mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 9732 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111 ... 487  Następna strona
Autor Wiadomość
***

Posty: 710
Dołączył(a): 24.01.2009
Offline
PostNapisane: 21 lis 2009, 16:44 
Cytuj  
WYpierdalaj kabraxis,Mark przynajmniej jakies linki daje...


_________________
Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 21 lis 2009, 16:54 
Cytuj  
Ash napisał(a):
jestes wiekszym fanboiem xboxa niz marek PS3.
Widzisz gdzies zebym chwalil X'a? Ja tylko jade po PS3 bo jest chujowe. XBOX360 tez jest chujowy.

Ja poprostu stwierdzilem fakt ze PS3 sobie nie radzi z multiplatformami, w 99% gier nie potrafi zapewnic nawet FSAAx2 oraz podalem newsa ze zaprzestano rozwoju CELL'a? Co cie tak boli? Gdzie tu widzisz fanbojstwo? lol. I kto tu jest fanbojem?
Nie mierz innych swoja, chujowa miara.

italios dziecko nie wpierdalaj sie jak dorosli rozmawiaja.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1594
Dołączył(a): 17.07.2004
Offline
PostNapisane: 21 lis 2009, 17:02 
Cytuj  
'nie radzi' sobie to chyba wedlug ciebie.
to ze jakas gra wyglada "gorzej" na ps3 obchodzi tylko fanbojow xboxa.
normalnych ludzi obchodzi to tyle, co wiadomosc ze gry na radeonach wygladaja lepiej niz na chipach nvidii.
lubisz gry? to graj na tym na czym mozesz, a nie pierdol ze jakas gra wyglada lepiej na takiej a nie innej platformie.

o kupnie konsoli decyduje to jakie ma exclusivy i mozliwosci, a nie to ze bayonetta na xboxie ma ostrzejsze tekstury podlogi.
grajac w RE5 nie przeszkadzalo mi to ze gra chodzi w srednio 28 klatkach na sekunde a nie na 30 jak na boskim xpudle.

przestan podniecac sie wojnami konsolowymi bo twoje zachowanie wola o pomste do nieba.


_________________
Obrazek
Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 9369
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 21 lis 2009, 17:52 
Cytuj  
na xboxa sa lepsze exlusivy!


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

****

Posty: 1877
Dołączył(a): 22.11.2007
Offline
PostNapisane: 21 lis 2009, 17:54 
Cytuj  
Xbox nie ma wspaniałego KZ2. Dlatego też może się schować.


_________________
...

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 21 lis 2009, 19:54 
Cytuj  
xbox nie ma niczego. i platny live. o czym tu dyskutowac :)
jest dobry przy multiplatformowkach, w ktore warto grac padem i na tv, jak me czy ac.

a jakie bledy popelnili przy ps3 kabraxis? ktore cokolwiek zmieniaja? jakos na ps3 udalo im sie zrobic gre (tak, tak uncharted2 i killzone2), ktore jakoscia grafiki rozkladaja xboxa na lopatki. takze jakos nie trafiaja do mnie te twoje argumenty. mowiac krotka sa z dupy, jak zawsze w twoim przypadku.

****

Posty: 1877
Dołączył(a): 22.11.2007
Offline
PostNapisane: 21 lis 2009, 21:56 
Cytuj  
Xbox odtwarza Bluraye?


_________________
...

****
Avatar użytkownika

Posty: 1594
Dołączył(a): 17.07.2004
Offline
PostNapisane: 21 lis 2009, 21:59 
Cytuj  
Eleeist napisał(a):
Xbox odtwarza Bluraye?

ehehe.


_________________
Obrazek
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 22 lis 2009, 00:24 
Cytuj  
Powiedzialbym, ze obecnie posiadanie Xa przy dobrym PC mija sie z celem. Microsoft musi sie mocno wziac do roboty, glownie w sferze gier, bo PS3 juz ich imho przegonilo, a w 2010 ten trend jeszcze sie poglebi. Maja szczescie, ze maja Halo i tepych amerykanow wciaz lapiacych sie na magie tego tytulu. Aha, no i ratuja ich jeszcze piraty - gdyby nie one, to Xbox juz by lezal i kwiczal dosc dawno temu.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 22 lis 2009, 00:31 
Cytuj  
mysle, ze powoli historia sie powtarza. tak jak z xboxem i ps2.
gry na ps2 wychodza do tej pory i ludzie ciagle je kupuja.a xbox? umarl.
sony bedzie sprzedawalo ps3 przez kolejne lata, gdzie ms musi pracowac juz nad nowa konsola zeby jakosciowo przebic ps3. tym bardziej, ze tak jak napisal ragnaron dobry pc w duzej mierze zastepuje x360.

***

Posty: 732
Dołączył(a): 23.06.2008
Offline
PostNapisane: 22 lis 2009, 01:09 
Cytuj  
Właśnie jestem po pierwszej dłuższej partyjce w Demons Souls (1-1 częściowo zaliczone - Phalanx zabity). Dawno nie spotkałem gierki z tak ciężkim klimatem, wszystko przytłacza - kolorystyka, muza, dialogi, fabuła, dźwięki itd. Na etapie grania na którym jestem learning curve jest straszny, tłuczesz sobie normalne mobki (które są prościutkie) a nagle od kolejnego innego typu dostajesz wpierdol (można wyczuć, że jest trudniejszy, ale nie do tego stopnia :D). Zły krok - śmierć od pułapki (spadające kule, kolce, czy inne wybuchające beczki). Śmierć zeruje wszystkie zebrane dusze (które są bezcenne - wykorzystuje się je od kupna strzał przez upy broni do levelowania). Zginąć można praktycznie na każdym kroku - wystarczy chwila nieuwagi, zły pull, czy po prostu zbyt duża brawura. System online bardzo przyjemny - wskazówki na ziemi od innych graczy (jak się komuś oceni plusem to dostaje on HP), retrospekcje śmierci, wskakiwanie innym do gry czy po prostu co-op.


_________________
Obrazek

****
Avatar użytkownika

Posty: 1594
Dołączył(a): 17.07.2004
Offline
PostNapisane: 22 lis 2009, 01:15 
Cytuj  
ja juz DS zamowilem. czekam, bedzie na poczatku tygodnia pewnie ;]


_________________
Obrazek
Obrazek

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2134
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 22 lis 2009, 01:51 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
gry na ps2 wychodza do tej pory i ludzie ciagle je kupuja.a xbox? umarl.


Wsteczna kompatybilność?
Do tego Arcade jest bardzo zbliżony ceną do Xboxa...Więc taki z dupy argument. Żeby nie było - z resztą wypowiedzi się nie kłócę.


_________________
Obrazek

****
Avatar użytkownika

Posty: 1594
Dołączył(a): 17.07.2004
Offline
PostNapisane: 22 lis 2009, 01:58 
Cytuj  
dziwne, wydawalo mi sie ze mendzie chodzilo o to ze x360 zdechlo w porownaniu do ps3...


_________________
Obrazek
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 22 lis 2009, 03:19 
Cytuj  
To kwestia exów. Po prostu te na psiaka miażdżą. Nawet zatwarziały pedał antykonsolowiec po ujrzeniu Uncharted 2 ma mokro w gaciach.
Na X'ie żadna gra nie wywiera takiego wrażenia na konsumentach. Żeby nie było - Wii też mam. Tylko ps3 było w stanie mnie przykuć do siebie na jakiś dłuższy czas. Wii to taka zabawka jak przyjdą narąbani kumple, xbox zaś... tu nawet exy nie przyciągają. Ot zmarnowane kilkaset złotych (podobne zdanie mam o PSP - prawie - bo wyjątek stanowi kilka tytułów).


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 22 lis 2009, 09:06 
Cytuj  
ooo to muszę się zgodzić z tczewiakiem. Ja X360 sprzedałem po jakichś 5 miesiącach. Absolutnie nie czułem ducha konsoli, czułem jakbym miał kolejnego PC-ta, z gorszą grafiką, droższymi grami, padem (dla mnie pad do X360 jest gorszy) i płatnym online. Sprzedałem X360. Potem przez rok czasu nie miałem konsoli - grałem w AoC, WO. Gdy kupiłem PS3 to quitnąłem Warhammera definitywnie - fakt, że w promocji dostałem za free bardzo dobre tytuły, ale odbiór PS3 był zupełni inny niż X360.
A gry miażdżyły - Motorstorm 2 - piękny i dynamiczny, Resistance 2 - prawie jak Killzone 2, LBP - każdy wie, Fallout 3 - to akurat multiplatforma.

I nie prawda Kabraxis, że wszystkie multiplatformy na PS3 wyglądają słabiej. Najczęśćiej wyglądają identycznie. Jest kilka tytułów (mniej niż 10) które wyglądają na PS3 gorzej. Jest kilka tytułów mniej niż 5 - które wyglądają na PS3 lepiej - z ostatnich to Prototype, Tekken 6, Borderlands.

Anyway jak dla mnie wypłynęła dziwna sprawa przy okazji testów porównawczych MW2. Akurat przy tym tytule brano też pod uwagę wersję PC. I okazało się, że PC/PS3 poziomem barw wyglądają identycznie, natomiast X360 wygląda inaczej - ma podbity sztucznie kontrast i poziom kolorów. I teraz tak - porównując PS3/PC oczywiście wygrywa PC bo ma większą rozdziałkę, porównując PS3/X360 - wygrywa X360 bo broń tam jest pomalowana czarnym glossem, natomiast na PS3 jest taka jaka powinna być - oxydowana czarnym matem.
Albo ktoś grzebie przy okazji takich testów przy screenach na X360, albo coś jest nie tak z paletą barw na X360 (zakładam, ze na PC-ta jest OK, a przed testem MW2 myślałem, że to PS3 produkuje gorszy obraz).

Zwracajcie uwagę na kontrast i poziom/nasycenie barw moim zdaniem w przypadku PS3/PC różnica jest niezauważalna, minimalne różnice są nawet na plus w PS3:
Obrazek

I teraz PS3/X360 - tutaj pytanie do osób albo mających dwie konsole (czy taka różnica w poziomie barw jest rzeczywiście), albo do osób zajmujących się zawodowo grafiką (ja wypadłem z obiegu 5 lat temu) czy ktoś tu nie grzebał i sztucznie nie podbijał kotrastu (spójrzcie na karabin, speclajnie wybrałem tą fotkę, na PC/PS3 jest on identyczny, na X360 jest czarniejszy):
Obrazek

95% różnic gdzie fanboje X360 krzyczy, że ich wersja wyglada lepiej polega na tym triku. Podbity kontrast na X360.
Ja mam 2 podejrzenia:
1. albo ktoś przy tych fotkach w wersji na X360 grzebie, albo TV jedzie na innych ustawieniach
2. może to 16bit na X360 vs 32bit na PS3/PC? Stąd czarna szarość?

A co do imprezek - polecam Buzz-a na nie. Nie ma to jak drinkować i grać w teleturnieje. Teraz muszę kupić tego nowego buzza gdzie można grać w 8 osób (4 to trochę za mało) z dodatkowymi buzzerami. Całość sprawdza się na tyle, że koleżanka która u nas była na drugi o 10 rano dzwoniła i pytała się gdzie to kupić ;)


Ostatnio edytowano 22 lis 2009, 09:29 przez Mark24, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 22 lis 2009, 09:29 
Cytuj  
ash to tez.
sytuacja wlasnie sie powtarza...

whitness a co ma wsteczna kombatybilnosc wspolnego z xboxem? :)
zadne gry juz nie wychodza. te pare milionow posiadaczy musi kupic nowa konsole zeby pograc, przy czym ci, ktorzy maja ps2 nie musza kupowac ps3 bo nadal pojawiaja sie nowe tytuly.
to takie ciezkie do zrozumienia? ;p

**
Avatar użytkownika

Posty: 9369
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 22 lis 2009, 10:34 
Cytuj  
ps3 smierdzi xbox rox


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 22 lis 2009, 10:42 
Cytuj  
Ae sobie jaja robi, ma klocka, ale duchem jest z jedyną słuszną konsolą PS3 ;)

Zapomniałem o ostatnim tytule: Dragon Age: Origin
wersja na PC: 9.3
PS3: 8.5
X360 (grafika - obniżona ocena): 8.3
*źródło to co zawsze: vgchartz.com

Z tego by wynikało, że ostatnimi czasy coraz więcej multiplatform ładniej wygląda na PS3. Devsi nauczyli się programować cell-a.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 22 lis 2009, 11:37 
Cytuj  
ale to bylo do przewidzenia. ale niestety kabraxisom nie przetlumaczysz.
TO SAMO bylo z xboxem i ps2. gdzie na ps2 bylo widac ciagly postep i poprawe audiowizualna, to na xboxie niestety takiego 'skoku' nigdy nie bylo.
teraz mamy to samo.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 9732 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111 ... 487  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.