mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 21954 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 812, 813, 814, 815, 816, 817, 818 ... 1098  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 7 paź 2015, 08:14 
 
Ja próbowałem kilka dni temu kupić na Origin Paypalem na IP z UK (SoftEther VPN Client Manager) i wywalało błąd płatności. Ostatecznie kupiłem bez problemu bez proxy na https://uk.gamesplanet.com/

Trochę jestem zawiedziony bo chcę mieć opcje kupowania na Origin gier z wersją językową Global zamiast PL/RUS


_________________
psn

****
Avatar użytkownika

Posty: 1203
Dołączył(a): 24.09.2004
Offline
PostNapisane: 7 paź 2015, 12:08 
 
jako co to Prison Architect wyszło w wersji 1.0
Na razie gra się fajnie (nie grałem wcześniej)

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 7 paź 2015, 13:40 
 
Niestety wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują, że nowy Battlefront powstał tylko aby podkręcić hype przed grudniową premierą epizodu VII. Wielka szkoda, bo mogłaby być z tego świetna gry gdyby po prostu odświeżyli drugiego Battlefronta a tak to wyjdzie fpsik bez jakiejkolwiek głębi :/.


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

******
Avatar użytkownika

Posty: 3944
Dołączył(a): 18.07.2006
Offline
PostNapisane: 7 paź 2015, 13:59 
 
Jakie znaki tak świadczą?

*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 7 paź 2015, 15:11 
 
zaboleq napisał(a):
Niestety wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują, że nowy Battlefront powstał tylko aby podkręcić hype przed grudniową premierą epizodu VII. Wielka szkoda, bo mogłaby być z tego świetna gry gdyby po prostu odświeżyli drugiego Battlefronta a tak to wyjdzie fpsik bez jakiejkolwiek głębi :/.


Sorry, że wklejam tych dwóch pajaców, ale jeżeli chodzi o "gameplay" to nie wygląda to źle (przynajmniej ten tryb "hordy" co-op):

https://www.youtube.com/watch?v=RrYg01R ... page#t=151

No i ta grafika!


_________________
EA in a Nutshell:
http://www.youtube.com/watch?v=e-LE0ycgkBQ

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 7 paź 2015, 15:13 
 
kurwa coop?

*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 7 paź 2015, 15:15 
 
Mendol napisał(a):
kurwa coop?


A bo ja wiem, czemu oni akurat grali co-op?


_________________
EA in a Nutshell:
http://www.youtube.com/watch?v=e-LE0ycgkBQ

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 7 paź 2015, 15:16 
 
to czemu sie ich nie zapytales? :P

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 7 paź 2015, 15:17 
 
Oglądnij sobie to:
http://www.gamespot.com/videos/is-the-s ... 0-6427494/

Poczytaj reddita i opinie tych co mieli okazję zagrać. Zresztą jutro sam zagrasz to się przekonasz:).

- każdy strzela tą samą bronią
- 3 gadżety do używania w trakcie meczu ale to bardzo słaba customizacja (wojny klonów:)??)
- brak przeglądarki serverów i otrzymanie zamiast tego matchmakingu może nie jest mega problemem ale imo to dziwny eksperyment
- auto.aim, słaby feeling strzelania - ludzie narzekają, że mają wrażenie że to nie oni zabijają jeśli domyślasz się o co chodzi
- zbyt sztywne rozgrywka, np nie możesz sterować AT-AT bo jego celem jest baza. Rozumiem ich zamiar ale kurde mamy 2016 rok, mogli pokusić się o trochę więcej kreatywności
- ogólnie mam sporo zarzutów jak brak precyzyjnego strzelnia (jest tylko z biodra), przecież w SW też musieli celować:)

Mogli po prostu zrobić znowu Battlefronta 2 na nowym silniku a tutaj widać jak wszystko uprościli. Nawet nie pokusili się o coś w rodzaju Levlolution z BF4. Kasy się niestety nachapią bo marka znana na całym świecie ale ja raczej 200zł za to nie dam bo to po prostu nie jest tyle wart. 200zł płaci się za produkt premium który jest dość rozbudowany. Jak nie ma podziału na klasy to już oznacza, że rozgrywka jest strasznie uproszczona. To już darmowy dirty bomb dał sobie radę.

Po ilu H grania znudzi się ten coop? Moim zdaniem grze brak głębi. Co z tego, że klimat SW wylewa się z ekranu? Samym klimatem multi graczy nie zatrzyma.

P.S
Poza tym wiadomo, że po cichu robią kolejnego Bad Company albo BFa 2142 albo BFa 5:). Wiec imo nie będą się specjalnie spuszczać na tym tytułem bo to nie jest ich wiodące IP.


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 7 paź 2015, 15:19 
 
a jutro jest open beta czy tylko dla tych, ktorzy zamowili preorder?

*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 7 paź 2015, 15:20 
 
Mendol napisał(a):
a jutro jest open beta czy tylko dla tych, ktorzy zamowili preorder?


Dla wszystkich. Na Origin możesz już pobierać, 10GB.


_________________
EA in a Nutshell:
http://www.youtube.com/watch?v=e-LE0ycgkBQ

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2004
Dołączył(a): 28.05.2008
Offline
PostNapisane: 7 paź 2015, 15:40 
 
zaboleq napisał(a):
Oglądnij sobie to:
http://www.gamespot.com/videos/is-the-s ... 0-6427494/

Poczytaj reddita i opinie tych co mieli okazję zagrać. Zresztą jutro sam zagrasz to się przekonasz:).

- każdy strzela tą samą bronią
- 3 gadżety do używania w trakcie meczu ale to bardzo słaba customizacja (wojny klonów:)??)
- brak przeglądarki serverów i otrzymanie zamiast tego matchmakingu może nie jest mega problemem ale imo to dziwny eksperyment
- auto.aim, słaby feeling strzelania - ludzie narzekają, że mają wrażenie że to nie oni zabijają jeśli domyślasz się o co chodzi
- zbyt sztywne rozgrywka, np nie możesz sterować AT-AT bo jego celem jest baza. Rozumiem ich zamiar ale kurde mamy 2016 rok, mogli pokusić się o trochę więcej kreatywności
- ogólnie mam sporo zarzutów jak brak precyzyjnego strzelnia (jest tylko z biodra), przecież w SW też musieli celować:)

Mogli po prostu zrobić znowu Battlefronta 2 na nowym silniku a tutaj widać jak wszystko uprościli. Nawet nie pokusili się o coś w rodzaju Levlolution z BF4. Kasy się niestety nachapią bo marka znana na całym świecie ale ja raczej 200zł za to nie dam bo to po prostu nie jest tyle wart. 200zł płaci się za produkt premium który jest dość rozbudowany. Jak nie ma podziału na klasy to już oznacza, że rozgrywka jest strasznie uproszczona. To już darmowy dirty bomb dał sobie radę.

Po ilu H grania znudzi się ten coop? Moim zdaniem grze brak głębi. Co z tego, że klimat SW wylewa się z ekranu? Samym klimatem multi graczy nie zatrzyma.

P.S
Poza tym wiadomo, że po cichu robią kolejnego Bad Company albo BFa 2142 albo BFa 5:). Wiec imo nie będą się specjalnie spuszczać na tym tytułem bo to nie jest ich wiodące IP.


Gram we wczesną betę od EA na ps4.

Autoaim da się wyłączyć w opcjach jak nie chcesz misji z tym robić. Na multi nie masz docelowania zresztą, więc nie wiem o co ten płacz. Teraz wszędzie to jest, to samo co w r6:siege.
Te 3 gadżety to rzeczywiście nic szczególnego, wolałbym pełnoprawne klasy a nie zestawy 3 "skilli". Chociaż zabawa z jetpackiem jest przednia.
Nie każdy strzela tym samym. Masz parę zestawów pukawek do wyboru, ale blastery są bez naboi - walisz parę razy i broń się przegrzewa, trzeba przeczekać aż się schłodzi 2 sekundy i znowu.
Rozkminek nad bronią i uczenie się każdego modelu, jak w competitive fps to się nie spodziewajcie. Masz jedynie luźny podział na typ strzału: snajperka, machine gun, kałach i coś tam do krótkiego zasięgu.
A to akurat największy minus, nie da się przejąć pełnej kontroli nad eventowymi maszynkami, zresztą ATki łatwo kite'ować i w blind spotach ich się trzymać, więc de facto na ps4 to ludzie z działek jedynie korzystają (chociaż te i tak mają bardzo mały promień i zasięg skrętu).
Eee, jak to celowanie jedynie z biodra? Przecież masz pod prawym myszki przycelowanie. W opcjach wybierasz czy chcesz mieć widok TPP czy FPS, więc może to Cię zmyliło.

Coop się nudzi po 5 minutach, to tylko dodatek. Tam masz misje w stylu defend pod/reach point A,B,C itd. Możesz grać solo, w coop albo online coop i zdobywasz z tego exp/aczyki do konta, także meh.

Co nie zmienia faktu, że fajnie jest się ponapierdalać szturmowcem i heady szmykać ze snajpery.


_________________
Duh, winning

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 7 paź 2015, 15:48 
 
czemu masz bete na ps4?

****
Avatar użytkownika

Posty: 1803
Dołączył(a): 30.05.2008
Offline
PostNapisane: 7 paź 2015, 15:50 
 
Do kiedy jest ta beta? Bo jak znam życie to jutro pewnie nie da się pograć.


_________________
- Do you have a flag …?
- No flag, No Country, You can't have one! Those are the rules...

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 7 paź 2015, 16:15 
 
Mendol napisał(a):
czemu masz bete na ps4?


od wczoraj w sieci lataja kody na wczesniejszy dostep do bety

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 7 paź 2015, 17:30 
 
Shp może źle się wysłowiłem - nie ma ironsighta. Masz zoom na niektórych broniach ale to nie to samo. Np na blasterze nie ma ironsighta, jest tylko strzelanie z bioda. Czy to źle? Tego jeszcze nie wiem ale zdecydowanie ten system bardziej wybacza.

Brakuje mi złożoności w postaci podziału na klasy czy bardziej zróżnicowanego gameplayu. Brak pojazdów jako takich, dodatkowych broni jak np stanowiska z "większym blasterem". Dodatkowo np Hoth mimo, że klimatyczne wydaje się bardzo nudną mapą aczkolwiek BF raczej nie sprawdzi się w zamkniętych pomieszczeniach/budynkach.

P.S
Dlaczego nie mogli spróbować skopiować niektórych broni np z Jedi Outcast?

P.S 2
Będą Wookie?


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 7 paź 2015, 18:31 
 
Mnie tam sie ten nowy Battlefront podoba, z tego co widzialem. Jutro bedzie wstepna weryfikacja.
Ale pewnie zdania nie zmienie.

Wszystkie ciekawe elementy pewnie zostana wydane jako DLC> :lol:


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2270
Dołączył(a): 20.12.2004
Offline
PostNapisane: 7 paź 2015, 19:20 
 
ironsight bedzie w dlc, tak samo jak inne kolory blasterów. Np beta bf4 mi sie nie podobała, chodziła beznadziejnie a po wydaniu + 1 dodatek były super.


_________________
Turbot

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 7 paź 2015, 19:45 
 
Akurat przycelowywanie i zoom, przy tym to wedlug mnie jest jakis chory pomysl i w sumie szkoda ze Battlefront to ma.

Lepiej niech customizacje stromtrooperow dodadza ;>


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 7 paź 2015, 22:12 
 
Brak klas to wielki błąd(tak samo jak brak bardziej złożonej customizacji). Skoro w BF II były to czemu tutaj musieli wszystko uprościć? Mam wrażenie, że nad nowym BFem siedziała garstka ludzi i chcieli jedynie popłynąć na fali w związku z premierą Przebudzenia Mocy, nic więcej.

Grałem trochę w closed becie i już wtedy czułem, że grze zdecydowanie brakuje glębi i jest zbyt casualowa i nie daje tej satysfakcji jak się człowiek uczy grać coraz lepiej. Zobaczymy co ludzie powiedzą po open becie.


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 21954 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 812, 813, 814, 815, 816, 817, 818 ... 1098  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.