturna, a 'zapasowe' obrazy plyt, ktore pojawily sie 2 dni temu, maja dokladnie ten sam defekt.

Cenega sie popisala :)


_________________
Nestor#1522

*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 5 lis 2009, 18:11 
Cytuj  
Poprosiłem znajomego, który miał być dziś w empiku, żeby zapytał jak wygląda sprawa z premierą. Powiedziano mu, że nie znają żadnych terminów, a obecną, wadliwą wersję wycofali.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 5 lis 2009, 23:13 
Cytuj  
Da się jakoś zrespecować talenty ?

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 5 lis 2009, 23:45 
Cytuj  
Na gram.pl zmienili u mnie info. Gra zostala dzisiaj wyslana. Ktos chce kupic redeem code do Stone Prisoner? :wink:

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 6 lis 2009, 00:21 
Cytuj  
dopiero dzis zauwazylem,ze DA obsluguje G15 bez zadnych dodatkowych konfiguracji :)


_________________
rufen.@steam
rufenn@psn
rufen@wot

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 6 lis 2009, 00:35 
Cytuj  
Dana napisał(a):
Da się jakoś zrespecować talenty ?

niet.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 6 lis 2009, 00:46 
Cytuj  
Iniside - nie chce mi sie komentowac calego twojego posta ale prosze cie o jedno. Wypowidasz sie tak autorytarnie na temat wiekszosci gier ze chcialbym abys napisal swoja - napewno bylaby lepsza od tego niezbalansowanego i nieprzemyslanego crapu. Czekam.

Krytyka jest ok ale konstuktywna. Ta gra JEST zajebista i dla mnie jest najlepszym RPGiem od czasow Baldur's Gate. Koniec. Moge napisac dlaczego. Ty natomiast napisz dlaczego nie bo dopierdalasz sie do takich rzeczy ze normalnie /facepalm. OMG OMG magowie maja chujowe szaty a Corpse Explosion jest overpower (pomine juz ze ja nawet tej sciezki czarow nie przegladnalem bo poszelm w buffy i frost) - O KURWA gra jest broken i o chuj rozbic!!!! Tak wyglada twoj placz - i powtarza sie to w wiekszosci topicow. "Mendolenie" to przy tobie zero. :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 6 lis 2009, 00:54 
Cytuj  
No nic, rzeczywiście jakieś obsuwy są z tą PL wersją. Chyba się zdecyduje jutro na EA Store. Mam rozumieć, że nie muszę się obawiać jakiś przykrych niespodzianek z downloadem?

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 6 lis 2009, 00:58 
Cytuj  
No wlasnie wersja z ea store jest chyba zjebana. Nie da rady zainstalowac, bo przed koncem instaler zglasza blad i konczy. Brawa dla EA. Moze pliki sie zle sciagnely, nie wiem. Wypieprze pliki i sciagne w nocy ponownie.


_________________
Χ Ξ Σ

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 6 lis 2009, 00:59 
Cytuj  
aaa... i jeszce do ludzi ktorzy kochaja DLC i sposob w jaki gry sa kastrowane z contentu aby potem sprzedac go frajerom za 10 EURO - Warden's Keep to ok 1h gameplayu - leccie i kupujcie. Tylko jak potem zobacze choc jeden post z whine na temat rynku gier AD 2010 i jego totalnej komercjalizacji to lby pourywam. :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 6 lis 2009, 01:03 
Cytuj  
Kabraxis napisał(a):
Iniside - nie chce mi sie komentowac calego twojego posta ale prosze cie o jedno. Wypowidasz sie tak autorytarnie na temat wiekszosci gier ze chcialbym abys napisal swoja - napewno bylaby lepsza od tego niezbalansowanego i nieprzemyslanego crapu. Czekam.

Krytyka jest ok ale konstuktywna. Ta gra JEST zajebista i dla mnie jest najlepszym RPGiem od czasow Baldur's Gate. Koniec. Moge napisac dlaczego. Ty natomiast napisz dlaczego nie bo dopierdalasz sie do takich rzeczy ze normalnie /facepalm. OMG OMG magowie maja chujowe szaty a Corpse Explosion jest overpower (pomine juz ze ja nawet tej sciezki czarow nie przegladnalem bo poszelm w buffy i frost) - O KURWA gra jest broken i o chuj rozbic!!!! Tak wyglada twoj placz - i powtarza sie to w wiekszosci topicow. "Mendolenie" to przy tobie zero. :)

Uhm ?
Ty napisales ze w grze jest duzo czarow i wszystkich sie uzywa w przciwienstwie do dnd. Ja ci napisalem ze nie msz racji -;-.

A co do chujowych szat magow ? A co moze fajne sa ? ;o.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 6 lis 2009, 01:18 
Cytuj  
iniside napisał(a):
Ty napisales ze w grze jest duzo czarow i wszystkich sie uzywa w przciwienstwie do dnd. Ja ci napisalem ze nie msz racji -;-.

A co do chujowych szat magow ? A co moze fajne sa ? ;o.


Kurwa... w tym momencie mam ok. 10 czarow magiem i kazdy sie przydaje w roznych sytuacjach. Mam CC, zamrozenie, czary Direct Damage, buffy i debuffy. I UZYWAM WSZYTKICH. Kosztuja malo many - moge puscic ich duzo i w krotkim czasie. Podoba mi sie idea maga jako "spell cannon" gdzie w ciagu 10 sekund moge puscic zamrozenie, horror, weakness, lightning i hex'a na 5 roznych targetow - to jest fajne - efektowne - czuc ze to jest magia. Baldurs Gate 2 moge przejsc uzywajac tylko Magic Missile, ewentualnie Fireballa bo jebie dobre AOE. - to jest ta roznica.

Nie chodzi o znalezienie zajebistego overpower comba, bo w kazdej grze znajdziesz jak zaczniesz szukac - nawet w saperze :) - chodzi o to ze mag jest przydatny dla druzyny nawet bez Corpse Explosion (powtorze - ja nie czytalem nawet opisu tego czaru a gra mi sie magiem swietnie).

Z kolei szaty dla magow to przypierdalanie sie "dla sztuki" - rozumiem ze wiekszosc czasu w grze spedza sie ogladajac wlasna postac ale to nie jest Diablo zebym sie itemkami podniecal jak dziecko. Dla mnie w takich grach najwazniejsza jest fabula a ta w DA moze nie jest az tak epicka jak w BG ale WCIAGA - i jest fajna.... po prostu fajna. Chwilami (tak jak to napisal Aldatha) czuje sie jakbym czytal dobra ksiazke fantasy albo ogladal Wladce Pierscieni. To jest wazne - a nie ilosc szat dla magow. Potem sie dziwic ze gra zaslugujaca na 9tke spokojnie (zwlaszcza ze w kategorii "hardcore RPG" nie ma konkurencji ATM - bo chyba nie NWN2 lol?) dostaje w CDA 7/10. Jak koles ktory recenzowal patrzy na pierdoly zamiast na to co jest wazne. A wazna jest FABULA, KLIMAT i REPLAYABILITY i wg mnie DA ma to wszytko min. na 9/10.

****

Posty: 1391
Dołączył(a): 23.02.2006
Offline
PostNapisane: 6 lis 2009, 03:22 
Cytuj  
Can't disagree. Aczkolwiek dalej nie wiem jak spokojnie rozjebac revenantow albo smoki ; d

*****

Posty: 2872
Dołączył(a): 18.05.2004
Offline
PostNapisane: 6 lis 2009, 05:28 
Cytuj  
Kabraxis napisał(a):
Baldurs Gate 2 moge przejsc uzywajac tylko Magic Missile, ewentualnie Fireballa bo jebie dobre AOE. - to jest ta roznica.


Wiesz Baldura można przejść nawet w niepełnym party bez maga, czy to oznacza że magowie są bezużyteczni? To że ty nie potrafiłeś korzystać z dużej ilości czarów to już twój problem, prawda jest taka że większość czarów w BG (od lvlu 3+) się do czegoś przydawała (szczególnie na wyższym poziomie trudności). Owszem niektóre czary były mocno sytuacyjne, ale właśnie ta uniwersalność i konieczność planowania z wyprzedzeniem jakie czary przygotować z bardzo bogatego arsenału dodawała tego smaczku grze magiem/casterem w BG i ogólnie w d&d.

Duży wybór z naciskiem na sytuacyjność > mały wybór.

Kabraxis napisał(a):
Z kolei szaty dla magow to przypierdalanie sie "dla sztuki"


Wyobraź sobie że jesteś gościem który pierdzi fireballami, z oczu walą mu lasery, a kiedy coś mówi to przeciwnikom nogi przymarzają do gleby. Teraz się zastanów czy chodziłbyś w worku na ziemniaki czy może dbałbyś aby twoja szata już na wstępie wzbudzała w przeciwnikach respekt a u sojuszników wywoływała podziw?

Tyle w tej kwestii

Nie pije bezpośrednio do DA, ale bagatelizowanie wad, nawet tych minimalnych niczemu nie służy ;) Gra zbiera świetne opinie i ewidentnie jest to bardzo dobry crpg, jednak zawsze może być lepiej :)

Tak na marginesie: Dla mnie osobiście taka nachalna reklama dlc w grze crpg to straszny fail. To tak jakby podczas czytania książki na 10 stronach brakowało tekstu i małym drukiem na dole każdej było napisane: "Chcesz się dowiedzieć co tu się działo? Kup dodatkowy rozdział, teraz tylko 7.99" Naprawdę się zastanawiam nad odłożeniem zakupu przez to bo to niepoważne traktowanie gracza IMHO

**
Avatar użytkownika

Posty: 383
Dołączył(a): 9.09.2003
Offline
PostNapisane: 6 lis 2009, 07:16 
Cytuj  
Goatus napisał(a):
Tak na marginesie: Dla mnie osobiście taka nachalna reklama dlc w grze crpg to straszny fail. To tak jakby podczas czytania książki na 10 stronach brakowało tekstu i małym drukiem na dole każdej było napisane: "Chcesz się dowiedzieć co tu się działo? Kup dodatkowy rozdział, teraz tylko 7.99" Naprawdę się zastanawiam nad odłożeniem zakupu przez to bo to niepoważne traktowanie gracza IMHO


Dokładnie. M.in. z tego powodu anulowaliśmy zamówienie na DA, sposób w jaki BIOWARE chce zarabiać na klientach jest dla nas nie do zaakceptowania. Gra może być sama w sobie świetna ale trudno, takie praktyki trzeba potępiać. Nie dość, że życzą sobie sporo za podstawkę gry to próbują zdzierać "mikro"-opłatami za DLC. Jak to wszystko pozbierać do kupy to robi się już spora suma. Oczywiście, nikt nie każe nam korzystać z dodatków, expansion pack'ów itp ale pozostaje wtedy wrażenie, że to co kupiliśmy to zubożona wersja (która i tak kosztowała więcej niż inne gry). Takie zachowanie producenta budzi niesmak i tyle.


_________________
Souvent femme varie, bien fol est qui s'y fie...

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1536 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 77  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.