mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 183 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 6, 7, 8, 9, 10  Następna strona
Autor Wiadomość
**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 19 wrz 2011, 11:48 
Cytuj  
Senex napisał(a):
To nie wiem czemu narzeka na niszczenie się broni. Biegnie trzech, trzy kopnięcia, trzy stompy i idziemy dalej. Zero zużycia broni.


Nie wiem na jakim poziomie trudności grasz i kim grasz. Ja grałem murzynem, grę skończyłem z 35 lvl mając kilka ładnych obuchów w plecaku. Jeśli grasz na najwyższym poziomie trudności to wiedz, ze jak Cie dopadnie jakiś zoombie z 29 lvl to z reguły 3 jego trafienia i leżysz. Rzadko natrafiałem na 3 zombie, z reguły było ich więcej. Technika kopania i stompów jest ok, ale jest nudna, malo efektowna i nie zawsze efektywna. Ciekawe czy bosów też kopniakami rozwalasz;p?


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

*
Avatar użytkownika

Posty: 5072
Dołączył(a): 22.07.2007
Offline
PostNapisane: 19 wrz 2011, 12:13 
Cytuj  
Taaa, glanowanie bylo fajne przez pierwsze 30min gry. POtem sie juz staję nudne. Ostatnio z nudow zaczelem ich z piesci okladac, ale wtedy tez mi oddaja ;f

****
Avatar użytkownika

Posty: 1803
Dołączył(a): 30.05.2008
Offline
PostNapisane: 19 wrz 2011, 12:23 
Cytuj  
Nie zmieniałem poziomu trudności więc gram na normalu. Jako, że jest skalowanie leveli to od pewnego momentu, jeżeli mogę, to omijam biegiem większe grupki. Twardszych zombie załatwiam albo mołotovem albo deobomb, lpg. Jeżeli przeżyją eksplozję/ogień dokańczam ich dwoma, trzema hitami. W ostateczności używam rage'a.
Poza tym jak grasz na najwyższym poziomie trudności to nie narzekaj, że gra jest trudna.


_________________
- Do you have a flag …?
- No flag, No Country, You can't have one! Those are the rules...

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 19 wrz 2011, 12:24 
Cytuj  
Jest trudna bo bron szybko się niszczy :E a naprawa jest w uj droga. Lootowałem wszystko, były nawet za to jakieś echieve z tego co pamiętam..


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

*
Avatar użytkownika

Posty: 5596
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 19 wrz 2011, 12:41 
Cytuj  
Przeleć sobie parę razy na respawnie koło hotelu i bedziesz miec kasę.


_________________
Mam leniwe szare komórki.

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 19 wrz 2011, 12:47 
Cytuj  
Nie no chyba dobrze ,że na najtrudniejszym poziomie trudności jest bardzo trudna? 0_o

Jak za trudno to zmniejsz sobie.

Dużo gorsza jest sytuacja jak gra na najtrudniejszym poziomie dalej jest prosta jak barszcz.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 19 wrz 2011, 14:10 
Cytuj  
Pogralem troche i jak dla mnie pomysl nie wypalil. Zbyt powtarzalna ta gra jest. Sloneczna wyspa plus zombie jest zupelnie bez klimatu.


_________________
Χ Ξ Σ

****
Avatar użytkownika

Posty: 1803
Dołączył(a): 30.05.2008
Offline
PostNapisane: 19 wrz 2011, 14:17 
Cytuj  
Potem łazisz po hotelu/kanałach, dochodzisz do miasta i klimat jest naprawdę syty. Trzeba unikać większych grupek, starać się nie wdawać w walkę z thugie/ramerem jeżeli masz zwyczajnych walkerów pałętających się w pobliżu.


_________________
- Do you have a flag …?
- No flag, No Country, You can't have one! Those are the rules...

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 19 wrz 2011, 14:28 
Cytuj  
No ja bym wolał więcej "kurortu". Bo w ilu grach walczyliśmy z zombi w terenie zabudowanym ? Aha, we wszystkich.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1803
Dołączył(a): 30.05.2008
Offline
PostNapisane: 19 wrz 2011, 14:34 
Cytuj  
Niby masz rację, ale na terenie kurortu ja nie czuję takiego zaszczucia jak w mieście. Z jednej strony jest fajny kontrast sielanka vs zombie ale z drugiej strony ciężko się wystraszyć.


_________________
- Do you have a flag …?
- No flag, No Country, You can't have one! Those are the rules...

*

Posty: 125
Dołączył(a): 5.02.2011
Offline
PostNapisane: 19 wrz 2011, 15:01 
Cytuj  
DI to nie horror wiec z zalozenia nie ma straszyc tylko dawac fun z przelewania hektolitrow krwi, setek dekapitacji i amputacji, wzbudzac niezdrowe zadowolenie na dzwiek gruchotanych kosci i miazdzonych czaszek.

mimo pierdyliarda mniejszych i kilku wiekszych bugow, zacofania technologicznego, to naprawde bardzo dobry zombie slasher, a umieszczenie akcji na tropikalnej, sielskiej wyspie to strzal w 10.

Mam nadzieje ze ekipa odpowiedzialna za popelnienie DI, wykorzysta spory dochod ze sprzedazy, na dalsze rozwijanie gry (byc moze sequel), a nie na wakacje na bora bora :D choc zgarneli tyle, ze pewnie i na to i na to starczy, oby zapalu do pracy nie zabraklo.

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 19 wrz 2011, 15:57 
Cytuj  
No gra ma zajebista sprzedaz. Ostatni tydzien na stemie:

1 ) Dead Island;

2 ) Red Orchestra 2: Heroes of Stalingrad;

3 ) Warhammer 40,000: Space Marine;

4 ) Deus Ex: Human Revolution;

5 ) Star Wars Collection;

6 ) Sid Meier's Civilization V;

7 ) Call of Duty: Modern Warfare 3;

8 ) The Elder Scrolls V: Skyrim;

9 ) Magic the Gathering: Duels of the Planeswalkers Complete Bundle;

10 ) Mount&Blade Complete Pack.

Yarrow napisał(a):
Mam nadzieje ze ekipa odpowiedzialna za popelnienie DI, wykorzysta spory dochod ze sprzedazy, na dalsze rozwijanie gry (byc moze sequel), a nie na wakacje na bora bora :D choc zgarneli tyle, ze pewnie i na to i na to starczy, oby zapalu do pracy nie zabraklo.


Gdzies czytalem ze zyski ze sprzedazy chca wladowac w nastepna gre: tylko jeszcze nie wiedza czy to bedzie nowy tytul czy DI2. Stawiam jednak na DI2.

****

Posty: 1500
Dołączył(a): 2.02.2005
Offline
PostNapisane: 19 wrz 2011, 16:08 
Cytuj  
Gra ktoś jeszcze coopa przez smartsteama? Updatnałem do 1.2 i ni chuja nic nie działa, nie moge grać :{

A klimat w mieście to rozpierdol, wiadomo, dla mnie dopiero tam się gra zaczęła naprawde

*
Avatar użytkownika

Posty: 5596
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 19 wrz 2011, 18:20 
Cytuj  
WinterS napisał(a):
A klimat w mieście to rozpierdol, wiadomo, dla mnie dopiero tam się gra zaczęła naprawde


To kup orginał za 59 pln i po problemie...


_________________
Mam leniwe szare komórki.

*

Posty: 125
Dołączył(a): 5.02.2011
Offline
PostNapisane: 28 wrz 2011, 03:40 
Cytuj  
3 tydzien od premiery. mimo obnizek/promocji calkiem niezlych pozycji na steam (i ceny DI ->49,99E) to nadal No.1, techland twierdzi, ze poszlo 1,5 mln kopii. Takiej sprzedazy (w takim tempie) nie mial nawet Wiesław 2.

na moj gust to DI wyznacza nowe standardy w temacie "poaznecaj sie nad zombie" l4d moze tu kleknac do miecza.

*

Posty: 60
Dołączył(a): 1.01.2010
Offline
PostNapisane: 28 wrz 2011, 18:35 
Cytuj  
Nudna gra, pogralem 2-3h i wyjebalem.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1438
Dołączył(a): 23.03.2007
Offline
PostNapisane: 28 wrz 2011, 19:13 
Cytuj  
rzepo napisał(a):
Nudna gra, pogralem 2-3h i wyjebalem.


Nudna nie nudna, ale sie sprzedaje :)

****
Avatar użytkownika

Posty: 1803
Dołączył(a): 30.05.2008
Offline
PostNapisane: 28 wrz 2011, 19:25 
Cytuj  
A ja właśnie po tygodniu przerwy wróciłem do gry. Rozpocząłem 3 akt i biegam po dżungli. Ghost Town zmiażdżyło mnie swoim klimatem.


_________________
- Do you have a flag …?
- No flag, No Country, You can't have one! Those are the rules...

*
Avatar użytkownika

Posty: 5596
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 29 wrz 2011, 06:22 
Cytuj  
rzepo napisał(a):
Nudna gra, pogralem 2-3h i wyjebalem.


To pograj w multi zmienisz zdanie.


_________________
Mam leniwe szare komórki.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 29 wrz 2011, 09:07 
Cytuj  
Singiel nie powala, questy są z dupy zrobione - jestes chlopcem na posylki, do tego zombiaki respawnuja sie nie wiadomo skad, bo przeciez innych ludzi w miescie nie ma co?? Fabula przewidywalna do bulu. jedynie niektorzy NPC są w miarę ciekawi ale końcówce przegieli totalnie. Na pewno w multi ciekawiej bo nie gra sie samemu. Zadna rewelacja - lepszy stary Resident Evil 4 :).


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 183 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 6, 7, 8, 9, 10  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.