mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2939 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81 ... 147  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 9 sty 2010, 23:28 
Cytuj  
nakradlismy windowsy to mamy :wink:


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

**

Posty: 216
Dołączył(a): 17.12.2009
Offline
PostNapisane: 9 sty 2010, 23:45 
Cytuj  
To chyba bardziej chodzi o to, że jeśli sprzeda się określona ilość konsol wtedy ms supportuje dane państwo.


_________________
eve@Martilius 20.01.2010

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 10 sty 2010, 00:22 
Cytuj  
sony jakos nie ma tego problemu.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 23 sty 2010, 18:14 
Cytuj  
z siedziby microsoftu wyciekła Tajna narada Microsoft Polska w sprawie kontrakcja.pl

http://www.youtube.com/watch?v=57BtGUz2ro0

*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 26 sty 2010, 14:56 
Cytuj  
http://polygamia.pl/Polygamia/1,94534,7 ... roku_.html


_________________
Obrazek

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 26 sty 2010, 15:03 
Cytuj  
@up jak co roku ?


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 26 sty 2010, 15:17 
Cytuj  
Dokładnie tak samo zareagował mój znajomy, któremu to wkleiłem.
No ale kiedyś chyba tę usługę udostępnią, prawda? W końcu jakby na to nie patrzeć, to dla Ms przyszłość, jeśli chodzi o cyfrową dystrybucję.


_________________
Obrazek

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 26 sty 2010, 18:40 
Cytuj  
ja w ogóle nie rozumiem dlaczego oni mają takie problemy z wprowadzeniem live w PL..

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 27 sty 2010, 00:31 
Cytuj  
im wieksza firma tym bardziej komplikuja wszystko, w takim microsofcie proces wyprozniania jest zapewne tak skomplikowane ze musza doszkalac pracownikow.

swoja droga serio to zalosne ze taka firma jak ms daje tak bardzo dupy, i ten text o prawach autorskich.. jakby to mialomiec cokolwiek wspolnego z uruchomieniem uslugi...

zreszta dostali pewnie kase na kampanie przeciw piraceniu i stwierdzili ze skoro gry na xboxa sa drogie to ona im sie przyda najbardziej, wkoncu kazy sklep dolacza ich system do komputera, wiec z okienkami niemaja takich problemow. Poszla spora akcja a tutaj nagle niespodziewane oburzenie ze niema live, kolesie z ms niewiedzac co zrobic kreca, pieprza a na koniec powtorzyli text sprzed roku i ciesza sie ze im sie udalo... Pewnie beda se leciec w uja tak do conajmniej premiery nastepnej konsoli.

dobra ide spac bo strzelam literowkami.

btw dzis nie miala byc premiera w mafii ? bo mi kalendarzowa przypominajka sie wlaczyla.


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 27 sty 2010, 19:55 
Cytuj  
ta kampania to reklama Ashton. Widziałeś w tajnej naradzie - kampania jest tylko po to by każdy się dowiedział, że gry na X360 można mieć za darmo - ma to boostnąć tragiczną ostatnimi czasy sprzedaż... ;)

:roll:

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 27 sty 2010, 22:25 
Cytuj  
PC - najlatwiej piracic, najlatwiejszy dostep do piratow, najwiecej piratow. Najtansze gry

X360 - najwieksze piractwo z konsol, mimo wszystko mocno zwalczane, i gnojone przez ms. Znacznie drozsze gry niz na pc.

PS3 - Brak piratow, najdrozsze gry.


zadziwia mnie ilu idiotow wierzy w to ze jak zmneijszy sie piractwo to beda tansze gry :D


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 27 sty 2010, 22:35 
Cytuj  
wystarczy obnizyc ceny gier. ale po co. lepiej sprzedawac za setki zlotych a potem narzekac, ze piractwo.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 27 sty 2010, 23:12 
Cytuj  
Nie ma piractwa - ludzie placa za swoja rozrywke, tak jak byc powinno. Ceny gier PC imo sa niskie. Dla konsol w normie. Za drogie dla kogos? Nie kupuj i nie placz ze Cie nie stac bo wszystkich to wali.


_________________
Χ Ξ Σ

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 28 sty 2010, 01:06 
Cytuj  
Podzielam zdanie Tora. Nikt nie wierzy w to, że gdyby nie było piractwa to gry byłyby tańsze. Ale co to jest wydać 120zł na grę?
Ja jako, że granie bywa moim źródłem dochodu w firmie (recenzje na farmy linków) - płacę za grę: 219zł - 10% (zniżka w empiku) - 22% - 18%.

Jak ktoś bez firmy to kupi na allegro za 129zł. Przecież to 2-3h pracy. Jak ktoś wiecznie bezrobotny to zamiast grać niech się kształci i roboty szuka. Gry to dobra luksusowe, a nie potrzeby podstawowe.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

****
Avatar użytkownika

Posty: 1803
Dołączył(a): 30.05.2008
Offline
PostNapisane: 28 sty 2010, 01:50 
Cytuj  
tczewiak napisał(a):
Podzielam zdanie Tora. Nikt nie wierzy w to, że gdyby nie było piractwa to gry byłyby tańsze.


Oboje macie rację. Mnie w tym wszystkim wkurwia fakt, że graczy traktuje się jak jakąś niedorozwiniętą klientele, której można wcisnąc najbzdurnieszy kit, a on i tak to łyknie jak młody pelikan.


_________________
- Do you have a flag …?
- No flag, No Country, You can't have one! Those are the rules...

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 28 sty 2010, 08:59 
Cytuj  
nie pierdol blenda bo widze, ze cie znowu ponosi. dla mnie wybor jest prosty - jesli mam wydac na gre 200zl, ktora przy moim podejsciu moze mi sie znudzic po godzinie, to wole wydac 6zl i ja sobie wypalic.
jak wiedzmin edycja 4 plytowa kosztowal 80 - to wolalem kupic.
to samo z wieloma innymi grami.
kwestia czy kogos stac czy nie, nie ma z tym nic wspolnego.

tczewiak - nikt nie wierzy tzn. jak zwykle ty i tor. zalozcie sobie moze jakis klub czy cos. nikt nie mowi, ze jak spadna ceny to zniknie piractwo.
ale przez dostosowanie cen do rynku, jakosci oferowanego produktu mozna osiagnac o wiele wiecej niz przez idiotyczna kampanie w telewizji.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 28 sty 2010, 09:13 
Cytuj  
mhm. a ktore sa fajne? a ktore nie? ktore starczaja na dluzej niz jeden wieczor?
cofasz sie w rozwoju? bo juz w miare ok bylo z toba.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 28 sty 2010, 09:26 
Cytuj  
ciebie winie tylko za glupie komentarze.
jak juz sciagne pirata i pogram, to nie widze, zadnego powodu, dla ktorego mialbym kupic gre zeby ja postawic na polce.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 28 sty 2010, 10:52 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
nie pierdol blenda bo widze, ze cie znowu ponosi. dla mnie wybor jest prosty - jesli mam wydac na gre 200zl, ktora przy moim podejsciu moze mi sie znudzic po godzinie, to wole wydac 6zl i ja sobie wypalic.

Zupelnie nie trafiony argument. Nawet jesli przyjmiemy, ze sciaganie i nie udostepnianie w Polsce jest legit, to i tak okradasz kogos z jego pracy. Idac do kina czy kupujac ksiazke nie masz gwarancji, ze spodoba Ci sie to za co placisz. Kupujesz kota w worku i tak to dziala, bo tak producent/tworca tak sobie zyczy. Wiec narazie to ja kupujac gre, plyte z muzyka czy idac do kina zapewniam jakiemus typowi rozrywke, ktora ukradl z netu. Jakby kazdy jechal na piratach to wszyscy by przestali je produkowac. Ty chociaz na PS3 kupujesz. Chetnie bym widzial model biznesowy, w ktorym dostep do rozrywki czy kultury jest free, a potem placisz wedlug uznania i tego jak Ci sie podobalo. Pytanie, czy to by sie oplacalo.


_________________
Χ Ξ Σ

****
Avatar użytkownika

Posty: 1803
Dołączył(a): 30.05.2008
Offline
PostNapisane: 28 sty 2010, 11:08 
Cytuj  
Tor-Bled-Nam napisał(a):
Chetnie bym widzial model biznesowy, w ktorym dostep do rozrywki czy kultury jest free, a potem placisz wedlug uznania i tego jak Ci sie podobalo. Pytanie, czy to by sie oplacalo.


Radiohead udostępniło swoją płytę w sieci za "co łaska". I okazało się, że średnia wpłata wynosiła 8 dolarów, czyli mniej więcej tyle samo co cena sklepowa.
Prawda jest taka, że dobry produkt obroni się sam.


_________________
- Do you have a flag …?
- No flag, No Country, You can't have one! Those are the rules...

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2939 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81 ... 147  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.