mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 349 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 18  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 27 wrz 2012, 10:54 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
Ten elder sign omen jest naprawde zajebisty - udalo mi sie wreszcie wygrac wiec ogarnalem zasady :p


Na tablecie działają bezproblemowo tutoriale (filmiki) wszystko dobrze wyjaśniające ale jak tą samą instalkę odpalasz z tel to już nie (przynajmniej u mnie tak było).
Ale są na youtube wrzucone więc można sobie z PC looknąć.


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 27 wrz 2012, 15:31 
Cytuj  
Gralem pierwszy raz na sgs2 i w końcu wygralem wiec nie jest tragicznie.

Ale dzieki popatrze może na youtuba.

Btw kupilem też neuroshima hex, ale przyznam że nie moge ogarnąć. Wydaje mi sie że właśnie tutorial jest do bani.


_________________
psn

**

Posty: 286
Dołączył(a): 3.01.2006
Offline
PostNapisane: 27 wrz 2012, 20:50 
Cytuj  
Warto obczaić instrukcję do papierowej wersji NS Hex, ja swoje pudełko musiałem zdjąć z szafy aby przypomnieć sobie co robią żetony.

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 28 wrz 2012, 22:49 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
Gralem pierwszy raz na sgs2 i w końcu wygralem wiec nie jest tragicznie.

Ale dzieki popatrze może na youtuba.

Btw kupilem też neuroshima hex, ale przyznam że nie moge ogarnąć. Wydaje mi sie że właśnie tutorial jest do bani.


Bez tutoriali do Eldera ciężko skumać co konkretnie dają bonusy poszczególnych członków teamu i te "efekty", które się pojawiają w określonych lokacjach.

A co do Neuroshimy to też tak miałem. Ściągnąłem nawet instrukcję w PDF ale dość szybko człowiek jest w stanie zapamiętać co oznaczają poszczególne "karty".
W wersji na ipada masz normalnie przycisk "?", którym sprawdzasz sobie opis konkretnej "karty" in game. A na tel z androidem musiałem robić: pauza=>rules=>armies=>wybór armii=>units=>wybór karty=>backx2=>resume game.... dość dużo operacji żeby sprawdzić opis 1 karty :)

BTW: znalazłem następną fajną gierkę - RAD SOLDIERS.
Coś w stylu Jagged Alliance. Turowa walka pojedyńczymi żolnierzami, uzbrajanie ich wg uznania, rozwój skili etc etc etc.
Baaardzo przyjemnie się gra.
Niestety multi tylko via net (nie ma hot seat), tylko na ipada/iphone i ściągnąć da się za free z Kanadyjskiego Apple Store (wystarczy zmienić sobie w urządzeniu kraj w którym jesteśmy).
http://www.youtube.com/watch?v=n8q9khQq35g


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 28 wrz 2012, 23:25 
Cytuj  
w neurosima na androidzie wyciągasz helpa z prawej krawędzi ekranu, ale też nie jest zbyt wygodnie :wink:


_________________
psn

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 29 wrz 2012, 02:00 
Cytuj  
kur...wa - nie widziałem tego :)

i jest opcja cofnięcia ruchu, lol
człowiek się uczy całe życie....


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 30 wrz 2012, 23:22 
Cytuj  
Update:

Hero Academy znudziło nas (ze Scorpem pogrywałem) po pierwszej grze - trochę z tego jest taka "strategia dla 12 latka".
Za to RAD Soldiers rulez - na tą chwilę to moja najlepsza gra na mobile :) (obstawiam ją wyżej niż Neuroshime i Elder'a).
Jeśli ktoś ma iphone (a najlepiej ipada) i lubi strategie turowe, to definitywnie must have.

P.S. Wyszło też Magic the Gattering (free podstawka na iphone/ipad) w wersji uproszczonej (plainswaker). Nazywa się to "Magic 2013".
Pograłem trochę, nie powaliło mnie (choć zrobione jest bardzo ładnie) ale jak ktoś ma z kim pograć po necie i dokupi więcej talii to może być ciekawe.


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

***
Avatar użytkownika

Posty: 536
Dołączył(a): 21.08.2008
Offline
PostNapisane: 8 paź 2012, 06:41 
Cytuj  
zna ktoś jakies gry ekonomiczne??

*
Avatar użytkownika

Posty: 6496
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 9 paź 2012, 13:39 
Cytuj  
Może ktoś będzie zainteresowany - Wild Blood w Google Play (multi do 8 osób 4v4)


_________________
Obrazek

****

Posty: 1459
Dołączył(a): 20.01.2011
Offline
PostNapisane: 26 lis 2012, 16:40 
Cytuj  
poszukuję jakieś darmowej gierki ala mario (platformówki) na iPada, zna ktoś jakieś?


_________________
steam: Deathel

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 12 gru 2012, 16:21 
Cytuj  
Football Manager Handheld 2013 o polnocy ma sie pojawic na androida i iOS
Cytuj:
@FootballManager
In a perfect world and if all goes to plan, FMH for iOS & Android will be released midnight tonight. Expect an announcement today.


_________________
rufen.@steam
rufenn@psn
rufen@wot

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 12 gru 2012, 16:22 
Cytuj  
Ooooo, jak ktoś kupi i przetestuje z chęcią poczytam :)

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 12 gru 2012, 16:36 
Cytuj  
no ja czekam do polnocy i kupuje, wiec jutro wrzuce pierwsze wrazenia na pewno :wink:


_________________
rufen.@steam
rufenn@psn
rufen@wot

*

Posty: 5094
Dołączył(a): 19.02.2005
Offline
PostNapisane: 12 gru 2012, 19:23 
Cytuj  
wreszcie kurwau :D
czekam na peirwsze wrazenia, bo tez sie przymierzam


_________________
Jutro wszyscy zginiecie, robiąc coś zupełnie bez sensu...

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 12 gru 2012, 19:43 
Cytuj  
Wspolczuje waszym szefom w pracy - produktywnosc moze wyraznie spasc :)

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 13 gru 2012, 07:56 
Cytuj  
pierwsze wrazenia z fnmh2013 (android,google nexus7): gra kosztuje w sklepie play 35,59pln, instalka ma ok 20MB ale przy pierwszy uruchomieniu mozna wybrac dociagniecie twarzy zawodnikow (SEGA podaje,ze to 47-181MB w zaleznosci od urzadzenia). nie ma jezyka polskiego, NIE MA polskiej ligi - mamy tylko ligi z 14tu krajowow:
Australia, Belgium, Brazil, England, France, Germany, Holland, Italy, Northern Ireland, Portugal, Republic of Ireland, Scotland, Spain and Wales.

co mnie mega zaskoczylo na minus, to mimo wysokiej ceny gry dodatkowe "unlocki" i "challange" do wykupienia ingame za kase. miejsce w zarzadzie klubu - 10zl,bogaty inwestor dla klubu...30,42zl -WTF?!
sa to jednak chyba takie a'la cheaty, wiec zaden prawdziwy manager raczej nie zaprzatalby sobie nimi glowy ;)

mimo,ze niegrywalne, to jednak istnieja na szczescie pozostale ligii i symulowane sa z nich wyniki,ale chyba tez w mocno okrojony sposob - z polski gra ma np tylko 4kluby w bazie Lech,Legia,Ruch Chorzow i Slask Wroclaw, wiec przypuszczam,ze z nich bedzie skladac zawsze top do pucharow i dostarczac graczy do ewentualnych transferow.

cala reszta-takze uproszczona w stosunku do pierwowzoru z PC - mniej opcji do ustalenia treningow, transfery to po prostu klepanie ceny bez jakichs dodatkowych klauzul itp (a przynajmniej ja poki co nie mialem zadnej takiej opcji).
mecz wyglada tak:
Obrazek

niby duzo narzekania,ale i tak mi sie podoba i od rana gram zamiast pracowac :roll:


_________________
rufen.@steam
rufenn@psn
rufen@wot

*
Avatar użytkownika

Posty: 6496
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 13 gru 2012, 11:11 
Cytuj  
Ale Wam zazdroszczę - ja tak się będę zagrywał w Baldura - mam tylko nadzieję, że będzie to dobrze hulało na 7"

Macie jakieś RPG z fabułą/rozwojem postaci/inventory itp. do polecenia? :)


_________________
Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 13 gru 2012, 11:15 
Cytuj  
The Bard's Tale


_________________
rufen.@steam
rufenn@psn
rufen@wot

*
Avatar użytkownika

Posty: 6496
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 13 gru 2012, 12:09 
Cytuj  
A coś z takich oldschoolowych crawlerów? Typu:

Obrazek


_________________
Obrazek

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2382
Dołączył(a): 2.12.2001
Offline
PostNapisane: 13 gru 2012, 12:12 
Cytuj  
W powyższej edycji Bard's Tale wbudowane są 3 "odlschoolowe" poprzednie części gry. Dokładnie takie jak na Twoim screenie.


_________________
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 349 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 18  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.