mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 21954 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103 ... 1098  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 6 mar 2012, 09:52 
 
http://www.youtube.com/watch?v=nf-JQ2ARsuY

Nowy trailer AC3.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1913
Dołączył(a): 30.10.2004
Offline
PostNapisane: 6 mar 2012, 10:53 
 
kluczmen napisał(a):
mnie żadna gra bioware od kotor1 nie wciągnęła jakoś, w dwójce jak zobaczyłem, że po tutorialu mam znowu 5 planet do zwiedzenia (od razu wiedząc, że pokonam zło na końcu, no chyba że pewnie gdzieś pod koniec była opcja wyboru zakończenia z dialogu, pewnie tak na wszelki wypadek jakbym się rozmyślił przechodząc wszystkie planety "na sitha") żeby później przejść pewnie na dwa ostatnie "akty" finałowe zwyczajnie odpuściłem, to samo potem widziałem w ME1, i Dragon Age 1, cała konstrukcja rozgrywki robiona na to samo kopyto (relacje drużyny, sposób jak do Ciebie dołączają kolejni członkowie, etc)
które pamięta premierę pierwszego x-klocka z pozmienianymi modelami, sorry :D


Po pierwsze to kotor 2 to dzielo Obsidian
Po drugie uwazam, ze dwojka jest znacznie lepsza od jedynki... Fabule uznaje za jedna z najlepszych w grach w ogole. Jest swietnych motywow, jak np. to, ze mozna byc... nauczycielem( a raczej mistrzem jezeli mowimy o relacjach jedi). We wszystkich grach RPG jestesmy zazwyczaj podroznikiem, jakims awanturnikiem, ktory na koncu moze byc i wladca swiata, ale nigdy nie jest nauczycielem. Interakcje z towarzyszami zazwyczaj koncza sie na tym, ze od czasu do czasu nam powiedza czesc naszej historii. Poza tym nie chce spoilerowac, ale sama Moc jest ukazana w kotor 2 w sposob w jaki nie widzialem wczesniej( w filmie ani grze, moze w jakiejs ksiazce o star wars cos takiego bylo). Wlasnie zazwyczaj jest walka dobra ze zlem, ale tutaj... Jest cos wiecej :)
Tyle powiem, ze po Falloucie 2 i Jagged Alliance 2 to moja ulubiona giera. Polecam zwlaszcza jeszcze dorzucenie paru modow, ktore odtwarzaja to co zostalo wyciete.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 6 mar 2012, 14:26 
 
Enemy Unknown gameplay

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 6 mar 2012, 15:47 
 
Hmm całkiem fajne się wydaje. Duży skok w grafice w porównaniu do poprzedniej części ;). Ciekawe jak to będzie wyglądało od strony taktyczej ale to pewnie na kolejnych gameplayach pokażą.


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 6 mar 2012, 22:34 
 
http://www.fpsguru.com/article/1896/Med ... ailer.html
jedynie na co zwrocilem uwage to: GROM ;)


_________________
.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1203
Dołączył(a): 24.09.2004
Offline
PostNapisane: 6 mar 2012, 23:15 
 
Antologia D&D:
http://www.atari.com/buy-games/action-a ... collection
baldury, icewindy, planescape, tToEE

****

Posty: 1061
Dołączył(a): 26.08.2005
Offline
PostNapisane: 7 mar 2012, 08:36 
 
byle do 23 pazdziernika!
http://gameonly.pl/news/zwiastun-oraz-d ... warfighter

mi osobiscie ostatni moh pod wzgledem kampanii sie zaje biscie podobal . mam nadzieje ze nowy moh stanie na wysokosci zadania (no i moze jakims GROM'owcem pogramy :)


_________________
jey#2178
BF3: jeyjeykrk
PSN: jeyjeykrk

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 7 mar 2012, 08:53 
 
Drusek napisał(a):
Antologia D&D:
http://www.atari.com/buy-games/action-a ... collection
baldury, icewindy, planescape, tToEE


Tylko w USA?? Zdawało mi się, że u nas też widziałem coś podobnego ale mogę się mylić.


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

**
Avatar użytkownika

Posty: 7136
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 7 mar 2012, 09:03 
 
Przeca to wersja digital więc nawet bardziej się opłata w $ kupic. W EU to jakies 16euro kosztuje. Chyba, ze mowisz o wersji polskiej to nie widzialem.

*

Posty: 6153
Dołączył(a): 23.04.2008
Offline
PostNapisane: 7 mar 2012, 11:23 
 
Pr tygodni temu podobne packi byly na impulsie GG, na stronie atari (od 31 do 60 zło) To jest normal cena... żadna okazja...

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 7 mar 2012, 13:03 
 
Nie mówiąc o tym ,że są to wersję nie przystosowane do nowych windowsów raczej i niektórę gry z pakietu mogą sprawiać pewnie spore problemy.

Dlatego w GoG jedna gra kosztuję te 4-6 $ co wychodzi drożej trochę jednak niż taki pack bo jest wiadome ,że będzie działać bezproblemowo. I programiści z CDP siedzieli nad tym i je dostosowywali.

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 7 mar 2012, 13:22 
 
sula napisał(a):
Nie mówiąc o tym ,że są to wersję nie przystosowane do nowych windowsów raczej i niektórę gry z pakietu mogą sprawiać pewnie spore problemy.

Dlatego w GoG jedna gra kosztuję te 4-6 $ co wychodzi drożej trochę jednak niż taki pack bo jest wiadome ,że będzie działać bezproblemowo. I programiści z CDP siedzieli nad tym i je dostosowywali.

Z tym dostosowywaniem to roznie bywa.
Czasem gra faktycznie jest jakos dostosowane a czasem jakis emulator systemu ;d.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

******

Posty: 4059
Dołączył(a): 5.01.2002
Offline
PostNapisane: 7 mar 2012, 15:05 
 
Wersje z impulse smigaja na win7 bez zadnych problemow ...

T.


_________________
Templair_@PSN

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 7 mar 2012, 15:26 
 
http://youtu.be/kztNWdhRdnw

Sim City.

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 7 mar 2012, 15:30 
 
Dana napisał(a):

Nic z tego nie wynika. Ale fakt pokazania zamieszek, mimo wszystko nastraja mnie pozytywnie.

Jak nie będzie to hardcore na miare SM3, to mogą sobie tak czy inaczej w dupe wsadzic ;p.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 7 mar 2012, 15:46 
 
Nie będzie to hardkor na miarę sm3.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 7 mar 2012, 15:51 
 
No to kurwa PB rozjebała właśnie system i pobiła o głowę EA/BW. A miałem zamiar to kupić bo jedynka była zajebista...

Chodzi o Risena 2.
W skrócie - DLC, które dostaniesz za darmo jeśli zamówisz Preorder zapewnia 5 GODZIN zabawy, wyjaśnia aspekty fabuły z pierwszego Risena i pewne wątki z Risena II. Rozjebali system. Oczywiście jak nie złożysz preoerda to bul 10 Euro. Komus może się to podobać ale to dymanie w dupę bez wazeliny...


http://gexe.pl/risen-2/newsy/6792,Risen ... ret-dekady


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 7 mar 2012, 15:57 
 
@up

hehehehe

Jeżeli takie przekręty nie będą skutkowały obniżeniem sprzedaży to będą kontunuowali takie zagrania i je 'powiększali'.

Oczywiście fanboje i tak będą bronić lul - cały system DLC jest zły nie dlatego ,że jest overpriced nawet , tylko właśnie dlatego ,że prowadzi do takiego modelu biznesowego jak w przypadku ME3 / Risen 2 i kto wie co wymyślą za pół roku przy okazji jakiegoś innego tytułu :)

******

Posty: 4303
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 7 mar 2012, 15:59 
 
To i tak chyba najlepszy przekręt ostatnio to "Street Fighter X Tekken". Na płycie z grą znajduje się 12 dodatkowych postaci oraz dodatkowe stroje i w przyszłości będzie je można odblokować za odpowiednią kwotę. To już przegięcie pały na maksa. :o

Oficjalne oświadczenie w tej sprawie:
"Capcom has confirmed that 12 new fan-favorite characters will be available as Downloadable Content (DLC) on the PlayStation 3, Xbox 360, and PC versions of Street Fighter X Tekken later this year. The playable characters will make their debut on the PS Vita system when the game is released this fall, with the console and PC versions receiving them as DLC soon after. The character information and files were intentionally included on retail versions of the PS3 and Xbox 360 game to save hard drive space and to ensure for a smooth transition when the DLC is available, allowing players who choose not to purchase the content the ability to play against players that did. More specifics regarding pricing, dates and other additional exciting DLC plans for Street Fighter X Tekken will be shared at a later date. As a reminder, the retail version of the game will be the only disc-based version consumers will need to own and all future upgrades will come from post-launch DLC. The new characters fighting their way onto Street Fighter X Tekken are... from the Street Fighter side... Blanka, Cody, Dudley, Elena, Guy and Sakura will be playable and from Tekken... Alisa Bosconovitch, Bryan Fury, Christie Monteiro, Jack, Lars Alexandersson and Lei Wulong will all be available."

Ciekawe kiedy twórcy otwarcie się przyznają, że to tylko skok na kasę. Żal. :lol:


_________________
We are all but specks of dust in the dream of the Grand Butterfly.

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 7 mar 2012, 16:14 
 
Cytuj:
pobiła o głowę EA/BW


Day 1 dlc to nadal chujowy manewr, ale to że dostajesz go za darmo z wersją podstawową, a nie kolekcjonerską jak w przypadku ME3, sprawia iż nie potrafię tego skategoryzować jako "pobicie o głowę".

Każdy kto czekał na Risena 2 (ja się do takich nie zaliczam) to dostanie DLC, bez dodatkowego wykładania pieniędzy.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 21954 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103 ... 1098  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.