mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 21954 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 896, 897, 898, 899, 900, 901, 902 ... 1098  Następna strona
Autor Wiadomość
*****
Avatar użytkownika

Posty: 2270
Dołączył(a): 20.12.2004
Offline
PostNapisane: 2 lut 2016, 15:01 
 
A potwierdzona jest OB ? BO syszalem na streamach o niej, ale nigdzie nie widziałem potwierdzenia.


_________________
Turbot

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 2 lut 2016, 17:51 
 
A ja gram w star wars heroes coś tam pod androida i jest fajne :<

*
Avatar użytkownika

Posty: 5072
Dołączył(a): 22.07.2007
Offline
PostNapisane: 2 lut 2016, 18:08 
 
pieniek82 napisał(a):
A potwierdzona jest OB ? BO syszalem na streamach o niej, ale nigdzie nie widziałem potwierdzenia.


Tylko jakieś tam pierdółki typu to:
http://www.gamespot.com/articles/the-di ... 0-6434375/

No ale raczej na bank ją dadzą :P

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 2 lut 2016, 20:33 
 
Skończyłem TR i mniej mi się podobał niż poprzednia część. Fabuła jak zawsze. Szybko znudził mnie crafting, puzzle słabe i proste. Ogólnie formuła Uncharted bardziej mi odpowiada. Gra jest bardziej filmowa, podróżowanie po różnych miejscach, a nie jedna lokacja jak w nowych TR.


_________________
Χ Ξ Σ

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 2 lut 2016, 21:44 
 
zaboleq napisał(a):
Tak czytam fora różne i reddita i chyba The Disvision szykuje się na mega fail ale ludzie z głodu i tak kupią i Ubi dalej będzie sprzedawał chłam.
Problem ten sam co z Destiny - brak prawdziwego end gameu, kiepski balans, babole, czity na PC, zapowiedziane 3 płatne dodatki czyli wycięto zawartość jeszcze przed premierą (brooklyn np). Ponoć PvP w dark zone nie takie złe ale kurde to co pokazali to słabizna a pamiętajmy, że premiera za trochę ponad miesiąc :/. Sam zagrałem ledwo chwilę bo dostęp dostałem w niedziele po 13 ale wczoraj coś jeszcze posiedziałem i mam mieszanie uczucia.


Wez ty zastosuj jakis filtr myslowy, bo sie czytac nie da takich postow. Ocenianie end game'u, ilosci contentu czy balansu po jebanej becie z jedna misja fabularna i 2 skillami na krzyz - no ja pierdole. I to to lykasz, bo ktos w internecie tak napisal? :) Nie bronie tej gry, nie bronie Ubisoftu, no ale kurwa, troche zdrowego rozsadku. Z takimi opiniami to trzeba poczekac do premiery i jak ludzie troche pograja.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 3 lut 2016, 07:01 
 
Hint: zaboleq.

W poście niżej napisał, że Dragon's Dogma to gra genialna pod każdym względem. ;)


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 3 lut 2016, 08:07 
 
raggnarok napisał(a):
zaboleq napisał(a):
Tak czytam fora różne i reddita i chyba The Disvision szykuje się na mega fail ale ludzie z głodu i tak kupią i Ubi dalej będzie sprzedawał chłam.
Problem ten sam co z Destiny - brak prawdziwego end gameu, kiepski balans, babole, czity na PC, zapowiedziane 3 płatne dodatki czyli wycięto zawartość jeszcze przed premierą (brooklyn np). Ponoć PvP w dark zone nie takie złe ale kurde to co pokazali to słabizna a pamiętajmy, że premiera za trochę ponad miesiąc :/. Sam zagrałem ledwo chwilę bo dostęp dostałem w niedziele po 13 ale wczoraj coś jeszcze posiedziałem i mam mieszanie uczucia.


Wez ty zastosuj jakis filtr myslowy, bo sie czytac nie da takich postow. Ocenianie end game'u, ilosci contentu czy balansu po jebanej becie z jedna misja fabularna i 2 skillami na krzyz - no ja pierdole. I to to lykasz, bo ktos w internecie tak napisal? :) Nie bronie tej gry, nie bronie Ubisoftu, no ale kurwa, troche zdrowego rozsadku. Z takimi opiniami to trzeba poczekac do premiery i jak ludzie troche pograja.



Ragna pograłem kilka h i taka jest moja opinia. I będę miał rację o ile Ubi nie wyciągnie kilku asów z rękawa a oboje dobrze wiemy, że ich nie ma. To w co grałem to była wersja demo a nie beta. Kolejny raz premiery nie przełożą więc wypuszczą to co mają i będzie jak z Destiny albo raczej gorzej.

Nie biorę pod uwagę opinii gimbazy która spuszcza się nad każdą grą. Ubi ostatnio nie wydał nic co by potrafiło na dłuższą metę się obronić a praktycznie każda ich gra na starcie zalicza ostatnio faila. Bardzo chciałbym się mylić, naprawdę. Popykałbym sobie ze znajomkami z wielką chęcią.


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 3 lut 2016, 15:37 
 
zaboleq napisał(a):
Kolejny raz premiery nie przełożą więc wypuszczą to co mają i będzie jak z Destiny albo raczej gorzej.

Nie biorę pod uwagę opinii gimbazy która spuszcza się nad każdą grą.


12mln sprzedanych kopii wcale nie brzmi tak tragicznie.

I osobiscie wole czytac opinie tej gimbazy niz podstarzalych prykow, ktorzy kupuja i "graja" w starannie wyselekcjonowane 2-3 tytuly rocznie.

*****

Posty: 2872
Dołączył(a): 18.05.2004
Offline
PostNapisane: 3 lut 2016, 15:50 
 
Mark24 napisał(a):
I osobiscie wole czytac opinie tej gimbazy niz podstarzalych prykow, ktorzy kupuja i "graja" w starannie wyselekcjonowane 2-3 tytuly rocznie.

Musze się zgodzić :o
Odnoszę wrażenie, że spora cześć tego forum już kompletnie nie jest w stanie odczuwać funu / przyjemności z grania, o ile dany tytuł nie spełnia maksymalnie wyśrubowanych absurdalnych wymagań. Coś jak melomani którzy żeby odczuwać jakąkolwiek przyjemność ze słuchania muzyki potrzebują sprzętu za 20k

****

Posty: 1554
Dołączył(a): 22.01.2006
Offline
PostNapisane: 3 lut 2016, 16:55 
 
Goatus napisał(a):
Mark24 napisał(a):
I osobiscie wole czytac opinie tej gimbazy niz podstarzalych prykow, ktorzy kupuja i "graja" w starannie wyselekcjonowane 2-3 tytuly rocznie.

Musze się zgodzić :o
Odnoszę wrażenie, że spora cześć tego forum już kompletnie nie jest w stanie odczuwać funu / przyjemności z grania, o ile dany tytuł nie spełnia maksymalnie wyśrubowanych absurdalnych wymagań. Coś jak melomani którzy żeby odczuwać jakąkolwiek przyjemność ze słuchania muzyki potrzebują sprzętu za 20k

No ale to chyba normalne ?!?
Z biegiem lat i doświadczeń człowiek staje się bardziej wymagający względem danej kategorii produktów. To tak jak z czytaniem książek, w tej chwili nie wyobrażam sobie sięgnąć po książkę oferującą poziom serii AD&D. Mógłbym ewentualnie wrócić do kilku egzemplarzy na zasadzie nostalgii ale w tej chwili mam już na tyle wyrobiony gust aby nie łykać wszystkiego jak młody pelikan.


_________________
"Są dwie rzeczy bezgraniczne: wszechświat i Ludzka głupota, co do wszechświata nie jestem pewien" A. Einstein

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 3 lut 2016, 16:58 
 
Chodzi wyłącznie o to, że jest mniej czasu na granie, a coraz więcej gier. Nie gram w słabe gry bo nie mam czasu. To jest mój problem więc nie krytykuje kogoś kto gra w jakieś gówno.


_________________
psn

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 3 lut 2016, 20:19 
 
Cytuj:
30 maja serwery Dust 514 zostaną wyłączone i jeden z najambitniejszych projektów ostatnich lat przejdzie do historii. W teorii pomysł wyglądał rewelacyjnie pozwalając gigantycznej społeczności zgromadzonej wokół EVE Online na bezpośredni udział w bitwach toczących się na powierzchniach planet. W praktyce nie było to aż tak emocjonujące i potencjał nie został chyba wykorzystany. Choć CCP przyznało, że gra, która w 2011 roku pojawiła się w formie bety, w minionym roku zaczęła przynosić zyski. Ogólny pomysł na Dust 514 będzie kontynuowany w kolejnym projekcie. Też będzie to FPS, ale tym razem trafi on na PC. Więcej szczegółów mamy poznać w kwietniu.


_________________
psn

*
Avatar użytkownika

Posty: 5072
Dołączył(a): 22.07.2007
Offline
PostNapisane: 3 lut 2016, 20:55 
 
I dobrze, Dust nie był zły, ale był potwornie powolny. No i failem strasznym było puszczenie go tylko na konsole z olaniem PCeta...

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 4 lut 2016, 04:30 
 
Przeszedłem Rise of Tomb Raider. 2 DLC już kupione i czekają na weekend :) Gry mam 81% i wcale nie biegałem ze zbieraniem wszystkiego, co niektórzy ładnie ominęli contentu ;p

Powiem tak. Jedna z najlepszych gier w jakie grałem, daję 10. Graficznie to jest kosmos, moim zdaniem bardzo przypomina Wiedźmina, a w Geotermalnej Dolinie trawy to CD Project może się uczyć ;P. Pod tym względem, nowa Lara nie ma sobie równych, smaczki od Nvidi w tym Pure Hair działają idealnie i głowa Lary wygląda niesamowicie.

Końcówka mi się nie podobała, ta walka z helikopterem + Konstantyn to totalny ziew. Powinno być to jakoś inaczej rozwiązane, bardzo nie lubię tego typu rozgrywki. Zajebiście odpadaly też części opancerzenia nieśmiertelnych, czemu takich rzeczy nie dają w rpgach to ja nie wiem. Grobowce, katakumby rewelacja chociaż imo za mało główkowania było. Wycraftowałem w sumie wszystko, pocraftowałem cały ekwipunek, Lara wygląda nieziemsko w niektórych strojach :D i wyupgradowanych torbach.

Ogólnie to marzy mi się przygodowa gra, w tym stylu ale po jakimś egipcie z mumiami, zagadkami, labiryntami etc. bym był w siódmym niebie. Jak przejdę 2 DLC do Rise to wracam do TR z 2013. Zatrzymałem sie w nim na jakimś 25% i miałem buga z savem. Ale po Rise mam totalną ochotę przejść TR z 2013 no i czekam z niecierpliwością na kolejnego TR.

Biorąc pod uwagę mapę na ostatnim filmie będzie to Południe Stanów Zjednoczonych (New Spain/Mexico/La Bermeja etc) nie mogę się doczekać.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 4 lut 2016, 07:34 
 
TR2013 o wiele lepszy także kończ co masz do roboty z RotTR i instaluj poprzednia cześć. Ale tam końcówka też z dupy trochę będzie.


_________________
@polygamia

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 4 lut 2016, 08:30 
 
Atherius każdy pieje że nowa Lara dużo lepsza od tej z 2013. Dla mnie było tam za dużo walki, za mało skradania i końcówka mi się nie podobała. Zagadki poza jedną były raczej słabe. Kupie pewnie na dniach i zobaczę.


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 4 lut 2016, 08:39 
 
Więcej kombinowania niż w RotTR, bo tę nową część to w zasadzie można przebiec.
No i to był reeboot w nowej odsłonie dlatego zrobił większe wrażenie.


_________________
@polygamia

**
Avatar użytkownika

Posty: 7136
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 4 lut 2016, 08:40 
 
Z tą walką się zgodzę, ale składania? Od kiedy tr to skradanka :-P

Dla mnie ogólnie za dużo ludzi :-D zawsze podobało mi się to odosobnienia i mniej przeciwników ludzkich w poprzednich częściach.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 4 lut 2016, 08:47 
 
W 2013 nie podobał mi się tylko jeden fragment gdzie w wiosce o dużej przestrzeni musiałem strzelać do 20 na dachach. W nowym TR wszystko prawie co wymagało szybkiej akcji i wielu przeciwników zrobiłem melee.

Celowanie padem z łuku na duże odległości to nie dla mnie.


_________________
psn

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 4 lut 2016, 09:07 
 
HA

Dostałem klucz do XCOM 2 :P (gry online, dwa klucze bo dodatek do preorder też)


_________________
psn

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 21954 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 896, 897, 898, 899, 900, 901, 902 ... 1098  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.