mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2939 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95 ... 147  Następna strona
Autor Wiadomość
****

Posty: 1490
Dołączył(a): 19.08.2004
Offline
PostNapisane: 8 kwi 2010, 13:19 
Cytuj  
Jak wygląda instalowanie gier na jednym sprzęcie i odpalanie na drugim? Nie mówię o full oryginałach bo one zapewne wymagają płyty


_________________
Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 400
Dołączył(a): 2.03.2004
Offline
PostNapisane: 8 kwi 2010, 20:57 
Cytuj  
Chyba udało mi się rozwiązać ten problem, o którym pisałem wcześniej. Trochę podzwoniłem do EA, wysłałem e-maile i dostałem w odpowiedzi solucje, która, o dziwo, chyba zadziałała (w każdym razie od 3 dni gra ani razu się nie zacięła, a katuje ją dosyć mocno). Trzeba było usunąć hard disk catche (które zawiera między innymi patche do wszystkich gier), oraz ściągnąć patche na nowo. No i od tego czasu cały czas jestem online (co jak przeczytałem również ma wpływ). Btw, pograłem trochę w demko Fify World Cup (już jest na Marketplace) i muszę powiedzieć, że jest to dużo bardziej solidny produkt niż myślałem. Sama rozgrywka nie wydaje się zbytnio zmieniona (co jest moim zdaniem dobre, bo fizyka i rozgrywka z 10 jest póki co bardzo dobra), jedynie trudniej trafić z tzw. "loba" oraz piłki prostopadłe trudniej przechodzą, co zbalansowało rozgrywkę. Grafika wydaje się ładniejsza (stadiony i murawa na pewno dużo ładniejsze, a i twarze wydają się bardziej dopracowane). Dodano również wiele smaczków jak np. zbliżenie na smutnych kibiców po straconym golu lub kibiców rozwścieczonych po podyktowaniu karnego, czy licencjonowani trenerzy przy linii bocznej (niestety nie znajdują się w realnej rozgrywce, a jedynie w cut-scenkach). Ciekawe czy jest Franz Smuda :P. Do tego multum reprezentacji, ciekawe tryby rozgrywki offline i online. Mimo wszystko chyba jednak nie ma tam aż tyle zmian, aby wyłożyć na tę grę 199 złotych i jednak polecałbym poczekać na fife 2011 (chociaż o ile dotychczas byłem pewien, że nie kupię World Cup'a, to teraz poważnie się zastanawiam). Pozdrawiam

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 9 kwi 2010, 01:42 
Cytuj  
dla tych co maja bany a chca sie pobawic w multiplayer:

http://www.teamxlink.co.uk/


jak ktos obada niech da znac :>


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

******

Posty: 4059
Dołączył(a): 5.01.2002
Offline
PostNapisane: 9 kwi 2010, 08:48 
Cytuj  
Ashton napisał(a):
dla tych co maja bany a chca sie pobawic w multiplayer:

http://www.teamxlink.co.uk/


jak ktos obada niech da znac :>


Nie ma co badac. To tylko dla xboxa, playstation 2, gamecuba i PSP ...

Cytuj:
Simply put, any game on the XBox, Playstation 2, Gamecube and PSP that supports system-link / LAN play.


T.

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 9 kwi 2010, 08:55 
Cytuj  
Cytuj:
XLink Kai is a global gaming network - bringing together XBox 360, XBox, Playstation 3, Playstation 2, Gamecube and PSP users, in one integrated community. It is software running on your PC or Macintosh that allows you to play system-link enabled games online for free. Kai is the only service that is not console specific, and boasts one of the friendliest communites available.



cos ci nie wyszlo...


anyway bawilem sie pamiecia flash.

Mozna wrzucac premium themes z pc.
Gamer Pictures (gamer picture injector 2.0 sie przyda)
Gry arcade, ale lyka jako triale
DLC bez drm - np te z oxm.
domyslam ze da rade dorzucic dlc z plytek jak np z fallout goty dysku z dodatkami, ale nie testowalem.


patchy do gier mi sie nie udalo przerzucic.. dunno moze w przyszlosci.




edit:
a zapomnialbym po co tutaj wlazlem:
"Splinter Cell Conviction RF"


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

******

Posty: 4059
Dołączył(a): 5.01.2002
Offline
PostNapisane: 9 kwi 2010, 09:18 
Cytuj  
Zwracam honor. Powinni updatnac FAQ. Szczegolnie punkt 1.4 :< ...

T.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1021
Dołączył(a): 8.08.2008
Offline
PostNapisane: 19 kwi 2010, 12:07 
Cytuj  
Kolesiowi w padzie od x-boxa padl R1 button. Nowy pad tani nie jest. Da sie to jakos fixnac ? Mial ktos taki problem ?
Probowalismy go rozkrecic, ale po wyjeciu kilku srubek stwierdzam ze cos tam jeszcze trzyma to wszystko w kupie i nie da sie pada rozlozyc na pol.
Any ideas ? Bo w PES nie mozemy ownowac :>

Edit: Down

O rofl, faktycznie, tam nie odkrecilismy :) Dobra. Dzisiaj dzialamy !! Dzieki


Ostatnio edytowano 19 kwi 2010, 12:30 przez Ziolo, łącznie edytowano 1 raz
******

Posty: 4059
Dołączył(a): 5.01.2002
Offline
PostNapisane: 19 kwi 2010, 12:18 
Cytuj  
Pierwszy wynik w google pod haslem "naprawa pada xbox 360" ;P ...

http://xboxforum.pl/konsoli-f23/naprawa-pada-8021.html

T.

**
Avatar użytkownika

Posty: 400
Dołączył(a): 2.03.2004
Offline
PostNapisane: 25 kwi 2010, 09:34 
Cytuj  
Witam. Zakupiłem niedawno Bad Company 2 na xboxa. W środku znalazłem VIP code i właśnie w związku z nim mam pytanie. Czy jeżeli użyję tego kodu na jednym profilu i ściągnę dodatkowe mapki za darmo na ten "VIP Club", to czy inne konto Live na tej samej konsoli będzie mogło ich używać? Pytam, bo dzielę konsolkę z inną osobą, która również chciałaby korzystać z dobrodziejstw darmowych map, a rozumiem, że po jednokrotnym wprowadzeniu, kod jest już nieważny. Z góry dzięki za odpowiedzi i pozdrawiam.

*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 25 kwi 2010, 14:43 
Cytuj  
UK: Download Red Dead Redemption Trailer, Get 400 Free MS Points.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 1 maja 2010, 17:16 
Cytuj  
w hiszpanskojezycznym majowym "Hobby Consolas"ukazala sie recenzja Alan Wake . W skrocie : wyrozniono grafike , zwlaszcza trakcje snopu swiatla latarki (mozna oswietlac z duza dokladnoscia wnetrza pomieszczen) , detale , efekty pogodowe , odwzorowanie ciemnosci ...mieli zastrzezenia do ekspresji twarzy , moglyby byc lepsze . Mocno zachwalano storyline , dosc rzec ze postawiono ja na rowni z najlepszymy czesciami Silent Hill , w grze praktycznie nie uswiadczymy zbednych dluzyzn , akcja jest wartka , sa ciekawe zagadki , i w odroznieniu od SH combat jest roznorodny i dobrze pomyslany . Jedyna duza wada jest niestety dlugosc rozgrywki , oscyluje ona w granicy 10 godzin

tak czy inaczej dla milosnikow survival horror , must buy


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

****
Avatar użytkownika

Posty: 1901
Dołączył(a): 2.02.2003
Offline
PostNapisane: 5 maja 2010, 10:25 
Cytuj  
widziałem wczoraj cast Alana na justin.tv, gierka wygląda mocarnie i ma suty gameplay, perfekcyjny survival horror z fajową narracją...i tu jest problem bo jestem fanem tego żanra~ no i myślę nad xboxem, nie chce żeby takie wygrzewy mnie ominęły

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 5 maja 2010, 11:17 
Cytuj  
Xbox elite 999 brutto w tesco, widziałem jakąś reklamówkę. :O

Wersja czarna.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 5 maja 2010, 20:51 
Cytuj  
hm. alan wake. czy warto dla tej gry kupic x360? wedlug mnie - niestety nie.
pogralem 'dluzsza' chwile - 3-4h.


jedyne co 'przyciaga' mnie w AW to story. calkiem niezly 'horrorek' sie z tego uklada. ale i tak mam wrazenie, ze juz w to 'gralem', juz to gdzies ogladalem/czytalem.
poczatek przewidywalny do bolu ale dalej jakos zaczyna to 'wygladac'.
nie mialem jak do tej pory miejsc gdzie bylo 'pierdolniecie' i zatrzymanie akcji serca - jak w silent hillu czy re. niestety tutaj AW przegrywa jak dla mnie na calej linii.


audio - calkiem ok, nie jestem osoba, ktora przywiazuje do tego jakas wielka wage, ale nie przeszkadza i nie meczy (jak na razie). posluchalem sobie dzisiaj kawalkow z sh i to jest klasa i majstersztyk.


oprawa graficzna - tu pewnie zaraz aldatha mnie zgwalci, spali i w ogole.
niestety jest bardzo srednio - na poziomie gta na x360. zreszta juz o tym pisalem wczesniej - w nocy to nie jest wielki problem zrobic w miare ladna gre - bo generalnie wszedzie jest ciemno, miejscami jakas mgielka.
latarka oczywiscie mozna sobie swiecic ale po pewnym czasie zaczyna to byc nudne, oswietlanie wszystkiego dookola zeby cos tam znalezc, zabic przeciwnika.

'krajobraz' jest w miare dopracowany - wkurzaja niestety detale - 'srednie' krzaczki (paprocie, krzewy) ladnie sie 'uginaja' kiedy biegniemy przez nie albo o nie zahaczamy, niestety cala reszta jest statyczna. i trawa i galezie drzew.
'woda' wedlug mnie wyglada wyglada baaardzo cienko. proponuje przyjrzec sie rzece...

za 'dnia' AW wyglada bardzo przecietnie... poczawszy od lokacji poprzez postacie, nie wspominajac o twarzach, ubraniu.


denerwuja mnie inne pierdolki - jak pozamykane drzwi w lokalach, jedyna poprawna droga w barze, lesie, domku. idziemy tam gdzie mamy isc i tyle. proste na maxa.


o combacie nie wspominam bo niestety nie bardzo jest o czym jeszcze.
swiecic, strzelac - ciagle ci sami przeciwnicy. nic sie nie zmienilo.
nie ma jakis wielkich kombinacji, taktyki - ot troche 'ogrania' z padem i do przodu.

po tej 'dluzszej' chwili, ktora poswiecilem, dalbym AW 6/10.
klimatycznie nadal rzadzi jak dla mnie sh i re. AW byc moze sie rozkreci.
graficznie - po zagraniu w u2 mozna miec troche 'zboczone' zdanie na temat tego jak moze wygladac gra na konsoli, a mysle, ze AC2 wyglada ogolnie lepiej niz Alan.

pobiegam jeszcze chwile, bo dawno nie bylo dobrej gry na x'a i zobaczymy jak to wyglada dalej. jak na razie bez rewelacji.


ano niestety - 'momenty' sa zbyt przewidywalne, wszystko podane na tacy, nie ma elementu zaskoczenia jak na razie.
a, gram na normal - moze na nightmare wyglada to inaczej - chociaz biorac pod uwage konstrukcje gry to nie sadze ;/


aldzia twoje 'stfu' dla sony bedzie musialo jeszcze poczekac :)
nie czytaj wiecej tych hiszpanskich gazetek :)
storyline porownywalne do sh? combat roznorodny i dobrze pomyslany?
to ja chyba faktycznie jakis inny jestem :) anyway zagraj sam bo ciekaw jestem jak ocenisz.


Ostatnio edytowano 5 maja 2010, 22:23 przez Mendol, łącznie edytowano 4 razy
***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 5 maja 2010, 20:55 
Cytuj  
Mendol jestem pod wrażeniem.

W sumie to thx bo chciałem nabyć X'a ale jak widać przejechałbym się.

"Gra, która się rozkręca" albo taka, w którą gram na siłę bo wokoło niej narobił się szum medialny to nie dla mnie. :/

Albo jest pierdolnięcie i jazda bez trzymanki albo go nie ma.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 5 maja 2010, 20:57 
Cytuj  
Sciagnac i zagrac mozna ;) Ot, taka rozgrzeweczka przed RDR i wybieraniem miodu z wielkiej beczulki!

****

Posty: 1059
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 5 maja 2010, 21:20 
Cytuj  
Ja kupiłem X'a pod RE5.
Teraz w sumie mógłbym sprzedać gdyby komuś zależało. :>


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 5 maja 2010, 21:33 
Cytuj  
Hmmmmm chyba sobie pogadamy. :D

******

Posty: 4059
Dołączył(a): 5.01.2002
Offline
PostNapisane: 5 maja 2010, 22:50 
Cytuj  
@Oyci3C: Zdecydowanie nie ma uderzenia. Nie ma nawet szturchniecia. Do SH2 nie ma co wyskakiwac choc to imo prawie kalka. Wszystko co napisal Mendol to niestety prawda :<. Postacie sa tak nienaturalnie obrzydliwe, ze podczas cutscenek staram sie na nie nie patrzec zeby nie psuc sobie resztek klimatu. Nawet dla story nie chce mi sie grac ...

T.

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 6 maja 2010, 09:18 
Cytuj  
takie sobie to AW mowisz mendol? , hm no nic pogram i zobacze jak ja gre odbiore :)


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2939 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95 ... 147  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.