mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 21954 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 1008, 1009, 1010, 1011, 1012, 1013, 1014 ... 1098  Następna strona
Autor Wiadomość
*****
Avatar użytkownika

Posty: 2986
Dołączył(a): 29.02.2008
Offline
PostNapisane: 1 gru 2016, 10:42 
 
Owszem, Baldur's Gate mi również nie podszedł ale nigdy nie pisałem, że jest chujowy. Także bez przesady. W inne gry z gatunku D&D sprawiały mi więcej satysfakcji i tyle.

W Tyranny zabrakło mi właśnie taktycznych walk, klas, ras i czarów - ten system bezklasowy i pozbawiony czarów położył klimat IMO. No i ta niekończąca się gadanina bleh


_________________
For the pony!

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 1 gru 2016, 10:45 
 
tyranny nuda. dobra fabula na poczatku, dobry pomysl na swiat ale realizacja kiepska.
za to odpalilem wasteland 2 i wciagnelo mnie na maxa.

******
Avatar użytkownika

Posty: 4849
Dołączył(a): 5.02.2004
Offline
PostNapisane: 1 gru 2016, 10:55 
 
Oj tam oj tam. Tyranny jest spoko, tak przynajmniej pierwsza 1/3 gry.
Potem pewnie pojawił się nowy producent/manager w firmie i zjebał wszystko. Widać gołym okiem że projekt był ambitny i coś jebło w dół.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2270
Dołączył(a): 20.12.2004
Offline
PostNapisane: 1 gru 2016, 15:43 
 
Nawet nie wiedziałem ze Paladins radząsobie tak dobrze na steam. Wg pupularności zajmuje 5 miejsce. (w ciągu ostanich 2 tygodni 1,6 mln unikalnych graczy)

A pewnie też sporo z ludzi gra w to przez Hi-rez launchera. Taka darmowy trochę gorszy Overwatch. Kiedyś nawet o tym topick założyłem.


_________________
Turbot

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 1 gru 2016, 16:26 
 
Pieszczoch napisał(a):
Oj tam oj tam. Tyranny jest spoko, tak przynajmniej pierwsza 1/3 gry.
Potem pewnie pojawił się nowy producent/manager w firmie i zjebał wszystko. Widać gołym okiem że projekt był ambitny i coś jebło w dół.


ja tam nie widze aby dalej coś się pierdzieliło jakoś. Po prostu gra jest sporo mniejsza od PoE i skupia się na prowadzeniu wojny. Nie mamy tutaj typowej rozgrywki jak w PoE gdzie było sporo dodatkowych aktywności i więcej taktycznego kombatu. Chcieli sprawdzić nowe mechanizmy i akurat to im wyszło natomiast nie jest to typowy erpeg jakie ostatnio wpadły w nasze łapy. Zgadzam się z recką gram.pl. Ja PoE skończyłem ale irytowała mnie ilość walk (szczególnie w dodatkach) i nieciekawe story/postacie/itemizacja. Nie twierdzę, że tyranny to jakieś objawienie ale w kilku aspektach przyniosło powiew świeżości.


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

****
Avatar użytkownika

Posty: 1032
Dołączył(a): 10.06.2005
Offline
PostNapisane: 1 gru 2016, 18:32 
 
Tyranny to pierwsza gra z tego gatunku od dawna, która tak mocno mnie odrzuciła. Nawet Sword Coast : Legends dawało mi więcej frajdy. Tak jak napisałem wcześniej, pierwsze wrażenie było kosmiczne. Sposób zakładania postaci i jej historia, rzut okiem na reputacje, umiejętności - WOW. A potem coraz gorzej i gorzej. Lokacje tak śmiesznie małe, że to jakaś kpina. Lenistwo wręcz wylewa się z ekranu im jesteśmy dalej. Ostatnie dwie wieże zdobywa się w przeciągu 20-30 minut gry od siebie. Bez jakiegoś dungeona, bez fajnych zagadek i pułapek. Od tak wchodzisz, zabijasz (albo i nie) grupkę przeciwników i tyle. Po co craftować ekwipunek albo przedmioty, skoro gra nawet na hardzie to bułka z masłem? W walce nie trzeba używać szarych komórek, przyspieszasz rozgrywkę + i masz wyjebane. Potyczka rozstrzygnie się sama. Przy WYJĄTKOWYCH okazjach, trzeba użyć jakiegoś drużynowego jebnięcia i viola.
Lore przy itemach faktycznie fajne, tak jak ich wygląd. Tutaj na pewno duży plusik. Szkoda tylko, że nawet nie chciało mi się przymierzać nowego gówna w akcie 3, skoro taki Bleden Mark padł jak cienki bolek.
I jeszcze to tragicznie rozwiązane wykorzystanie atletyki/wiedzy.
AI może i było lepsze niż w PoE, ale nadal było bardzo słabe. Moje postacie biegały jak pokurwione z miejsca na miejsce. Potrafiły się zaciąć na wejściu w drzwi czy innych postaciach. Jedna z lokacji ze zmorami to było moje najgorsze przeżycie w grach z tego gatunku.
No nic, ile ludzi tyle opinii. Jednemu rabinowi się spodoba, inny wysmaruje grę gównem. W przyszłym roku czeka do ogrania Tormentum oraz Divinity : Original Sin 2.

A i przypomniało mi się największe gówno tej gry. Archont Wojny.
Spoiler:

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2270
Dołączył(a): 20.12.2004
Offline
PostNapisane: 1 gru 2016, 18:33 
 
Multilcass w nowym Lineage Eternal - po prostu w dungeonie sterujemy 4 postaciami.


https://www.youtube.com/watch?v=WK3dmy0-wuw


_________________
Turbot

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 1 gru 2016, 19:17 
 
Mendol napisał(a):
tyranny nuda. dobra fabula na poczatku, dobry pomysl na swiat ale realizacja kiepska.
za to odpalilem wasteland 2 i wciagnelo mnie na maxa.


Właśnie, właśnie. Dzięki Piszpanowi mam W2DC za friko. Trzeba skończyć, ale niestety nie mam już starych sejvów, więc będę musiał zacząć od nowa (skończyłem na mieście opanowanym przez zieleń)


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 1 gru 2016, 19:24 
 
to sam poczatek, ja tez tam skonczylem przy pierwszym podejsciu.
teraz poszedlem inna droga i gra sie zajebiscie.
niestety pieprzony steam nie synchronizuje save'ow.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 2 gru 2016, 10:28 
 
Ja pierdole poziom dialogów i "gra aktorska" w nowym mass effecie rozpierdala:
https://youtu.be/NOIzH6UcoW4?t=86

Chociaż dalej widać, że animacje nawet spoko są i walka lepsiejsza niż w pozostałych ME.


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 2 gru 2016, 12:14 
 
pieniek82 napisał(a):
Nawet nie wiedziałem ze Paladins radząsobie tak dobrze na steam. Wg pupularności zajmuje 5 miejsce. (w ciągu ostanich 2 tygodni 1,6 mln unikalnych graczy)

A pewnie też sporo z ludzi gra w to przez Hi-rez launchera. Taka darmowy trochę gorszy Overwatch. Kiedyś nawet o tym topick założyłem.


Pograłem teraz... ależ kurwa ta gra jest podobna do Overwatch :o Tam jest praktycznie wszystko jak w Overwatch, tylko montów brak. No bez jaj. Nie osądzam kto od kogo zrzynał, ale fakt faktem bardzo podobne gry.


_________________
EA in a Nutshell:
http://www.youtube.com/watch?v=e-LE0ycgkBQ

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 2 gru 2016, 12:32 
 
zaboleq napisał(a):

Chociaż dalej widać, że animacje nawet spoko są


Lmao. Poziom animacji jak na taką dużą firmę z taką historią jest żenujący. Klasyczne Bioware:

Obrazek

Chyba tylko Bethesda dorównuje w spierdoleniu. Mimika też tragedia.

Reszta mi się podoba, design planet top notch.

Widać, że Wiedźmin mocno namieszał w temacie crpg i teraz cisna tą grę ostro przekładając premierę, żeby nie zrobić kolejnego Inquisition, bo to by była masakra.


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2270
Dołączył(a): 20.12.2004
Offline
PostNapisane: 2 gru 2016, 13:58 
 
TobiAlex napisał(a):
pieniek82 napisał(a):
Nawet nie wiedziałem ze Paladins radząsobie tak dobrze na steam. Wg pupularności zajmuje 5 miejsce. (w ciągu ostanich 2 tygodni 1,6 mln unikalnych graczy)

A pewnie też sporo z ludzi gra w to przez Hi-rez launchera. Taka darmowy trochę gorszy Overwatch. Kiedyś nawet o tym topick założyłem.


Pograłem teraz... ależ kurwa ta gra jest podobna do Overwatch :o Tam jest praktycznie wszystko jak w Overwatch, tylko montów brak. No bez jaj. Nie osądzam kto od kogo zrzynał, ale fakt faktem bardzo podobne gry.


I darmowa


_________________
Turbot

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2270
Dołączył(a): 20.12.2004
Offline
PostNapisane: 2 gru 2016, 14:02 
 
Razoth napisał(a):
zaboleq napisał(a):

Chociaż dalej widać, że animacje nawet spoko są


Lmao. Poziom animacji jak na taką dużą firmę z taką historią jest żenujący. Klasyczne Bioware:

Obrazek

Chyba tylko Bethesda dorównuje w spierdoleniu. Mimika też tragedia.

Reszta mi się podoba, design planet top notch.

Widać, że Wiedźmin mocno namieszał w temacie crpg i teraz cisna tą grę ostro przekładając premierę, żeby nie zrobić kolejnego Inquisition, bo to by była masakra.


Ale to są animacje na silniku gry chyba. Wiedzmin na silniku gry miał lepsze ?


_________________
Turbot

*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 2 gru 2016, 15:38 
 
pieniek82 napisał(a):
TobiAlex napisał(a):
pieniek82 napisał(a):
Nawet nie wiedziałem ze Paladins radząsobie tak dobrze na steam. Wg pupularności zajmuje 5 miejsce. (w ciągu ostanich 2 tygodni 1,6 mln unikalnych graczy)

A pewnie też sporo z ludzi gra w to przez Hi-rez launchera. Taka darmowy trochę gorszy Overwatch. Kiedyś nawet o tym topick założyłem.


Pograłem teraz... ależ kurwa ta gra jest podobna do Overwatch :o Tam jest praktycznie wszystko jak w Overwatch, tylko montów brak. No bez jaj. Nie osądzam kto od kogo zrzynał, ale fakt faktem bardzo podobne gry.


I darmowa


I większy fun niż w Overwatch a ja kuwa 180 zł wydałem a mam tam z 4h rozegrane :evil: :har: A i tak dziś pograłem w Dirty Bomb, które bardzo mnie wciągnęło i też jest za darmo (a wydałem ostatnio kasę na Battlefield 1, CoD Infinite Warfare, Titanfall 2, Gears of War 4, Rainbow Six Siege) :evil:


_________________
EA in a Nutshell:
http://www.youtube.com/watch?v=e-LE0ycgkBQ

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 2 gru 2016, 17:47 
 
Obrazek

Przepraszam, wiem że nie ma ale teaster zrobił mi hype. Daryl i Hannibal!


_________________
psn

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 2 gru 2016, 18:06 
 
to będzie exclusive na PS4. Zły wątek :evil:

**
Avatar użytkownika

Posty: 8166
Dołączył(a): 10.05.2011
Offline
PostNapisane: 2 gru 2016, 21:03 
 
o, to kupuje konsole


_________________
embe napisał(a):
Szukasz gościa do zrobienia łazienki to przeglądasz jego papiery mistrzowskie czy (..) ewentualnie... bierzesz go z polecenia?
Nie ważne że inna skala ale tak to działa, taki misiewicz mógłby się okazać większym fachowcem niż richard od noszenia teczek.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 3 gru 2016, 14:57 
 
pieniek82 napisał(a):

Ale to są animacje na silniku gry chyba. Wiedzmin na silniku gry miał lepsze ?


Miał.

Może szału nie robił ale też nie budził wrażenia, że wszystko jest takie nienaturalne i robocie. Było schludnie.


Chuj najwyżej będę androida w kosmosie rolplejował. ¯\_(ツ)_/¯

Grę i tak kupię na 99% bo tematyka eksploracji kosmosu to mój kryptonit. Tylko z No Mans Buy się powstrzymałem, bo wiedziałem, że to scam.


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 3 gru 2016, 15:56 
 
Razoth napisał(a):
Tylko z No Mans Buy się powstrzymałem, bo wiedziałem, że to scam.


Teraz wyszedł pierwszy duży foundation patch i jest dużo zmian na plus.


_________________
EA in a Nutshell:
http://www.youtube.com/watch?v=e-LE0ycgkBQ

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 21954 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 1008, 1009, 1010, 1011, 1012, 1013, 1014 ... 1098  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.