mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4228 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97 ... 212  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 13 maja 2015, 18:17 
Cytuj  
lamoon napisał(a):
Kup. Będzie kosztowała Ciebie tylko co dobra karta graficzna i nie będziesz miał problemu z optymalizacją. Nic nie ustawiasz, nic nie grzebiesz, nie zastanawiasz się co zmienić w puszce, żeby coś tam odpaliło. Gry tutaj albo wyglądają, albo nie wyglądają i nie masz na to wpływu :)


I przy okazji nie masz w co grać.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 13 maja 2015, 18:19 
Cytuj  
Ta, mogę sobie równie dobrze kupić kosiarkę do trawy. Będzie u mnie miała podobną użyteczność co konsola.


_________________
Χ Ξ Σ

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 13 maja 2015, 18:25 
Cytuj  
W sumie to trochę mi smutno, że podczas gdy ja będę grał w grę marzeń z czasów LO (akurat wtedy przeczytałem Wiedźmaka po raz pierwszy) to Sobtainer swojemu psychoanalitykowi będzie pokazywał screeny zdowngradeowanej trawy płacząc, że jak oni kurwa mogli mu to zrobić, smarując jednocześnie obolałe okolice krwawiącego serca żelem do USG.


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 13 maja 2015, 18:28 
Cytuj  
Pierdolisz tam, też będę się zachwycał, tylko że zostaliśmy okłamani. Po prostu.

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 13 maja 2015, 18:30 
Cytuj  
https://www.youtube.com/watch?v=KNVOTMx9oyA

*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 13 maja 2015, 18:31 
Cytuj  
Razoth napisał(a):
W sumie to trochę mi smutno, że podczas gdy ja będę grał w grę marzeń z czasów LO (akurat wtedy przeczytałem Wiedźmaka po raz pierwszy) to Sobtainer swojemu psychoanalitykowi będzie pokazywał screeny zdowngradeowanej trawy płacząc, że jak oni kurwa mogli mu to zrobić, smarując jednocześnie obolałe okolice krwawiącego serca żelem do USG.


:lol:

mniej więcej tak:

https://youtu.be/2H9wiUqJiws?t=563


_________________
EA in a Nutshell:
http://www.youtube.com/watch?v=e-LE0ycgkBQ


Ostatnio edytowano 13 maja 2015, 18:32 przez TobiAlex, łącznie edytowano 1 raz
**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 13 maja 2015, 18:32 
Cytuj  
Hmm ogólnie jeśli to prawda i gra na PC będzie wyglądała praktycznie identycznie jak w PS4 to bym spiracił ale nie mogę bo kod do grafy dostałem... Natomiast będę wieszał na nich psy gdzie tylko mogę i tyle. Na pewno nie będę osamotniony. To już kurwa ludzkie pojęcie przechodzi, żeby tak kurwa kłamać w żywe oczy. Grafę i tak bym kupił dla Batmana, SW czy ogólnie przyszłych gier (MGS np).

Inna sprawa czy jednak może uda się jakoś do tych wszystkich "wywalonych" ustawień dogrzebać. Tak było w przypadku WD przecież ale tam UBI po prostu nie wywalić co niektórych rzeczy z plików gry. WD z "texture" pakiem i modem na grafe (jest kilka różnych + ludzie swoje robią) wygląda całkiem zacnie.

Oczywiście nie zmienia to faktu że to świństwo, że na PC wszystko udupili bo tostery nie dały rady. Teraz po dobroci powinni to w jakimś paczyku udostępnić. Jebią mnie tostery i ich posiadacze. Niech Sony i MS podziękują. Jak są biedni i nie stać ich na porządny sprzęt to sorry.

Po chuj łatka z dx12 :)?


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 13 maja 2015, 18:36 
Cytuj  
Niech dają patcha we wtorek, a nie za milion lat jak ludzie zapomną już fabułę z tej gry. Po kiego wała mi mody i uber grafika za miesiąc? dawać ją now!

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 13 maja 2015, 18:37 
Cytuj  
zaboleq napisał(a):
Hmm ogólnie jeśli to prawda i gra na PC będzie wyglądała praktycznie identycznie jak w PS4 to bym spiracił ale nie mogę bo kod do grafy dostałem...


Nie dotarło, spróbuję po raz ostatni:

Razoth napisał(a):

MASZ. WYŁOŻONE. NA. TACY. JAK. WYGLĄDA. WERSJA. NA. PC. W. CHUJDYLIONIE. RÓŻNYCH. FILMIKÓW. I. SCREENÓW.


Jak to nie pomoże, to już nie dam rady nic innego poczynić.


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 13 maja 2015, 18:39 
Cytuj  
Przypominam, że jeszcze nie widzieliśmy wszystkich bajerów nvidii i full ustawień na ultra, nie zmieni to dużo ale chodzi o fakt.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 13 maja 2015, 18:39 
Cytuj  
Swoją drogą ciekawe czy redzi coś powiedzą. Jestem ciekaw jakie umowy trzeba podpisywać aby robić tego typu gry na tostery. "Nie będzie wyglądać gorzej niż na PC" pewnie jest gdzieś jebnięte czcionką 40 ;).

Razoth - grałeś? Nie - więc sorry ale poczekam z ostatecznym werdyktem. Ktoś tu wklejał jakieś kilka stron temu info, że nie wszystkie karty jeśli chodzi o grafikę zostały odkryte.


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 13 maja 2015, 18:44 
Cytuj  
Dobra, ja wysiadam z dyskusji o grafice.

Podsumowując - mnie to akurat jebie, jakość grafiki mi pasi (nawet bardzo :D). Jak poprawią to good, jak nie to chujmieto. Z recenzji wynika, że W3 to cRPG'owy majstersztyk i gra moich marzeń.

Tak czy siak CDP RED okłamało graczy, zachowali się niehonorowo i ogólnie zapomnieli chyba, że zaufanie klienta buduje się latami a traci się w sekundę. Na pewno będę podchodził z dużym dystansem do zapowiedzi Cyberpunka, przynajmniej w kwestii grafiki.

Mimo wszystko mają szansę się zrehabilitować jeśli stworzyli dobre wsparcie pod mody / wydadzą Enhanced wersję, która podrasuje grafikę. Jeżeli rehabilitacji nie będzie - to niech każdy sam zadecyduje, jak się do tego ustosunkować.


Na cancel preorderów macie 6 dni jeszcze.


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1741
Dołączył(a): 16.03.2009
Offline
PostNapisane: 13 maja 2015, 18:53 
Cytuj  
Te wypowiedzy twórców o tym że są te same assety itp. to powtarzam - to są bzdury. Workflow robienia grafiki AAA jest taki że assety robi się z normal mapą i specular mapą(to jest kwestia włączenia ich).
W3 wygląda beznadziejnie bo:
1. Bo oświetlenie jest okrojone do granic możliwości, to jest poziom późne playstation2 - do tego nie trzeba assetów.
2. Większość modeli nie ma normal/specular map.
Nic więcej.
zaboleq napisał(a):
Swoją drogą ciekawe czy redzi coś powiedzą. Jestem ciekaw jakie umowy trzeba podpisywać aby robić tego typu gry na tostery. "Nie będzie wyglądać gorzej niż na PC" pewnie jest gdzieś jebnięte czcionką 40 ;).

Razoth - grałeś? Nie - więc sorry ale poczekam z ostatecznym werdyktem. Ktoś tu wklejał jakieś kilka stron temu info, że nie wszystkie karty jeśli chodzi o grafikę zostały odkryte.


Natomiast to jest odpowiedź w którą prędzej uwierze.


Ostatnio edytowano 13 maja 2015, 18:54 przez Bahamut, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 13 maja 2015, 18:54 
Cytuj  
ja juz swoja oplacilem.
na allegro juz po 600 chodza.

*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 13 maja 2015, 18:54 
Cytuj  
zaboleq napisał(a):
Grafę i tak bym kupił dla Batmana(...)


Trochę nie kumam - Batman działa na UE3 więc chyba grafa z kosmosu :P nie jest potrzebna?


_________________
EA in a Nutshell:
http://www.youtube.com/watch?v=e-LE0ycgkBQ

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 13 maja 2015, 18:57 
Cytuj  
Ja tam na upgrade nic nie wydałem.. bo zawsze mam top config. :P
Trochę pojechali z grafiką, ale to już fakt i się trzeba z tym pogodzić (nie lepiej zrobić w max jakości pod pc a później ciąć na konsole?), mam nadzieję, że gameplayem będzie rwała suty. No i co najważniejsze 60fps, to główna przewaga nad kalkulatorami a feeling z gry podnosi ogromnie.
Mendol a co ty się w mareczka bawisz? :>


_________________
@polygamia

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 13 maja 2015, 19:11 
Cytuj  
TobiAlex napisał(a):
zaboleq napisał(a):
Grafę i tak bym kupił dla Batmana(...)


Trochę nie kumam - Batman działa na UE3 więc chyba grafa z kosmosu :P nie jest potrzebna?


To jest UE3 w wersji Rocksteady. Tutaj bardziej chodzi o to, że np ilośc polygonów per character, użyte tektury/shadery pochłoną sporą moc obliczeniową jeśli taka będzie dostępna. Pisali w gameinformerze bodajże, że rocksteady bardzo "zmodyfikowało" UE3 na swoje potrzeby. Natomiast po tych aferach z dowgrade to jak zwykle lepiej poczekać ;).


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 13 maja 2015, 19:20 
Cytuj  
To co pokazali na filmikach z arkham knight zrobiło niezłe wrażenie, z drugiej strony elastyczność ue3 jest na tyle wysoka, że może nie potną wersji pc względem konsol. O division już się nie będę wypowiadał, bo to ubi i mała szansa, że nie spierdzielą.
Rockstar zawstydził wszystkich partaczy i pokazał, że na pc gra może wyglądać najlepiej spośród wszystkich platform i mieć do tego mega optymalizację. Trzeba chcieć i się postarać a to zaprocentuje na przyszłość - wyciągnęli wnioski po gta4 i chwała im za to. CDP może trochę stracić w oczach niektórych.


_________________
@polygamia

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 13 maja 2015, 19:22 
Cytuj  
atherius: no a jak :)
ale chwile poczekam ze sprzedaza i albo wtopie, albo zarobie tysiace ;)

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 13 maja 2015, 19:37 
Cytuj  
Pierwszy milioner w łodzi będzie. :P


_________________
@polygamia

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4228 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97 ... 212  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.