mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 59 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 9 lut 2010, 13:34 
Cytuj  
Ja tam nie kumam komu sie moze chciec donosic na takie cos. Ktos sie powaznie musi nudzic. Nigdy bym na to nie wpadl ani by mi sie takich rzeczy nie chcialo robic. No i po pierwsze to pojebane.

A jak zaczniecie podjebywac tych co podjebuja to bedzie wojna ;p


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 9 lut 2010, 13:39 
Cytuj  
Cytuj:
firecostam
aka jabba ?


_________________
psn

****
Avatar użytkownika

Posty: 1438
Dołączył(a): 23.03.2007
Offline
PostNapisane: 9 lut 2010, 13:43 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
Cytuj:
firecostam
aka jabba ?


Chyba ;)
Wiem, ze byl wiekszy niz humbak czy inna godzilla

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 9 lut 2010, 13:51 
Cytuj  
Top Secret to było fajne czasopismo.

****

Posty: 1439
Dołączył(a): 7.09.2005
Offline
PostNapisane: 9 lut 2010, 14:03 
Cytuj  
Vercin napisał(a):
joshe napisał(a):
Wydawać by się mogło że to kusząca propozycja.
Ale czy przebije czteropak browara ?

Bez zartow prosze. Jak smiesz porownywac titsy rudej i wlochaty tylek zycha do browarow?

Wiesz, na miejscu admina wolałbym macać schłodzoną puszkę/butelczynę browarka, niż włochaty zad zycha :lol:

Titsy rudej ... hmm ... no dobra, 2 czteropaki ?

Highlander napisał(a):
Ja tam nie kumam komu sie moze chciec donosic na takie cos. Ktos sie powaznie musi nudzic. Nigdy bym na to nie wpadl ani by mi sie takich rzeczy nie chcialo robic. No i po pierwsze to pojebane.

Po staremu: podpierdolę, to może coś skapnie dla mnie :roll:

Cytuj:
A jak zaczniecie podjebywac tych co podjebuja to bedzie wojna ;p


Publicznie podpierdolić kapusia ? Bezcenne =]


Dana napisał(a):
Top Secret to było fajne czasopismo.


również tylko dla wtajemniczonych.
Pani w kiosku miała tylko X numerów, chętnych było Y.
Przy czym Y ofc > X ;)
Pierwsze czasy pvp ...


_________________
MO - the last hope of mmoRPG

*****

Posty: 2392
Dołączył(a): 17.07.2004
Offline
PostNapisane: 9 lut 2010, 14:14 
Cytuj  
Ja sie nigdy do zadnej closed bety nie dostalem wiec czulbym sie w takim top sikret obco i niepotrzebnie:/


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 9 lut 2010, 14:20 
Cytuj  
Zresztą, ten problem można by łatwo rozwiązać.

Wydzielamy w środku subforum o treści np. CB Newsy, gdzie osoba (lub osoby) zaufana i chętna, mogłaby gromadzić informacje z części "dyskusyjnej" (dostępnej tylko wybranym) i cenzurując je umieszczać w części publicznej.
Tym sposobem żadne wrażliwe informacje nie wyjdą na jaw, a jednocześnie ludzie niegodni zaufania tacy jak ja mogliby sobie poczytać jakieś leaki od czasu do czasu. Nie trzeba by było tego nawet robić regularnie.

I wołk syty i łofca cała.

******

Posty: 3595
Dołączył(a): 5.02.2002
Offline
PostNapisane: 9 lut 2010, 14:48 
Cytuj  
Xanth napisał(a):
. Top Secret powstal w momencie gdy kogos wywalili z bety, a inny dostal ostry opierdol za publiczne lamanie NDA. Informacja o tym zazwyczaj zaczynala sie w kontekscie "doniesiono nam, ze...".
(...)

X.

No to trochę rozjaśnia sprawę.
Weźcie mi wyjaśnijcie jedno. Czy jeśli biorę udział w becie z NDA podpisuję jakaś umowę, dokument - papier - ważny według polskiego prawa ? Czy rejestrując się do takiej bety podaję prawdziwe dane osobowe? Czy podaję cokolwiek poza e-mailem?
W końcu jak można komukolwiek łamanie NDA udowodnić, bo zdaje się, że odpowiedzialność ponosi człowiek a nie adres IP czy komputer? Czy w końcu komukolwiek chce się (a może były takie przypadki) robić notarialną kopie i profesjonalne tłumaczenie strony www na której pojawiły się informacje łamiące NDA?
Bo jeśli nie to takim NDA to można straszyć co najwyżej 13 latków z kansas

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 9 lut 2010, 14:50 
Cytuj  
nie bądz naiwny, jak ukradniesz kase w banku w usa na swoim komputerze to powiesz ze prawo usa cie nie dotyczy a to nie jest twój komputer tylko mamy


_________________
psn

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 9 lut 2010, 14:56 
Cytuj  
Tu nie chodzi o konsekwencje prawne, bo nikt nie będzie pojedyńczych userów za złamanie NDA ścigał (chyba że ktoś dokona reverse-engineeringu jakichś technologii by sprzedać je ruskim :<).
Chodzi o to że wyjebali kogoś z bety przez "podkablowanie", wsio.

*****

Posty: 2293
Dołączył(a): 25.12.2004
Offline
PostNapisane: 9 lut 2010, 15:06 
Cytuj  
Na kij wam dostep tam... Ja nie mam i nie potrzebuje, inna sprawa ze wiem co tam sie dzieje, ale jakos malo interesujace to jest:<.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1438
Dołączył(a): 23.03.2007
Offline
PostNapisane: 9 lut 2010, 15:09 
Cytuj  
CB tez jakby ostatnio mniej :/

******

Posty: 3595
Dołączył(a): 5.02.2002
Offline
PostNapisane: 9 lut 2010, 15:12 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
nie bądz naiwny, jak ukradniesz kase w banku w usa na swoim komputerze to powiesz ze prawo usa cie nie dotyczy a to nie jest twój komputer tylko mamy

Gdzie tu widzisz naiwność? Zresztą nawet w przypadku kradzieży trzeba tą kradzież tobie/mamie udowodnić. Jeśli przelałeś kasę na swoje konto sprawa jest prosta. A i to nie wyklucza udziału osób trzecich, powtórzę przestępstwo wg. prawa w cywilizowanym świecie trzeba udowodnić.
Nie jestem prawnikiem więc nie wiem czy będąc obywatelem polski, przebywającym w polsce mogę w ogóle odpowiadać wg. amerykańskiego prawa przed amerykańskim sądem. Poza tym pytałem o prawne aspekty NDA bo jeśli nie można od użytkownika pociągnąć do odpowiedzialności prawnej to de facto odpowiedzialności nie ma i cała zabawa w NDA w takim przypadku pic na wodę. Ofk nie popieram łamania tego typu zakazów.

@Dana, Jeśli ktoś dokona reverse-engineeringu nie mając dostępu do elementów kodu programu to tylko pogratulować umiejętności. I skoro jak piszesz za łamanie NDA można co najwyżej wylecieć z bety (bo w konsekwencje prawne szczerze wątpie) to cała taka zabawa i robienie z niej czort wie jak poważnej tajemnicy jest po prostu śmieszna (w tym też ze strony producentów).

****

Posty: 1439
Dołączył(a): 7.09.2005
Offline
PostNapisane: 9 lut 2010, 15:21 
Cytuj  
havok: w prawie anglosaskim (usa) istnieje domniemanie niewinności i to osobie oskarżonej należy udowodnić jej winę.
W prawie kontynentalnym (eu) występuje domniemanie winy. Osoba oskarżona ma udowodnić że jest niewinna.

To są zupełnie 2 inne podejścia do sprawy i za przestępstwo występujące w polskim kodeksie karnym, a wykonanym w innym kraju odpowiadałbyś wg polskiego prawa po ekstradycji.

Wracając do świata gier, jeśli łamanie NDA byłoby egzekwowane prawnie to miałbyś nikłe szanse na wygranie.


_________________
MO - the last hope of mmoRPG


Ostatnio edytowano 9 lut 2010, 15:23 przez joshe, łącznie edytowano 1 raz
****

Posty: 1439
Dołączył(a): 7.09.2005
Offline
PostNapisane: 9 lut 2010, 15:22 
Cytuj  
dublet niechcący :/

del plz


_________________
MO - the last hope of mmoRPG

****
Avatar użytkownika

Posty: 1438
Dołączył(a): 23.03.2007
Offline
PostNapisane: 9 lut 2010, 15:28 
Cytuj  
Havok napisał(a):
i robienie z niej czort wie jak poważnej tajemnicy jest po prostu śmieszna (w tym też ze strony producentów).


Oto trzeba sie spytac jakiegos speca od marketingu :)

****

Posty: 1439
Dołączył(a): 7.09.2005
Offline
PostNapisane: 9 lut 2010, 15:31 
Cytuj  
Sparth2 napisał(a):
Oto trzeba sie spytac jakiegos speca od marketingu :)


nawet NDA działu topsecret jest ... topsecret ;)
aczkolwiek starzy wyjadacze potrafią sklecić wszystkie podpunkty sami


_________________
MO - the last hope of mmoRPG

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 9 lut 2010, 16:09 
Cytuj  
RoozTer napisał(a):
Na kij wam dostep tam... Ja nie mam i nie potrzebuje, inna sprawa ze wiem co tam sie dzieje, ale jakos malo interesujace to jest:<.

Exacly. Skoro ten dzial istnieje od 2005 roku a powstalo tam tylko ok.600-700 postow to imho nie ma sie czym podniecac. Przynajmniej dla mnie.

No chyba ze rozdajecie tam klucze do alphy WoW:Cataclysm to do want bo na allegro pewnie bedzie mozna opchnac za spora sumke. :)

Zreszta:

Beast napisał(a):
Panel do banowania jest ciagle gotowy, a poza tym uwazasz, ze osoby udzielajace sie w flameach (nie wazne z jakiego powodu) sa materialem na membersow top secert? Watpie...


Jesli to ma byc ROWNIEZ wyznacznikiem kto ma tam dostep a kto nie ma to 99% userow nie powinno go miec. min. w tym momencie widze ze ostaniego posta ma Mendol i patrzac na jego historie flamow to nie wiem co on tam robi ale nie moja brocha. Niemniej jednak nie mowcie o "zaslugach" bo dostep do Top Secret bedzie a pewnie i jest i byl rozdawany na zasadzie "krewni i znajomi krolika".

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 9 lut 2010, 17:06 
Cytuj  
RoozTer napisał(a):
Na kij wam dostep tam... Ja nie mam i nie potrzebuje, inna sprawa ze wiem co tam sie dzieje, ale jakos malo interesujace to jest:<.


Chęć posiadania czegoś czego nie mają wszyscy, w tym wypadku dostępu do "elytarnej" części forum.

Tbh to nie wiem po co dział widoczny jest dla wszystkich, skoro wystarczył ten temat. No ale nie ja tu decyduję.


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 9 lut 2010, 17:25 
Cytuj  
troche zaluje,ze tak sie stalo, bo jednak z tych newsow publikowanych mimo NDA mozna sie bylo sporo dowiedziec. teraz dyskusje o closed betach nie beda dla userow (np. takich jak ja) dostepne :/

@ Highlander, sorry,ze tak sie spytam, ale Ty wogole w jakies MMO grasz? (pytam bardziej z ciekawosci niz ze zlosliwosci) ;d


_________________
rufen.@steam
rufenn@psn
rufen@wot

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 59 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.