mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 134 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Następna strona
Autor Wiadomość

Posty: 2
Dołączył(a): 12.05.2005
Offline
PostNapisane: 12 maja 2005, 14:26 
Cytuj  
Nie przepadam za betami. W nich to zawsze jak juz sie wczuwam w gre to naglke staje sie platna :/ A placic nie mam zamiaru :(

******
Avatar użytkownika

Posty: 4849
Dołączył(a): 5.02.2004
Offline
PostNapisane: 12 maja 2005, 14:28 
Cytuj  
Wiec chyba nie pograsz.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 12 maja 2005, 14:30 
Cytuj  
eee ma dwie drogi do wyboru:
1. napisać własnego mmorpga, postawić serwery, wykupić łącze i w niego młócić za free
2. ukraść i pograć na pirackim serwerze z innymi złodziejami ;)


Posty: 32
Dołączył(a): 23.12.2004
Offline
PostNapisane: 12 maja 2005, 19:55 
Cytuj  
Hmmmmm płacić i grać na najlepszych servach czy "kraść" i zabawić się z innymi "złodziejami" ??
No nie wiem czemu mam nie odpartą ochote na to drógie :D

Bo na pierwsze mnie nie stać :cry:

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 12 maja 2005, 23:29 
Cytuj  
Dadul napisał(a):
drógie :D

AUUU... przepraszam, ale nie moglem sie opanowac...
Dopiero za trzecim razem zrozumialem to slowo.

Co do bety - jak zwykle kssn potrzebny, czy inny security number.


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent


Posty: 32
Dołączył(a): 23.12.2004
Offline
PostNapisane: 13 maja 2005, 05:33 
Cytuj  
:evil: To jest be, tak wypominać błędy.
A po za tym jestem Trollem i mi wolno :wink:
Wracając do tematu gry, widziałem kilka filmików i moge stwierdzić że ona jest troche inna niż wszystkie :]
Tato czy ta gra jest dziwna, nie synku ona jest poprostu orginalna.
ON I O TO CHODZI 8)

****
Avatar użytkownika

Posty: 1491
Dołączył(a): 14.03.2004
Offline
PostNapisane: 29 maja 2005, 19:25 
Cytuj  
Czy ma ktoś jakieś nowe info ? na temat gry :P

*

Posty: 163
Dołączył(a): 18.02.2006
Offline
PostNapisane: 18 lut 2006, 11:41 
Cytuj  
Znalazlem ten wątek o GE. W grę mogą grać nie tylko Azjaci, ja sie zarejestrowałem. Tylko oczywiście sama gra nie jest aktualnie po angielsku. Ale moze pograć i zobaczyc jak wyglada. A jest wybornie.


Posty: 5
Dołączył(a): 21.03.2006
Offline
PostNapisane: 21 mar 2006, 11:18 
Cytuj  
ja juz od paru tygodni gram w ta gierke ;] nie jest zla ...troszke klimatem przypomina taka hiszpanie -fantasy a muzyka jest za to swietnie zrobiona ..jakby pomieszanie klasycznej z elektronika ... choc nie jestem milosnikiem takiej muzyki mi sie spodobala ..jak screeny to

Obrazek

Obrazek

chyba tak zle nie wyglada co ?? .. ja gram na p4 , 3,08GHz , 1024 dd2 RAM , graficznej radeon x300 xt i nic sie nie tnie ...a jest opcja do zmiany grafiki ...ale tka dobrze wyglada wiec wogole nie zmieniam nic ..


_________________
Granado Espada , Maple Story RULEZ ...

***

Posty: 517
Dołączył(a): 4.02.2004
Offline
PostNapisane: 21 mar 2006, 12:00 
Cytuj  
zagral bym sobie w to :P ale po angielsku ;] nie lubie nie wiedziec oco chodzi w grze :P wiadomo cos o US albo EU betcie? :)


_________________
Obrazek

*****

Posty: 2293
Dołączył(a): 25.12.2004
Offline
PostNapisane: 21 mar 2006, 13:19 
Cytuj  
Gra wyglada ciekawie, miejmy nadzieje ze bedzie z tego cos wiekszego;]


A tak poza tym, on jest trollem z 30 postami i mu wolno:

Dadul napisał(a):
:evil: To jest be, tak wypominać błędy.
A po za tym jestem Trollem i mi wolno :wink:
Wracając do tematu gry, widziałem kilka filmików i moge stwierdzić że ona jest troche inna niż wszystkie :]
Tato czy ta gra jest dziwna, nie synku ona jest poprostu orginalna.
ON I O TO CHODZI 8)
__________________________________________
Za posty nie odpowiadam!
Dadul-i jest więcej niż jeden!!
Osar, Piro-man i ja Dadul :-/

Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 21 mar 2006, 13:41 
Cytuj  
Skreny wysmienite, szkoda ze nie ma angielskiego, a tak ogolnie to do jakiej mozna porownac, sam grind, questy czy cos innego ?
Mozesz dac skrena z menu postaci i co tam jest , jakies inwentory czy skile ?


Posty: 5
Dołączył(a): 21.03.2006
Offline
PostNapisane: 22 mar 2006, 00:11 
Cytuj  
oczywiscie sa skille invent itp ...ja bym to porownal troszke do L2 poloczonego z WoWem ... choc nie ma az tak duzej interaktywnosci z otoczeniem ..ale za to grafika i muzyka na mistrowskim poziomie naprawde ...glupie jest to ze wlasnie wszystko jest po koreansku .. a co do questow ...nic nie rozumiem calkowicie dlatego uzywam translatora - www.babelfish.altavista.com bo na stronce z gry jest gdziesta mopis questow jak ktos chetny do gry to polecam http://www.onrpg.com/ftopic70370.html&s ... a02bd0139f - to krotki opis rejestracji , najfajnieszje jest to ze kierujesz 3 postaciami na raz ... nie jest to ciezkie ..cos jak taki red alert ;] :P pewnie pomyslicie :wtf: .. no ale sa specjalne przyciski kontrolne , ze wszystkie postacie atakuja jednoczesnie , < u mnie jeden leczy , 2 atakuje> no a ja sie tylko patrze jak mi exp leci wzwyz ;]<oczywiscie nie trzeba tlumaczyc ze gra jest full 3d , mozna operowac kamera jak sie chce> kolejna porcja screenow - to za czasu jak jeszcze newbie bylem - Obrazek

Obrazek


Obrazek

Obrazek

no to by bylo na tyle jakbyscie chcieli wiecej - piszcie , rejestracje tez moge opisac jak chcecie ;] to nie problem ;] juz mam doswiadczenie w tzw foregin games .. gralem w japonskie Maple Story ... a pozniej do do wyboru serwa tez pokaze , ktory wybrac .. ;] to na tyle jak jakies pytania prosze pisac tu ;]

edit - aha narazie nic nie wiadomo o becie UE/EU ...jakbym mial was pocieszyc to wystartowala OB japonska ;] ja narazie tez szpilam ja OB ale koreanskiej .. bo na japonskiej nie umiem sie zarejestrowac ;] ...dziwne nie chca KSSN'a , adresu itp..trzeba cos wpisac a nie wiem co :wtf: > no ale narazie polecam korenaskie ...a co do braku nagielskiego ... niektore nazwy skilli , broni sa po angielsku ..ale przyzwyczajic sie idzie , ja juz nie narzekam ;]


_________________
Granado Espada , Maple Story RULEZ ...


Posty: 2
Dołączył(a): 14.04.2006
Offline
PostNapisane: 14 kwi 2006, 14:30 
Cytuj  
Ja mam takie pytanie do ciebie odnosnie Granado Espada z tego co wize ze zdiec to juz przeszedles na drugie miasto a ja mam ten problem ze nie wiem co zrobic aby przejsc mam wykonane wszystkie questy w tym miescie ale nic kisze tam dalej moze moglbys pomoc i powiedziec jak odblokowac przejscie do natepnego miasta :/

Z gory thx


Posty: 5
Dołączył(a): 21.03.2006
Offline
PostNapisane: 17 kwi 2006, 21:49 
Cytuj  
masz w sumie 2 wyjscia albo idziesz przez dungeon z dobrym party .... conajmniej z 4 druzyny po 3 osoby i wchodzisz do pq na 3 pietrze , albo wybierasz droge po prawej od dungeon ...od tej planszy co sie do dungeon wlazi ... tam masz taka mala drozke po prawej i chyba 4 mapy dalej juz masz 2 miasto .... ja sie mecze nad 3 miastem ;] w sumie potrzebuje dobrego gracza ...a btw na ktorym serwie grasz ??


_________________
Granado Espada , Maple Story RULEZ ...

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 1 maja 2006, 10:22 
Cytuj  
rzeczywiscie przypomina klimatem Hiszpanie , zreszta tytul tez hiszpanski
espada znaczy miecz , a granado rodzaj drzewa ale nie pamietam jaki


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."


Posty: 1
Dołączył(a): 19.06.2006
Offline
PostNapisane: 19 cze 2006, 18:03 
Cytuj  
Cytuj:
na japonskiej nie umiem sie zarejestrowac ;] ...dziwne nie chca KSSN'a , adresu itp..trzeba cos wpisac a nie wiem co

A mi się udało zarejestrować na japońskiej stronie. Zresztą nie miałem wyboru, bo koreańska mi nie wchodzi. Czy ktoś może wie czy tam na pewno jest teraz beta?

*

Posty: 139
Dołączył(a): 6.09.2005
Offline
PostNapisane: 19 cze 2006, 21:39 
Cytuj  
Widze ze watek umarl (pewnie dlatego że niebyło zadnego flamowania :] )
No ale mam kilka pytanek bo niewiem czemu ale ten wątek zobaczyłem dopiero teraz a mianowicie:
-Nadal ni widu ni słychu o wersji englisz??
-Czy ktos mogłby mi pomóc przy rejestracji??(wiem ze sie kolega glosił ale to było troche czasu temu)
-Jaki jest koszt pogrania w to, bo niewydaje mi sie zeby ta gra moglabyc free
-Jest jakis trial bo niechciałbym kasy w błoto wyrzucac ?
jak ktoś wie to niech odpisz bo tak jak kobiety potrzebuje gry na wakacje!
(czyt.Potrzebuje na gwałt) 8)


_________________
80 97 115 99 97 108 <--- poprostu gotój! xD

*

Posty: 83
Dołączył(a): 6.12.2005
Offline
PostNapisane: 20 cze 2006, 10:48 
Cytuj  
wątek umarł, bo nikomu się nie chce grzebać w krzaczkach i kwadracikach :)


jak będzie wersja ENG, to z pewnością będzie o tym całkiem głośno :wink:


_________________
. . .

*

Posty: 83
Dołączył(a): 6.12.2005
Offline
PostNapisane: 6 wrz 2006, 10:50 
Cytuj  
no i doczekaliśmy sie anglojęzycznej strony:

http://www.granadoespada.sg/

może niedługo coś się ruszy :)


_________________
. . .

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 134 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.