mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 90 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
Autor Wiadomość
*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 24 sie 2006, 11:24 
Cytuj  
Zapowiada się, że kiedy odnowione UO wyjdzie, zaatakuje je silna ekipa z tego forum ;)


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 24 sie 2006, 11:26 
Cytuj  
Jeśli będzie to zrobione tak jak ma być, to nie tylko zaatakuje ale wręcz będzie oblegać ;)


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2134
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 24 sie 2006, 12:10 
Cytuj  
I takie pvp noobki jak ja, który nie jestem starym wyjadaczem, bedą miały ciężkie życie :P

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2252
Dołączył(a): 10.12.2001
Offline
PostNapisane: 24 sie 2006, 12:13 
Cytuj  
Dostane linka potwierdzajacego powrot do starych zasad, czy to tylko spekulacje Karola? :har:

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 24 sie 2006, 14:15 
Cytuj  
Giev pre uo:r :( No dobra dobra, moze juz byc nawet pre uo:lbr :(

!!!

***

Posty: 826
Dołączył(a): 20.07.2005
Offline
PostNapisane: 24 sie 2006, 14:27 
Cytuj  
Niestety, samo UO:R nic nie da. Musimy na to spojrzeć z innej perspektywy, dla WIELU UO bylo pierwszym MMORPG, stąd też te wszystkie wspomnienia, tak dobre zdanie o UO itd. Dla mnie też UO było pierwszym MMORPG, ale sam sądze, że UO:KR wcale nie będzie żadnym hitem, dużo vetsów wróci, by po miesiącu-dwóch całkowicie odstawić UO.

Sad but True.. IMO


_________________
Shador von Dal napisał(a):
Podpisując się moimi inicjałami głaszczesz moje ego :*

SvD.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2252
Dołączył(a): 10.12.2001
Offline
PostNapisane: 24 sie 2006, 14:35 
Cytuj  
Nieprawda, teraz po prostu nie ma zadnego open-ended mmo z dobrym pvp. Ot i cala prawda.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 24 sie 2006, 14:36 
Cytuj  
Trzeba brać pod uwagę że nie tylko starzy wyjadacze czekają na tę grę, również napewno musi być troche osób które zmęczone są aktualna sytuacją na rynku mmo. Gdyby udało się wskrzesić Ultimę online, to pojawiłoby się zapewne sporo osób które z tą grą nie miało wcześniej nic do czynienia, w tym np. ja. ;)


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 24 sie 2006, 14:42 
Cytuj  
Mac napisał(a):
Nieprawda, teraz po prostu nie ma zadnego open-ended mmo z dobrym pvp. Ot i cala prawda.


QFT , wreszcie cos co bedzie mialo loot , ffa pvp i skill system
a to ze bedzie refined UO to mnie akurat grzeje

wystarczy mi ekipa z =0= do dobrej zabawy , ktora nie bedzie nianczyc teletubisiow :]


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

******
Avatar użytkownika

Posty: 4849
Dołączył(a): 5.02.2004
Offline
PostNapisane: 24 sie 2006, 14:46 
Cytuj  
I wraz z wyjsciem liftingu UO wyjdzie DFO, i sie vety powiesza ;)

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 24 sie 2006, 14:48 
Cytuj  
dream on :wink:


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2134
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 24 sie 2006, 16:38 
Cytuj  
Razoth napisał(a):
Trzeba brać pod uwagę że nie tylko starzy wyjadacze czekają na tę grę, również napewno musi być troche osób które zmęczone są aktualna sytuacją na rynku mmo. Gdyby udało się wskrzesić Ultimę online, to pojawiłoby się zapewne sporo osób które z tą grą nie miało wcześniej nic do czynienia, w tym np. ja. ;)


Nie jestem sam! Teraz weterani bedą gankować 2 osoby! xD

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 24 sie 2006, 17:16 
Cytuj  
Eee, damy rade! xD


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

****

Posty: 1388
Dołączył(a): 14.02.2002
Offline
PostNapisane: 24 sie 2006, 17:35 
Cytuj  
Jakby OSI postawila UO:R jakis , to chyba zaczalbym grac , mimo ze od 6 lat tlucze sie po roznych free.

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 24 sie 2006, 20:13 
Cytuj  
Mac napisał(a):
Dostane linka potwierdzajacego powrot do starych zasad, czy to tylko spekulacje Karola? :har:


Ja tego niusa nie wymyslilem - postnalem to co scorp wygrzebal.
Bankowo trzeba poczekac, praktycznie do dnia release, zeby sie przekonac czy wszystko jest tak jak powinno czy jak to sobie wyobrazamy. Mnie optymizmem napawa fakt, ze to bedzie stawiane na nowych serwerach - bo to raczej sugeruje, ze zakres zmian bedzie duzy.
Mysle, ze nie jest wazne by system byl zwyklym copy&paste tego, ktory pamietamy z SP tyle ze z nowym silnikiem graficznym. Wazne, zeby zostaly zachowane podstawowe rzeczy ktore czynily ta gre interesujaca - brak grindingu, housing, looting, crafting i ekonomia, dowolnosc wyboru tego co robi postac.
Nie wiem czy ktos zauwazyl ale UO bylo unikalne np. przez to, ze nie musiales robic skilow walki, levelowac postaci i walczyc z mobami ale mogles np. zostac gornikiem, budzic sie o 2 w nocy zeby przystrzyc owce na swojej wyspie albo zwiedzac swiat plywajac statkami.
Tego mi zawsze we wszystkich kolejnych grach brakowalo - ze nikt nie zmuszal mnie tam do robienia okreslonych rzeczy.
Poza tym w tej starej gierce trzeba bylo JEŚĆ, mozna bylo oswoic sobie konia ktory nie znikal z toba zaraz po wylogowaniu sie a gracza ktory Ci podpadl nie musiales szukac po calej mapie jesli wiedziales gdzie stoi jego dom.

Anyway - poczekamy, zobaczymy.
Ja jednak jestem dobrej mysli :)


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

****

Posty: 1388
Dołączył(a): 14.02.2002
Offline
PostNapisane: 24 sie 2006, 20:21 
Cytuj  
UO wciaz jest > od reszty.
dowolnosc wyborów , kreowania swiata,postaci: mozliwosc tworzenia roznych templatow, timing w PvP.
System skillowy> od lvlowego szczegolnei takiego , w ktorym miedzy lvlami sa tak duze roznice w mozliwosciach PvP , to jest totalna porazka wiekszosci MMO,a nie musialo tak byc chocby w starym diablo 1 lvlele owszem byly ale nie mialy az tak duzego znaczenia w pvp.
I przedewszystkim looting - co to za gra gdzie nie mozna lootowac , no thank you.

Niechce mi sie wierzyc ze powstanie cos na ksztal UO:R na OSI, zadaleko to poszlo zeby tak poprostu przyznac sie do bledu i zrobic revert.

**

Posty: 7311
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 24 sie 2006, 20:49 
Cytuj  
W ankiecie, ktore jakis czas temu EA przeprowadzalo bylo pytanie o shardy pre-UOR, wiec moze rzeczywiscie cos bedzie nowego. Z drugiej strony nowe shardy wcale nie oznaczaja wprowadzenia starego/nowego rulesetu. Moze EA liczy po prostu na przyplyw swiezych graczy zainteresowanych nowa grafika/interfejsem i chce im stworzyc swiezy, czysty environment...

Oby Karol mial racje. Chetnie bym pyknal na jakims nowym SP ze starymi graczami.

**

Posty: 223
Dołączył(a): 3.07.2005
Offline
PostNapisane: 24 sie 2006, 20:52 
Cytuj  
Mi nowa grafika przypadła do gustu rpgowa taka.Pogrywam troche na shardach ktore itak sa lepsze niz wow-a na oficjalu i mysle ze skusze sie na nowa ultime ze tak to ujme.


_________________
TYLKO WORLD OF WARCRAFT NA OFICJALNYM SERVERZE JEST PRAWDZIWY!!!

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 24 sie 2006, 23:02 
Cytuj  
Zagram na pewno, chociaż żeby zobaczyć co i jak ;).


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

*****

Posty: 2331
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 24 sie 2006, 23:42 
Cytuj  
troche mnie tylko boli ten diablowaty rzut.
Pamietam jak pvp kulalo w clientach 3d ;/
obawiam sie ze bedzie znowu to samo ;]

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 90 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.