mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 10421 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84 ... 522  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 7 cze 2009, 09:22 
 
No wlasnie mialem o tym wspomniec

http://www.gametrailers.com/video/previ ... type/49703 - preview

+ review z pewnego forum na zamknietym trackerze z backupami gier

Cytuj:
I like to kill little animated people.
Do you know what I like more than killing little cartoon men?

RIPPING THEIR BODIES IN HALF AND WEARING THEM AS A SUIT!!!!!

Finally a game has come along that matches my need for clothing made of people, and this game's got more than that baby.

To start, this game has one of the best opening cinematics (and in-game cutscenes) that I've seen recently.
Their mix of real imagery with CGI is brilliant. The voice acting isn't 100%, but it's still pretty good.

In prototype you're playing as lead killing machine Alex Mercer, you wake up in a morgue and freak the hell out of the two dudes who were about to take a photo tour of your innards.

Now going in, I was thinking it was some sort of 'superhero' game like that infamous game for the PS3 that just came out.
I was wrong.

This is a story about the ZOMBIE freaking APOCALYPSE people!

As you're progressing through the game and bouncing around NYC you notice that in some parts of town traffic flows normally, the NPCs run around the streets doing their normal thing.
But then you notice off down an alley way.... hey there's some chick getting ripped to pieces by 3 dudes!

Eventually, the infection really starts to spread around the city and people die en mass.
It's like being there when the zombie apolcalypse starts, at first everything's cool and then it's just brutal chaos with dead bodies in the streets, burned out cars strewn all about.

There are side missions like other open world games, but they're not too overdone.
Most missions are related to either consuming an NPC to gain access to an unaccessible area, destroying/sabotaging stuff in the environment, killing certain characters, driving things + blow stuff up at the same time... same ol sandbox fare

Upgradeability is a big thing in this game. Every point of XP (EP in this game) you earn is tradeable for skill increases.
You have offensive powers like (wolverines) Claws, strong arms, tentacles. There's powerups for health, mobility (jumping/running) and others too, so there's a lot of levelling up to do.

Even while not upgraded, Alex Mercer is a versatile fellow, he can run up/across buildings, do the jumping bounce like the Hulk, glide like a flying squirrel and sprint.

When I first played it yesterday I couldn't help draw similarities to so many games/movies I'd seen in the past and I liked it, but there's really no point in saying it's like something mashed with something, because these folks have taken inspiration from so many sources, the jumping of the hulk, climbing buildings like spidey, claws like wolvie, slowed down bullet time that happens more than you realize during some particularly brutal combat.

There are bad points, but not many...

1. NO Multiplayer.

2. While the overall graphics are pretty good, I don't like the minimap that much and often times while trying to navigate the city I'd turn myself the completely wrong direction and spend 5+ minutes going the wrong damn way across town.
Thankfully, if you travel long enough in one direction, eventually something will try to kill you and give you a diversion from running around.
Hey devs it's 2009, just give me a GPS or at least an arrow to point me to my next waypoint!

3. Destroying buildings is RARE:
I've been playing Red Faction: Guerrilla since last weekend, I wish prototype had more things to destroy in the City.
Some buildings can get brought down, but not all. With the massive power of Mercer, you should be able to throw an army truck right through the billboards in times' square.

4. Not many choices when it comes to stealing vehicles:
I wish you could jack more vehicles. You can take what you're 'trained' to drive by certain people you consume along the way.
There's a mission where you have to eat some lucky army bloke who happens to drive armoured vehicles, so you get to drive a tank.

I got in that tank and spent the next hour destroying over 1000 NPCs (I know this because you're given you an updated stats report every few minutes with your kill count, etc;)

During that hour in the tank, I got a few cheevos for raping the populace as a killing machine driving a killing machine.
But what I realized during my time spent frolicking down the boulevards watching bodies fly....
I can't fucking drive a car/bus/anything not military in this game! GAH, sandbox games should have lots of grand theft auto :-P



Anyway, awhile back the CEO of Activision said that they're only pushing games these days that have the potential of over time becoming $100 million plus franchises... This is it baby!

If this game gets to come back for a number 2, I could see it being almost damn perfect with the addition of environmental destruction and more vehicle theivery.

So in short, this is a sandbox game where you play an (almost) unstoppable killing machine (with the powers of superheros gone before) surrounded by a city being ravaged by a resident evil-like virus that's turning the population of New York into zombies. It's failings are few, and will be forgotten by the time you start to get some new powerups and abilities to make those zombie/corporate bastards pay!

Oxys score: 4/5 (if they polish it a bit, protoype 2 has the potential for a 5!)

Definitely worth a DL!


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 7 cze 2009, 18:34 
 
Przede wszustkim to gra typu "sandbox", wiec tylko dla lubiacych ten gatunek. Ale fakt, glownie slyszy sie narzekania na ta gre. Wyglada to raczej na tytul przecietny, ktory znajdzie niewielu fanow. Czuje nosem wynik na poziomie 70-80% na gamerankings.

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 8 cze 2009, 07:45 
 
co do prototype,to zasugerowalem sie data ze steama jako data wydania - 13 czerwiec. polska premiera planowana jest na 3 lipca! pierdole, nie kupuje.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2004
Dołączył(a): 28.05.2008
Offline
PostNapisane: 8 cze 2009, 07:56 
 
W ultimie maja PL za 119, ale dopiero 26, czy cos kolo tego. Od 12 bedzie ANG.. ale za 179.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 9 cze 2009, 14:42 
 
Gral ktos moze w King's Bounty? W stosunku do HoMMV , ktore mnie szybko znudzily jest klon czy moze cos swiezego? Jakos tak mnie naszlo w oczekiwaniu na Disciples III, ale nie wiem czy warto isc do sklepu po to.


_________________
Χ Ξ Σ

****
Avatar użytkownika

Posty: 1913
Dołączył(a): 30.10.2004
Offline
PostNapisane: 9 cze 2009, 15:37 
 
Tor-Bled-Nam napisał(a):
Gral ktos moze w King's Bounty? W stosunku do HoMMV , ktore mnie szybko znudzily jest klon czy moze cos swiezego? Jakos tak mnie naszlo w oczekiwaniu na Disciples III, ale nie wiem czy warto isc do sklepu po to.


Jak dla mnie bomba- przynajmniej na poczatku, potem nuzy to, ze nic sie praktycznie nei zmienia. Duzo roznic w stosunku do HoMM- gra jest bardziej rpgowa( wlasnie jak te pierwsze Kings Bounty), do tego wiele fajnych elementow humorystycznych( np. nawiazanie do Swiata Dysku :)), ladna grafika i ogolnie mila rozgrywka. Warto sei przemoc, bo chociaz na poczatku mi sie nie spodobala, to naprawde fajna gra, tylko wlasnie- nie skonczylem, bo po przejsciu polowy zaczynaja sie dluzyzny i nuda. Ale ta polowa to dobre kilkadziesiat godzin gry.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 9 cze 2009, 21:30 
 
Ja gralem w Kings Bounty ale hmmm tak z 15 lat temu? :O

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 9 cze 2009, 21:32 
 
lol mialem to na c=64 jako maly gowniarz :)


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 9 cze 2009, 21:47 
 
Chyba na Amidze...

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 9 cze 2009, 22:06 
 
Tor-Bled-Nam napisał(a):
Gral ktos moze w King's Bounty? W stosunku do HoMMV , ktore mnie szybko znudzily jest klon czy moze cos swiezego?

Seria HoMM jest klonem Kings Bounty (ktore bylo pierwsze). Ten nowy to remake i nastepca starego tytulu.

X.


_________________
http://zaginiony.net

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 9 cze 2009, 22:38 
 
Dzieki za info ale te informacje umieszczaja na wstepie kazdej recki w necie, a kilka przejrzalem. Po kilkunastu latach mozna wydac cokolwiek pod tym tytulem. Interesuje mnie jak to sie ma do HoMM,a z tego co napisal kozas i wiekszosc ludzi w necie to gry sa klonami wiec szkoda czasu.


_________________
Χ Ξ Σ

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 9 cze 2009, 22:45 
 
Tor-Bled-Nam napisał(a):
Gral ktos moze w King's Bounty? W stosunku do HoMMV , ktore mnie szybko znudzily jest klon czy moze cos swiezego? Jakos tak mnie naszlo w oczekiwaniu na Disciples III, ale nie wiem czy warto isc do sklepu po to.
Swietna gra imo. O ile ktos lubi bajkowo-basniowe klimaty, z ksiezniczkami i szurnietymi rycerzami ;p.

Podstawowa roznica jest taka ze w KB mamy tylko jedna postac, ze jest w RT (oprocz walk), i jest bardzie hm, dynamiczne.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 9 cze 2009, 23:20 
 
Oyci3C napisał(a):
Chyba na Amidze...


c=64, nigdy nie mialem amigi...

po c=64 byl odrazu pc


anyway, dzis albo jutro pogram w prototype, jak bede mial chwile opisze wrazenia.... (dunno czy bede mial sily dzisiaj jeszcze zagrac.. powinno byc za 2-3h ;)


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

****

Posty: 1877
Dołączył(a): 22.11.2007
Offline
PostNapisane: 10 cze 2009, 07:23 
 
A to to już wyszło?! :o


_________________
...

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2004
Dołączył(a): 28.05.2008
Offline
PostNapisane: 10 cze 2009, 07:27 
 
Nie wyszlo, ale 'piraci' juz dawno prototype porwali, a konkretniej razor1911.

Zreszta na allegro wersje ps3 i x360 niektore sklepy udostepnily jeszcze wczesniej.

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 10 cze 2009, 07:31 
 
Wyszło wczoraj w stanach i australii.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 10 cze 2009, 08:16 
 
razor to sobie gacie moze porwac na dupie.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 10 cze 2009, 08:35 
 
King's bounty pamietam, chociaz bylem szczylem jak cholera, to ta gra ownila wszystko. Z tego typu gierek nie wiem czy dalej nie rzadzi Heroes 3 i tyle. To nowe KB niby wszyskto spoko ale troche mam dosc takich kolorowiastych produkcji. Chociaz warcraft 3 jak wyszedl mialem podobne wrazenie, ale pozniej odkrylem miodnosc (chociaz na ten czas bym troche ta gre skrytykowal). Kwestia przyzwyczajenia. Ale takie Disciples 3 no to od razu bedzie miala mroczniejszy klimacik i dobrze. Heroes 5 tez bylo dla milusińskich :|

****
Avatar użytkownika

Posty: 1913
Dołączył(a): 30.10.2004
Offline
PostNapisane: 10 cze 2009, 10:29 
 
Nie wiedzialem gdzie to umiescic, sorry jesli juz bylo

D&DO free, z premiumshopem:



http://www.cdaction.pl/news-6739/graj-za-darmo-w-dungeons--dragons-online.html[/url]


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 10 cze 2009, 10:31 
 
Pewnie w temacie o DDO.

No i było.


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 10421 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84 ... 522  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.