mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5881 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88 ... 295  Następna strona
Autor Wiadomość
*****

Posty: 2392
Dołączył(a): 17.07.2004
Offline
PostNapisane: 25 paź 2011, 22:41 
Cytuj  
WinterS napisał(a):
po chuj kupowac boxa bez 4 map, broni itd :{ chujowo, ze nie ma na allegro juz kluczy z DLC


Nie wiem o co chodzi ale zakładam, że po dniu gry będzie wszystko odblokowane i tyle; ]


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 25 paź 2011, 22:55 
Cytuj  
Qrwa mam initlializing, już aktywowałem grę pod origin, wszystko jest ok, ale jak chcę wejść do kampanii to mam initializing i dupa... zaczyna mnie to drażnić. Człowiek wydaje 130PLN i ma problem z uruchomieniem...

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 25 paź 2011, 23:09 
Cytuj  
Rzeznik napisał(a):
http://allegro.pl/battlefield-3-edycja-limitowana-klucz-dlc-24-7-i1890104998.html


To jest złodziej, chuj i kurwa


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 25 paź 2011, 23:21 
Cytuj  
Niah napisał(a):
Rzeznik napisał(a):
http://allegro.pl/battlefield-3-edycja-limitowana-klucz-dlc-24-7-i1890104998.html


To jest złodziej, chuj i kurwa

ten koles nic nie sprzedal prawie z porownaniu z prawie 0,5k kluczy na tej aukcji mam nadzieje,ze bez wyjebki bedzie,bo sam tam kupilem (poki co wyjebka taka,ze mialy byc klucze wg zapewnien przed premiera, a beda niby w dniu premiery).


_________________
rufen.@steam
rufenn@psn
rufen@wot

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 25 paź 2011, 23:32 
Cytuj  
Ja i Broot kupiliśmy od niego klucze do Brinka, po pewnym czasie klucz stracił "ważność", a koleś nie odpowiada na moje wiadomości.


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

*

Posty: 5094
Dołączył(a): 19.02.2005
Offline
PostNapisane: 25 paź 2011, 23:42 
Cytuj  
Kuzwa, nie nastraja mnie to optymistycznie :/
Myslalem zeby od niego wziac steamowy FM12, bo daje znizke 30% prawie, ale teraz chyba dam sobie spokoj...i bede sie modlil zeby BF3 dzialal i mi go nie wylaczyli po tygodniu :D :wink:


_________________
Jutro wszyscy zginiecie, robiąc coś zupełnie bez sensu...

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 25 paź 2011, 23:43 
Cytuj  
Niah napisał(a):
Ja i Broot kupiliśmy od niego klucze do Brinka, po pewnym czasie klucz stracił "ważność", a koleś nie odpowiada na moje wiadomości.


pewnie sprzedaje keye z cd-key generatora :>

****

Posty: 1569
Dołączył(a): 8.12.2001
Offline
PostNapisane: 25 paź 2011, 23:53 
Cytuj  
Bleh, 0 info od kuriera, 0 telefonu, tylko ze paczka nie dostarczona w trackingu na ich stronie. Bardzo k... brawo, nawet do pracy nie wolno isc tylko trzeba czekac na preordera;/ WTF

****

Posty: 1500
Dołączył(a): 2.02.2005
Offline
PostNapisane: 26 paź 2011, 00:52 
Cytuj  
Sou napisał(a):
WinterS napisał(a):
po chuj kupowac boxa bez 4 map, broni itd :{ chujowo, ze nie ma na allegro juz kluczy z DLC


Nie wiem o co chodzi ale zakładam, że po dniu gry będzie wszystko odblokowane i tyle; ]


bedzie po miesiacu dodatkowo płatne, DLC obejmuje 4 mapy z BF2 + jakies tam bronie, amunicje. dlatego mam ciezka rozkmine czy isc przeplacic w empiku za wersje chujową, czy polować na allegro na wersje limited z nadzieją, że mnie nie przytną w chuja z terminem/whatever

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 26 paź 2011, 01:18 
Cytuj  
Pograłem trochę MP i SP. Graficznie cudeńko, chodzi rewelacyjnie. Singla spodziewałem się znacznie lepszego, a akcja z 1-szego gameplaya w sieci na YT wyglądała znaaaaaaacznie lepiej :).

Tak czy inaczej jestem zadowolony, multi będzie zajebiste.

******
Avatar użytkownika

Posty: 3185
Dołączył(a): 13.12.2004
Offline
PostNapisane: 26 paź 2011, 01:22 
Cytuj  
Ma ktos karte DX10 i moze podzielic sie wrazeniami na temat wydajnosci? Mam GTX 285, ktory jest w czolowce starych kart DX10, ale po obejrzeniu technote Nvidia/Battlefield, widze ze DX11 duzo wnosi jesli chodzi o jakosc, a zwlaszcza wydajnosc.

Jak to loto w 1080p w trybie DX10 ?


_________________
Nestor#1522

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 26 paź 2011, 01:32 
Cytuj  
Ja tam wiem jedno, jest to najładniejszy i najbardziej realistycznie pod względem wizualnym fps jaki widziałem. Cała ta misja z F/18 po prostu gniecie wszystko.

Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 26 paź 2011, 05:03 
Cytuj  
tylko, ze w multi mozna epilepsji dostac od tej epickosci ;p


_________________
.

*****

Posty: 2392
Dołączył(a): 17.07.2004
Offline
PostNapisane: 26 paź 2011, 06:18 
Cytuj  
WinterS napisał(a):
Sou napisał(a):
WinterS napisał(a):
po chuj kupowac boxa bez 4 map, broni itd :{ chujowo, ze nie ma na allegro juz kluczy z DLC


Nie wiem o co chodzi ale zakładam, że po dniu gry będzie wszystko odblokowane i tyle; ]


bedzie po miesiacu dodatkowo płatne, DLC obejmuje 4 mapy z BF2 + jakies tam bronie, amunicje. dlatego mam ciezka rozkmine czy isc przeplacic w empiku za wersje chujową, czy polować na allegro na wersje limited z nadzieją, że mnie nie przytną w chuja z terminem/whatever


A ile płatne? Ja biorę w TESCO jutro za te 97zł (tylko w dniu premiery).


Czy ktoś ma już CD i może potwierdzić, że da się grać bez płytki w napędzie?


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 26 paź 2011, 06:20 
Cytuj  
Zawałem nocke z kolegami czyli jak dla mnie staruszka grałem do 1.00 ;)
MP wymiata!


_________________
psn

*
Avatar użytkownika

Posty: 138
Dołączył(a): 24.03.2009
Offline
PostNapisane: 26 paź 2011, 06:27 
Cytuj  
Marti napisał(a):
to jest preorder ;]
trzeba doplacic ~70-80zl w dniu premiery,ale z tego co wyniuchalem dostaje sie to samo jakby sie z origina zamawialo czyli bronie i mapy


To źle niuchałeś. Nie ma żadnych sensownych dodatków a na pewno nie dostaniesz map czy broni. Dostajesz a to metalowe czarne (mat) pudełko na płytkę w dniu wykupienia preordera lol. W czwartek i to dokładnie w ten dzień (w inny nie oddadzą ci kasy) idziesz i pokazujesz paragon i od ceny gry, w wybranej wersji platformowej, odejmą ci te 29.99 PLN. Wersja jaką kupiłeś to zwykła podstawka, bez bajerów. No ale te uczucie jak wychodzisz miesiąc przed premierą z empika z pudełkiem z logo B3 - bezcenne.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 26 paź 2011, 07:14 
Cytuj  
Gralem wczoraj troche z Crunem i Viceraptem, bez voica to troche ciezko, ale juz byl wiekszy fun. Co prawda z crunem mialem pecha bo co sie zrespilem to dedłem, ale Crun nie zdechł ;d

Ale dodac do tego voica, troche obecnanie map to chyba mozna zrobic squad nei do zajebania ;]

Licze, ze nie bedzie tylu medykow w bf3 ;]


_________________
.

****

Posty: 1061
Dołączył(a): 26.08.2005
Offline
PostNapisane: 26 paź 2011, 07:24 
Cytuj  
SnowPanther napisał(a):
Marti napisał(a):
to jest preorder ;]
trzeba doplacic ~70-80zl w dniu premiery,ale z tego co wyniuchalem dostaje sie to samo jakby sie z origina zamawialo czyli bronie i mapy


To źle niuchałeś. Nie ma żadnych sensownych dodatków a na pewno nie dostaniesz map czy broni. Dostajesz a to metalowe czarne (mat) pudełko na płytkę w dniu wykupienia preordera lol. W czwartek i to dokładnie w ten dzień (w inny nie oddadzą ci kasy) idziesz i pokazujesz paragon i od ceny gry, w wybranej wersji platformowej, odejmą ci te 29.99 PLN. Wersja jaką kupiłeś to zwykła podstawka, bez bajerów. No ale te uczucie jak wychodzisz miesiąc przed premierą z empika z pudełkiem z logo B3 - bezcenne.

to na co mam kod na zestaw dodatkowych broni i 4ech map? ;o


_________________
jey#2178
BF3: jeyjeykrk
PSN: jeyjeykrk

******

Posty: 4059
Dołączył(a): 5.01.2002
Offline
PostNapisane: 26 paź 2011, 07:32 
Cytuj  
Pogralem troche w MP na PS3 i musze powiedziec, ze jest dobrze. Obawialem sie, ze plansze beda puste ale DICE postaralo sie aby bylo inaczej. Gdziekolwiek sie nie zespawnujesz to znajdujesz sie w epicentrum zadymy :). Plansze sa umiejetnie zmniejszone i objectivy ustawione tak, ze praktycznie nie ma problemow ze znalezieniem wroga. Zupelnie nie odczuwa sie, ze gra tylko 24 graczy. Wiele osob obawialo sie, ze 24 graczy + pojazdy nie bedzie dawalo rady. Jest jednak zupelnie inaczej. Wczoraj przy 2 czolgach + samoloty u przeciwnika byla jeszcze masa piechurow do miazdzenia ...
Graficznie gra prezentuje sie wysmienicie na PS3. Moim zdaniem o wiele lepiej niz LOW na PC. Oczywiscie nie ma startu do najwyzszych ustawien PC ale jak na konsole i przy tej plynnosci jest naprawde swietnie. Wybuchy zarowno pod wzgledem graficznym jak i dzwiekowym to absolutne mistrzostwo. Wybuchajace czolgi i spadajace heli/samoloty to miod dla oczu i uszu. Nie zauwazylem przy tym zadnych zwolnien czy zamul. Wybuchy, strzelanina, dym, odlamki, walace sie sciany i leci bez zajakniecia. Tekstury dzieki HD packowi tez prezentuja sie o niebo lepiej niz w becie ...
Jedyna rzecza jakiej mi brakowalo to ... dobra ekipa do grania. Przez te wszystkie unlocki i bajery ludzie zapominaja o ideii BF. Czesto zdarza sie, ze gracze zupelnie nie realizuja objectivow tylko trzaskaja rzeczy dajace najwiecej punkcikow. Jak na standardy konsolowe to i tak jest niezle. Udalo mi sie zaliczyc nawet kilka fajnych akcji ...
Duzym plusem DF3 na konsole sa serwery dedykowane. Wczoraj pol wieczoru przegralem na jedym serwerze w praktycznie jednym skladzie (akurat trafili sie jacys ogarnieci ludkowie i mozna bylo powalczyc) ...
Moje wrazenia sa glownie z trybu RUSH. Teraz w zamiarze mam potestowac CQ. Pewnie tych 24 graczy to bedzie za malo zeby porzadnie popykac ale jak sie nie ma co sie lubi to sie lubi co sie ma ;) ...

P.S. Gdyby ktos mial jakas fajna ekipke do popykania na PS3 bez spinki dla funu to dajcie info ...

T.


_________________
Templair_@PSN

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 26 paź 2011, 07:43 
Cytuj  
Czyli na tą chwilę wychodzi na to, że nie da się kupić na allegro wersji z Back to Karkand? Bo można do zwykłej edycji kupić klucz na keye PL za 107zł - ale to i tak dość drogo jak za sam klucz. Chciałbym od razu z Back To Karkand ale chyba nic z tego nie będzie :/. Jakby ktoś miał aukcję, która nie śmierdzi na kilometr to niech da znać.

Jak nie, to pozostaje kupienie w Origin za 137 zł :/. FUCK :/.

EDIT

Widzę, że na allegro ostro lecą w chuja:)
1 aukcja z BF Limited:http://allegro.pl/battlefield-3-edycja-limitowana-klucz-origin-skan-i1896339252.html
Od 2011-10-27 do 2011-11-02 Sprzedający ma urlop. Możesz w tym czasie robić u niego zakupy, jednak wysyłka towaru może się opóźnić.

I druga aukcja - tutaj w opisie aukcji sprzedający dał info, że wysyłka 2 listopada:)
http://allegro.pl/battlefield-3-limited ... 20907.html


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5881 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88 ... 295  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.