mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 31 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
***

Posty: 973
Dołączył(a): 19.11.2001
Offline
PostNapisane: 5 lis 2003, 14:29 
Cytuj  
a mi z tych zdjec jedzie Harry Butt-hole Pussy Potterem ;/

ale zobaczymy jak sie bedzie grac.


_________________
afk for quite a while

PostNapisane: 5 lis 2003, 15:42 
Cytuj  
Cytuj:
2003-11-04 19:21, Berbeć napisał:
Pierwsze upomnienie

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Fergerod dnia 2003-11-05 07:55 ]</font>


LoL gratuluje moderatorowi braku stronniczosci, bo o tyle moje posty sa "wyczyszczane" a posty Konradora pozostaja jakie sa, co mozna przeczytac w moim opisie.
Konrador: obraza Cie to co sam napisales ?

PostNapisane: 5 lis 2003, 15:43 
Cytuj  
Cytuj:
2003-11-05 14:29, gabrielangel napisał:
a mi z tych zdjec jedzie Harry Butt-hole Pussy Potterem ;/

ale zobaczymy jak sie bedzie grac.



Tym powinniescie sie zajac wielcy panowie moderatorzy.

PostNapisane: 5 lis 2003, 15:56 
Cytuj  
Cytuj:
2003-11-05 09:55, Muminus napisał:
Pewnie, ze sporo osob przejdzie z Bnetu - na to licza developerzy, oprocz tego pewnie beda chcieli zrobic wersje lokalizowana i world-wide release. Jest to jasne - chca gre dobrze sprzedac, w zwiazku z tym chca nie tylko zabrac klientow innym grom, ale tez rozszerzyc rynek. Ale ja bym sie tego tak bardzo nie obawial - 12 - letniemu ziomalowi rodzice nie oplaca abonamentu. Poza tym, w SWG tez bylo sporo osob dla ktorych to byla pierwsza mmorpg i nie bylo jakos tragicznie (przynajmniej nie z powodu ludzi, jakich sie spotykalo).

Jesli juz to mnie bardziej wlasnie lokalizacja martwi - tlumaczenie patchow, zgadywanie jak sie jaki przedmiot nazywa :smile: etc... Pewnie trzeba bedzie sobie sprowadzic wersje angielska...

Muminus


Bzdura gra nie bedzie lokalizaowana. Bo jak to sobie wyobrazasz dla garstki osob, ktore zainteresuja sie platnym wow, gdzie w Polsce (nie znam danych statystycznych) ale
patrzac na ilosc osob, ktore graly na osi jest bardzo znikoma. + cena abonamentu + plus mozliwosci lokalizacyjne Cdprojektu (patrz war3, war3 TFT)+ wrecz ich nie chec do tego.
Lokalizacja? Jedynym jezykiem, ktory z racji
swej dominacji w panstwach europejskich bedzie wykorzystany w WoW jest niemiecki. Zastanowcie sie dlaczego polski nie. Duzo osob z Bnetu, mozliwe ale nie w Polsce, gdzie ludzie slyszac slowo "abonament" dostaja ataku epilepsji. To samo do sponsorowanych 12, w Polsce widok bardzo rzadki, za nasza zachodnia granica przynajmniej spotykany.

Nastepna sprawa, czy w SWG czy w EQ nie bylo osob, ktorym wiele brakowalo zeby dosiegnac siusiakiem do muszli klozetowej ?
Nie wiem jak wy traktujecie gry mmorpg ale wedlug mnie gra sie nie dla innych ale dla siebie, dlatego osoby, ktore beda mi psuly rozgrywke nieklimatycznymi tekstami, beda przeze mnie ignorowany :/
Proste nie ?

***

Posty: 973
Dołączył(a): 19.11.2001
Offline
PostNapisane: 5 lis 2003, 15:59 
Cytuj  
"Tym powinniescie sie zajac wielcy panowie moderatorzy."

przepraszam nastepnym razem uzyje polskiego jezyka. tylko nie wiem jak spolszczyc Harry Potter ? :wink:


_________________
afk for quite a while

PostNapisane: 5 lis 2003, 16:00 
Cytuj  
uzyj bo z angielskim Ci nie idzie

***

Posty: 973
Dołączył(a): 19.11.2001
Offline
PostNapisane: 5 lis 2003, 16:24 
Cytuj  
indeed.

rozwiazalem ten fajny test no nie, na inteligjencje no nie, ten co byl na tej tacji gdzie duzy brat lecial i dostalem IK 74. troche sie nie wie co nie, wiec amerykanski jezyk tez nie dobrze u mnie.


_________________
afk for quite a while

PostNapisane: 5 lis 2003, 16:34 
Cytuj  
mowisz do siebie ?

***

Posty: 973
Dołączył(a): 19.11.2001
Offline
PostNapisane: 5 lis 2003, 17:08 
Cytuj  
74 IK. nie wiem ty mi powiedz bo znasz sie na angielskim.


_________________
afk for quite a while

**

Posty: 482
Dołączył(a): 22.08.2002
Offline
PostNapisane: 6 lis 2003, 08:01 
Cytuj  
Panowie topic jest o czyms innym..

Dajcie sobie po mordzie 2 razy i bedzie spokoj :]


_________________
"Make use... of... me... Sacrifice.... ME!!!!!"

****

Posty: 1401
Dołączył(a): 22.12.2001
Offline
PostNapisane: 6 lis 2003, 19:56 
Cytuj  
Berbeć dla ciebie warto odwiedzac to forum, cos jak zoo tyle ze zadarmo :]
Czesc Shinji.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 31 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.