mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1747 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 ... 88  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 6153
Dołączył(a): 23.04.2008
Offline
PostNapisane: 1 mar 2012, 09:40 
Cytuj  
Toć go już napisałem. Wystarczy poczytać od 1 strony tego tematu :D

Odnosnie optymalizacji FE : http://forums.elementalgame.com/418798/get;last

**

Posty: 263
Dołączył(a): 26.02.2012
Offline
PostNapisane: 1 mar 2012, 18:27 
Cytuj  
U mnie już śmiga. Wytarczyło obniżyć te tekstury a reszta na max nawet te AAx8 ;).


Wkurza mnie te zaznaczanie jednostek aby je łączyć w grupy. Np bohater + czampion. czasami niby są w grupie a przemieszcza się jeden ;/ Muszę to ogarnąc.

*

Posty: 6153
Dołączył(a): 23.04.2008
Offline
PostNapisane: 1 mar 2012, 19:50 
Cytuj  
http://forums.elementalgame.com/418922
Prawdopodobnie za tydzień v0.90 !

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 1 mar 2012, 19:51 
Cytuj  
moze to mi pomoze ;)


_________________
.

*

Posty: 6153
Dołączył(a): 23.04.2008
Offline
PostNapisane: 1 mar 2012, 19:58 
Cytuj  
Z odpaleniem na PC ? Szczerze, to chyba przesadziłeś z wydłubywaniem:D > format najlepszym lekarstwem ? Chociaż może ,jeśli będzie nowy klient ze wzgledu na duże zmiany (ale nie zanosi sie na to). Najwczesniej nowy klient z beta 3 za 3-4 tygodnie.


Ostatnio edytowano 1 mar 2012, 20:02 przez warhameron, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 1 mar 2012, 19:59 
Cytuj  
Tia, wez to teraz sformatuj i instaluj/sciagaj tyle rzeczy co mam i jakbym mial kiedy. Btw. ile macie ramu?


_________________
.

*

Posty: 6153
Dołączył(a): 23.04.2008
Offline
PostNapisane: 1 mar 2012, 20:03 
Cytuj  
4gb. A co do formaru, znam ból moj złom od lat nie leczony system ledwo dycha.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 1 mar 2012, 20:15 
Cytuj  
a ja mam niby 8GB wlozone, a moze bym wyciagnal ;d


_________________
.

*

Posty: 6153
Dołączył(a): 23.04.2008
Offline
PostNapisane: 1 mar 2012, 20:30 
Cytuj  
Nie , czym wiecej ramu tym lepiej na bank (chyba ze masz uszkodzony :P). Pamięć ma na pewno znaczenie w zakresie fajerwerków graficznych.


EJ tyle osób kupiło FE i nikt praktycznie nie opluwa ani nie zachwala FE, wszyscy odsypiaja nocne granie ? 8) To ja znowu dodam swoje 3 grosze. Dzis będzie 7 dzien jak gram jedną mapę ! O ile pamiętam to takie granie miałem tylko przy MoM i Hirkach 3 no i może przy AoW.

Jestem ciekawy waszych opinii, zwłaszcza tych sceptycznie nastawionych maniaków turówek.

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 1 mar 2012, 20:45 
Cytuj  
@High

Ściągasz taki mały programik mem-test (memtest86 chyba nie pamiętam google your friend - testy afair chyba trwają kilkanaście minut) i on ci pamiątki przetestuje - będziesz wiedział co i jak.

Co do konieczności 'ściąnia przy reinstalacji' - to co za problem?

Filmy, gry i podobne przerzucasz na osobną partycję.
Gry ze steama też się da ,żeby nie ściągać ponownie.
Nie wiem jak z Origin bo nie mam tego syfu ,ale pewnie też się da.

Nie wiem co masz na kompie ,ale co ci zostaje do ponownego ściągnięcia?
Drivery , playery ,kodeki , jakiś open czy libre office + parę programów jak czegoś używasz zawodowo / hobbystycznie.

To się wydaję tylko tak dużo.

Ja dopiero co sobie zainstalowałem Windows 8 Customer Preview wczoraj (na dual boot) i instalacja systemu + używanych na codzień programów + eksport takich rzeczy jak całe ustawienia, maile , książke adresową ,etc z thunderbirda z partycji Visty do Win 8 trwało może ze 2-3 godziny.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 1 mar 2012, 22:46 
Cytuj  
sula, lenistwo, lenistwo i gierki raz zmodowane itp. co mi sie nie bedzie chcialo 2 raz ustawiac. Inna sprawa, ze prawie ogole w t nie gram :P

war- w to tez grales? http://www.shrapnelgames.com/Illwinter/ ... _page.html ;p

i czy Warlock to bedzie solidna konkurencja? ;)
http://www.rtsguru.com/game/461/article ... rcane.html


_________________
.

*

Posty: 6153
Dołączył(a): 23.04.2008
Offline
PostNapisane: 1 mar 2012, 23:27 
Cytuj  
Warlock to rozbudowany fantasy wars / elven legacy gry dobre ,ale nie tego kalibru co FE.


Dominions 3 Niezłe, ale bardzo bardzo skomplikowane. Co psuje po jakims czasie Fun (ekonomia). Ale w swojej klasie znakomite.

Wszystkie te gry beda dobre/sa dobre warto pograc. Ale nad zadna nie spedzilem pod rzad tylu godzin co teraz nad FE.

Generalnie ten rok 2012 jest wyjatkowy: wychodzi tyle fajnych turowych gier... Po prostu czysty wypas.


Ostatnio edytowano 1 mar 2012, 23:39 przez warhameron, łącznie edytowano 1 raz
**

Posty: 263
Dołączył(a): 26.02.2012
Offline
PostNapisane: 1 mar 2012, 23:37 
Cytuj  
W sumie to ja niewiem czy istnieje jakaś gra oprócz master of magic, która jest bardzo zbliżona do Elementala. Jedynie możemy się doszukiwać podobieństwa w mniejszym stopniu. Na przykład Civilization + tryb walki wzorowany na Heroes of Might and Magic :) itd.

Ten Warlock dobre może być ale widać, że ostro wzorowali się na Civ 5.

Czy są jeszcze jakieś takie podobne gry?

*

Posty: 6153
Dołączył(a): 23.04.2008
Offline
PostNapisane: 1 mar 2012, 23:45 
Cytuj  
Najbardziej podobne to civ 4 z modem fall from heaven 2.(do FE) no i ofc Master of Magic , na której FE jest wzorowana. Była kiedys jeszcze gra Birthright (AD&D )perełka w swoim stylu.

Co do Warlocka to nie wzorowali sie na Civ 5 tylko jest to logiczny rozwój poprzednich ich gier (wsumie 5 z dodatkami> Fantasy wars ,Elven Legacy i dodatki).



Po 7 dniu grania , niedaleko 1800 tury. Zrobiłem jedenostkę>Wunderwaffe (koszt o 450 kryształów), wszystko co the best do ataku i dostałem 3 crash (w ciagu tych 7 dni). Średnio będę mógł stworzyć 2 takie jednostki na dzień grania (jedna na 100 tur), no to na wtorek armia do pogromu bosów będzie gotowa :D

Czy ktoś z was wczytał się może w statystyki i wie od jakiej or jakich statystyk zależy range dmg ? (łucznistwo)


Przeczytajcie koniecznie ! (testerzy > zapowiada się istny wypas wraz z betą 3)

http://forums.elementalgame.com/418975

Ja jebie, ale miesiąc się zapowiada. Wyczesane zmiany w Lotro, miodzio za 1-3 tygodnie wraz z beta 3 do FE i jeszcze beta Rebeliona (się zastanawiam jeszcze nad zakupem bo czasu calkowicie nie bedzie na testy, a już chodzę niewyspany). No jakaś kara powinna byc za wydawanie 2 miodnych bet w tak , krótkim czasie przez jedną firmę... urwa czemu doba ma tylko 24 godziny, a człowieki muszą odpoczywać :P


Ostatnio edytowano 2 mar 2012, 12:51 przez warhameron, łącznie edytowano 3 razy
****

Posty: 1554
Dołączył(a): 22.01.2006
Offline
PostNapisane: 2 mar 2012, 11:26 
Cytuj  
Chyba wam wszystkim wyp...
Normalnie się wkurzę i zakupię sobie tą betę ....
warhameron - a ciebie to za jaja powieszę jak mi się nie spodoba !
A jak mi się spodoba to wypatroszę :P


_________________
"Są dwie rzeczy bezgraniczne: wszechświat i Ludzka głupota, co do wszechświata nie jestem pewien" A. Einstein

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 2 mar 2012, 11:43 
Cytuj  
jak dla mnie to ta "beta" jest juz w pelni grywalna - dziesiatki gier mniej dopracowanych widzialem,ale fajnie,ze caly czas nad nia pracuja :wink:

czy save'y z bety2 beda dzialaly w becie3? jak bylo z b1->b2?


_________________
rufen.@steam
rufenn@psn
rufen@wot

**

Posty: 263
Dołączył(a): 26.02.2012
Offline
PostNapisane: 2 mar 2012, 12:14 
Cytuj  
RufeN napisał(a):
jak dla mnie to ta "beta" jest juz w pelni grywalna - dziesiatki gier mniej dopracowanych widzialem,ale fajnie,ze caly czas nad nia pracuja :wink:

czy save'y z bety2 beda dzialaly w becie3? jak bylo z b1->b2?


Jeżeli będą duże zmiany to nie ma co grać dalej. A na 99% trzeba będzie od nowa.

*

Posty: 6153
Dołączył(a): 23.04.2008
Offline
PostNapisane: 2 mar 2012, 12:37 
Cytuj  
Powiem szczerze ,że nie testowałem(czy save y działają). Zmiany były ogromne i chciałem grać od nowa. Zresztą po drodze było pare patchy i wraz znimi zaczynałem od nowa gre równiez.(nawet male patche sporo zmianiały i dodawały cos nowego). Stardock rulez ! Ta gra przejdzie do historii !

Moje 1 ukończone Wunderwaffe !

Obrazek

Uploaded with ImageShack.us

Koszt i staty po lewej ! (450 krzysztalów ! dwoje się i troje, ale to jest najwiekszy ból moich zaopatrzeniowców)
Obrazek

Uploaded with ImageShack.us

Wunderwaffe w akcji 180 dmgu zadane przeciwnej jednostce, która została w ten spsosób unicestwiona jednym atakiem !
Obrazek

Uploaded with ImageShack.us
Co prawda to tylko pokazówka> ot jakaś chołota staneła na drodze zaopatrzenia frontu na , który przemieszała się grupa armii Wunderwaffe :P

Teraz sie podjarałem od nastu tur leci u mnie nowa muza takie epickiem bębny, wcześniej tej muzy na bank nie miałem? Ktos zauważył zmiany muzy ?


Jak widac po screenach mam dostep tylko do magii śmierci fire i earth. Wklejcie screeny or opiszcie czery water,air i life ofc wysoko poziomowe, sa jakieś uber zajefajne ?


Ostatnio edytowano 2 mar 2012, 13:11 przez warhameron, łącznie edytowano 1 raz
**

Posty: 263
Dołączył(a): 26.02.2012
Offline
PostNapisane: 2 mar 2012, 13:08 
Cytuj  
Mógłbyś może screeny gdzieś indziej zamieszczać>? Bo Chętnie bym zobaczył te opisy w pełnym ekranie a jak wchodzę do imageshack to nie mogę dawać obrazków na pełny ekran.

Boże ja chyba nigdy nie opanuje tej gry :D

Czy znajomość języka angielskiego jest to uber istotna? Czy jednak można tez grę zrozumieć w inny sposób? ja sporo słówek nei znam ale wtedy biorę słowniczek i jazda :D

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 2 mar 2012, 13:17 
Cytuj  
Imgur.com jest lepszy sto razy od imageshack

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1747 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 ... 88  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.