mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 515 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 ... 26  Następna strona
Autor Wiadomość
******
Avatar użytkownika

Posty: 3944
Dołączył(a): 18.07.2006
Offline
PostNapisane: 27 sty 2010, 01:33 
Cytuj  
nosz zrobiles mi spoiler 0_0 co prawda nie mam jeszcze gry ale jednak...

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 27 sty 2010, 01:39 
Cytuj  
Koleś napisał(a):
nosz zrobiles mi spoiler 0_0 co prawda nie mam jeszcze gry ale jednak...

Musialem byc chyba nieprzytomny przez ostatnie pol roku jesli o tym nie wiedziales..


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 27 sty 2010, 01:44 
Cytuj  
hehe... No ja np. nie czytalem nic o grze i nie ogladalem filmikow spoilerowych to jak zobaczylem Getha to zrobilem tez O_O. :)

Legion jest zwiazany z glownym watkiem fabularnym, spotyka sie go na nieaktywnym Reaperze na ktorego lecimy po jakies tam skrawki technologii Collectorow i Reaperow, ktore umozliwia podroz przez Omega4 Relay. Jest on ostanim czlonkiem druzyny ktorego odkrywamy, trzeba wczesniej zrobic wszystkie Dossiers.

Najpierw nam pomaga a pozniej zstaje "ranny" i znajdujemy go "nieprzytomnego" i mamy dwie opcje: albo zabieramy na Normandie aby go aktywowac i przyjac do teamu albo oddajemy do badan Cerberusowi. Nie wiem czy w drugim przypadku jest mozliwosc zrekrutowania go bo nie probowalem. Pierwsza opcja spotyka sie z dosc znacznym oporem i poruszeniem wsrod zalogi, zwlaszcza Jacob sie denerwuje i dosc czesto uzywa slowka "airlock" :P

Ogolnie swietny pomysl z Gethem w teamie i swietna postac. Gadki z nim sa genialne, rzuca zupelnie nowe swiatlo na rase gethow i w duzej mierze na cala fabule jedynki. Jedna z nieweilu postaci z ktora wyczerpalem wszytkie opcje dialogowe od razu po rekrutacji. :)


Musialem byc chyba nieprzytomny przez ostatnie pol roku jesli o tym nie wiedziales..

Ja tez nie wiedzialem a jestem wielkim fanem jedynki. Nie kazdy lubi sobie spoilowac zabawe. :)


Ostatnio edytowano 27 sty 2010, 01:46 przez Kabraxis, łącznie edytowano 1 raz
****
Avatar użytkownika

Posty: 1015
Dołączył(a): 30.09.2004
Offline
PostNapisane: 27 sty 2010, 02:19 
Cytuj  
Ja unikam tego topicu bo to spoiler na spoilerze

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 27 sty 2010, 09:01 
Cytuj  
no wlasnie problem w tym, ze pare osob jest w stanie udzielic konkretnych odpowiedzi.
a niestety zawsze trafi sie idiota badz dwoch, ktorzy uwazaja, ze nie spoiluja.
wyp... inside do nory, w ktorej siedziales ostatnio.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 27 sty 2010, 16:12 
Cytuj  
Dostalem paczuche z Gram.pl. EK jest tez po polsku - na szczescie w nocy sciagnalem pirata eng :) Anyway, ktos tu jeszcze zamawial w gram.pl? Chodzi o to, ze nigdzie nie ma kodow za pre-order, ktos gdzies je znalazl? :)
Anyway, teraz jeszcze tylko zessac DLC z tym nowym NPC (500MB, ehh) i mozna grac :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 27 sty 2010, 19:15 
Cytuj  
Nareszcie dorwałem ME2 i muszę powiedzieć że mimo iż początek nie powalił mnie jak się spodziewałem, to miód leje sie na prawo i lewo narazie, zarówno pod względem fabuły jak i postaci. Szkoda że spłycono elementy rpg, dobrze przynajmniej że strzelanie zostało dopracowane i sprawia niekłamaną satysfakcję.

Zauważyłem też że nikt wcześniej nie wspomniał o muzyce, jeżeli ktoś lubi takie trance'wo-ambientowe klimaty to będzie w siódmym niebie :)

****
Avatar użytkownika

Posty: 1901
Dołączył(a): 2.02.2003
Offline
PostNapisane: 27 sty 2010, 19:45 
Cytuj  
ten remix jest w pipke
trancy shit pasuje idealnie do tej neo dyskoteki 8)

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2387
Dołączył(a): 18.11.2001
Offline
PostNapisane: 27 sty 2010, 20:53 
Cytuj  
Komus juz gra sie "zawiesila" podczas skanowania planet? gra dziala, muzyka leci, sondy moge wysylac ale nie moge wyjsc z tego - esc nie dziala. Jakies rady? Ktos wie czy autosave nastepuje po kazdej wizycie na planecie? (tzn po skanowaniu/zbieraniu surowcow)

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 27 sty 2010, 20:56 
Cytuj  
A zapomniałbym, czy da się gdzieś zmienić czułość myszy ? W minigierce z sejfem czasami mi sie nie udaje zdażyć przejechać kursorem z jednego miejsca do drugiego tak to się ślamazarzy.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 27 sty 2010, 23:15 
Cytuj  
Ja wlasnie skonczylem. Jako calosc lepsza od jedynki, ale fabula bardziej mi sie podobala w czesci pierwszej. Imo strasznie splycony glowny watek jest. Mam nadzieje, ze w trojce sie bardziej postaraja.


_________________
Χ Ξ Σ

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 28 sty 2010, 00:54 
Cytuj  
Ciesze sie ze nie kupilem. Przynajmniej narazie. Gra sie zawiesza po zdobyciu IFF i rozpoczeciu (a raczej probie rozpoeczecia), samobojczej misji GG.
O tym, ze filmiki bik, powoduje zgrzyty, lagi, i ogolny spadek fps do 0.5 tego co jest po nich nie wspomne.

Napewno kupie. Jak sie uporaja z tymi bugami. Poki co gra leci do kosza -;-.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

****

Posty: 1106
Dołączył(a): 5.03.2005
Offline
PostNapisane: 28 sty 2010, 01:00 
Cytuj  
Tor-Bled-Nam napisał(a):
Ja wlasnie skonczylem. Jako calosc lepsza od jedynki, ale fabula bardziej mi sie podobala w czesci pierwszej. Imo strasznie splycony glowny watek jest. Mam nadzieje, ze w trojce sie bardziej postaraja.


Niestety to jest ogolna tendencja nowych rpgow. Fabula DA tez nie powalala dlugoscia.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 28 sty 2010, 03:04 
Cytuj  
Tez jestem po malym maratonie i jestem na razie pod duzym wrazeniem. Postacie, fabula, dialogi rzadza. Combat rzadzi (assault rifle wymiata!! szkoda ze tylko soldier moze go uzywac) i jest zajebiscie satysfakcjonujacy. Co ciekawe, zupelnie mi nie przeszkadza brak typowego ekwipunku, natomiast chcialbym na pewno troszke wiecej skilli. Ot taki soldier ma 3 typy amunicji, z czego uzywa sie zwykle jednego typu i 2 dodatkowe skille :( Malo, malo, malo. No ale nie mozna miec wszystkiego. Druga sprawa, na razie jest cholernie latwo. Mam nadzieje, ze pozniej wrogowie beda troche bardziej wymagajacy - jestem wlasnie po skonczeniu Omegi.
Reasumujac: cud, miod i orzeszki jak dla mnie.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1139
Dołączył(a): 6.01.2002
Offline
PostNapisane: 28 sty 2010, 04:20 
Cytuj  
raggnarok napisał(a):
Tez jestem po malym maratonie i jestem na razie pod duzym wrazeniem. Postacie, fabula, dialogi rzadza. Combat rzadzi (assault rifle wymiata!! szkoda ze tylko soldier moze go uzywac) i jest zajebiscie satysfakcjonujacy. Co ciekawe, zupelnie mi nie przeszkadza brak typowego ekwipunku, natomiast chcialbym na pewno troszke wiecej skilli. Ot taki soldier ma 3 typy amunicji, z czego uzywa sie zwykle jednego typu i 2 dodatkowe skille :( Malo, malo, malo. No ale nie mozna miec wszystkiego. Druga sprawa, na razie jest cholernie latwo. Mam nadzieje, ze pozniej wrogowie beda troche bardziej wymagajacy - jestem wlasnie po skonczeniu Omegi.
Reasumujac: cud, miod i orzeszki jak dla mnie.


W czasie gry mozna raz nauczyc sie obslugi innej broni, ja na przyklad biegalem adeptem z assault rifle. Po przejsciu gry przy rozpoczeciu nowej mozna wybrac 1 bonusowego skilla.
Jakby ktos szukal eezo to najwiecej go jest na planetach podobnych do ziemi, iridium na podobnych do ksiezyca. W wersji x360 jest glitch pozwalajacy skanowac 2x szybciej. Wystarczy przesuwac kursor i mape rownoczesnie (2 thumbsticki w jedna strone). I za pierwsze iridium polecam kupic upgrade do skanowania u mirandy.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 28 sty 2010, 07:51 
Cytuj  
dokładnie, ja byłem vanguardem ze snajperką a mozna też każde ammo zrobić na squad ammo


_________________
psn

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 28 sty 2010, 12:55 
Cytuj  
O kurde, to teraz mam zagwozdke. Jak daleko w grze mozna nauczyc sie obslugi innej broni?

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 28 sty 2010, 13:06 
Cytuj  
raggnarok napisał(a):
O kurde, to teraz mam zagwozdke. Jak daleko w grze mozna nauczyc sie obslugi innej broni?

Na oko jakies 65% gry.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 28 sty 2010, 13:17 
Cytuj  
Blah, to trzymam sie dalej soldiera :)

******
Avatar użytkownika

Posty: 3185
Dołączył(a): 13.12.2004
Offline
PostNapisane: 28 sty 2010, 22:01 
Cytuj  
Czy nasza wybiedzona polska wersja jest fajna, czy lepiej od razu hackowac to zeby dzialal EN? Czy postacie sa rownie fajne jak wrex z jedynki? :)


_________________
Nestor#1522

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 515 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 ... 26  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.