mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 88 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
Autor Wiadomość
****
Avatar użytkownika

Posty: 1642
Dołączył(a): 24.11.2002
Offline
PostNapisane: 24 paź 2007, 19:59 
Cytuj  
Dla mnie wodotryski w tej grze to glowna atrakcja, po lotr mam juz dosc "relaistycznego podejscia" bo wieje nuda. Jak chce realizm to wyjde na ulice ^^

Generalnie jedyne co mnie denerwoje to fakt ze elitarne itemy tylko na abonament, gierka fajna jezeli nie placisz, ma racje bytu jak ba zrobili ala GW. Jednak w ten sposob co jest teraz przegra z Fury na dlozsza mete jak sie ludzie co nie chca placic znudza. Bo do takicy glownie sie tym zainteresuja ex Bnet ppl, GW ppl etc :) Fury mimo iz oferuje podobne ograniczenia nie sprawia ze osoby nie placace abonamentu sa gimpami jedyne co masz trodniej to lewelowanie czy zodbywanie golda czy jakies inne ekstra nie kluczowe funkcje. Jednak tu... hmm jezeli chlopaki nie przmysla tego 2 razy jeszczekiepsko ich widze za pol roku gierka skonczy jak wiele ostatnich tytulow czyli F2P z shopem bez ograniczen. Ale moze sie myle i ex fani diablo benda placili z zapalem ^^

Sam generalnie szukam czegos teraz dla odmiany od eve online co dorgi dzien ale wyjdzie chyba ze kupie fury mimo iz HL moglbym tez kupic ale fakt ze jak nie placisz tos gimp odstrasza od gry okropnie, bo jaki sens jest grania w gre jak jestes gimpem, gra nie jest warta tak wysokiego abonamentu :) Moze jakby zrobili jakis minimalny abonament.

No nie wiem pozyjemy zobaczymy Retail juz za pare dni, TR probowalem do siebie przekonac ale grafika mnie tam odrzuca i kupa bogow graficznych no i rozwoj postaci plytki ze go rozgryzasz po 15 min :/

A szkoda bo Theme gry fajny tylko to takie fps z wieloma ludzmi i dobrym story a nie full mmo gdzie siedzisz na forum i kombinujesz jak tu mechanike gry rozgrysc na swoja korzysc :P


_________________
www.excessum-gaming.com - Join us in Skyforge! Apply on our website!
Retired - AO/UO/DAoC/Hz/EQ2/SWG/AC1&2/L2/SoR/WoW/TMO/Rift/Lol/Hon/SWTOR
/CO/GW/Lotr/CO/TcoS/TR/M59/Vg/SB/Fury/SotW/DL/HGL/RoM/DDO/FFXI/Aoc/Eve/WO/Gw2/TSW/Tera/STO/AoW
/DE/DF/Nw/PS2

**

Posty: 7311
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 24 paź 2007, 21:25 
Cytuj  
Interesowales sie jak wyglada populacja na serwerach Fury? W ten piatek launch wersji europejskiej.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1642
Dołączył(a): 24.11.2002
Offline
PostNapisane: 25 paź 2007, 02:53 
Cytuj  
Tak, zobaczymy mam kumpla c o w belfascie tez mieszka i kupuje fury tzn ma juz preorder. Wiec bende wiedzial jak sytuacja wyglada szybko. Sam poczekam jak spr jak sytuacja wyglada wtedy kupie najwyzej. Pudelek tu nie zabraknie bo co 5m mam sklepy z grami :P

Za to z mikroskopem szukac dobrych sklepow ze sprzetem tutaj :P

PS: Dostalem keya do bety Hellgata i spr jak to sie ma do dema bo nie chce gry skreslac po demie. Zobaczymy pozatym subscription bendzie tylko 5funtow albo 10$ jak kto woli. a to dla mnie 30min roboty tu wiec jak sie mi spodoba gra to tyle moge placic za pol mmo :)

Pozyjemy zobaczymy :) Narazie z ostatnio pojawiajacych sie tytulow na 100% skreslilem TR, bo nic mnie ta nie trzyma na dluzej niz godzine a potem odpalam cos co mnie wciaga jak np eve. :)

Generalnie musze miec gierke co sie wyzyc mozna od c zasu do czasu jak sie skile trenuja w eve albo musze zmienic otoczenie :) Narazie mam 2 kandydatow Fury i HL.

Swoja drogoa jutro musze wejsc na lotra i kuknac ten nowy patch ale watpie aby mnie przytrzymal na dlugo niestety, mam juz dawno temu nabita postac na maksa w clasowym secie, kupie kasy i generalnie nie ma co robic. Rep tez zmaksowalem :) I wieje nuda a 40x za np 1 toporkiem co ma moze z 2% dropa nie bende latal jak mam prawie identyczna bron.

Ech zyc nie umierac byle przeczekac susze zanim wyjdzie conan i WO, lub SG:worlds :)


_________________
www.excessum-gaming.com - Join us in Skyforge! Apply on our website!
Retired - AO/UO/DAoC/Hz/EQ2/SWG/AC1&2/L2/SoR/WoW/TMO/Rift/Lol/Hon/SWTOR
/CO/GW/Lotr/CO/TcoS/TR/M59/Vg/SB/Fury/SotW/DL/HGL/RoM/DDO/FFXI/Aoc/Eve/WO/Gw2/TSW/Tera/STO/AoW
/DE/DF/Nw/PS2

******

Posty: 4017
Dołączył(a): 26.02.2005
Offline
PostNapisane: 25 paź 2007, 07:01 
Cytuj  
Khebeln napisał(a):
Ech zyc nie umierac byle przeczekac susze zanim wyjdzie conan i WO, lub SG:worlds :)

Nie zapomnij o StarTrek Online :wink:


_________________
Friends come and go, but enemies accumulate.

***

Posty: 524
Dołączył(a): 25.04.2005
Offline
PostNapisane: 25 paź 2007, 07:55 
Cytuj  
Hm... W sumie nie mam czasu, żeby sprawdzić Hellgate przed jego wyjściem, ale nawet dla otwartego multi i single kupię, bo mi się gierka spodobała, TR testują kumple i chwalą, za 2 godzinki mi się skończy ściągać beta, zobacze co i jak, moze calkiem inne wrażenia są, jak się testuje w 6 osób, a inaczej jak samemu.

Szkoda że Wiedźmin nie będzie mmo :P


_________________
http://eu.wowarmory.com/character-sheet ... k&n=Boonha

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 25 paź 2007, 11:49 
Cytuj  
Ponoć te róznice w wersji płatnej i bezpłatnej które tu ktoś postował to nie są oficjalne podane przez twórców gry tylko napisane "z dupy" przez fanów.

Ktos może potwierdzić ?


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1642
Dołączył(a): 24.11.2002
Offline
PostNapisane: 25 paź 2007, 13:40 
Cytuj  
Z tego co czytalem roznice bende podobne do tego co masz w fury jedyna znaczac roznica to dostep do trybu elite czyli np tak ja w diablo normal hard nightmare, utaj masz normal nightmare elite. Elite tryb to taki dla kamikaze, mobki jak z raidow ze latasz po scianach ^^

Wiekszosc pvp ograniczen oraz guild ograniczen jest prawdziwych tez z tego co zostalo wymienione wczesniej. Puki co ta wersja co gram ma powazne problemy z dx10 :/ jedynie da sie grac z dx9 narazie. Ale podobno devsi pracuja jak szaleni nad patch 0 co ma to pozodnie naprawic.


_________________
www.excessum-gaming.com - Join us in Skyforge! Apply on our website!
Retired - AO/UO/DAoC/Hz/EQ2/SWG/AC1&2/L2/SoR/WoW/TMO/Rift/Lol/Hon/SWTOR
/CO/GW/Lotr/CO/TcoS/TR/M59/Vg/SB/Fury/SotW/DL/HGL/RoM/DDO/FFXI/Aoc/Eve/WO/Gw2/TSW/Tera/STO/AoW
/DE/DF/Nw/PS2

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 25 paź 2007, 14:11 
Cytuj  
Khebeln napisał(a):
bende


"rence"

Rzadko sie czepiam ortografow, ale ten wrecz spamujesz.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1642
Dołączył(a): 24.11.2002
Offline
PostNapisane: 25 paź 2007, 15:38 
Cytuj  
Jak nie masz polskich znakow to jakos musisz sobie radzic, sorki kolego ale nie mam polskiego windowsa bo zyje w UK :)

PS: Kupuje sobie orginalna Viste polsk jak bende na swieta w polsce odwiedzic rodzine, wtedy moze cie zadowole polskimi znaczkami ^^

Pozdrawim :)


_________________
www.excessum-gaming.com - Join us in Skyforge! Apply on our website!
Retired - AO/UO/DAoC/Hz/EQ2/SWG/AC1&2/L2/SoR/WoW/TMO/Rift/Lol/Hon/SWTOR
/CO/GW/Lotr/CO/TcoS/TR/M59/Vg/SB/Fury/SotW/DL/HGL/RoM/DDO/FFXI/Aoc/Eve/WO/Gw2/TSW/Tera/STO/AoW
/DE/DF/Nw/PS2

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 25 paź 2007, 17:14 
Cytuj  
A jak chciales napisac "bęndę" ? :o


_________________
@polygamia

****
Avatar użytkownika

Posty: 1901
Dołączył(a): 2.02.2003
Offline
PostNapisane: 25 paź 2007, 17:26 
Cytuj  
pojedziecie do UK to wam tez polski sie cofnie w rozwoju

rozgrzeszony.


_________________
you are already dead

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 25 paź 2007, 19:55 
Cytuj  
nie trzeba mieć polskiego windowsa by włączyć polską klawiaturę - pisane z Visty, english edition.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 25 paź 2007, 22:58 
Cytuj  
redruM napisał(a):
pojedziecie do UK to wam tez polski sie cofnie w rozwoju

rozgrzeszony.


No tez fakt, mam kumpla co siedzi w NL kilka lat i wyrazy typu 'muj' sa na porzadku dziennym. ;]


_________________
@polygamia

****
Avatar użytkownika

Posty: 1642
Dołączył(a): 24.11.2002
Offline
PostNapisane: 26 paź 2007, 00:07 
Cytuj  
Wlanczyc i mozna tylko po co mam co 5 min przelanczac to jak wogule prawie polskiego nie uzywam do zadnych oficjalnych dokumentow :)

Swoja droga takie czasy ze tak sobie mysle czy nie zrobic watku kto z mmorpg.pl siedzi na wyspach np Angla/Irlandia/Szkocja :) Moze ktos by sie znalazl w belfascie oprocz mnie :) :evil:


_________________
www.excessum-gaming.com - Join us in Skyforge! Apply on our website!
Retired - AO/UO/DAoC/Hz/EQ2/SWG/AC1&2/L2/SoR/WoW/TMO/Rift/Lol/Hon/SWTOR
/CO/GW/Lotr/CO/TcoS/TR/M59/Vg/SB/Fury/SotW/DL/HGL/RoM/DDO/FFXI/Aoc/Eve/WO/Gw2/TSW/Tera/STO/AoW
/DE/DF/Nw/PS2

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 26 paź 2007, 01:04 
Cytuj  
Mam kumpla, pracuje na zmywaku w hotelu po nocach, moge Cie z nim skumplowac jak czujesz sie samotny. ;]
Zreszta wracajcie do Polski, Tusek zrobi tutaj druga Irlandie. :D


_________________
@polygamia

****
Avatar użytkownika

Posty: 1642
Dołączył(a): 24.11.2002
Offline
PostNapisane: 26 paź 2007, 03:27 
Cytuj  
Heh jak zobacze to uwierze a w bajki przestalem wiezyc jak bylem maly ^^

Co do tego kumpla to generalnie ja tu na kontakty towarzyskie nie narzekam, wrecz przeciwnie problem tylko w tym ze nikt sie tu mmo nie interesuje i wiekszosc wiary to analfabeci komputerowi :P Smutne ale prawidziwe. W polsce to mialem kumpli co mi po nocach siedzieli na moim kompie i grali swoimi postaciami na moim koncie poniewa zwykle mialem pare mmo oplaconych i przyzwoity high-endowy komp :P

A tu jak sie w towarzystwie odezwiesz o mmo to patrza jakbys sie z ksiezyca urwal :wtf:


_________________
www.excessum-gaming.com - Join us in Skyforge! Apply on our website!
Retired - AO/UO/DAoC/Hz/EQ2/SWG/AC1&2/L2/SoR/WoW/TMO/Rift/Lol/Hon/SWTOR
/CO/GW/Lotr/CO/TcoS/TR/M59/Vg/SB/Fury/SotW/DL/HGL/RoM/DDO/FFXI/Aoc/Eve/WO/Gw2/TSW/Tera/STO/AoW
/DE/DF/Nw/PS2

***

Posty: 524
Dołączył(a): 25.04.2005
Offline
PostNapisane: 26 paź 2007, 07:33 
Cytuj  
Te, emigrant, to lecisz w to Hellgate? Bo ja chyba się skuszę, kilka osób z WoWa namawiam, może coś z tego będzie. Narazie zmusiłem ich do ściągnięcia demka.

Pograłem w TR, ale jakoś wogóle się do tej gry nie przekonałem, jutro zaczynam wiedźmina, jak skończę to brykam z Hellgate.

Pozdro

PS: Co do drugiej Irlandii w Polsce, to jak będziesz wracał na święta nie zapomnij zrobić większych zakupów, bo w Polsce wprowadzono super zakaz handlu w święta :P


_________________
http://eu.wowarmory.com/character-sheet ... k&n=Boonha

****
Avatar użytkownika

Posty: 1642
Dołączył(a): 24.11.2002
Offline
PostNapisane: 26 paź 2007, 12:33 
Cytuj  
Heh dobrze wiedziec :P

Co do Hellgate to chyba bende gral ale kurde jakies jaja sa z ich dx10 engine bo go na mojej zapasowej ati 2600 XT nie moge odpalic :/

Z tego co czytam na forach ludzie z 8800GTX nie maja problemow wiec zobaczymy na swieta pewnie go spowrotem odbiore z naprawy :)

Helgate jest swietny jak chcesz odpoczac od ciezkiego myslenia i kalkulowania no w EVE :) HG jest swietny aby sobie odpoczac i cos porozwalac ala diablo ;P


_________________
www.excessum-gaming.com - Join us in Skyforge! Apply on our website!
Retired - AO/UO/DAoC/Hz/EQ2/SWG/AC1&2/L2/SoR/WoW/TMO/Rift/Lol/Hon/SWTOR
/CO/GW/Lotr/CO/TcoS/TR/M59/Vg/SB/Fury/SotW/DL/HGL/RoM/DDO/FFXI/Aoc/Eve/WO/Gw2/TSW/Tera/STO/AoW
/DE/DF/Nw/PS2


Posty: 29
Dołączył(a): 7.04.2007
Offline
PostNapisane: 26 paź 2007, 22:19 
Cytuj  
Heh śmiem twierdzić że marketingowcy nie widzieli tego dema bo plama niesamowita, gdyby nie jeszcze jako taki modele postaci głównych to bym zapytał na jakich komórkach ta gra działa, tekstury jakieś low-endowe, moby to 4 trójkąty sklecone ze sobą (boss to 8 )

Ktoś tam się czepiał że mobki łatwo padają, tak to już jest w grach jak się ma 1 lvl, poza tym to ma być gra typu kliknij LMB oktyliard razy na sekundę więc wszystko raczej będzie jedno strzałowe. Nie zmienia faktu, że grając w to demo które ma zachęcać do kupna gry zrobiło wręcz odwrotne wrażenie.
Imo syf. Na dodatek kolejna gierka udająca mmorpg. Jeszcze chwile i założą sobie tutaj topiki ludzie grający w q2,q3 cs itp. Choć w sumie już widziałem takie topiki gdzie koleś jakiś szukał gry nowej podobnej do cs'a najlepiej gdzie się ma własną giwerę jak to określił. Lepiej poczekać na tego Conana albo Darkfalla :P

**

Posty: 7311
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 26 paź 2007, 23:25 
Cytuj  
My na pewno gralismy w te sama gre? Watpie. Bo u mnie wszystkie postaci (przynajmniej graczy i NPC) skladaja sie z wystarczajacej jak na obecne czasy liczby trojkatow i wszystko wyglada ladnie... do poki nie zacznie sie poruszac. Jedynym mankamentem jesli chodzi o grafike sa slabej jakosci animacje postaci. Do tekstur i skomplikowania poszczegolnych modeli naprawde trudno sie przyczepic, chyba ze ktos ma ochote psioczyc dla samego faktu psioczenia. Inna rzecz, ktora ludziom sie nie podoba i moze podchodzic pod grafike to prosty i wtorny design levelkow, ale sa one generowane losowo, a nie robione recznie, wiec chcac nie chcac korzystaja w kolko z podobnych elementow, zeby ulozyc jakies uliczki, korytarzyki, tunele... Mi tez sie to nie podoba, ale cos za cos.

Jesli chodzi o combat, to tez nie wiem ocCb. W innym threadzie zauwazylem, ze nie lubisz koreanskich mmo, gdzie wystarczyc kliknac na moba, a nasza postac odwali za nas cala brudna robote, lacznie z lykaniem potow (w wielu przypadkach). Tutaj z kolei narzekasz na to, ze musimy sterowac ruchami naszej postaci i wciskac (na pewno nie oktyliard, bo przycisk myszy wystarczy przytrzymac, aby nasza postac powtarzala ataki/strzaly) LMB, zeby atakowac...

Jest pare rzeczy, do ktorych mozna sie w HGL przyczepic (np. uber zjebany mouse input, ktory mnie zniecheca do zakupu), ale pls, troche obiektywizmu i mniej narzekania dla samego narzekania.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 88 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.