mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 9732 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88 ... 487  Następna strona
Autor Wiadomość
******

Posty: 4017
Dołączył(a): 26.02.2005
Offline
PostNapisane: 8 wrz 2009, 18:44 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
w sumie racja egroM, mnie to po prostu rozśmieszyło, rrod, E74, i do tego zjebany rysujący płyty czytnik - jak dla mnie brakuje tylko problemów z zasilaczem. I w sumie dobrze, ze nie ma Wifi - bo pewnie też by się psuło ;)


Ciebie chyba naprawdę matka nie kocha, komputerem też bujasz na boki jak odczytuje coś z cd-romu? W końcu jest to jedyny sposób na podrapanie płyty w dvdromie z xboxa

Mark24 napisał(a):
Kabraxis - pod FW 3.0 wiesza się jedna gra (Uncharted) na niektórych konsolach. Więc tragedii nie ma, do tego to błąd software-owy, więc wyjdzie patchyk (tak jak zawsze) i będzie można dalej pykać w Uncharted.


Pod FW 3.0 wiesza się wiele gier, a do tego co poniektóre posysaxy popełniają seppuku, ale z fanboyem widać nie ma sensu dyskutować, to chociaż ludzi nie wprowadzaj w błąd. Inaczej, najlepiej byś zrobił jak byś się w ogóle nie odzywał.

Mark24 napisał(a):
Kabraxis - dzisiaj doszło: Call of Juarez: Bound of Blood, i kolekcja Underworld na BD (za 15F czyli jakieś 40zł). W drodze jeszcze Bionic Commando (10F), Dead Space, Apocalypto, 3:10 To Juma (wszystko na BD za 6-7F sztuka).


Obrazek

Też jestem zajebisty, amrite?


_________________
Friends come and go, but enemies accumulate.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 8 wrz 2009, 18:48 
Cytuj  
znowu lapowka od uczniow? WSTYD!

******

Posty: 4017
Dołączył(a): 26.02.2005
Offline
PostNapisane: 8 wrz 2009, 18:49 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
znowu lapowka od uczniow? WSTYD!


to akurat sam sobie w uk kupiłem jak jeszcze byłem :D

a tak to jedyne łapówki na które w szkole się można załapać to bombonierka i kwiatki w dzień nauczyciela :wink:

Teraz siedzę sobie w PL od paru tygodni już i nic nie robię, przeglądam oferty pracy i śmiać mi się chcę jak widzę ile płacą


_________________
Friends come and go, but enemies accumulate.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 8 wrz 2009, 18:55 
Cytuj  
jaki sens w kupnie tego tytułu na Wii, oprócz tego, że była tania?

Uncharted przy autosave się wiesza, kilka osób ma inne problemy które przypisuje FW 3.0, więc może jest coś jeszcze a może nie jest i tyle. W każdym bądź razie nie jest to nic konkretnego. Gdybym ja zrąbaną płytkę z Star Warsami wsadził do czytnika 3 dni później pewnie też za problemy winiłbym FW 3.0..

POwodzenia, jak byłem na wakacjach u mojej żony w Garwolinie to obok ludzie zbierali porzeczki - 3,50zł/h. Pewnie już po sezonie ale ja byłem zafascynowany widokiem.


Ostatnio edytowano 8 wrz 2009, 18:59 przez Mark24, łącznie edytowano 2 razy
***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 8 wrz 2009, 18:59 
Cytuj  
cześć Roball, jak tam dziewczyna?

******

Posty: 4017
Dołączył(a): 26.02.2005
Offline
PostNapisane: 8 wrz 2009, 19:04 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
jaki sens w kupnie tego tytułu na Wii, oprócz tego, że była tania?


Wiiiiizzzzzzzzummmmm Zzzzuummmmm kssssssssssssssss :wink:

Mark24 napisał(a):
Powodzenia, jak byłem na wakacjach u mojej żony w Garwolinie to obok ludzie zbierali porzeczki - 3,50zł/h. Pewnie już po sezonie ale ja byłem zafascynowany widokiem.


Ja na razie udaję że te 'oferty' kierowane są jako dorobek dla osób które ukończyły tylko podstawówkę a mają jeszcze czas między roznoszeniem ulotek a pracą dorywczą w fabryce śrubek.


_________________
Friends come and go, but enemies accumulate.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 8 wrz 2009, 19:17 
Cytuj  
Mnie też to czeka za 2-3 lata...
Głowa do góry - 800zł za miesiąc użerania się z bachorami w szkole to khmm.. powinno starczyć do 4-5-tego. A od 5-tego kombinuj i będzie dobrze ;)

***

Posty: 732
Dołączył(a): 23.06.2008
Offline
PostNapisane: 8 wrz 2009, 19:31 
Cytuj  
Cytuj:
Forza Motorsport 3 wszystko? jesli chodzi o scigalki:<
- no fakt szykuje się kawał dobrych wyścigów, to był jedyny tytuł, który był mnie w stanie skusić do kupna xboxa - niestety poległ ale to nie to forum :D.

Cytuj:
Pod FW 3.0 wiesza się wiele gier, a do tego co poniektóre posysaxy popełniają seppuku,
- Bodajże 3-4 tytuły, które wieszają się konkretnie przez FW a nie same z siebie, co do padów to białe DSy nie chcą się synchronizować (nie zawsze ale jednak), a nie padają.

Cytuj:
egroM - jakie ścigałki kupujesz? Stawiasz na Shifta czy Dirta? I czy kupujesz tego exclusiva supercar challenge?
- Dirt2 mi się totalnie nie podoba, w fizyce gripa w NFS:S łapy macza część ekipy od GTRa AFAIR (Goście od HC sim racera na PC), także to wróży dobrze, jeśli nie spieprzą innych aspektów. Miałem kupować SCC po premierze bo beta naprawdę dawała radę, niestety w Polsce za tytuł nie złapał się żaden dystrybutor więc muszę poczekać aż nie pojawi się coś na lokalnym rynku bo ja zaściankowy leniwy polaczek jestem i nie chce mi się bawić w wysyłki :D Z tego co pamiętam pisałeś, że Ferrari Challenge dostarczyło ci kilku siwych włosów - SCC to praktycznie upniętę FC - także lepiej się zastanów albo kup kierę bo obie te gry (a w przyszłości i GT5) na padzie na ustawieniach "pro" będą niegrywalne.


_________________
Obrazek

******

Posty: 4017
Dołączył(a): 26.02.2005
Offline
PostNapisane: 8 wrz 2009, 19:35 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
Mnie też to czeka za 2-3 lata...
Głowa do góry - 800zł za miesiąc użerania się z bachorami w szkole to khmm.. powinno starczyć do 4-5-tego. A od 5-tego kombinuj i będzie dobrze ;)


Już za bardzo się przyzwyczaiłem do zarobków UK-style, na razie sobie odpocznę trochę


_________________
Friends come and go, but enemies accumulate.

******
Avatar użytkownika

Posty: 3185
Dołączył(a): 13.12.2004
Offline
PostNapisane: 8 wrz 2009, 19:43 
Cytuj  
Enhu napisał(a):
Już za bardzo się przyzwyczaiłem do zarobków UK-style, na razie sobie odpocznę trochę


Normalnie szlachta, pracowales w UK i cie rozpiescili. To po cos wracal? Zeby narzekac? Sam pracowalem za granica, i dostawalem 2x wiecej niz zarabiam teraz, za to byl to zawod bez specjalnej mozliwosci rozwoju. W PL zarabiam mniej, ale tez duzo ciekawiej sie pracuje.

Rozwodzenie sie o tym ze w polsce sa smieszne pensje w porownaniu do UK to zenada i szpanowanie tanim dresem, tak w skrocie.

Ontopic, mi sie na FW 3.0 nic nie wiesza. Jak poogladalem sobie filmiki z FF13 to ciesze sie ze PS3 bedzie mial ta gre pierwszy ;-)


_________________
Nestor#1522

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 8 wrz 2009, 20:18 
Cytuj  
mi tam też się nic nie wiesza. Ale ja nie mogę tak napisać, bo Kabraxis mi nie da życia :/

Hahaha Enhu wiedziałem, że dostaniesz zjeby za podejmowanie tego newralgicznego tematu... wstydź się emigrancie! a tfu! szlachcic je...ny! ;)

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 8 wrz 2009, 20:38 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
wstydź się emigrancie! a tfu! szlachcic je...ny! ;)

ehehe, emigrant conajwyzej kojarzy sie z "bialym murzynem". Mnie smiesza wszyscy emigranci wracajacy do polski. Kazdy z nich ma nokie n95 i smieje sie z poslkich zarobkow, a w uk zarabie te 1000f, zre kebaby i mieszka w mieszkaniach przypominajacych obozy koncentracyjne. Ogarniety czlowiek jest w stanie zarobic tyle w Polsce. Jak pisal Nestor robiac duzo ambitniejsze rzeczy. Dla tych mniej bystrych jest orka za granica. Mam tu na mysli polskicj magistrow, ktorzy tam smaza frytki. Jesli spawacz wyjedzie za granice pracowac w zawodzie to jest zaradnym gosciem.


_________________
Χ Ξ Σ

*

Posty: 6914
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 8 wrz 2009, 20:52 
Cytuj  
Nestor napisał(a):
Normalnie szlachta, pracowales w UK i cie rozpiescili. To po cos wracal? Zeby narzekac? Sam pracowalem za granica, i dostawalem 2x wiecej niz zarabiam teraz, za to byl to zawod bez specjalnej mozliwosci rozwoju. W PL zarabiam mniej, ale tez duzo ciekawiej sie pracuje.

Rozwodzenie sie o tym ze w polsce sa smieszne pensje w porownaniu do UK to zenada i szpanowanie tanim dresem, tak w skrocie.



Ta, zgadzam sie w 100%. Ogolnie nawet nie chce mi sie juz na tym forum pisac, ale sobie poczytuje od czasu do czasu. Jak nie wariaci ktorzy za darmo wychwalaja swoja konsole (odwalacie kawal dobrej roboty, zapytajcie sie jednego z forumowiczow ile dostaje za taka kampanie) to frustraci ktorzy nie potrafia wyjsc poza tausena w kwestii miesiecznych przychodow.

Chetnie bym sie powymienial opiniami na temat gier dla jednej i drugiej konsoli ale niestety powstrzymam sie bo zaraz ktos zaatakuje mnie wychwalajac swoja konsole i obrazajac dorobek mojego zycia (bo przeciez musialem wziac kredyt na xboxa i ps3, nie da sie zarobic na niego w Polsce - sprzeczac sie nie bede, macie 100% racje (HEHE:/)).


_________________
Rzabolek

TYLKO ELMINISTER

***

Posty: 732
Dołączył(a): 23.06.2008
Offline
PostNapisane: 8 wrz 2009, 21:20 
Cytuj  
Cytuj:
Mi tam też się nic nie wiesza. Ale ja nie mogę tak napisać, bo Kabraxis mi nie da życia :/
- ale innym się wiesza i doskonale o tym wiesz :D Więc po co ta próba prowokacji. Odpuść...nudnawe się to staje po prostu :D


_________________
Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 8 wrz 2009, 21:34 
Cytuj  
egroM napisał(a):
Cytuj:
Mi tam też się nic nie wiesza. Ale ja nie mogę tak napisać, bo Kabraxis mi nie da życia :/
- ale innym się wiesza i doskonale o tym wiesz :D Więc po co ta próba prowokacji. Odpuść...nudnawe się to staje po prostu :D


Umrzyjcie wszyscy!

******

Posty: 4017
Dołączył(a): 26.02.2005
Offline
PostNapisane: 8 wrz 2009, 21:43 
Cytuj  
Tor-Bled-Nam napisał(a):
Mark24 napisał(a):
wstydź się emigrancie! a tfu! szlachcic je...ny! ;)

ehehe, emigrant conajwyzej kojarzy sie z "bialym murzynem". Mnie smiesza wszyscy emigranci wracajacy do polski. Kazdy z nich ma nokie n95 i smieje sie z poslkich zarobkow, a w uk zarabie te 1000f, zre kebaby i mieszka w mieszkaniach przypominajacych obozy koncentracyjne. Ogarniety czlowiek jest w stanie zarobic tyle w Polsce. Jak pisal Nestor robiac duzo ambitniejsze rzeczy. Dla tych mniej bystrych jest orka za granica. Mam tu na mysli polskicj magistrow, ktorzy tam smaza frytki. Jesli spawacz wyjedzie za granice pracowac w zawodzie to jest zaradnym gosciem.


eheheh no faktycznie, mam nokie n9000, śmieje się z polskich zarobków, w uk zarabiałem 1000£, żerem kebaby i mieszkałem w mieszkaniu wielkości stójki w auschwitz

a teraz srsly, sorry jeżeli masz taki światopogląd, wiesz... nie wszyscy kończą w uk tak jak twoji wyebani elo-ziomy z osiedla, którym się co najwyżej wydawało że mówią po angielsku

Mark24 napisał(a):
Hahaha Enhu wiedziałem, że dostaniesz zjeby za podejmowanie tego newralgicznego tematu... wstydź się emigrancie! a tfu! szlachcic je...ny! ;)


mine-field ftw!


a teraz back on topic

Ressistance 2 fajne, czy crap jak jedynka?


_________________
Friends come and go, but enemies accumulate.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 8 wrz 2009, 21:51 
Cytuj  
jedynka moze byla crapowata jesli chodzi o wykonanie ale za to story zajebiscie mi sie podobalo.

***

Posty: 732
Dołączył(a): 23.06.2008
Offline
PostNapisane: 8 wrz 2009, 21:51 
Cytuj  
R2 lepsze niż jedynka ale cudów nie ma. Jak jedynka ci nie bangla to nie bierz się za "2". Dobrze, że w końcu się skończył ten wysyp FPSow na konsole bo się już można było porzygać :D


_________________
Obrazek

******

Posty: 4017
Dołączył(a): 26.02.2005
Offline
PostNapisane: 8 wrz 2009, 22:01 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
jedynka moze byla crapowata jesli chodzi o wykonanie ale za to story zajebiscie mi sie podobalo.


jedyne co mi się podobało to te miny co wyskakiwały z ziemi i we wszystkie strony naparzały kolcami :wink:


_________________
Friends come and go, but enemies accumulate.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 8 wrz 2009, 22:16 
Cytuj  
@Enhu Miala byc prowokacja pod Marka. Lubie czytac jak sie ciska. Zjebales wpadajac w nia ze swoimi kompleksami. :/


_________________
Χ Ξ Σ

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 9732 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88 ... 487  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.