mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 47 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 720
Dołączył(a): 12.12.2004
Offline
PostNapisane: 7 lis 2005, 14:00 
Cytuj  
Cytuj:
Soulcatcher - skończ z łaski swojej z tym afiszowaniem i gówniarskim chwaleniem się ile to Ty nie zarabiasz i na czym to Ty nie zarabiasz. Nikogo to nie obchodzi ...


Mark - Mówisz tak tylko dlatego, że zazdrościsz Soulcatcher'owi który w przeciwieństwie do Ciebie zarabia konkretną kase na grach MMO :P

Myślę ze wielu ludzi może to zainteresować ... i uważam, że jeśli robiąc to co się lubi ( grajac w MMO ) można zarabiać kase -> to układ ten jest bardzo dobry


_________________
Obrazek

Obrazek

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 7 lis 2005, 15:12 
Cytuj  
compton - zazdroszczę czy nie zazdoszczę to nie ma nic do rzeczy ale to nie jest tablica gdzie wywieszamy ogłoszenia ile kto zarabia, zresztą samochód rocznie to wcale nie dużo - mi się od pozycji kasjera w biedronce też udało wymigać.

On nie zarobił tego grając w mmorpgi, tylko reprezentuje firmę, która zrobiła strony, na których z kolei umieściła płatne reklamy z google. Ot i wszystko - z graniem w mmorpg ma to bardzo luźne więzy, żeby nie powiedzieć żadne.

****

Posty: 1106
Dołączył(a): 5.03.2005
Offline
PostNapisane: 7 lis 2005, 16:50 
Cytuj  
Soulcatcher napisał(a):
co robię? reklamy google na stronach EQ2 mają bardzo wysokie stawki, a oglądalność jest (a przynajmniej przez pierwszy rok była) bardzo wysoka
http://eq2.gamepressure.com




Też tak chciałbym.

**

Posty: 239
Dołączył(a): 29.11.2001
Offline
PostNapisane: 7 lis 2005, 17:02 
Cytuj  
Mark24 ---> :) „gówniarzem” z nas dwóch to jesteś ty dziecko, bo jesteś z 15 lat młodszy ode mnie. Na WoWie też sporo zarobiłem i zarabiam, dziękuję za troskę. A mam się czym chwalić bo daję zarabiać wielu osobom spośród polskich graczy współpracującym przy tworzeniu poradników.
Czy kogoś to interesuje, widocznie tak skoro dostałem kilka pytań na priva w tej sprawie.

******
Avatar użytkownika

Posty: 4474
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 7 lis 2005, 17:44 
Cytuj  
Ja już bym to na flames przerzucił ;)


_________________
ǝuʍɐqɐz ʇsǝظ ıɯɐbou ʎɹob op ǝıuɐsıd
¡ lɐʇod lɐʇod

***
Avatar użytkownika

Posty: 720
Dołączył(a): 12.12.2004
Offline
PostNapisane: 7 lis 2005, 19:17 
Cytuj  
Kto jest za Solucatcher'em -> Ja ...

A za Mark'iem ... ? :wtf:


_________________
Obrazek

Obrazek

*

Posty: 6914
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 7 lis 2005, 20:17 
Cytuj  
Ja ani za jednym ani za drugiem :)


_________________
Rzabolek

TYLKO ELMINISTER

***
Avatar użytkownika

Posty: 720
Dołączył(a): 12.12.2004
Offline
PostNapisane: 7 lis 2005, 20:20 
Cytuj  
Asmax napisał(a):
Ja ani za jednym ani za drugiem :)


Czyli wstrzymałeś sie od głosu ;) Hehehe jak w sejmie


_________________
Obrazek

Obrazek

**

Posty: 239
Dołączył(a): 29.11.2001
Offline
PostNapisane: 7 lis 2005, 21:05 
Cytuj  
Compton napisał(a):
Kto jest za Solucatcher'em -> Ja ...

A za Mark'iem ... ? :wtf:


oj dajmy już spokój nasza wzajemna niechęć z Mark24 jest dosyć długotrwała, dajmy z tym spokój.




Powracając do tematu otrzymałem obietnicę że zaraz jak bedą oficjalne informacje na temat tej gry dostanę je, jeżeli będę pierwszy napiszę o tym również na tym forum. Będzie to zapewne w okolicach lutego

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 9 gru 2005, 10:53 
Cytuj  
Compton tu nie masz obowiązku machać jęzorkiem po tyłku Soul-a bo żadnym adminem on tutaj nie jest, chociaż zdażyło mu się grozić mi banami i na tym forum. Cóż do Azziego kiedyś nawet dzwonił i straszył, że mu internet odetnie - do tej pory z tego polewamy :lol:

Soulcatcher - czytanie ze zrozumieniem kuleje... Napisałem, że zachowujesz się jak gówniarz, a nie, że jesteś gówniarzem. Wbrew pozorom nawet 45-letni (by tyle lat musisz mieć by być 15 lat ode mnie starszy) facet może się zachowywać jak gówniarz.

*Tak mi się przypomniało, bo sprawdzałem co to za Compton dostał się do bety DnL i w co wcześniej grał.
** uprzedzam, że nie zazdroszczę - na 99% i tak bym komuś oddał, najgorzej, że chyba się nie zapisywałem, ale z chęcią poczytam wrażenia od kogoś kto grał w coś więcej niż Tibia/MU.

***
Avatar użytkownika

Posty: 720
Dołączył(a): 12.12.2004
Offline
PostNapisane: 9 gru 2005, 16:32 
Cytuj  
:wtf: A co tu ma do rzeczy w co ja gralem a w co nie ?
Nie widze tez zwiazku z dostaniem sie do bety DnL


_________________
Obrazek

Obrazek

****

Posty: 1042
Dołączył(a): 27.11.2001
Offline
PostNapisane: 9 gru 2005, 17:10 
Cytuj  
Soulcatcher napisał(a):
Mark24 ---> no widzisz a ja zajmuję się grami SOE i zarobiłem na tym na dobry samochód, tak to jest między nami cwaniakami.


Heh, zalosne :/

Smieszy mnie wypowiadanie sie ile kto na czym nie zarobil. Jakies kompleksy, ze musisz sie tym chwalic?


_________________
"I forgot that I might see,
So many beautful things.
I forgot that I might need,
to find out what life could bring."

**

Posty: 7311
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 9 gru 2005, 18:04 
Cytuj  
Po co odgrzebujecie temat i odpisujecie trollowi, ktory juz wczesniej stwierdzil (z pamieci), ze to forum pelne malkontentow i nie bedzie tu pisal?

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 9 gru 2005, 18:23 
Cytuj  
Hmm mareczek wraca do korzeni ? :D


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 14 gru 2005, 12:55 
Cytuj  
Nie widzę związku drogi Ass tonie :)

**

Posty: 239
Dołączył(a): 29.11.2001
Offline
PostNapisane: 16 sty 2006, 11:32 
Cytuj  
revange napisał(a):
Soulcatcher napisał(a):
Mark24 ---> no widzisz a ja zajmuję się grami SOE i zarobiłem na tym na dobry samochód, tak to jest między nami cwaniakami.


Heh, zalosne :/

Smieszy mnie wypowiadanie sie ile kto na czym nie zarobil. Jakies kompleksy, ze musisz sie tym chwalic?


Cytować też trzeba się nauczyć. Wyrywając zdanie z kontekstu pozbawia się go pierwotnego znaczenia.

Nie widzę niczego złego w tym że grając w gry zarabiam pieniądze, robię to uczciwie i nikogo nie oszukuję, nie łamię również zasad gier w które gram, np. nie sprzedaję przedmiotów ani postaci. Nie widzę żadnego związku z kompleksami. Gdybym napisał że nic mi się w życiu nie udaje to było by to oznaką kompleksów.

Aby nie robić offtopic to powiem jeszcze raz że gry SOE darzę wyjątkowym sentymentem gdyż poza przyjemnością z grania pozwoliły mi zarobić sporo pieniędzy, nie widzę w tym nic wstydliwego. Problem polega na tym że zaawansowani gracze nie korzystają z poradników do gier, czytają je prawi wyłącznie gracze początkujący. Jeżeli gra jest bardzo prosta od samego początku i ewentualnie posiada dobry tutorial to trudno jest zarobić na poradniku. Gry SOE (co jest również ich wadą) już na początku mogą być problemem dla graczy. Inna sprawa jest taka że zarówno SWG jak i EQ2 zmierza jeżeli chodzi o początkujących w stronę WoWa i poradniki nie będą się już cieszyły takim powodzeniem. Jeżeli chodzi o treści end game to robienie do nich poradników ma ograniczone zastosowanie, ponieważ jest zdecydowanie mniej ludzi którzy dochodzą do tego momentu = mniej kasy, jest bardzo trudno przygotować treści które usatysfakcjonują zaawansowanego gracza z wielomiesięcznym stażem, a poza tym po co komu poradnik jeżeli po raz 80 przechodzi tego samego instance. Mam nadzieję że wyjaśniłem twoje wątpliwości.

******
Avatar użytkownika

Posty: 4849
Dołączył(a): 5.02.2004
Offline
PostNapisane: 16 sty 2006, 13:12 
Cytuj  
No co do skomplikowanej natury SWG to mozna sie w 100% zgodzic. Craftujac tam, mozna spokojnie obronic magisterke z matmy ;)

*

Posty: 172
Dołączył(a): 23.12.2005
Offline
PostNapisane: 16 sty 2006, 13:19 
Cytuj  
Magisterke z matmy i fizyki mozna obronic takze grajac w EVE Online. Tematow na poradniki nie powinno zabraknac...


_________________
Mark24 napisał(a):
(...)ja nie lubię komuś lizać tyłka, nie lubię też jak ktoś mi próbuje pomachać w tej okolicy jęzorkiem - zdaje sobie sprawę, że zaraz będzie chciał bym ja ze swojej strony się zrewanżował 8)

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2451
Dołączył(a): 10.03.2004
Offline
PostNapisane: 16 sty 2006, 13:19 
Cytuj  
Hehe aż tak mocno skomplikowane?:)
To już widzę że nawet lepiej nie zaczynać :)


_________________
Nazywanie kogoś idiotą nie jest obelgą tylko diagnozą

*

Posty: 172
Dołączył(a): 23.12.2005
Offline
PostNapisane: 16 sty 2006, 13:27 
Cytuj  
Mozna grac 'na czuja', ale w pewnym momencie i tak trzeba zaczac liczyc ;)


_________________
Mark24 napisał(a):
(...)ja nie lubię komuś lizać tyłka, nie lubię też jak ktoś mi próbuje pomachać w tej okolicy jęzorkiem - zdaje sobie sprawę, że zaraz będzie chciał bym ja ze swojej strony się zrewanżował 8)

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 47 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.