mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 21954 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 900, 901, 902, 903, 904, 905, 906 ... 1098  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 7 lut 2016, 17:32 
 
tiomor napisał(a):
O co? ;)

(zajarałem się tą grą jak dawno żadną)


ja tego nie widzę.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 7 lut 2016, 18:29 
 
Goatus napisał(a):
Piszpan napisał(a):

Na tym samym na czym polega w diablo i pochodnych? Farmieniu lepszych itemków w group content / pvp? Oczywiście to moje gdybanie bo mało informacji dali na ten temat jak na razie.



no wlasnie nie do konca. bo ok ile ci czasu zajmie wyfarmienie najlepszej broni armoru? 2-3 dni? max lvl ile? 2-3 dni? i co dalej? brakuje jakiejs opcji zeby sie oplacalo dalej wbijac, jakies amstery jakies zestawy jakies dopieszczanie/ubeiranie swojej laleczki.


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 7 lut 2016, 19:01 
 
W strzelaniu największy mój problem to to, że jak strzelasz do tego to twój cel stoi/idzie jakby nigdy nic. Zero impaktu. Po strzela z shotguna w nogę spodziewałbym się chociaż zachwiania/upadku a nie tego, że koleś przyjmie ich na klatę jeszcze 50.

Dla mnie problem z tą grą to właśnie tpp co przekłada się na brak realizmu (tpp w fps to czit) i ten model strzelania. To, że oni chcą robić z tej gry pseudo rpg i np są bossowie (to nie jest SS albo DOOM czy Destiny tylko nowy jork w niedalekiej przyszłości). Niestety jak znowu będzie beta to nie ma mnie w PL a na lapku służbowym nie pogram więc dupa... Liczę, że kumpel zagra i może się skuszę co by z nim pograć.

O ile gra byłaby lepsza gdyby była bardziej realistyczna? Kilka pocisków i dead. Liczy się refleks, taktyka, znajomość terenu etc. Niestety wywalanie kilku magazynów w moba/gracza zbyt wiele z realizmem nie ma wspólnego :/. Dlatego np o wiele bardziej jaram się Escape from Tarkov.

Poza tym jak oni chcą zatrzymać ludzi na dłużej? Polowanie na super karabin, który da nam kolejne 2% dpsu. A z bossa poleci jego kurtka co da znam +3% do HP?

No i ten downgrade :(


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

*
Avatar użytkownika

Posty: 5072
Dołączył(a): 22.07.2007
Offline
PostNapisane: 7 lut 2016, 19:21 
 
Brak realizmu to dla mnie też delikatny kolec w tyłku, ale co do taktyki to się nie zgodzę. Przy okrojonych skillach w becie tej taktyki było duuużo. Skille, granaty, rodzaj amunicji etc to wszystko ma duże znaczenia i wierze, ze czasami będzie trzeba się sporo nakombinować, żeby kogoś zabić.

*****

Posty: 2872
Dołączył(a): 18.05.2004
Offline
PostNapisane: 7 lut 2016, 21:32 
 
Piszpan napisał(a):
no wlasnie nie do konca. bo ok ile ci czasu zajmie wyfarmienie najlepszej broni armoru? 2-3 dni? max lvl ile? 2-3 dni? i co dalej? brakuje jakiejs opcji zeby sie oplacalo dalej wbijac, jakies amstery jakies zestawy jakies dopieszczanie/ubeiranie swojej laleczki.

Skąd czerpiesz te informacje, że 2-3 dni? Oceniając po becie to loot jest losowy (statystyki, jakość, bonusy itp) nawet ten w sklepach. Do tego dochodzą ci jeszcze akcesoria do broni które też mają różne statystyki i jakość, kilka slotów pancerza, odblokowywanie specjalnych perków na broniach itp itd. Zanim złożysz sobie cały idealny zestaw to myślę, że lekką ręką kilka tygodni zejdzie jak nie więcej. Tak jak mówiłem, to jest trochę jak diablo, w becie spędziłem ok 20h i ciągle było to uczucie, że może wypaść lepszy itemek, który ma 10pkt więcej dmg, czy armora, etc.

zaboleq napisał(a):
To, że oni chcą robić z tej gry pseudo rpg i np są bossowie (to nie jest SS albo DOOM czy Destiny tylko nowy jork w niedalekiej przyszłości). O ile gra byłaby lepsza gdyby była bardziej realistyczna? Kilka pocisków i dead. Liczy się refleks, taktyka, znajomość terenu etc. Niestety wywalanie kilku magazynów w moba/gracza zbyt wiele z realizmem nie ma wspólnego :/.

Ewidentnie nie jest to gra dla ciebie i tyle, Division od początku miało kłaść silny nacisk na elementy rpg, i w taki sposób było promowane. Mi osobiście to odpowiada, sporej ilości osób też, dla reszty jest cała masa modern shooterów.

zaboleq napisał(a):
Poza tym jak oni chcą zatrzymać ludzi na dłużej? Polowanie na super karabin, który da nam kolejne 2% dpsu. A z bossa poleci jego kurtka co da znam +3% do HP?

W diablo i pochodnych działa, czemu tu miało by nie działać?

****

Posty: 1671
Dołączył(a): 10.07.2010
Offline
PostNapisane: 7 lut 2016, 21:55 
 
zaboleq napisał(a):
To, że oni chcą robić z tej gry pseudo rpg i np są bossowie (to nie jest SS albo DOOM czy Destiny tylko nowy jork w niedalekiej przyszłości).


Równie dobrze możesz mieć pretensje do Blizzarda, że Starcraft nie jest turową strategią stawiającą na dyplomację.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 7 lut 2016, 22:19 
 
Gra na tą chwilę jest płytka i tyle a sam ubi zbyt wiele nie zdradza. Ile będzie tych zadań np? Jak bardzo zróźnicowane będą? Dla Ubi niestety liczy się ilość sprzedanych pudełek bo tutaj abonamentu nie mamy. Ich gry (kolejne AC i cała reszta) mają swój stały target ale ja nigdy do niego nie należałem. Chciałbym, żeby ta gra się udała i zapewne i tak ją kupię żeby się przekonać samemu bo niestety w OB sobie nie pogram. Czuje, że po prostu będę tego żałował.

Może i grind w diabło się sprawdza ale jak bardzo to trudno powiedzieć. Ja osobiście nie znam nikogo kto gra dłużej niż kilka dni po nowym paczu. Akurat w diablo itemizacja przez długi czas posysała pałkę. Jak już się jednak grę kupiło to pozostawało czekać na kolejne pacze i dodatki.


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 7 lut 2016, 23:18 
 
zaboleq napisał(a):
Gra na tą chwilę jest płytka i tyle a sam ubi zbyt wiele nie zdradza. Ile będzie tych zadań np? Jak bardzo zróźnicowane będą?


Tego nigdy się nie dowiemy, bo jest niepisana umowa między milionami graczy, którzy grę kupią, by nie zdradzać szczegółów na jej temat po kilku dniach/tygodniach rozgrywki.

Straszne czasy nastały.

zaboleq napisał(a):
Czuje, że po prostu będę tego żałował.



Trudno, innego wyboru nie masz. Płać i płacz.


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 8 lut 2016, 09:10 
 
No w becie rzeczywiście w uj rzeczy do roboty było:).


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

*
Avatar użytkownika

Posty: 5072
Dołączył(a): 22.07.2007
Offline
PostNapisane: 8 lut 2016, 09:12 
 
Serio zaboleq, generalnie internet proposuje Division po becie, która była kadłubkiem gry, a ty w nią nie grając i w ogóle nie czując "feelingu" tej gry strasznie narzekasz :P

Taki noł ofens :P

Jeśli ten pseudo MMO da mi contentu na ~100h zabawy (nawet powtarzalnego), a nie jest to wygórowany wynik jak na tego typu grę, to będę szczęśliwy. Jeśli da więcej, to znaczy, że gra jest bardzo dobra i Ubi poraz pierwszy od dawna nie wydało kupy.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 8 lut 2016, 10:05 
 
Jutro Dying Light Following


_________________
psn

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 8 lut 2016, 10:06 
 
100h to w chuj teraz. srednio liczac po 4-5h dziennie to masz 20 dni rozrywki nawet po 10h dziennie to masz 10 dni to ciagle w chuj duzo. nie wiem czy mi sie dzis bedzie chcialo odpalic xcoma i probowac przejsc na sile czy jednak sprobowac dogme.


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

*
Avatar użytkownika

Posty: 5072
Dołączył(a): 22.07.2007
Offline
PostNapisane: 8 lut 2016, 10:09 
 
Licz po 10h na tydzień max :v

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 8 lut 2016, 10:31 
 
No kurwa w końcu się przyznali oficjalnie. Zjebane UBI.
https://youtu.be/P0ufksZxTWQ
Jakoś od 13 minuty koleś z UBI mówi o tym, że gdyby PC miało lepszą oprawę niż konsole, to było by to niesprawiedliwe. Myślenie tępaków z UBI. A tak zapewniali, że na PC to normalnie myślą jak o oddzielnej platformie i robieniu specjalnie wersji PC. A jedyne co PC ma lepsze to refleksy i cieniowanie. Ciekawe czy i tym razem da się coś odblokować...


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 8 lut 2016, 10:36 
 
Przecież o tym już było i czytalismy o tym 2 dni temu.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 8 lut 2016, 10:37 
 
A to sorry bo mnie ominęło. Tak czy inaczej Ubi nie zaskoczyło.


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 8 lut 2016, 10:47 
 
To samo było z wiedźminem. Mierny i nudny temat już który będzie powtarzany co wypust nowego tytułu.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 8 lut 2016, 11:49 
 
Wiesiek i tak na PC ma sporo ficzerów których nie ma na konsolach. Dodatkowo nadal wersja DX 12 wisi w powietrzu ale najprędzej po premierze II dodatku albo wraz z nią(taka plotka). No i mamy mody.

Ubi natomiast kastruje jak leci.


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2270
Dołączył(a): 20.12.2004
Offline
PostNapisane: 8 lut 2016, 11:52 
 
Nie mówicie bo nawet na konsoli grafika wyglada swietnie (ten filmik z co ktoś wklejał)

https://www.youtube.com/watch?v=UKtjDDsO6Y4


_________________
Turbot

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 8 lut 2016, 11:56 
 
Pieniek ale to i tak nie wygląda w połowie tak dobrze jak w 2013 roku. I wtedy nie było Titana X. Dobry PC byłby to w stanie uciągnąć ale jak zwykle UBI pokazało klasę. To samo było w WD ale tam jakoś dało się zmodować większość rzeczy.

Gra nie wygląda źle ale na pewno nie zachwyca.


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 21954 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 900, 901, 902, 903, 904, 905, 906 ... 1098  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.