mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 209 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11  Następna strona

Co wybierasz do grania najchętniej?
Gram w fejsbuka i łorda 10%  10%  [ 9 ]
PS4 26%  26%  [ 24 ]
XBOX One 3%  3%  [ 3 ]
WiiU 1%  1%  [ 1 ]
PC 59%  59%  [ 54 ]
Liczba głosów : 91
Autor Wiadomość
****
Avatar użytkownika

Posty: 1313
Dołączył(a): 5.05.2008
Offline
PostNapisane: 24 cze 2013, 09:16 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
o widzisz i git!
bede ci lomotal dupsko w gran turismo!


Mnie trochę kusi ten Drive Club ;-)


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 24 cze 2013, 09:19 
Cytuj  
hehe, może z takim ps4 odswiezylbym pewne gatunki gier, które olalem kiedyś. Kiedys to napierdalalem w Colina i NFS ;)

ale wolalbym PS5 i napierdalac heady w oculus rifcie i z move ;p


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 24 cze 2013, 09:23 
Cytuj  
no drive club na pewno trzeba bedzie sprawdzic :)
mam nadzieje, ze nie bedzie problemow ze wspolpraca z kierownicami.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1313
Dołączył(a): 5.05.2008
Offline
PostNapisane: 24 cze 2013, 09:29 
Cytuj  
Highlander napisał(a):
ale wolalbym PS5 i napierdalac heady w oculus rifcie i z move ;p


co za problem? Zbierasz ekipę, wynajmujecie pole do paintballa i napierdalacie ;)


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 24 cze 2013, 09:32 
Cytuj  
ale jak? w sensie z domu wyjść?


:wink:


_________________
.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1313
Dołączył(a): 5.05.2008
Offline
PostNapisane: 24 cze 2013, 09:39 
Cytuj  
No tak, mój błąd.

;-D


_________________
Obrazek

****

Posty: 1671
Dołączył(a): 10.07.2010
Offline
PostNapisane: 24 cze 2013, 09:49 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
Prawda jest taka, że odpaliwszy pierwszego FPS-a na swoim pierwszym PC już możesz napierdalać headshoty, a po tygodniu możesz zajmować czołowe miejsca w podwórkowych ligach napierdalaczy masterów PC.
Na konsoli by ugrać cokolwiek z zerowym doświadczeniem i nieogarnianiem pada potrzebujesz miesiecy - imho 3-6 przyzwyczajania się i wyczuwania analagowych gałek, by wymasterować granie na w FPSy na konsoli potrzebujesz już lat. A uwierz mi są tacy wymiatacze, ze się w głowie nie mieści.


Ale Ty rozpatrujesz to na przykładzie gierek upraszczanych pod konsole jak BF3.

Ktoś wcześniej dał dobre porównanie, to jak gracze NBA i ludzie grający w kosza na wózkach - są wsady, balans ciałem, zupełnie inny drybling. I tak samo jest w dynamicznych FPS'ach - część zagrań na padzie (e-wózku) jest nieosiągalna po prostu.

Cytuj:
http://www.youtube.com/watch?v=zffq-1G_x_E


Widać w 0:24 sekundzie jak koleś nie celuje, tylko czeka aż biegnący typ wbiegnie mu na celownik. :P

**

Posty: 301
Dołączył(a): 31.01.2006
Offline
PostNapisane: 24 cze 2013, 11:27 
Cytuj  
od kąd przeczytałem o tym, że gałka analogowa w padzie może dać taką samą precyzje jak myszka skończyłem czytać.

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 24 cze 2013, 11:53 
Cytuj  
Przecież może.
Zakładając, że mamy ograniczoną rozdzielczość ekranu da się zaznaczyć każdym urządzeniem dowolny pixel. Kwestia czasu :D
No, ale jak ktoś wspomniał - porównywanie grania w fps PC vs. konsola to jak porównywanie koszykówki z nygusami NBA kontra koszykówki na paraolimpiadzie.
Kaleka z czarnuchem nie będzie miał szans, ale z równie upośledzonym jak on gra będzie w miarę wyrównana.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 24 cze 2013, 11:56 
Cytuj  
no jeszcze tczewiaka brakowalo w dyskusji o fpsach :)

**
Avatar użytkownika

Posty: 8166
Dołączył(a): 10.05.2011
Offline
PostNapisane: 24 cze 2013, 11:58 
Cytuj  
a topic mozna zamknac;)


_________________
embe napisał(a):
Szukasz gościa do zrobienia łazienki to przeglądasz jego papiery mistrzowskie czy (..) ewentualnie... bierzesz go z polecenia?
Nie ważne że inna skala ale tak to działa, taki misiewicz mógłby się okazać większym fachowcem niż richard od noszenia teczek.

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 24 cze 2013, 11:59 
Cytuj  
Ale co? Nie mam racji? W poważaniu mam fpsy, ale logika chyba jest co nie? ;)
Chociaż czekaj - grałem w DayZ :D

To jest topic o konsolach, konsole do "e sport FPS" się nie nadają, ale do zabawy jak najbardziej.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

**

Posty: 301
Dołączył(a): 31.01.2006
Offline
PostNapisane: 24 cze 2013, 12:04 
Cytuj  
widelcem zupę też można zjeść ! no co, z racji napięcia powierzchniowego cieczy po zanurzeniu widelca w zupie część zostanie na widelcu więc też możesz ją tym widelcem wyjeść z jako takim powodzeniem - kwiestia czasu :D
logika chyba jest, co nie ? ;)

**
Avatar użytkownika

Posty: 8166
Dołączył(a): 10.05.2011
Offline
PostNapisane: 24 cze 2013, 12:07 
Cytuj  
lol, co wiecej wyjesz ta zupe z taka sama precyzja, jak lyzka:)


_________________
embe napisał(a):
Szukasz gościa do zrobienia łazienki to przeglądasz jego papiery mistrzowskie czy (..) ewentualnie... bierzesz go z polecenia?
Nie ważne że inna skala ale tak to działa, taki misiewicz mógłby się okazać większym fachowcem niż richard od noszenia teczek.

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 24 cze 2013, 12:14 
Cytuj  
kluczmen napisał(a):
widelcem zupę też można zjeść ! no co, z racji napięcia powierzchniowego cieczy po zanurzeniu widelca w zupie część zostanie na widelcu więc też możesz ją tym widelcem wyjeść z jako takim powodzeniem - kwiestia czasu :D
logika chyba jest, co nie ? ;)

Chyba nie zrozumiałeś mojego posta.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

****

Posty: 1671
Dołączył(a): 10.07.2010
Offline
PostNapisane: 24 cze 2013, 12:45 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
Na konsoli by ugrać cokolwiek z zerowym doświadczeniem i nieogarnianiem pada potrzebujesz miesiecy - imho 3-6 przyzwyczajania się i wyczuwania analagowych gałek, by wymasterować granie na w FPSy na konsoli potrzebujesz już lat. A uwierz mi są tacy wymiatacze, ze się w głowie nie mieści.


Fajnie, jak już za kilka lat skończysz masterować FPS'y na padzie to do mnie napisz, podłącze mojej nastoletniej siostrze klawiaturę do xboxa i sobie pośmigacie na wyrównanym poziomie.

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 24 cze 2013, 13:08 
Cytuj  
Od razu siostrze... Załatw kogoś z porażeniem mózgowym to wtedy szanse będą wyrównane MOŻE pomiędzy padem, a klaw+mysz :D


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 26 cze 2013, 06:35 
Cytuj  
Highlander napisał(a):
Nic nie rozumiesz. A wyzwanie dziecinne.
Sam odpal tego Quake i pokaz jak wymiatasz, ze to easy to master itp. Niczego to nie dowiedzie, i tak.
Czy koszykarze nba wsiadają na wozki i graja z niepełnosprawnymi?

Jedno jest pewne, nie ma sensu pierdolic.

Na końcu napiszesz "ale na konsoli wszyscy graja na padzie, wiec jaka roznica"



highlander ale to ty i candodiser porównujecie granie w FPSy na konsolach do paraolimpiady dla ludzi niepełnosprawnych. Ja was proszę, pożyczcie konsolę, weźcie pada do ręki i udowodnijcie mi niepełnosprawnemu paraolimpijczykowi jacy z was imba super duper hiper miszcze pierwsza klasa. Rozłóżcie mnie na łopatki.
Albo jak nie potraficie - przestańcie pierdolić, że to paraolimpiada - bo dla mnie to co wy piszecie to zwykła błazenada.
Nie potrafisz udowodnić swojej racji, boisz się wyzwania to przyznaj, że się trochę jeden z drugim zagalopowaliście. Ja rozumiem, że tu większość PC-towcy, bo w tym smutnym jak pizda kraju konsole są rozrywką niszową a na komputer "do nauki" każdy naciągnął rodziców. Ale tak, żeby było fair, jeżeli zarzuca się komuś, że jest no-skillem to trzeba to udowodnić. Szczególnie jak druga strona się zgadza.
Nagramy filmik w tej wolnej jak żółw rozgrywce, gdzie highlander z candodiserem dostają headshota z headshotem, od paraolimpijczyka do tego grającego jedną ręką mozna będzie zamieścić na forum. Ku uciesze pospólstwa.

Porównanie do meczu koszykówki bardzo dobre imho - gdyby gracz z NBA wbiegł na boisko wózków inwalidzkich miałby spore szanse rozłożyc cały zespół. Jak już rzucacie takimi porównaniami - udowodnijcie to samą regułę w temacie FPSów.

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

/chickens...

***
Avatar użytkownika

Posty: 865
Dołączył(a): 30.10.2004
Offline
PostNapisane: 26 cze 2013, 07:05 
Cytuj  
highlander ale to ty i candodiser porównujecie granie w FPSy na konsolach do paraolimpiady dla ludzi niepełnosprawnych. Ja was proszę, pożyczcie konsolę, weźcie pada do ręki i udowodnijcie mi niepełnosprawnemu paraolimpijczykowi jacy z was imba super duper hiper miszcze pierwsza klasa. Rozłóżcie mnie na łopatki.

Według tej logiki to gracz NBA po wejściu na boisko paraolimpijczyków powinien być przykuty do wózka. Wtedy przegra bo ma brak doświadczenia.
Identyczna sytuacja jest z PC/mysz,klawa vs konsola/pad.

Dziadkowe przysłowie mówiło aby nie dyskutować z trolem, bo ściągnie Ciebie do swojego poziomu i pokona doświadczeniem.


_________________
KISS - Keep It Simple, Stupid
http://gry-linux.blogspot.com/

**
Avatar użytkownika

Posty: 8166
Dołączył(a): 10.05.2011
Offline
PostNapisane: 26 cze 2013, 07:19 
Cytuj  
Ja mam wrazenie, ze jak Mareczkowi koncza sie argumenty, to jego meta-program wchodzi w bardzo prosty tryb. Odpala mu sie lista:

- chodzi o fun
- i tak wszyscy graja na padach
- wyskocz na konsole (tego pewnie nauczyl sie od dzieci; kiedys mowilo sie "po szkole, na boisku", ale widac takie czasy)

i wybiera losowo jedna pozycje.


_________________
embe napisał(a):
Szukasz gościa do zrobienia łazienki to przeglądasz jego papiery mistrzowskie czy (..) ewentualnie... bierzesz go z polecenia?
Nie ważne że inna skala ale tak to działa, taki misiewicz mógłby się okazać większym fachowcem niż richard od noszenia teczek.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 209 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.